Invest Complex

Opinie o Invest Complex

Damian

Piękne realizacje, super opcja jeśli chodzi o deweloperów bo budują dobrze i szybko.

Woober

Pewni i sprawdzeni, a to akurat najważniejsze.

Estro

Dobre pieniądze i porządni ludzi. Pieniądze mi pasują, można się dużo nauczyć.

Krzysztof Patowicz

Polecono mi tego dewelopera ponieważ moi wszyscy znajomi kupowali od niego mieszkania. Kupiłam i nie żałuje. Profesjonalne podejście do klienta no i przepiękne mieszkania.

Inżynier Budowy

Śmiechu warty, oczekiwania, że będziesz zapi****ć jako jedyne wymaganie. Pracęę dostałam, rozstaliśmy się po miesiącu. Okazało się, że w ciągu roku jestem trzecią osobą na tym stanowisku. Praca stresująca, ciągłe telefony i krzyki od kupujących którzy nie mogą wprowadzić się do swoich lokali przez opóźnienia. Firma jest jednym wielkim żartem z budownictwa.

Praktycznie żadne, rozmowa z burackim właścicielem firmy

Michał Traczyk

Firma jak każda inna - wszystko w porządku. Miałem styczność i polecam :)

Kupiłem mieszkanie u tego dewelopera i jestem pod dużym wrażeniem podejścia do klienta i profesjonalizmu. Widać, że budynki, które buduje deweloper są wykonane z bardzo dobrych materiałów

opti

Dziękujemy za ogrom pracy i zaangażowanie. Pozdrawiam!

Kazik

Pełen profesjonalizm i fachowe podejście do Klienta. Jak najbardziej polecam jako dobrego i solidnego partnera w biznesie.

Granek

Pewni i sprawdzeni, a tej branży to naprawdę bardzo ważne.

Rafał

Polecam! Świetna współpraca!

Hubert I Ania

Korzystaliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Świetny kontakt z klientem, terminowość i duża znajomość rynku, to ich zdecydowane atuty. Polecamy. Współpraca miała miejsce w zeszłym i tym roku.

Bachna

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Bardzo mi pomogli. Firma jak najbardziej godna polecenia.

Fabrycjan
@Bachna

Również potwierdzam tą opinię. Firma solidna i przede wszystkim uczciwa, a to rzadkość na tym rynku, szczególnie w ciągu ostatnich kilku lat, gdy dzieje się to co się dzieje, czyli pandemia i wszędzie przestoje, wzrosty cen. Tutaj naprawdę trzymają poziom.

Fabrycjan

Współpracowałem z tą firmą już dwukrotnie i za każdym razem byłem bardzo zadowolony. Nie miałem żadnych problemów z terminami czy jakością prac ich pracowników i podwykonawców. Uważam, że oferują naprawdę wysoki poziom i wiedzą co to znaczy, dbać o klienta.

Sebastian

ta firma naprawdę daje możliwości pracy w dobrej atmosferze, z solidną podstawą i procentowo atrakcyjnymi prowizjami.... pod warunkiem, ze się pracuje a nie "dłubie w nosie"!

Yorki
@Sebastian

Dokładnie, jak ktoś idzie do pracy po to, żeby pracować, czyli tak jak powinno być, to tutaj nie będzie miał żadnych problemów.

Jana
@Yorki

Tak jest. Ja jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Układa się na jak najlepszym poziomie.

Jana

Nie mam żadnych zastrzeżeń do współpracy. Polecam.

Manjuk

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Wszystko terminowo, tak jak się umawialiśmy. Byliśmy zadowoleni ze współpracy.

Jutrowoj
@Manjuk

U nas tez żadnych problemów z terminowością. Dają realne terminy to i nie ma potrzeby ich przesuwania. Kontakt z klientem bardzo dobry.

Jutrowoj

Jedna z lepszych firm na rynku. Zero problemów, wszystko zgodnie z umową terminowo, na czas. Jakość wyższa klasa. Kupowaliśmy dom kilka miesięcy temu i jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni. Żadnych usterek, wykończenie bardzo dobre.

Ktosik

Witam. Czy mogłabym się skontaktować prywatnie? Chce zakupić tam mieszkanie i mam wątpliwości.

Niezdecydowany

Można prosić o jakiś kontakt? Chce kupić bliźniaka w Skórzewie ale współpraca z nimi zaczyna mnie drażnić i zaczynam się zastanawiać nad zakupem.

Ortho
@Niezdecydowany

Witam a co się dzieje bo też chcę u nich kupić w Skórzewie blizniaka ?

@Ortho

Jakieś informację na temat Skórzewa też chcemy tam kupic bliźniak a już sa opóźnienia.

Ortho
@1234

Opóźnienia są ok2 miesięczne i nie wiadomo czy na tym koniec, podobno problem z materiałami i wszystkie prace teraz odbywają się na innej budowie. Do 31.07 miał być dach i okna a jak jest każdy widzi.

@Niezdecydowany

A co się dzieje? U mnie było wszystko ok, współpraca układała się 5/5. Kontakt z firmą był naprawdę dobry.

Anna Pietraszewska

Firmę poleciłabym nawet rodzinie - więc naprawde jest oki :D

@Anna Pietraszewska

Ja też poleciłam kilku osobom, bo sama współpracowałam z nimi już jakiś czas temu i nikt nie zgłaszał żadnych problemów ani nie pytał "co ty nam poleciłaś?". Więc nie tylko ja podzielam pozytywną opinię. Słyszałam głosy, że jedna z najlepszych firm na rynku. Sama współpracowałam tylko z nimi, ale kilka osób miało już wcześniej niekorzystne doświadczenia.

Ignacy Pawłowski

Całość załatwiona od ręki. Raty w dobrze ustawionych terminach - korzystnie dla dewelopera jak i kupującego.

@Ignacy Pawłowski

Też zwróciłam uwagę na fakt, ze formalności są tutaj bardzo dobrze załatwione. Bez zbędnej papierkologii, ale wszystko odpowiednio udokumentowane. Dzięki temu i ja mam porządek w papierach. Bardzo pomocni ludzie, którzy wytłumaczą co i jak, jak dziecku, tak że nawet ja, laik kompletny, zrozumie bez problemu. Dla mnie to ważne.

Zostaw merytoryczną opinię o Invest Complex - Swarzędz

• Jak się pracuje w Invest Complex?

Zobacz opinie na temat firmy Invest Complex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invest Complex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 15 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Invest Complex?

Kandydaci do pracy w Invest Complex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Invest Complex