Opinie o Cabinplant Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Cabinplant Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cabinplant Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cabinplant Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

Ktoś coś o pracy na pozycji elektromonter elektryk?? Jestem zainteresowany tą pracą, bo prowadza właśnie rekrutację. Na liście z wymaganiami podali, że trzeba mieć znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym podstawową komunikację. A z kim konkretnie trzeba rozmawiać po angielsku? W firmie w PL sa osoby bez znajomości polskiego? Czy to raczej jakieś kontakty z zagranicznymi klientami?

Ms Nowy wpis

Hej z tego co wszyscy piszecie o firmie to jest straszny bajzel. A co do tych co piszą "jak się nie podoba to zmień pracę" to albo (usunięte przez administratora) albo spawać nie muszą u mieć że tam siedzą i marnie zarabiają bo jako spawacz to trzeba się cenić : oczywiście dobry spawacz hahaha.

Danuta Nowy wpis
@Ms

A ty pracowałeś/pracujesz w firmie może? Ehh niezbyt rozumiem twój komentarz :P Może napiszesz jakieś konkrety o tej firmie?

Bartek Nowy wpis
@Ms

Pracowałem rok w CP najgorsza firma w jakiej pracowałem całą firma od derekcji po pracowników stoi Mobbigiem nowym pracownikom zabierają premie pod pretekstem wyższych podatków praca w sobotę jest traktowana ja zwykły dzień nie polecam

Czy firma oferuje dopłaty dojazdów do pracy lub transport firmowy?

Robert

Hejo. Perypetie życiowe wymusiły zmianę miejsca zamieszkania i szukam pracy, wobec tego wszedłem na to forum. Liczę, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Kątów Wrocławskich. Proszę, dajcie znać jak pracuje się w firmie Cabinplant? Czy warunki pracy są dobre? Czy jest jadłodajnia z obiadami dofinansowanymi przez pracodawcę? Nie mam dzieci więc nie gotuje w domu. Robert

Aplikowałeś do Cabinplant Sp. z o.o. na stanowisko Ślusarz – Spawacz? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

Jak jest z pakietem medycznym w Cabinplant Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Firma ma wykupiony bardzo dobry pakiet w MEDICOVER. Można podłączyć pod niego całą rodzinę.

Kuf Drahrepus

A skąd takie informacje...ja tam nie narzekam, pracuję - zarabiam. Jest OK.

@Kuf Drahrepus

Jak wiadomo - każdy ma zupełnie inne wymagania co do swojego pracodawcy i stąd zapewne wynikają te różnice w zdaniach. @Kuf Drahrepus, ale dobrze, że akurat Ty jesteś zadowolony z pracy w firmie Cabinplant. Nie wiesz przypadkiem, czy planują tam teraz rekrutację?

Zbigniew
@Monika

Tam cały czas sa rekrutacje tylko chetnych brak zbyt niskie zarobki jak i nadgodziny zaczynajace sie od 100% jak pisza w ogłoszenu to bujda na resorach tylko obiecuja

Mateusz

Jakie są zarobki? Słyszałam ze całkiem ok?

Pracownik CabinPlant
@Mateusz

Z doświadczeniem możesz liczyć na 3tys na rekę Po roku na pewno coś podniosą jak będziesz wzorowy...

Baca

Witam czy ktoś mógłby napisać jakie są zarobki dla ślusarz spawacz w cabinplant

@Baca

Niestety, nie wiem, na jakie dokładnie zarobki będziesz mógł liczyć, pracując jako ślusarz w Cabinplant. Znalazłam jedynie informację, że oferują pracę w płatnych nadgodzinach z dodatkiem 100% od pierwszej godziny. Może ktoś lepiej zorientowany zechce to doprecyzować. Wysłałeś już CV czy wolisz z tym jeszcze poczekać?

baca
@Monika

Dopiero się rozglądam ale mam jeszcze dwie oferty które chciałem porównać

Norbert

@Królik Zawsze można zmienić firmę jeśli komuś nie odpowiada praca a zarobki zależą od pracy!!!

Chce się zatrudnić spawacz

Witam. Możecie powiedzieć tak szczerze na jakie zarobki może liczyć spawacz na miejscu i na wyjazdach ?

Królik
@Chce się zatrudnić spawacz

Panie, jakie wyjazdy? Na wyjazdy jeżdżą stale 2-3 osoby i to maks 2 razy w roku. Chcesz wyjazd to szukaj pracy za granicą. Zarobki czt*ery tys brutto CZYLI jak w Lidlu i biedronce. Pozdrawiam

Junior

Zawsze można próbować o ile ma się odpowiednie kompetencje a firma potrzebuje kogoś do biura. Generalnie to dobry pracodawca!

A jak z pracą w biurze ? Widzialem ofertę na Konstruktora, ale szukam trochę spokojniejszej pracy niż dotychczas. Z opinii które tu czytam trochę nie bardzo mam chęć wysyłać CV.

Szef

Słyszałem, ze zwolnili jakiegoś kierownika.

Olo

Rzeczywiście jest tak źle jak piszecie? Jak kierownictwo i dyrekcja? Ponoć zmiany były?

MoBing to codzienność w tej firmie

Robol

Ale się rozpisales.Kto Cię tak molestuje.

