Invest Complex

Opinie o Invest Complex

Bartek

Solidni, uczciwi i terminowi.

Beata

W mojej ocenie podejście do klienta było bardzo profesjonalne. Dowiedziałam się najważniejszych szczegółów dotyczących inwestycji. Cieszę się, że wybrałam tego dewelopera.

Karim

Można? Można! Fachowa obsługa od samego początku. Ludzie konkretnie podchodzą podchodzą Klienta. Wszytko przekazują w sposób jasny, a to według mnie bardzo ważne

Kamila

Polecam!

Inżynier Budowy

Śmiechu warty, oczekiwania, że będziesz zapi****ć jako jedyne wymaganie. Pracęę dostałam, rozstaliśmy się po miesiącu. Okazało się, że w ciągu roku jestem trzecią osobą na tym stanowisku. Praca stresująca, ciągłe telefony i krzyki od kupujących którzy nie mogą wprowadzić się do swoich lokali przez opóźnienia. Firma jest jednym wielkim żartem z budownictwa.

Praktycznie żadne, rozmowa z burackim właścicielem firmy

Musso

Pełen profesjonalizm i fachowe podejście. Z wszystkim się wyrabiają i śmiało można im sporo zlecać. Bardzo porządna firma, a w tych czasach trzeba takie firmy doceniać.

Benek

Duże zaangażowanie i ogromny profesjonalizm.

Witam czy orientuje się ktoś na temat warunków pracy w tej firmie? Od dłuższego czasu poszukiwany jest pracownik biurowy, ogłoszenie pojawia się średnio co 3 miesiące. Więc albo firma ma pecha albo sytuacja panująca w firmie nie zachęca do zostania na dłużej. Z góry dziękuję za odpowiedz

nowak
@Kandydat

Proszę o kontakt priv.

@nowak

Poproszę o maila

Renia
@Kandydat

Firma rzetelna, uczciwa, wypłacalna. Cały czas rozszerza się zakres działalności, wiec często szukają kogoś nowego.

Yorki
@Renia

Dokładnie, To chyba jedno z niewielu miejsc, które w obecnych czasach zatrudniają a nie zwalniają. Polecam również.

Nicol
@Renia

Tak super funkcjonująca ,że w ciągu roku jest 6 kierownik budowy I tak samo sytuacja w biurze,(usunięte przez administratora)Jesli chodzi o nieruchomości to porażka. Wszystko jest ok do podpisania umowy deweloperskiej A później człowieka mają gdzieś....

Szymon

Dobra obsługa, potrafią fachowo doradzić. Cenowo też w porządku.

Terrus

5 gwiazdek za profesjonalizm i fachowe podejście do Klienta. Nie mam zastrzeżeń.

Kornik

Polecam, jasne warunki współpracy, dobra kasa, można się dużo nauczyć.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Invest Complex?

Kornik

Pewnie. Są osoby i z większym i mniejszym doswiadczeniem

korti

dobre podejscie do pracownikow, umowa ok

Rossi

Współpraca jak na ten moment ok. Zero problemów, jasne warunki umowy, konkretnie i fachowo.

Anita

Bardzo udana współpraca. Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klientów :) Polecam serdecznie!

Bartek

Jesteśmy zadowoleni. Wszystko odbyło się tak, jak powinno. Zero problemów, dobra cena, profesjonalna obsługa.

Leo

Zdyscyplinowani fachowcy, zawsze słowni, pomocni i prace wykonane terminowo.

ludzie ogarnięci i konkretni, wszystko załatwiają konkretnie, jest na razie ok

Dremi

Zero problemów. Profesjonalizm godny polecenia.

Kamila

Jestem zadowolona i to bardzo. Pewna i sprawdzona firma która w pierwszej kolejności dba o Klienta i jego potrzeby.

Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Invest Complex - Swarzędz

• Jak się pracuje w Invest Complex?

Zobacz opinie na temat firmy Invest Complex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invest Complex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 15 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Invest Complex?

Kandydaci do pracy w Invest Complex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Invest Complex