Cabinplant

Kąty Wrocławskie

Opinie o Cabinplant

pracownik 2010-06-09 21:39:17
Pracuje w tej firmie 2 lata. Najwiekszy plus to zarobki (zarowno biuro jak i produkcja) najwiekszy minus to brak mozliwosci rozwoju zawodowego ze wzgledu na bardzo plaska strukture firmy (firma mala). Atmosfera i kultura pracy powyzej sredniej. Polecam te firme na krotszy okres czasu tzn. popracowac 3 lata i zmienic.
zwierz69 2010-06-10 15:50:37
Niewielka firma z kapitałem zagranicznym. Dobre, jak na polskie standardy, zarobki. Dosyć okrojony socjal za co winić można obecny kryzys finansowy. Niestety brak możliwości awansu ze względu na płytkie struktury po polskiej stronie oraz słabe możliwości rozwoju zawodowego, w tym brak szkoleń. Miła atmosfera, nowa i dość nowoczesna fabryka. Firma, która pozwoli odłożyć nieco kapitału jednak nie nadaje się na tą jedyną i ostatnią.
znajoma 2010-11-25 18:37:37
Pracując w tej firmie można mieć naprawdę mieszane uczucia. Na początku, z resztą jak w każdej firmie, wszystko zapowiada się pięknie. Mała, duńska firma zbudowana na kredytach w jakiejś mało znaczącej mieścinie. Już sam wygląd budynku w porównaniu z innymi zakładami pracy, przywołuje same dobre wrażenia. Wystarczy jednak popracować miesiąc, aby przekonać się, że jest się w czarnej [usunięte przez moderatora], a jedyną zaletą są zarobki ( niestety ). Nie ma żadnych szans rozwoju zawodowego, warunki socjalne uległy dużemu pogorszeniu, o delegacjach można już zapomnieć. Firma dba a jakość swoich produktów, jednak zapomina o normach jakie przez mało którą osobę z produkcji są spełniane. Tylko czekać, aż jakaś platforma albo maszyna się rozpadnie. Jestem tylko ciekaw kto wtedy będzie sądzony? Pracownik walczący z terminami czy firma, której nie zależy nawet na uprawnieniach swoich spawaczy? To samo tyczy się oddziału inżynieryjnego, tego polskiego i duńskiego, który do końca nie zawsze chyba sobie zdaje sprawę, jak powinno się projektować. Firma od 22 lat pracuje w branży spożywczej, a co najśmieszniejsze nie ma projektu maszyny, który nie wymagałby poprawek. Ogólnie brakuje doświadczonych osób, które kierowałyby pracą ludzi i mogłyby służyć swoją wiedzą. Wysłuchiwanie "dobrych" rad osób, które nie mają pojęcia o czym mówią, jest naprawdę wkurzające. Większość z pracowników firmy to i tak hieny, które uwielbiają wypominać czyjeś błędy, o swoich zapominając. O nie uczciwym podziale zadań albo obowiązkowych dniach bezpłatnych w okresie zimowym wypada również wspomnieć. Nie każdy się da nabrać, że "wszystko przez ten kryzys". Pomijając to wszystko co napisałam, firma nie jest aż taka zła. Warunki jakie oferuje, może pozazdrościć wiele innych firm. Jak ktoś nie oczekuję za wiele to firma jest w sam raz.
majster 2011-01-07 17:45:35
Przesadziłem - czasami zdarzają się nowe projekty - wydzieeeeerane zachodnim kologom z wielkim trudem.
inżynier 2011-01-08 11:48:28
Miła atmosfera, w miarę nowoczesny obiekt, dość przyzwoite, raczej nie podlegające zmianie zarobki i to tyle plusów. Brak możliwości rozwoju zawodowego, brak możliwości awansu co jest chyba bolączką każdej małej firmy, strach przed redukcją, niechęć inżynierów z zachodu do dzielenia się projektami.
spawacz tig 2011-05-30 19:50:46
ile zarobić można jako spawacz w waszej firmie?
bezrobotny 2012-01-11 19:25:47
Witam, pytanie do ludzi, którzy procowali, pracują w cabinplant w Kątach Wroc. Czy do pracy jest wymagana dobra znajomość języka angielskiego??? jakie trzeba mieć doświadczenie, kwalifikację ??
