Opinie o GPD Agency Sp. z o.o. sp.k. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GPD Agency Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GPD Agency Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GPD Agency Sp. z o.o. sp.k. w Poznań

Czy pracownicy GPD Agency Sp. z o.o. sp.k. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

od półtora roku nie ma żadnych integracji i nie będzie...

Wolny człowiek

Z tego co pamiętam to frekwencja wynosiła max 40%. Zdecydowana większość ma dość współpracowników.

Kamil
@Wolny człowiek

A z czego to wynika, jak myślisz? Czy tak było zawsze, czy jednak zmieniło się to w jakimś momencie? Daj znać jak Ty na to patrzysz, chętnie też dowiem się co sądzisz o GPD Agency pod kątem zarobków. :)

@Kamil
@Kamil

Zarobki dużo dużo dużo dużo niższe niż średnia w branży. Pracując w GPD czujesz się jak w fabryce, a nie jak w agencji reklamowej. Poczytaj komentarze. Dobrze oddają obecną sytuację jaka jest w GPD.

Kamil
@@Kamil

Są jakieś szanse że te zarobki w GPD wzrosną w niedalekiej przyszłości? Jak sądzisz? Może wymienisz też kilka plusów i minusów pracy w tej firmie? Z chęcią posłucham :)

reginaphalangy

Zdecydowanie największą plagą tej firmy jest niewykwalifikowana kadra zarządzająca. Śmietanka, która zmienia swoje stanowiska 3 razy do roku, niczym w amerykańskiej telenoweli. Prześcigając się, które będzie bardziej fancy i ważniejsze. Stołki wypełnione są osobami, które niestety o swojej pracy nie maja zielonego pojęcia. (usunięte przez administratora) Ludziom po długiej walce zostały przyznane nadgodziny, jednak z możliwością ich kwestionowania. Jak się domyślacie, większość z nich była kwestionowana- przecież mogłeś pracować szybciej! Premie, które były przyznawane zostały z miesiąca na miesiąc obcinane, aż (usunięte przez administratora) zostały całkowicie zlikwidowane. Zlikwidowane zostało również wypłacanie nadgodzin oraz zmieniony okres ich rozliczania. Płatne nadgodziny przestały istnieć, a ich odbiór odbywa się w czasie odgórnie narzuconym przez pracodawcę. Jeżeli nie godzisz się na wprowadzane zmiany, potrafią Cię zwolnić z dnia na dzień, aby pokazać wszystkim, ze ONI mogą! Bój się PANA! Kobiety w ciąży? Dziwie się, ze boją się zgłaszać to jak są traktowane. (usunięte przez administratora) ZERO lojalności wobec wypruwajacych sobie flaki pracowników. Obiecanki cacanki, odnośnie premii i podwyżek. Podwykonawcy, którzy od 7-8 lat nie otrzymują nawet podwyżki inflacyjnej, harując jak woły niekiedy po 20h na dobę- to chleb powszedni dla GPD. Wypadek w pracy? Radź sobie sam- GPD umywa raczki. Ale Firma świetnie prezentuje się wobec podwykonawców warszawskich, którzy przyjeżdzają niekiedy na większe plany w Studio. Wówczas znajdują się budżety na nadgodziny progresywne oraz inne zachcianki szlachty :-). W kateringu dla zwykłych złamasow czekolada Aro, dla szlachty merci. Oj dużo by opowiadać. Naprawdę szkoda, ze Firma nie wyciąga wniosków i nie potrafi doceniać swoich wieloletnich i sumiennych pracowników. Większość opinii tutaj opisywanych to niestety prawda.

Rach
@reginaphalangy

Hej, proponuje przerzucić to do działu opinii, a nie pytań, bo potencjalnym pracownikom może to uciec :)

@reginaphalangy

Dodać można dużo, ale nic ująć! Omijać szerokim łukiem studio

Uciekajcie

Nie aplikujcie do studia. Nie róbcie sobie tego. Tu nie liczy się człowiek, kompetencje, doświadczenie, liczy się tylko pieniądz, tu i teraz. Zarobki nie dość, że są marnym ułamkiem stawek rynkowych to spadają zamiast wzrastać. Będziesz pracować po kilkanaście godzin dziennie, dasz z siebie wszystko, a od połowy miesiąca będziesz się martwić czy starczy Ci kasy do końca miesiąca. Krótkowzroczność zarządu powoli zaczyna się mścić, ale szkoda życia żeby brać w tym wszystkim udział.

