Opinie o Mega-Net Inowrocław w Inowrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mega-Net Inowrocław. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mega-Net Inowrocław o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mega-Net Inowrocław w Inowrocław

Aneta

@Zbynio to prawda - nastawienie wobec pracy to indywidualna sprawa, bo też każdy pracownik w swoim zatrudnieniu stawia na inne elementy. Czasami może być to wynagrodzenie, a czasami możliwość rozwoju, czy też atmosfera. A czy Ty rozważasz aplikowanie do pracy w Mega-Net Inowrocław?

Maciek

W mojej lokalizacji (Toruń - Stawki) to na razie jedyny operator, który umożliwia podłączenie do światłowodu. "Studzienki" Orange widzę z okna, dostałem nawet promesę na światłowód, po czym firma wycofała się z insalacji i zostałem z kosztami. Na razie niczego złego nie można powiedzieć. Technicy szybko reagują, ilość Klientów wzrasta. Aktualnie mam Orange LTE i nikomu nie polecam. Co prawda - raz osiągi są na bardzo dobrym poziomie, by za chwilę spaść prawie do zera. Nie polecam Orange LTE.

Zbynio

Czy faktycznie trudno się tu pracuje? Odczucia mogą być zupełnie inne.

Diabeł MTW

Przecież ta cała firma ten Internet i tv to jakaś porażka nigdy więcej mega net przecież oni już z tego co miwiadomo dostali wyrok sądu

@Diabeł MTW

a czy ktoś tu potrafi napisać jakieś fakty ? każdy piszę że to i tamto a czy ktoś ma konkrety?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Mega-Net Inowrocław.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Ślusarz
OPAKMET Spółka z o.o.

Jak widac pierwszy nie jestemmkoncze z ta smieszna firma i ich pseudo internetem,przy podpisywaniu umowy na rok przez tel. zapewniano mnie ze jesli sie przeprowadze bedzie mozliwosc rozwiazania umowy nawet wtedy gdy bede mial tam ich zasieg bo zostaje lacze po kablu tez rozwiazemy umowe.Na dzien dzisiejszy wyglada tak,ze pani na dworcowej stwierdzila ze nie ma mozliwosci rozwiazania umowy w ten sposob,no patologia bo to inaczej nazwac nie mozna.bywaly miesiace ze wiecej neta nie bylo niz jest,po mino reklamacji zebrali swoj abonencik,a naciaganie na koszty resetu i ustawien roputera.Dziwnymi trafami zawsze jak pol dnia neta na osiedlu nie bylo,po podlaczeniu zawsze po mojej interwencji bylem oznajmiany ze moj router zawinil i nalezy sie 30zl,jak dla mnie?kur........o!!!

Enzo

Prawda jest taka że gdy szanowny Pan "CO MARU" zaczynał interes to potrafił własnoręcznie jeździć z ulotkami po osiedlach oferując usługę a gdy interes się rozkręcił to zamiast frontem do klienta to odwrócił się du.. Jestem abonentem już bardzo długi czas ze względu na brak innych konkretnych możliwości w mojej okolicy (do czasu gdyż orange planuje światłowód) ale powoli mam dość tej żenady którą ten twór, bo firmą tego nazwać nie można, odprawia bo ile razy można się prosić o wizytę ekipy serwisowej do internetu który w ciągu jednego miesiąca znikał trzykrotnie i to nie na kilka minut ani nawet godzin ale na kilka dni. Potwierdzam również bardzo nieuprzejmą obsługę w biurze.Jeśli nie dzwonisz w sprawie zakupu jakiejś oferty tylko z problemem to możesz być pewien wrogiego nastawienia.Ponadto wszelkie regulaminy są tak stworzone że klient praktycznie rzecz biorąc zdany jest na łaskę i dobrą wolę tejże firmy. Odnoszę również wrażenie że tam nikt szanujący się nie będzie pracował.Przez kilka lat przewinęło się przez mój dom kilku serwisantów i stwierdzam że wraz z upływem czasu ich poziom coraz bardziej się obniża co świadczy tylko o tym że człowiek mający trochę podstawowej wiedzy od Pana Marka ucieka. Pozdrawiam pracowników firmy Mega-net oraz czytających to forum

JO

Bardzo nieuprzejma kobieta pracująca w Mega-Net, odbierając telefony nie w zwyczaju przedstawić się, w głosie słyszy się pretensję, Słowa" przepraszam", "dziękuję" do "widzenia" są jej obce.

Sikora

Tak wiem, to jest strona poświęcona pracy w mega-net ale tak się składa, że nie ma gdzie wyrazić swojej opinii na temat działania usługi więc też tu to zrobię. Przyznaję, to już moja trzecia umowa z nimi ale dopiero teraz przejrzałem na oczy. Wszystko zaczęło się od niedziałającego internetu ponad tydzień. Biuro obsługi to porażka. Totalnie niekompetentne osoby. Wciskają kit o jakiejś dużej awarii aby w końcu dojść do wniosku, że to jednak antena klienta nie działa. Strona z panelem klienta to jakieś nieporozumienie. Nic tam nie można zgłosić ani napisać. E-maile na biuro zostają olewane i bez żadnego echa. Umowa jak się w końcu człowiek wkurzy i zagłębi, żeby wypowiedzieć w diabły okazuje że jest tak skonstruowna, że możesz się zdziwić gdy ją zerwiesz. Firma dopuszcza sobie 72 godz na usunięcie awarii i aż 30 dni !!! non stop przerwy w usłudze. Jak działa to ok, ale nie życzę nikomu problemów bo dopiero wychodzi jaka to rzetelna firma. To moja na pewno ostatnia umowa.

