Invest Complex

Opinie o Invest Complex

Igor

Nie jest to żaden żart, zakupiłem dwa mieszkania i wszystko przebiegło bezproblemowo. Te wszystkie negatywne komentarze to jest jakiś hit - ludzie albo szukają problemu albo konkurencja wypisuje tu jakieś niestworzone rzeczy.

Przemek

Piękne osiedle, jakość materiału, wykończenia oraz robocizny na bardzo wysokim poziomie. Współpraca i kontakt z wykonawcą wzorowy. Mieszkanie jest przepiękne!

Kamila

Nie mogę uwierzyć w rozbieżność opinii o Invest Complex! Skąd biorą się zadowoleni klienci? Projekty budynków, lokalizacja, ceny bardzo atrakcyjne. Na tyle atrakcyjne że naprawdę rozważałam zakup. Jednak brak szczegółowych informacji o nieruchomości na etapie podpisywania umowy rezerwacyjnej jest nie do pomyślenia. Teraz przeczytałam o dwuletnich opóźnieniach! Obecnie wynajmuję mieszkanie i przy takich opóźnieniach byłby to strzał w kolano!!

Przede wszystkim pełny profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. To nie mój pierwszy kontakt z deweloperem, ale tutaj zdecydowanie lepiej się mną zajęto. Wysłuchano każdą moją prośbę, a nawet ze zmianami projektu w czasie budowy nie było żadnego problemu. Polecam!

Inżynier Budowy

Śmiechu warty, oczekiwania, że będziesz zapi****ć jako jedyne wymaganie. Pracęę dostałam, rozstaliśmy się po miesiącu. Okazało się, że w ciągu roku jestem trzecią osobą na tym stanowisku. Praca stresująca, ciągłe telefony i krzyki od kupujących którzy nie mogą wprowadzić się do swoich lokali przez opóźnienia. Firma jest jednym wielkim żartem z budownictwa.

Praktycznie żadne, rozmowa z burackim właścicielem firmy

Leszek

Na umowie nie mieli kar ustawowych za opóźnienia w terminie oddania nieruchomości? Bo z reguły są takie obostrzenia. Można było wyegzekwować jakieś odsetki?

Romek
@Leszek

W umowie zero informacji o karach, jednak ustawa je przewiduje niestety jeszcze 2 miesiace ma deweloper na ostateczne przeniesienia prawa własności i dopiero od tego terminu można rościć co kolwiek.

Albert

Byłem zainteresowany kupnem domu, kontakt z deweloperem przebiegł znakomicie. Projekt domu ciekawy, bardzo nowoczesny i praktyczny. Sama lokalizacja idealna. Nic tylko polecać dalej!

Agnieszka
@Albert

Super! A możesz dać znać jaka cena? Też nad tym myślę.

Miłosz

Współpraca była bardzo profesjonalna, sprawna i rzetelna. Przez cały proces zakupu mieszkania przeprowadzili mnie krok po kroku. Na bieżąco informują o wszystkim. Za kilka dni odbieram klucze i już nie mogę się doczekać.

Konrad

Przyjemna współpraca, wszystko jasno i przejrzyście. Dotrzymane terminy, brak jakichkolwiek problemów, a wszystkie ewentualne uwagi zostały uwzględnione. Zdecydowanie trzeba polecać taką firmę.

Marysia

Młody i dynamicznie rozwijający się zespół, godny zaufania. Ich siła to otwartość na klienta, chęć samodoskonalenia, merytoryka oraz rzetelność wykonywanej pracy. Potrafią poradzić sobie z każdym problemem tak, że klient zawsze jest zadowolony i tak było w moim przypadku. Jestem przeszczęśliwa, że zakupiłam od nich mieszkanie.

Hmmm

No i nic nie wiadomo jak zawsze kiedy się czyta fora. To w końcu warto tam aplikować czy strata czasu i po dwóch miesiącach znowu będzie trzeba szukać pracy? Uczciwość ludzka widzę że przestała się liczyć. Każdy pisze coś inmego

Igor

Pełen profesjonalizm, rzetelność oraz przyjemna komunikacja! Transakcja sprzedaży gruntu inwestycyjnego zakończona sukcesem. Polecam współpracę z firmą Invest Complex.

Szymon

Z firmą współpracuje już dłuższy czas. Ich budowy są naprawdę świetne. Współpracowałem już z wieloma firmami deweloperskimi, ale ich projekty są zdecydowanie najlepsze. Budowa dla nich to zawsze czysta przyjemność!

Bartłomiej

Jeśli ktoś się wacha nad zakupem mieszkania od Invest Complex to absolutnie nie ma nad czym! Ich mieszkania, jak i domy są przepiękne i perfekcyjnie wykonane. Osiedla, na których inwestycje są wykonywane też są doskonale zorganizowane i zaprojektowane. Bardzo polecam!

Bożena
@Bartłomiej

A długo trwają całe formalności związane z kupnem?

Divk
@Bożena

Zakup akurat trwa szybko, natomiast sama budowa może mieć tak było. W moim przypadku 7 miesięcy opóźnienia.

Maja
@Divk

Ale oprócz tego wszystko w porządku było już? Bo skończyli, tak?

Albert

Firma ma doskonałe rozeznanie na rynku. Znają się na swojej pracy jak nikt inny. Będę wszystkim polecać Invest Complex, bo z nimi budowa domu wcale nie jest taka straszna.

Natka

Witajcie, Czy warto aplikować do firmy na stanowisko biurowe? Czy polecacie tego Pracodawcę? Co z wynagrodzeniem, atmosferą i dodatkowymi benefisami? Z Góry dziękuję, za odpowiedz!

Eliza

Dawno nie miałam do czynienia z tak profesjonalnym, pełnym zaangażowania i pasji podejściem do klienta, cała współpraca przebiegła niezwykle sprawnie, a przede wszystkim w bardzo pozytywnej atmosferze. Jestem pod wrażeniem terminowej realizacji projektu i wysokiej jakości usług. Mieszkanie jest super!

Oliwia

Ich osiedla naprawdę robią wrażenie. Za każdym razem zachwycam się, kiedy je widzę. Już dłuższy czas zastanawiam się nad kupnem mieszkania od nich i jestem coraz bardziej zachęcona słysząc bardzo dobre opinie.

Bardzo dobrze robione wykończenia wnętrz, dopilnowane wszystkie szczegóły. Już nie mogę doczekać się przeprowadzki do nowego mieszkania. Szczerze mogę ich polecić!

Sandra

Jestem bardzo zadowolona z całości procesu zakupu, jak i z samego mieszkania. Konkretny i miły doradca, sprawne podpisanie umowy, świetny przepływ informacji. Bardzo dobry standard wykończenia mieszkania. Polecam!

Katarzyna

Pracowałam w tej firmie dobre kilka lat. Niestety z powodu przeprowadzki byłam zmuszona zmienić pracę. Bardzo żałuję, bo cały czas brakuje mi tej świetnej atmosfery z biura. Naprawdę polecam tego pracodawcę.

Zostaw merytoryczną opinię o Invest Complex - Swarzędz

• Jak się pracuje w Invest Complex?

Zobacz opinie na temat firmy Invest Complex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invest Complex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 15 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Invest Complex?

Kandydaci do pracy w Invest Complex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Invest Complex