Euforia

Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy... Czy wy serio nie widzicie ile ta firma robi dla pracowników?? Na recepcji pojawiły się cukierki, po tygodniach awarii w kuchni w końcu pojawił się ekspres, albo coś co powinno go przypominać, no i hit... Firma zainwestowała w sztućce!!! Tak... Wreszcie można zjeść zupę lyzka, kotleta widelcem i nożem, a herbatę zamieszczać łyżeczka!!! No chyba, że o czymś nie wiem i była zrzutka pracowników na ten cel, albo ktoś przyniósł prywatne tak jak to miało miejsce jakiś czas temu ;p Tak więc drodzy kandydaci... Sztućce są, nie trzeba zabierać z domu wyprawki

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
kandydat

nie polecam tej firmy, dostałam zadanie rekrutacyjne, na wykonanie którego poswięciłam 2-3 dni, wysłane i zero odpowiedzi, kilka razy pisałam maila z prośbą o wynik rekrutacji, 0 odpowiedzi z HR-u, to zwykłe ignorowanie kandydatów; ktoś poświęca dla nich kilka dni/godzin, a firma nawet jednego zdania nie potrafi odpisać, dlatego przestrzegam przyszłych kandydatów by nie wykonywać dla tej firmy zadań rekrutacyjnych

Nigdy nie korzystałam z goworka, bo nie kierowałam się opinia innych, niestety pracaujac w GPD i czytajac opinie w 100% sie z nimi zgadzam, wykorzystywanie ludzi, nie placą za nadgodziny. Atmosfera słaba - ale oczywiscie zależy pewnie od teamu, ale ciągła rotacja ludzi to jakiś koszmar. Sama szukam teraz pracy by stad uciec.

GPD Film Studio

Gdyby klienci wiedzieli, jak niewielki procent ich budżetu jest faktycznie przeznaczany na stworzenie ich spotów, uciekaliby z krzykiem.(usunięte przez administratora) GPD Film Studio ma za sobą wiele kryzysów, ale teraz to już chyba faktycznie koniec. Producenci zwalniają się w takim tempie, że w studio powinni zamontować drzwi obrotowe. Budżety idą w dół, podobnie jak morale. (usunięte przez administratora) Pracownikom każe się usuwać nadgodziny z systemu, by nie wypłacać im pieniędzy. Jeśli wyrobisz wystarczajaco dużo nadgodzin, GPD awansuje Cię na heada, by ich nie wypłacać - tu niespodzianka(usunięte przez administratora)(headzi wykonują taką samą prace, jak ich podwładni, dlatego pieniądze za nadgodziny prawnie im się należą). Tym biednym ludziom odbiera się nawet dzień wolny za pracę w weekendy. Jakby tego było mało, pracę dodatkowo dezorganizuje koszmarnie działający dział trafficu - zero logiki, wsparcia dla innych działów, elastyczności. Nie mają pojęcia o produkcji, a pół dnia spędzają na fajce, wieszając psy na innych.(usunięte przez administratora) Podsumowując - wynagrodzenia, budżety, kompetencje idą w dół, a godziny pracy i presja w górę.

Asia

Niestety to prawda, sama szukam pracy by się uwolnić

Masakra do kwadratu

Niestety potwierdzam... Tak złej atmosfery i tak niskich morale nie było... I nawet tak spora ilość zwalniających się osób nie spowodowała żeby ktoś na górze, żyjący w oderwanym od realiów świecie zaczął się zastanawiać co się stało...

sluga

Chcesz się poczuć jak chłop pańszczyźniany w feudalnej Polsce?? Przyjść do GPD, na pewno się nie rozczarujesz... na etacie praca za grosze, za dwóch albo i trzech po kilkanaście godzin dziennie gwarantowane

Karol

Czy to firma gdzie stawiają na rozwój pracowników ?