Pozdrawiam
ja 2012-10-15 20:01:43
Witam . Czy firma posiada lub ma zamiar uruchomić jakiś park maszynowy ? Czy obecnie zatrudniają na maszyny do obróbki blachy ?
Robert 2013-12-27 16:57:08
Nie polecam Firmy Cabinplant dla ludzi od 40+, pracowałem jako spawacz na produkcji od samego początku w tej Firmie, polski dyrektor (usunięte przez administratora)wg swojego uznania zwolnił ostatnio sporą część spawaczy z produkcji, wszyscy po 40 roku życia.
Nie warto się poświęcać dla takiej Firmy gdzie kierownictwo ma pracowników w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] poświęcać swojego zdrowia, czasu i męczyć się aby później pod pozorem redukcji zostać zwolnionym.
Kris 2014-01-08 23:01:35
A kiedy były te zwolnienia? Z końcem roku, czy wcześniej? Jakieś osoby zwolniły się same? Czy z takiej firmy nikt nie zwalnia się sam ;D ???
:-( 2014-03-06 14:51:00
Jeżeli nie ma się ambicji, i nie chce się rozwijać to polecam. Fajne zarobki po roku czasu... są niczym z sytuacjami jakie zdarzają, tzn. brakiem szacunku do pracowników, i notoryczne okłamywanie. Trudno pracuje się w sytuacji kiedy nie ufa się kierownictwu, i zamiast słów dziękuje słyszy się notorycznie, że gdzie indziej gorzej płacę, a podczas prób rozmów zawsze można usłyszeć dobre słowo "zawsze może Pan zmienić pracę, nikt Cię nie trzyma na siłę... nie ma ludzi nie zastąpionych..." i takie zdanie dotyczy każdej z grup... więc atmosfera, pomimo prób coraz gorsza.
spawacz 2014-03-18 11:54:54
Człowiek w Cabinplancie jest warty tyle co roboczogodzina pracy na którą polski dyrektor przelicza każdego pracownika aż do bólu, Spółka nie oferuje żadnych kursów, szkoleń a o awansie nie ma mowy, chyba że dzisiaj dostaniesz awans a za miesiąc zostaniesz zwolniony bez przyczyny,nowa moda jaka sie pojawiła od zeszłego roku w Spółce to zwolnienia bez przyczyny osób które zbliżają się do 40 lub są po 40 roku życia. (usunięte przez administratora)
bezrobotny 2014-03-28 16:40:23
A jakie są zarobki w Cabinplancie, słyszałem że firma nic nie ma do zaoferowania dodatkowego, fundusz socjalny jest zawieszony od 2 lat z powodu fin, nawet ubezpieczenie medyczne jest wliczone do pensji i opodatkowane, tak że pracownik a nie firma za nie płaci-Dziwna polityka ?
tymon 2015-01-26 16:19:55
no podobno miała być jakś nowa rekrutacja u nich od nowego roku, ale jak to konkretnie będzie wyglądało to jednak nie wiem tak naprawde, mam nadzieje, że zacznie się coś z ofert pojawiac, bo jak nie to chyba poszukam pracy gdzieś indziej,, a szkoda by było, bo uwazam firme za naprawde solidną i chciałem spróbowac swoich sił w niej.
deandre 2015-03-30 18:55:56
Cabinplant A/S jest największym duńskim producentem kompletnych linii technologicznych do przetwórstwa warzyw, owoców, ryb i krewetek. Firma produkuje również kompletne linie ważące, napełniające i pakujące dla sektora przetwórczego . jesli chodzi o pracę u nich to nie powinno być o nią tak trudno skoro zatrudniają około 240 osób...
