Invest Complex

Opinie o Invest Complex

Mirka

Jestem bardzo zadowolona z usług firmy. Pełen profesjonalizm

Janek

Wszystko super, naprawdę polecam

Mariee

Potrafią normalnie podejść do Klienta. Człowiek wie dokładnie co i jak.

Skipper

Bardzo dobre podejście do Klienta. Wszystko dokładnie wytłumaczyli. Nie było żadnych niedomówień.

Inżynier Budowy

Śmiechu warty, oczekiwania, że będziesz zapi****ć jako jedyne wymaganie. Pracęę dostałam, rozstaliśmy się po miesiącu. Okazało się, że w ciągu roku jestem trzecią osobą na tym stanowisku. Praca stresująca, ciągłe telefony i krzyki od kupujących którzy nie mogą wprowadzić się do swoich lokali przez opóźnienia. Firma jest jednym wielkim żartem z budownictwa.

Praktycznie żadne, rozmowa z burackim właścicielem firmy

Jurczi

W 100% polecam!

jestem bardzo zadowolona ze wspólpracy z firmą Invest Complex, polecam!

Adrianna

Dziękuję za pomoc i zaangażowanie

Patryk

Zero problemów, wszystko załatwione kompleksowo. Dobry kontakt i profesjonalne podejście do Klienta.

Sara

Jestem bardzo zadowolona. Pewni i sprawdzeni. Do tego oferta naprawdę w porzadku. Człowiek wie na czyn stoi.

Paulina

Fachowa obsługa. Od samego początku wiedzieliśmy z mężem że dobrze trafiliśmy. Pewni i sprawdzeni. Żadnych problemów nie było. Formalności załatwione szybko, ale solidnie.

Damis

Z całego serca polecam wszystkim tego dewelopera. Każdy potrzebny dokument dostarczany szybko, znakomity kontakt, świetne podejście do klienta. Samo mieszkanie oddane w takim stanie, że nie było do czego się przyczepić.

Donny

Polecam

kasia

jest dobrze, raczej nie ma powodów do narzekania

Kistor

Współpraca którą można polecić - pewni i sprawdzeni.

Daria

Firma godna polecenia

Martyna

Super jakość i dobre ceny. O klienta dbają jak tylko mogą.

Elgie

Jako pierwsze moje doświadczenie to powiem szczerze, że jestem pod mega duzym wrazeniem jakie firma na mnie wywarla

Emil

Wysoka jakość budowy. Obiekty mieszkalne w dobrych lokalizacjach.

jest ok

Porządne zarobki, ludzie z którymi można się dogadać, normalne warunki w porównaniu do poprzednich pracodawców.

Papis

Nie zostawiają człowieka bez pomocy i jeśli cokolwiek się wydarzy to pomagają.

Zostaw merytoryczną opinię o Invest Complex - Swarzędz

• Jak się pracuje w Invest Complex?

Zobacz opinie na temat firmy Invest Complex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invest Complex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 15 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Invest Complex?

Kandydaci do pracy w Invest Complex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Invest Complex