@Karol

Niestety nie, nie ma szkoleń, a jeśli są to przez pracowników, ale i tak sie nie dowiesz wszystkiego bo po co mają Ci pomagać osoby, które później możesz przeskoczyć.

@Obsługa
@pracownik

W ciągu ostatniego roku miałam 4 szkolenia w tym 3 zewnętrzne.

sama prawda

@@Obsługa

ciekawe gdzie? jak nam mowiono, ze nie ma szkolen bo covid

Rolaz2
@Karol

Absolutnie nie. Czysty wyzysk.

pilny uczeń
@pracownik

Oczywiście że są. Ja w zeszłym roku miałem 3... tylko musiałem sobie za nie zapłacić i wyżebrać urlop, żeby móc pojechać:P

Halina
@pilny uczeń

Hmm.. to w końcu jaka jest prawda? Są szkolenia w GPD czy ich nie ma? Zdania są podzielone więc już sama nie wiem co mam na ten temat myśleć :D Jeśli są, to faktycznie jak wspomniałeś, musiałeś sobie za nie zapłacić? Całość czy tylko część?

Trauma

Nie pracuje już kilka lat a do dziś zmagam się z PTSD ( zespół stresu pourazowego, głównie występującego u weteranów wojennych) To nie jest żart.

fluoksetyna
@Trauma

Jestem w stanie w to uwierzyć. W Swadzimiu jest sporo osób które korzystało, albo korzystają z pomocy psychiatry. Niestety to co ostatnio się dzieje to jest dramat. Tak źle jeszcze chyba nie było. Masakrycznie dużo pracy, Pracy przybywa, rąk do pracy ubywa. Nierealne terminy, decyzje podejmowane przez niekompetentną kadrę oczekującą realizacji niemożliwego na jutro ;/ Dziękuję nie usłyszysz, ale spróbuj zrobić jakiś błąd... Radzę omijać, szkoda życia

pytanie

na jakie warunki może liczyć u nich grafik?

szynka

Nie rozumiem tych negatywów, wszystko zależy od teamu :) Jak w każdym miejscu, tak i tu atmosferę pracy tworzą ludzie, więc zależy na kogo się trafi i komu da szansę :)

sierra
@szynka

Dokładnie, wszystko zależy od Teamu i ludzi. Widocznie ci co mają coś negatywnego do napisania, natrafili na negatywnych ludzi.

łysy grzyb
@sierra

to nie zawsze jest kwestia negatywnych ludzi. czasem team, który masz wokół siebie to jedyne, co cię trzyma na miejscu, ale coraz częściej ten fajny team już nie wystarczy.

tean
@szynka

Team może i jest fajny, i fakt, to jedyne co trzyma tą firmę w kupie. Bo jest milion innych czynników, które pojawiają się w komentarzach, które powodują, że uśmiechnięta osoba biurko obok nie wystarcza

Nela
@tean

Czasami ta "uśmiechnięta osoba" biurko obok, potrafi niezły sztylet wbić i plotkować na twój temat dwa biurka dalej, myśląc, że jak masz słuchawki to nic nie usłyszysz :))

Wege
@szynka

Widać kto to pisał, pewnie Szparag lub gorzej

Czy rozmowa rekrutacyjna w GPD Agency Sp. z o.o. sp.k. odbywa się również w języku angielskim?

nie, tylko pytaja sie czy umiesz bo wiekszosc tam nie umie i sie boi rozmawiac, a sa na wysokich stanowiskach

Anglik
@pracownik

Nie martw się, rekrutacja raczkuje, nie odróżnią angielskiego od niemieckiego ????

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w GPD Agency Sp. z o.o. sp.k.?

Marnie

Marnie, bardzo marnie, więcej zarobisz na jakikolwiek niskim stanowisku w jakiejkolwiek korporacji

Niestety, duże rozczarowanie procesem rekrutacji. Najpierw pomylone terminy spotkań, później zero odzewu, informacji zwrotnej, pomimo kontaktu z mojej strony. A szkoda, bo rozmowa była rzeczowa i przebiegła w miłej atmosferze. W efekcie zmarnowane dwa dni kandydata, komunikacja zdecydowanie do poprawy :)

Lop
@Kandydat

Ciesz się, że Cię nie zatrudnili ???? zmarnowałbyś więcej niż dwa dni.