Zorro

Bzdury piszesz bo nie umiesz poprawnie napisać nazwy zjawiska.Uwierz mi cabin to matka może niekiedy pokrzyczy Ale lepszej firmy w promieniu 100 kilometrów nie znajdziesz.Tak więc skup się na pracy ucz się rysunków.Poznaj program komputerowy.Sluchaj przełożonych no może nie wszyscy są w porzo.Bogdan jest ok bądź co Ci on mówi bo on się zna na robocie i pier....dół o mobbingu.

Pracownik 1
@Zorro

Dokładnie! Najwięcej głupot wypisują Ci, którzy sami (usunięte przez administratora)

spawacz
@Zorro

Najlepsza firma w okolicy?To była lata świetlne temu a nie teraz,firma wymiera porządni już się wykruszają u nas i na to nie poradzimy a ilu już nie pracuje???A gdzie narybek?Firma nie jest już konkurencyjna i to przez ostatnie lata widać!

@spawacz

Jak się nie podoba to zmień firmę. Proste!

Zorro 2

Do roboty lenie.Wam tylko bułeczki w głowie i zbijacie się jak kurczaki w kupę i obrabiacie porządnym pracownikom d..py.Bylbym Frycem dałbym wam po ja...lach.Nieroby i slizgacze

Olek

Najbardziej zawsze narzekają osoby, które nie są miłośnikami pracy!!!

Zorro
@Olek

Ty Olek w godzinach pracy popisujesz sobie

Robert

Trzech tenorów cabinplant tak kręcili trybem że musiał się pojawić człowiek który złoży raport do władz najwyższych.Wszyscy powinni wiedzieć jaką rolę odgrywa M.P że się pozwalniali ludzie i doprowadził do zwolnień innych. Szkoda że fryc jako doświadczony menadżer daje się wodzic za nos przez takiego młodego wyrachowanego człowieka.

Bob budowniczy

Sycylijska mafia mogłaby się dużo nauczyć w firmie cabinplant Polska. Ku....two rozwinięte do monstrualnych rozmiarów.Nie dajcie się zwieść dobrodusznemu wygladowi szefa F.P.To burdel tata.Teraz już nie ma do kogo się udać ze skarga .Do tego mobing to codzienność.A szkoda bo to była dobra firma.I tyle w temacie.

Gosc
@Bob budowniczy

Czytając wpisy coś musi być na rzeczy jeśli tak dużo pozytywnych opinii pod negatywnymi postami o pracodawcy i atmosferze jaką roztacza się nad ta firma.Jak wiesc gminna niesie pracownicy opuszczają cabinplant .Dlaczego?Jak to możliwe. W ofercie na pracuj .pl same superlatywy zachęcające do podjęcia zatrudnienia .Istny raj na ziemi. Tak więc dlaczego w ciągu krótkiego czasu odeszło kilka osób z długoletnim stażem. Czy chodzi o pieniądze chyba nie .Pracowali tak długo że stawki mieli wysokie względem tych którzy mają dwu lub trzy letni staż. Pozostaje inna opcja Ale jaką hmmm..Czyzby coś nie grało w tej duńskiej perfekcyjnej maszynie .Może jakiś ludzki czujnik położenia wału który był już wadliwy kiedy to zamontowano w urządzeniu cabinplant zwłaszcza na tak eksponowany stanowisku . A właśnie co się dzieje kiedy czujnik jest źle funkcjonuje tak maszyna szarpie przerywa czyli komfort jazdy jest nijaki są nerwy i stres spowodowany czy dojadę do celu.Kazdy kto podejmuje pracę chce się czuć w jak dobrym aucie gdzie jest bezpiecznie cicho bo motor równo pracuje i wiesz że dojedziesz w nim do celu.A cel jest jaki ?Oczywiście wypłata tylko dlaczego jest pomniejszenia o niewyplacane nadgodziny kumulowane w bankach nadgodzin. Na pieniądze z podwyżek czekasz trzy miesiące tak są to podwyżki z dwóch lat które dyrektor Korzeniowski zamienił w premie absencyjna która jest wypłacana kwartalnie pod warunkiem że nie zachowujesz.Owszem miała być oddana do stawki Ale w jednym roku nawet z jednego tysiąca zabrano stowke żeby zdać osiemdziesiąt złotych podwyżki. Troszkę to zawiłe Ale oto chodzi.Pytanie co robi Przedstawiciel załogi czy to tylko funkcja tytularna w tym zakładzie.Jeszcze tu wrócę do następnego drodzy czytelnicy .Powiem nieskromnie mogłem zostać w cabinplant i pisać dla bladeta

nikodem

Może wreszcie pora na telesfora na każdego przyjdzie bat a kilku tam powinno wyłapać ...

gosc
@nikodem

Dunczycy powinni przeczytac to forum wrest by wiedzieli ze czas Fryca minal.Zakochany Fryc w awoken lasce ktora byla jego sekretarla.menadzerzy tez lataja ciagle do gory do ksiegowych.to juz nie firma ale budynek kadra uprawia puk puk

Zostaw merytoryczną opinię o Cabinplant Sp. z o.o. - Kąty Wrocławskie

• Jak się pracuje w Cabinplant Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cabinplant Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Cabinplant Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Nowowiejska 36
    55-080 Kąty Wrocławskie