Cała prawda

Mam z nimi umowe od 2007 roku ponieważ nic innego nie moge mieć (mieszkam na przedmieściach) problemów nie miałem za dużo ewentualnie rok temu pingi były w okolicach od 1000 do 5000 i nic się nie dało zrobić ale jakoś naprawili jedyne co mnie denerwuje to fakt że oszukują pod względem prędkości internetu albo nie skończyli nawet podstawówki niewiedząc ile to jest np 8:8 dla nich to jest 0,8 albo 16:8 to 1 ..... gdyby ktoś nie wiedział o co mi chodzi to oferty internetu podawane są zawsze w bitach a 8 bitów to 1 bajt więc jeżeli jest oferta 24 Mbs (Megabity na sekunde) no to w rzeczywistosci jest 3Mbs (Megabajty na sekunde) skrót jest niestety ten sam więc łatwo można manipulować nieświadomych ludzi. Więc oferty są zaniżone i te ich Pobieranie i Wysyłanie to jest maksymalny pakiet pobrany przez nas a wysyłanie to jest maksymalny możliwy do wysłania do sieci przez nasz pakiet przez co jak wysyłamy pakiet np 1Mbs do serwera pobierania to i tak nie dostaniemy więcej i dla waszej świadomości to nie jest to pobieranie pliku z internetu i wysyłanie pliku do internetu tylko pobieranie i wysyłanie pakietów. Więc ich oferty to DNO jak ktoś ma możliwość kablówki to niech bierze Netie ewentualnie multimedie a jak ktoś nie no to Satelitarny od Skyconnect (jeżeli ktoś ma zamiar oglądać tylko filmy a nie grać w gry multiplayer to jest to najlepsza możliwa oferta internetu ponieważ pingi są w okolicy od 100 i poprostu nie dało by się w nic grać przez internet ale ogladanie filmów przeglądanie i pobieranie jak najbardziej jest ok (przynajmniej dużo lepsze niż ten ich 'MEGA' net bo nazwa do ofert ni **** ma się do ofert)

Aneta

Dużo osób wypowiada się na temat firmy z perspektywy klienta. A jakim Mega-Net Inowrocław jest pracodawcą? Takie dodatkowe informacje mogą być istotne dla osób, które trafiły na ten wątek szukając informacji na temat firmy jako potencjalnego miejsca pracy.

Nie powiem złego słowa, zamówiłam Internet w Piątek a w Poniedziałek po 10 chłopacy już byli na montażu . Wszystkie kable poprowadzili w listwach tak żeby nie było ich widać za co jestem bardzo wdzięczna. Korzystam już 3 miesiące i nie mam zastrzeżeń dodam tylko, że mieszkam w Inowrocławiu na Lipowej. Na plus: Fachowa obsługa Szybkość działania Estetyczny montaż okablowania ( nie jak w przypadku multimedii gdzie technik rzucił kabel przez środek mieszkania i powiedział że sama mam sobie go ułożyć w listwach !!!)

U mnie wszystko śmiga aż miło, TV bez problemów dekodery Ultra super na andku nawet kanał Funbox 4K mają. Internet 130Mbps w speedtestach mam od 120 do 130Mbps ! Korzystam od 7 miesięcy na Strzałowej w Toruniu i Osobiście POLECAM

Aneta

Pracujesz w firmie Mega-Net Inowrocław? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia/benefitów oferowanych przez pracodawcę.

Ziom

Nie wiem skąd te opinie bo u mnie działa TV i Internet bez zarzutu ! Osobiście POLECAM

Szymon

A nieh was jasny HHH..... te wasze dekodery to porażka!!! Że ja dałem się namówić temu młodziakowi w białej fieście ... KURWA MAĆ !!!

Klientka

Od pewnego czasu korzystam z usług internetowych firmy i jak na razie jestem zadowolona. Wszystko działa jak należy.

kasia

Ale jak serwisant może wam sprzedawać i brać za to kasę to nie jest tak, że to firma wystawia fakturę?

Mateusz

W promocji serwisanci kasują na lewo klientów za co popadnie :)

Krzyżak

"firma prowadzi ekspansję swoich usług" :) Brawo Maruś Brawo :) Obyś Ty tam też pojechał :) za interesem i nie wracał :)

Nawałka

Nie odpisuj w ten sposób bo zbyt czytelny głąbie jesteś ...

Zostaw merytoryczną opinię o Mega-Net Inowrocław - Inowrocław

• Jak się pracuje w Mega-Net Inowrocław?

Zobacz opinie na temat firmy Mega-Net Inowrocław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mega-Net Inowrocław?

Mega-Net Inowrocław