Rekruter

O samej firmie niech świadczy wieczna rekrutacja i te same ogłoszenia przewijające się co 3 miesiące. Przecież wiadomo, że to wał i nie warto tam składać papierów.

fenomen gpd
@Rekruter

To jest istny fenomen - jak ci się kończy umowa, albo jeszcze lepiej - jak chcesz iść na urlop to dowiadujesz się, że jesteś niezastąpiony, i w ogóle ta firma nie może istnieć bez Ciebie, a jak idziesz raz na kilka lat po 300 zł podwyżki, to na Twoje miejsce jest sporo chętnych. Radzę omijać...

@fenomen gpd

sama prawda...

Pisałam już swoje zdanie pod postem ze starą nazwą firmy, ale przekleję i tutaj: Wzięłam udział w rekrutacji, bo bardzo chciałam zmienić pracę i wrócić do branży marketingu. Dostałam ofertę , której prawie nie przyjęłam przez komentarze na tym forum i pewnie dużo by mnie wtedy ominęło. Ale od początku. Rekrutacja: po wysłaniu CV po paru dniach otrzymałam od rekruterki listę zadań do wykonania z instrukcją i terminem odesłania. Po odesłaniu zadań, 1-2 dni później dostałam telefon z zaproszeniem na rozmowę. W trakcie tej rozmowy okazało się, ze praca jest w Poznaniu a nie w Swadzimiu tak jak widniało w ogłoszeniu co było dla mnie trochę zawodem ze względu do bliskość dojazdu, ale tragedii nie ma. Rozmowa odbyła się z rekruterką i dwoma osobami z docelowego działu. Była bardzo rzeczowa, pytania konkretne, do większości odpowiedzi dostawałam od razu feedback. Po godzinnej rozmowie dostałam informację, że odpowiedź (jakąkolwiek) dostanę w ciągu max tygodnia (tj. do piątku). Do piątku nie dostałam odpowiedzi ,więc myślałam, że już po frytkach, ale w poniedziałek zadzwoniła rekruterka przepraszając za poślizg i zaprosiła na drugą rozmowę, tym razem z dyrektorem działu. Ta rozmowa była dosyć „miękka”, mająca raczej na celu potwierdzić, że faktycznie mogę nadawać się na wskazane stanowisko i będzie się można ze mną dogadać. Jeszcze tego samego dnia późnym popołudniem dostałam ofertę pracy, którą przyjęłam, bo bardzo chciałam zmienić środowisko. Kwestie papierlogii przebiegły już całkiem sprawnie. Praca: pierwszego dnia zostałam posadzona do biurka i nie bardzo wiedziałam co ze sobą zrobić. Nie wiedziałam nawet kto do końca jest moim przełożonym i do kogo się zwracać z pytaniami czy problemami typowo pracowniczymi/kadrowymi. W pół godziny zostały mi przedstawione podstawowe narzędzia pracy, ale musiałam czekać na jakieś pierwsze zadanie. Brakowało mi wprowadzenia w jakieś struktury firmy itp. Musiałam się gdzieś dopytać o kod do drzwi i podobne pierdoły. Po paru dniach widziałam, że inni nowi pracownicy są przedstawiani po kolei w każdym dziale. Mnie nikt nie oprowadzał, więc do tej pory, po kilku miesiącach pracy, jeszcze nie wiem do końca gdzie jest jaki dział. Współpracownicy z mojego działu to zdecydowanie właściwe osoby na właściwym miejscu: jestem pod wrażeniem ich wiedzy i profesjonalizmu, a bardzo pozytywnie zaskoczyłam się z dużą chęcią pomocy i dzielenia się wiedzą ze „świeżakiem”. Generalnie do tej pory nie spotkałam tutaj osób, które byłyby przypadkowe. Miłym zaskoczeniem było też dla mnie to, że przy każdej okazji w rozmowie z osoba z zarządu byłam pytana o to jak mi się pracuje, czy jestem zadowolona, czy ogarniam jakoś dojazdy, co bardzo mnie zdziwiło po tym jaki obraz firmy wykreowałam sobie w głowie po przeczytanych opiniach. Po rozmowie podsumowującej mój 3 miesięczny okres próbny dostałam podwyżkę (bez mojej inicjatywy, bo od razu dostałam tyle ile powiedziałam na rozmowie) i umowę na czas nieokreślony (choć na rozmowie kwalifikacyjnej było mówione, że po próbnej będzie jeszcze jedna czasowa). Dostałam też premię uznaniową, o której dowiedziałam się dopiero z przyjściem przelewu co mnie mega miło zaskoczyło. Doszły mi też nowe, ciekawsze zadania. Dopiero w tym momencie okazało się kto został moim opiekunem. Z samej pracy jestem zadowolona, bo mam szansę nauczyć się nowych rzeczy i zobaczyć pracę takiej agencji, więc dla osób początkujących na pewno jest to pole do popisu. Doświadczeni pewnie też znajdą tutaj wyzwania, ale faktycznie nie mogę się w tej kwestii wypowiedzieć – jedynie zasłyszałam opinie od kilku doświadczonych kolegów. Kilka niezależnych osób samych z siebie powiedziało mi, że podobają im się tutaj warunki. Generalnie widzę, że zostałam przyjęta w trakcie zmian organizacyjnych – HR jest dopiero od kilku miesięcy, usprawniane są systemy do zarządzania projektami, zmiany w działach. Mogę więc przypuszczać, że negatywne komentarze mogły być zasadne, ale mam wrażenie, że coś tu się zmienia na lepsze, ale tak jak pisałam – weszłam tutaj w trakcie trwania tych zmian. Minusy: - momentami brak organizacji - brak benefitów (trochę zaskakujące przy tak dużej i powiedzmy znanej firmie) - stałe godziny pracy (choć pewnie można się dogadać) Plusy: + wynagrodzenie ok +duże możliwości (jeśli ma się potencjał to można spróbować sił w wielu działach od strategii, kreacji, po e-commerce itp) + impreza na tarasie (podobno co roku – jedzenie i picie na wypasie) + dużo ciekawych wyzwań + kreatywni ludzie + przychylność zespołu + otwarty zarząd (prezes zawsze powie „cześć”) Nie jest idealnie, ale z mojej perspektywy jak najbardziej polecam.

