Opinie o Telesfor Transport Osobowy T.Głowacki i P.Głowacki sp.j. w Kobylec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Telesfor Transport Osobowy T.Głowacki i P.Głowacki sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Telesfor Transport Osobowy T.Głowacki i P.Głowacki sp.j. o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telesfor Transport Osobowy T.Głowacki i P.Głowacki sp.j. w Kobylec

Mądry

Busy to proszą się na złom obsługujące linie Kraków Limanowa. Ciasne brudne nie raz kierowcy nie zabierają ludzi a jak już zabierają to mruczą coś pod nosem albo są bardzo nie kulturalni. A firma to śmiech na sali. Szef to powinien zamknąć interes bo nie nadaje się na szefa nawet nie potrafi firmą się zająć tylko kierowcy robią sobie w niej co chcą. Nie raz wogule biuro nie odbiera a jak już odbierze to w żadnej sprawię nie można na nich liczyć ciekawe od czego to biuro jest tylko dają numer telefonu co nikt go nie odbiera radzimy. Trzymać się z daleka od tej firmy. A ciekawe jak te busy przechodzą wogule przegląd. I jak firma która nie reaguje na stan busów i nie radzenie sobie z pracownikami wogule utrzymuje się na rynku pracy a w tej firmie jak i w busah to tam naprawdę. Dzieje się nie wiadomo co chwała że jeszcze do Limanowej jeździ. Maxbus na którego zawsze można liczyć

Jeśli faktycznie zdarzyłby się taki scenariusz, że autobus spóźniałby się o godzinę, to kogo mogą spotkać za to konsekwencje? Jakieś większe samego dyspozytora? Zastanawiam się jak udowadnialiby Kierowcy, że to jednak jego wina? Miał ktoś tak jak pracował?

@T.Głowacki @P.Głowacki Nowy wpis

Nie polecam absolutnie, godzinne opóźnienia, brak profesjonalnych rozkładów jazdy, a biuro regularnie nie odbiera telefonów. To jeden z przykładów tragicznego transportu publicznego w naszym rejonie.

Mądry Nowy wpis

co z tymi busami obecnie? jak kierowcy je oceniają? Pojawiła się opinia dotycząca tego, że niby na złom się nadają, więc interesuje mnie zdanie zatrudnionych w tej sprawie. Mój partner ma doświadczenie i może by tu przyszedł. Ile od nowego roku zarobi na trasie?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Telesfor Transport Osobowy T.Głowacki i P.Głowacki sp.j. na stanowisko KIEROWCA AUTOBUSU? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Kinga

Czekam na autobus Bochnia Lapanow na przystanku Dąbrowica szkoła już 20 minut miał być 15:34 gdzie on jest ten bus

Andżelika C.

Kurs w samo południe, w powietrzu czuć wiosnę.W busie telesfor czuć ale dym wątpliwej jakości papierosa, który kierowca odpalił, co go obchodzą pasażerowie.... Jeśli o inwestowanie firmy, to tak zainwestowali -drzwi się same otwierają,więc kierowca szaleje-otwiera je jeszcze w pełnym pędzie-BARDZO NIEBEZPIECZNE...

@Andżelika C.

Ok, nie mam pojęcia na ile w tym prawdy ale teraz zaciekawiło mnie to faktycznie pod względem tego ogólnego bezpieczeństwa. Jak konkretnie wyglądają tu szkolenia z bhp dla kierowców, wiadomo? Jak często mogłyby się odbywać?

Andżelika C.

Jadę tym busem godzinę- kierowca kolejnego papierosa odpalił.....

Wiktoria

Widzę że niektórzy narzekali na stare pojazdy. Jak to teraz wygląda, dalej się tu jeździ wiekowymi autobusami czy zainwestowali trochę?

Kamil
@Wiktoria

Relacja z 3 października 2022 roku - nie zainwestowali, bo po co. Nie wiem jakim cudem te rydwany przechodzą jeszcze przeglądy, bo ostatnio na przykład nie było dane dostać mi się do domu przez awarie busa, o której poinformował mnie nad wyraz uprzejmy kierowca (znajdź ironię w zdaniu). Ilość kursów również woła o pomstę do nieba, bo odkąd pamiętam to na drugim/trzecim przystanku od momentu wyjechania z przystanku początkowego przynajmniej z 10 ludzi stoi, a przedrzeć się przez ludzi stojących z konca busa z walizką (bagażnik, o dziwo, niesprawny) to tez nielada wyczyn. Serdecznie pozdrawiam.

@Kamil

Rydwany? Piszesz o przeglądach... Wiadomo w sumie kto je robi? Cały czas w tym samym miejscu je wykonują? Mimo wszystko chyba są dopuszczone do ruchu. Była kiedyś jakaś akcja, że mandat kierowcy za zły stan pojazdu wleciał?