spawacz 2015-05-13 10:44:12
Spółka pozwalniała najlepszych spawaczy którzy pracowali w Firmie od początku tj 2007 roku, a teraz szuka frajerów do roboty, nie oferuje żadnych szkoleń, nie przedłuża uprawnień spawaczy, warunki typowe 4 klocki brutto, i to po dobrej negocjacji z szefem produkcji , brak organizacji na produkcji, kązdy robi co chce, pracuje około 40 spawaczy-ślusarzy na produkcji którzy są podzielone w małe grupki przeważnie o powiązaniach rodzinnych , gdzie jedna drugiej świnie podkłada, wszechobecne donosicielstwo jeden na drugiego do dyrektora Korzeniowskiego który nie ma wogóle pojęcia o zarządzaniu, najważniejsze dla niego są roboczogodziny które każdy ma wypracować w mc, idziesz na urlop, czy wolne to wypad z Firmy, nadgodziny jeśli są do wędrują do banku nadgodzin a jak nie ma pracy to idzie się na urlop z tych nadgodzin które są zgromadzone w banku nadgodzin lub drugim , sam już nie wiem ile tych banków nadgodzin natworzyli w tej debilnej Firmie, tak że o kasie mimo że tyra się po godzinach i w soboty nie ma prawie śladu. Firma dobra dla desperatów, albo dla osób które chcą zdobyć jakieś doświadczenie, z tym że nie ma się od kogo uczyć , większość załogi to ludzie młodzi po kursach z Urzedu Pracy, większość odwala fuszerkę która i tak jest następnie poprawianan w Danii, bark jakiej kolwiek kontroli jakości, spawów czy wykończenia, idzie się na przerób a nie na jakość wytwarzanych produktów.
znajomy 2015-07-18 14:07:29
To ja proponuje w tej firmie pracować uczciwie :-))) I radzę posłuchać opinii osób, które pracują bądź pracowały. Tak to prawda, ludzie się znają mniej lub bardziej, nawet na prywatnym podwórku. Donosicielstwo, podkładanie świń? Tak, oczywiście a osoby zarządzające lubią mącić i tego słuchać. Bark kwalifikacji menadżerskich dyrektora, próby jego szkoleń nie przyniosły nigdy efektów. Dania chce tańszą siłę roboczą niż u siebie. To zrozumiałe, jednak ich brak reakcji na sposób traktowania, często mobbing, świadczą tylko o tym że ryba psuje się od głowy. Ale to już taki czas, że firma się nie rozwija tylko zbiera owoce tego co zasiała, kwestia tego jak długo one będą dobre. Szczególnie przy coraz gorszej atmosferze, miedzy zarządzającymi i grupami pracowników.
Brak szacunku jest codziennością, nikt się tym nie przejmuje. Firma służy tylko do zarobienia pieniędzy i tyle.
Anii 2016-02-07 14:40:13
Jakie zarobki na produkcji?
On 01 2016-02-18 20:10:27
Trochę opinii na temat tej psudo-super firmy pracuję tam już kilka lat (produkcja jako spawacz)Zarząd czyli Dyrektor w koszuli z flaneli wyglądem nie przypomina szefa i sporo brakuje mu do prawdziwego zarządzania firmą,do tego brak szacunku dla pracownika czy to produkcji czy działu konstruktorów.Kierownik choć z Danii z roku na rok inny co jeden to lepszy układy są najważniejsze do tego dobry donos i taka ilość afer ,że z dnia na dzień można oszaleć.Szczerze trzeba uważać zwalniają za byle głupstwo za brak współpracy,nagany sypia się z rękawa.Stosują banki nadgodzin bodajże 3 są w całym kalendarzowym roku co nie jest zgodne z przepisami co wypadało by z chęcią zgłosić odpowiednim organom.Zgodnie przed świętami Bożego Narodzenia leci głowa bądź kilka w tym roku zwolnili Osobę z biura (kobieta wróciła z macierzyńskiego) powód?Pani najwidoczniej nie donosi o wszystkim zaś nowy Strzela z Ucha aż miło.W 2015 zwolnili 2 czy 3 spawaczy praktycznie za nic.Więc ogólnie nie polecam firma się wypala brak odpowiedniej kontroli jakości,odbijanie się przy każdym wyjściu na papierosa brak możliwości rozwoju,brak szkoleń oraz co najważniejsze uaktualnień certyfikatów a jest coraz gorzej..
franek 2016-03-02 00:52:10
Do on01
Dlaczego nie znajdziesz czegoś lepszego, skoro jest tak źle?