Jeszcze pracownik
@Gość

Tak tak... na kilometr pachnie mi wpisem redagowanym na potrzeby poprawy wizerunku firmy bo zaczyna brakować rąk do pracy. Radzę poczytać opinie o GPD Advertising. Tam rysuje się prawdziwy obraz firmy

Świstak
@Gość

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka

@Jeszcze pracownik

jestem realnym pracownikiem tej firmy, a moja wypowiedź jako nowego pracownika może różnić się od kogoś, kto pracuje tam parę lat i coś mu już nie wystarcza. Może to też kwestia stanowiska i doświadczenia, bo słyszę, że różne osoby mają różne zdanie na tem swojej pracy w tej firmie. Mimo wszystko w tej chwili swoje zdanie cały czas podtrzymuję

zainteresowany
@Gość

orientujesz sie czy szukaja jeszcze grafika?

E.
@Gość

Pracowałam tam 2 miesiące i takiej czekoladowo-bajecznej opinii im nie wyskarowałam. Ciekawe czy zamienisz zdanie za parę miesięcy, a może jesteś kimś kto specjalnie tak to napisał...

fred
@Jeszcze pracownik

wpis redagowany na potrzeby poprawy wizerunku byłby lepiej napisany

@E.

Wcale nie wykluczam, że tak może się stać. Tak jak pisałam - moja opinia jest nadal aktualna, mogą składać się na to różne kwestie, ale prawdą jest, że faktycznie dużo osób ostatnio odchodzi, więc na pewno mają ku temu powody.

T
@Gość

Koleżanko, co bierzesz?? Podasz nazwę leku?? Bo jak widać działa wyśmienicie, chyba, że pracujemy w dwóch róznych firmach.

G.
@T

Dobra, dajcie lasce spokój. Nie jej wina, że nie ma źle.