Mama

Witam. Kierowca kursu Łapanow -Bochnia przez Zawadę , z wielką łaską zatrzymuje się na przystanku w Zawadzie,i ma pretensje do pasażerów że musi się zatrzymywać i przez to nie zdąży się rozpędzić pod górę w Pogwizowie(odległość to ok 700m.) . Kolejna sprawa to skoro na rozkładzie jest napisane że kurs jest do dworca PKP ,kierowca informuje pasażerów że nie pojedzie pod dworzec,twierdzi że nie zdąży wyrobić się na następny kurs (nieważne że pasażerowie chcą jechać do dworca,gdzie mają pociąg )

Pasażer relacji Kołobrzeg - Za

Omijać szerokim łukiem, (usunięte przez administratora) Poniżej mail, który wystosowałem do firmy. Nie otrzymałem odpowiedzi ani zwrotu za przejazd. Autobus łączący północ z południem polski niesprawny, kierowca udaje, że wszystko ok, bo boi się o pracę. (usunięte przez administratora)

Krysia

W dniu 20 maja 2022 jechałam z Krakowa do Kołobrzegu z firmą Telesfor , kierowcy bardzo mili , autokar czysty , patrząc na poniższe opinie stwierdzam że musiała nastąpić wymiana autobusów ponieważ tym którym jechałam był bardzo w dobrym stanie technicznym wyglądał jak nowy i według mnie nie był on w ogóle stary , jeśli chodzi o toaletę w autokarze była czynna ale postoje były tak często że nie trzeba było z niej korzystać , dla osób zniechęconych podróżą z ta firma pragnę powiedzieć ze nie ma się czym zniechęcać tez byłam pełna obaw jak dojadę do Kołobrzegu po tych opiniach a tu taka miła niespodzianka . POLECAM z całego serca !

Katarzyna

Jechałam z firmą Telesfor od Zakopanego do Kołobrzegu. Kierowcy bardzo mili, pomocni i wyrozumiali. Jechałam z małym dzieckiem i byłam mile zaskoczona, autokar czysty, w bardzo dobrym stanie. Mimo mojej choroby lokomocyjnej, nigdy tak dobrze nie czułam się w autobusie jak w tym. A co do toalet to uważam, że lepiej poczekać chwilę i skorzystać na jakiejś stacji niż w samym autobusie, bo później ten zapach roznosi się po całym busie. A w razie pilnej potrzeby można zwrócić się do kierowcy i on znajdzie najbliższy postój, jeszcze nigdy nie odmówili. Bardzo polecam , autobus przyjazny dla dzieci !

Alina

@Alina

Bo to pewnie zależy na jaki się natrafi, Tobie jak widać się poszczęściło. ;) No chyba, że zaczęli też może coś inwestować i powoli je wymieniać? Ale przed podróżą nie miałaś możliwości dowiedzieć się czym konkretnie będziesz jechać? Fajnie jakby wprowadzili opcję, żeby można było sprawdzić, co nie?

Weronika

A może jakiś kierowca się wypowie na temat pracy? Mąż chce być kierowcą w tej firmie, jesteśmy ciekawi ile godzin w miesiącu można wyrobić? No i jaka jest stawka?

BM

Na trasie od Poznania kierowcy kompetentni i grzeczni. Autobus czysty.

Wiola

Jeździmy co roku i jesteśmy zadowoleni. Co o toalety to można poprosić i kierowcę to napewno zjedzie na najbliższą stację bo taką sytuację widziałam. Pozdrawiam kierowców z którymi podróżuje i na pewno jeszcze skorzystam z ich usługi.

Halina
@Wiola

Hej, widać, że jesteś zadowolona, skoro kilkukrotnie wybierałaś tego przewoźnika. Mam pytanie, na jakiej trasie podróżowałaś, jestem ciekawa, czy była to długa podróż? Czy stan techniczny autobusu był dobry?

18 czerwca 2021 r, jechałam z Krakowa do Kołobrzegu. Gdy zobaczyłam wjeżdżający autobus na dworcu w Krakowie nie mogłam uwierzyć w to co zobaczyłam. Stary , mocno wyeksploatowany autobus. Pomyślałam tylko, aby dobrze ta podróż się skończyła. Nie myliłam się, toaleta niesprawna , klimatyzacja słaba , koszmarnie śmierdziało. Nawet na linie podmiejskie sie nie nadawał. Wyglądaliśmy jak wycieczka z Gie esu a nie jak rejsowy autobus w 21 wieku . Podroż koszmarna, w nocy wszystkie toalety pozamykane. Panowie chodzili w przysłowiowe krzaki a Panie miały problem !!!!!!. Autobus wypełniony po brzegi, w dobie pandemii , kierowcy nie interweniowali gdy pasażerowie nie zakładali masek. Czułam się jak sardynka w puszce. Zwłaszcza, że na zewnątrz panował upał. Absolutnie nie polecam tego przewoźnika !!!!!!!! PIERWSZY I OSTATNI RAZ Z TELESFOREM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

Wisia

Miałam jechać do Krakowa, ale po tych opiniach wybieram pociąg.

Seba

Kierowca wiedząc że wszędzie WC są pozamykane na 13 godzin jazdy zatrzymał się na 1 cywilizowanej toalecie ...mając tyle stacji po drodze...czułem się jak świnia więziona na ubój..(usunięte przez administratora) W Katowicach ludzie sikali pod siebie...byłem tego świadkiem bo sam zasłaniałem mamę w wieku 65lat która była zmuszona załatwiać się na ulicy!!!!

Jarosław
@Seba

Czy zgłaszaliście w trakcie podróży uwagi kierowcy zatrudnionemu w firmie Telesfor Transport Osobowy, że jest taka sytuacja, iż osoba potrzebuje skorzystać z toalety? Jaka była reakcja i odpowiedź kierowcy? Liczę, że mi to napiszesz.

Ktoś

Zostaw merytoryczną opinię o Telesfor Transport Osobowy T.Głowacki i P.Głowacki sp.j. - Kobylec

• Jak się pracuje w Telesfor Transport Osobowy T.Głowacki i P.Głowacki sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Telesfor Transport Osobowy T.Głowacki i P.Głowacki sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telesfor Transport Osobowy T.Głowacki i P.Głowacki sp.j.?

Telesfor Transport Osobowy T.Głowacki i P.Głowacki sp.j.
  • 91
    32-740 Kobylec

Telesfor Transport Osobowy T.Głowacki i P.Głowacki sp.j.