On 01 2016-03-07 09:23:44
Rotacje w firmie są duże,z roku na rok informują o wielkich zyskach stosują i naciągają jak tylko mogą przepisy wprowadzeniem banków nadgodzin za które nie wypłacają wynagrodzeń,tylko oddają godzina za godzinę jak nie maja zamówień>Tych co zwolnili okazuje się,że znaleźli ciekawsze prace co w rozmowach z zarządem firmy w Cabinplant jest najlepiej,same bzdury i zastraszanie załogi,że za płotem stoją spawacze i tylko czekają na okazję jak będę zwolnienia.Do firmy jak widać już przychodzą Ukraińcy a za rok dwa wezmą się za uchodźców z Syrii.Ogółem rynek się poprawił i to bardzo,ta firma miała renomę 4-5 lat temu teraz to już przeszłość wyzysk,afery,niesmaczne atmosfery,dlatego warto jak to w tych czasach co 5-6 lat odświeżyć umysł i ciało.
joker 2016-03-07 23:30:33
rotacje? - nie wiesz o czym piszesz...
Gość 2016-03-30 11:10:18
Najwięcej mają do napisania ludzie, którzy już nie pracują w tej firmie. Im się wydaje, że wystarczy przychodzić i poświęcać 75% czasu na załatwianie swoich prywatnych spraw. K.B. - ogarnij się i przestan wypisywać głupoty!
Slayer 2016-07-13 22:31:12
Witam. Pracowałem tam od początku założenia tej firmy. Szczerze nie polecam. Chyba, ktoś lubi być ponizany przez nie douczonych koordynatorów. Jeden po OHP, a drugi szefowi obiady niedzielne serwował żeby mu w d.pe wejść. Nie wiem co teraz tam się dzieje, ale jak czytam, że wyrzucili dyrektora jedyną kompetentną osobę w tej fimie. To widać, że źle się dzieje w *najlepszej firmie na Dolnym Śląsku*☺. Szkoda mi tylko Fritsa.
Gość 2016-08-26 13:55:20
To jakieś totalne bzdury wyssane z palca! Nikt nikogo nie poniża, a Ci co to piszą niech przyjdą i się ujawnią. Konfontacja na forum mile widziana. Nie powinien to być dla nikogo problem kto tak piszę, bo domniemam że ma mocne i jakiekolwiek dowody hmm?

gość 2016-09-23 10:22:59
Płacą lepiej niż konkurencja. Dwa razy do roku jeden koła wpada na święta. Do tego raz na trzy miechy bonusik za obecność w pracy dziewięć baniek. Do wczasów też coś dorzucają, śniadanka, opieka medyczna, wyjazdy itd itp. Na warsztacie nie ma sapania za plecami i każdy normalny człowiek wie że robota sama się nie zrobi. Robisz robotę jak trzeba i nie musisz być czopkiem żeby zyskać szacunek szefa produkcji. Jak ktoś głodny sianka to można dorobić w soboty albo na wyjeździe. Ogólnie ze spawaczami, inżynierami i biurem idzie się dogadać. Jest ciśnienie na jakość i wydajność ale da się oddychać. Coś za coś. Tyle w temacie.
Gość 2016-09-24 14:56:16
O widzę , ze kolega zna się na robocie. Tylko się zastanawiam ile tam czasu pracujesz? Bo albo jesteś czopkiem, albo krótko tam pracujesz. Widziałem wczoraj ogłoszenia na spawacza i na programiste. Ostrzegam tych co planują tam pracować. Zastanówcie się czy pieniądze są ważne czy szacunek dla kolegi z pracy. A co do programisty. To niech zaczną płacić tak jak się płaci za taką pracę. Tyle w temacie.
Były spawacz 2016-10-04 20:29:19
Były Dyrektor Cabinplantu szuka pracy, link poniżej, mam propozycję może zatrudnić owego Pana na produkcję i potraktować go tak jak od 2007 do 2016 roku traktował swoich pracowników wszystkich szczebli a przed ukończeniem 60 lat zwolnić go za niską efektywność pracy i niewyrabianie nadgodzin, tak jak pozwalniał wielu pracowników którzy wkraczali w 60 rok życia a pracowali w tej Firmie od początku?

gość 2016-10-14 12:50:20
@kak
Umowa o pracę , soboty na zapisy płatne.
mistralka 2016-10-17 20:17:11
no dobra, ale te sobory pracujące to bywa tak że sa jednak obowiązkowe? mam jeszcze studia zaoczne i się zastanawiam czy dałabym to radę z pracę tutaj pogodzić
Zostaw swoją opinię o Cabinplant - Kąty Wrocławskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cabinplant