Bożena
@zainteresowany

@Gość Minął prawie miesiąc od Twojego wpisu, czy dowiedziałeś się z innego źródła o pracy dla grafika? Widzę na stronie GPD Agency, że taka oferta w Poznaniu jest wśród innych, opisanych przez pracodawcę jako aktualne. Może wciąż przyda Ci się? https://gpd.com.pl/kariera/ Daj nam znać na forum GoWork.pl, czy dostałeś tę pracę i jak ją oceniasz. Powodzenia!

bbb
@Gość

Ciekawe jakim cudem znalazła się w tej opowieści rekruterka, skoro gieped nie ma ani jednego HRowca w swoim zespole

Msh
@bbb

Ma, od 9 miesięcy, ale za wiele to nie zmienia ;)

Witold
@Jeszcze pracownik

Mógłbyś opisać jaki jest "prawdziwy obraz firmy"?Czy warunki pracownicze są na tyle nieprzyjazne, że zdecydowałeś się odejść? Będę wdzięczny za merytoryczną odpowiedź.

Oj
@Gość

Oj widać, że tę opinię napisał ktoś próbujący wybielić wizerunek firmy. "Świeżak" z pewnością by się tak nie rozpisał. ;-)

@Gość

Od początku mojej pracy w giepedzie minęło już ponad 1,5 roku, od mojej ostatniej wypowiedzi (po której zostałam pojechana przez sceptyków) minął ponad rok, a ja zdania o firmie nie zmieniłam, a w zasadzie to nawet mam lepsze. Wciąż uważam, że to raczej nie ideał i do tego pewnie daleko, ale ogarnięcie się firmy w tym całym lockdown'ie uważam za dobrze przeprowadzone. Mam poczucie, że firma jest stabilna, pracy nie ubywa i jest co robić, nie kojarzę też obniżania etatów czy obniżania wynagrodzenia, a wręcz przeciwnie - wpadają premie świąteczne i inne uznaniowe. Każdy ma prawo do swojej opinii, więc proszę bez krzywych komentarzy, jeśli się z moją nie zgadzacie.

Calineczka

(usunięte przez administratora)Może takie działanie sprawdzało się pare lat temu gdy firma była mniejsza, ale teraz to jakaś kpina. Rotacja w siedzibie głównej jak na karuzeli. Jednego wyszkolą to albo sam się zwalnia bo nie da się wytrzymać tego tempa i chaosu, albo go wyrzucają za fakapy (słynne polowanie na winnego) i tak w kółko. A propos rotacji to po mieście krąży już żart, że GPD łapie grafików w siatkę pod Kaponierą! W słynnym studio nie lepiej. Aktualnie nie ma chyba ani jednego producenta z wykształceniem stricte filmowym, a awansy dostają jakieś świeżaki, które grzecznie na wszystko przytakują(usunięte przez administratora) ale niestety kompetencji zawodowych i predyspozycji na szczeblu managerskim brak. Ktoś wspominał o elektronicznej ewidencji czasu pracy. Faktycznie od tego miesiąca funkcjonuje, ale żeby nie było kolorowo to zrezygnowano z systemu premii uznaniowych, a w efekcie okazało się, ze zamiast większej wypłaty jest zdecydowanie mniejsza niż przed wprowadzeniem systemu. Podwyżki? Zapomnijcie - jeszcze Was zwolnią!

Bożena
@Calineczka

Firma zaoferowała Wam jakieś inne benefity pozapłacowe aby podnieść wypłatę? Daj znać czy coś zmieniło się na plus.

M001
@Calineczka

Czy mowa tu o Poznaniu?

Czy GPD Agency Sp. z o.o. sp.k. zatrudnia studentów?

Ksiądz

Przeważnie studentki. Szybciej uczą się od tych bęcwałów studentów.

Zostaw merytoryczną opinię o GPD Agency Sp. z o.o. sp.k. - Poznań

• Jak się pracuje w GPD Agency Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy GPD Agency Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GPD Agency Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 8 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GPD Agency Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w GPD Agency Sp. z o.o. sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GPD Agency Sp. z o.o. sp.k.
1.9/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Franklina Roosevelta 18
    60-829 Poznań
  • NIP: 7811902177 REGON: 302860051 KRS: 0000527454

GPD Agency Sp. z o.o. sp.k.