Opinie o NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. w Kalisz

Szef wszystkich szefow

Teraz licytują samochody, komornik kolanski. Więc jak jakiś pracownik ma coś do potrącenia to będzie jak znalazł.

Jak wygląda podstawa w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.?

RR

A na co Ci podstawa? Do czego ta podstawa? Do wykupu gratów? Czy budynku? Firma nie istnieje więc raczej nie pytasz o podstawę wynagrodzenia.

nacokomunick

No właśnie! Czy ktoś może wie o co chodzi? Strona nie działa, telefony milczą. "Zniknęli"?

Janusz

00 48 [62] 59 14 017 ? Żaden z numerów na stronie nie odpowiada. Mógłbyś przesłać mi nr tel na dzanus@wp.pl ?

Morgan
@Janusz

Dodzwonić się nie można, strona firmowa nie też nie działa...

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Rico
@pik

Tak

BlaBlaBla

To kiedy ma być ta licytacja firmy i wypłaty zaległych wynagrodzeń?

Ko
@BlaBlaBla

Połowa lutego

Qwerty
@Ko

Czy to pewna informacja?

Igor

@r76jk a mógłbyś podać jakiś przykład dodatku do pensji jaki oferuje firma?

ko
@Igor

najcenniejsze - szkolenia przeprowadzane przez samego prezesa :))))

Trolo
@ko

Za które w sumie powinieneś zapłacić. Huehueh

kkk

Dzowń na kadry. Kasia D odbierze jak jej KO pozwolo :)

Roki

Polska język trudna język.

r76jk

Zarobki niezłe, dodatki różne, atmosfera konkretna ale sympatyczna, do mnie wszyscy zachowywali się fair. Marudzić nie mam na co. Pozdrawiam.

inhewioir34

Stabilny pracodawca ale jak się ma techniczne wykształcenie to nie jest trudno znaleźć dobrą prace. Powoli do przodu. Sporo można się nauczyć i zdobyć przydatne doświadczenie.

romus1

Firma się rozwija i ma nowe zamówienia więc jest ok

janeks5

Witam, Mogę z czystym sumieniem polecić tego pracodawcę, firmę napędza młody, zgrany zespół ludzi, szef stara się troszczyć o swoich pracowników

otello__1

ja tam lubie pozasuwać bo czas szybko leci i do domu do rodzinki :D poza tym koncu moge jakis sensowny hajs z wyplaty odlozyć

Warxors

pelacm fajna firma robiaca ciekawe rzeczy

klientcentralnapolska

widzialem stoisko firmy na trako2019 brawo!!!

Highligts
@klientcentralnapolska

To zarząd ma tupet... Tyle zaległości w wypłatach byłym pracownikom ale pieniądze i to duże znalazły się na targi trako2019

misusoft
@Highligts

wsystcy juz dostali a ty jescze nie hahaha

dedektyw
@klientcentralnapolska

Chyba Pan Prezes przyniósł przenośny stragan, ponieważ firma nie figuruje na liście wystawców targów.

do dedektywa;)
@dedektyw

chyba jednak sie myslisz (usunięte przez administratora) foto dzień 1 licząc od lewej 15 i 16 foto ;)

mpk
@do dedektywa;)

NOVAMEDIA WYSTAWIALA SIE NA TRAKO BYLEM WIDZIALEM MIELI STOISKO CHYBA B34 JAK SIE NIE MYLE !!!

B34
@mpk

B34 potwierdzone

do dedektywa
@B34

przeciez firma jest na oficjalnej stronie wystawcow http:// www.trakofair.com/?fbclid=IwAR2d_aRGksIBReWXOP-ceIDyEGzUHxrh9703Lu6zJ9iBKLwwOtjPdzunCjY EXHIBITORS LIST 2019

Rico
@do dedektywa

Tak się prowadzi biznesy, uczcie się :) zaległości wiszą a na targach stoisko :)

dorico
@Rico

sam masz dlugo tyle ze cie nie widac chlopie a tu hejtujesz

Klops

Wspaniali ludzie fajna firma, nie zawsze wszystko układało się po naszej myśli. Dużo się uczę. Z dnia na dzień jest coraz lepiej.

Klik

Praca jak każda - jest ok:) !

Fha

Hej proszę tu nie hejtowac

Klaszcze

Spokój

Goodjoob

Wszystko ok

Zostaw merytoryczną opinię o NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.