Opinie o OPT Automotive Sp. z o. o. w Mysłowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy OPT Automotive Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w OPT Automotive Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPT Automotive Sp. z o. o. w Mysłowice

Lakiernik12 Nowy wpis

Witam byłem na okresie próbnym z tego jakie mają opinie nie polecam nikomu nie wypłacają ludzia pieniędzy za pracę dziwne okresy na czarno bez umowy i ta fałszywa pani na dole + zakłamane kadry lepiej szukać czego innego zresztą ten pseudo warsztat ma opinie w rejonie że są niewypłacalna firmą i nie umieją robić tego czym się zajmują nie polecam

Kamil Nowy wpis

pracowałem tam miesiąc czasu nie polecam waurnki tragiczne atmosfera tez przemiał ludzi ogromny

OPT Automotive Sp. z o. o. chce zatrudnić na stanowisko Mechanik kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 8900 PLN będą osiągalne?

Nie od 4000 brutto w zależności od umiejętności. Zastanawiam się czy aplikować ponieważ mieszkam bardzo blisko.

Mirosław Nowy wpis
@Piotr

fajnie, że napisałeś ile płacą. czy byłeś już u nich na rozmowie o pracę? zawsze mnie to stresuje, więc byłbym wdzięczny za podanie o co pytają, i jakie masz odczucia czy przemyślenia?

User111 Nowy wpis

Nie polecam szkoda czasu jezeli masz doświadczenie to szukaj czegoś poza tym skurwialem miastem (usunięte przez administratora) jakie jest w tej firmie jest nie do pomyślenia ludzie nie dostają wypłat wiec nie marnuj swojego czasu,firma nie wypłacalna (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) największy (usunięte przez administratora) to kierownik i szeffalszywe (usunięte przez administratora)

Klient

Dobry serwis.Dotrzymał terminu i wykonał usługę bardzo dobrze.Miła obsługa i dobrzy fachowcy.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w OPT Automotive Sp. z o. o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Lakiernik samochodowy?
Wojtek

Od dłuższego czasu serwisuję samochody w OPT AUTOMOTIVE - wymiany filtrów, oleju, opon a także drobne naprawy - klimatyzacja, lakierowanie. Ostatnio myślałem że potrzebny będzie odbiór samochodu lawetą, bo nie dało się odpalić po kablach.. ale pracownik OPT przyjechał z boosterem i odpalił mi samochód w niespełna minutę!!! Dziękuję i będę nadal korzystał z usług!

@Wojtek

Super że uzyskałeś taką pomoc. To odpalenie było gratis dlatego że serwisujesz tam samochody ze usługa płatna?

Dave

Polecam ten warsztat!

Urszula

Klienci mocno chwalą widzę, fajnie, miło jest pracować w miejscu, które jest doceniane. Niech mi ktoś powie co to tam jest z tymi wypłatami że czasem spóźniają się z wypłaceniem części? Te spóźnianie się to kwestia kilku dni czy może jakieś dłuższe zaległości?

F1

Sympatyczna Pani w recepcji, naprawa za umówioną cenę i w umówionym terminie, możliwość wynajmu samochodu zastępczego na +

Jarek

Super miała obsługa!!! Wykonanie usług na najwyższym poziomie

Rocky

Kierownik serwisu bardzo obyty, zna się na rzeczy. Obsługa niezwykle miła

Iza
@Rocky

Dobra obsługa klienta to podstawa. Naprawiałeś samochód w Automotive, tak? Możesz napisać, czy jest drogo?

Marcel
@Iza

Ceny porównywalne do innych warsztatów w okolicy, ogólnie dobre :D

Seba

Czy firma daje możliwość awansu ?

zawiedziony

Warsztat tylko dobrze wygląda z zewnątrz. Osoby które robią naprawy nie potrafią zdiagnozować najprostszej usterki. Trzeba było im podpowiadać. Parokrotnie podchodzili do naprawy mojego samochodu. Jeśli już coś zrobia to kasują jak za zboże. Słyszałem o częstych reklamacjach źle naprawionych pojazdów. Nadają się ewentualnie do wymiany klocków. Ta firma to taka sama tragedia jak i OPT. Szczerze NIE POLECAM! A pozytywne opinie wyzej są chyba sztucznie nakręcane przez szefostwo.

Zadowolony
@zawiedziony

Mam zupełnie inne zdanie na ich temat , a szczególnie odnośnie pracowników serwisu którzy w moim przypadku (lakierowanie) wykazali się profesjonalizmem i dokładnością a cenę podali zadowalająca

Łukasz
@Zadowolony

Była to Twoja pierwsza wizyta w firmie Automotive Opt Group? Jesteś w stanie przedstawić nam, czy przed powierzeniem zlecenia tej firmie dowiadywałeś się może o tym, czy firma jest godna polecenia? Zdałem to pytanie, ponieważ chciałbym wiedzieć, co wpłynęło na to, iż zdecydowałeś się na skorzystanie akurat z ich usług.

Poleconek6
@Łukasz

Firma warta polecenia! Godna i zaufana, oby tak dalej.

sssa
@zawiedziony

Nawet klocki potrafili zepsuć... nie polecam. Pozytywne komentarze tak jak w firmie opt logistic są pisane przez osoby z biura lub samego szefa. Rzeczywistość nie ma wiele wspólnego z tymi "pozytywnymi" komentarzami.

@zawiedziony

Powyższe negatywne opinie są wyrażane przez byłych pracowników / kierowców sąsiadującej w przeszłości firmie i osoby te nigdy nie naprawiały swoich samochodów w serwisie AUTOMOTIVE OPT SP. Z O.O. ani też nie byli tam zatrudnieni.

@sssa

Wiktor

Czy do warsztatu biorą młodych ?

Arti

Nagła sytuacja na drodze - bardzo szybka reakcja ze strony OPT, wybrałem ten serwis przypadkowo ale będę z każda sprawa samochodową przyjeżdżał do nich

Maciej
@Arti

Twoja opinia o serwisie jest pozytywna. Widziałem, że ten warsztat zajmuje się blacharstwem i lakiernictwem. Czy z tego rodzaju usług korzystałeś?

Art
@Maciej

nie, błacha sprawa na drodze auto zgasło i nie chciało odpalić, odebrali mnie (byłem akurat blisko) i pomogli :)

Super serwis - blacharnia i lakiernia na medal, solidna praca za rozsądna kwotę. Dzięki

Czy w Automotive Opt Group Sp. z o.o. sp.k. są szkolenia zewnętrzne?

Do Kierownika przychodzą maile odnośnie szkoleń i czasem mechanicy są wysyłani na szkolenie jeśli wyrażą taką chęć.

Ella

Czy firma rzeczywiście spóźnia się z wypłaceniem wynagrodzeń? Sytuacja ta została poprawiona?

@Ella

Szef OPT zawsze stara się wypłacać pracownikom na czas. Czasami jest tak że jakiejś części kwoty brakuje więc dopłaca jak najszybciej może.

obsługa serwisu

Szanowny panie "Drajwer", nie było nigdy w spółce Automotive etatu kierowcy.... więc jeżeli uważa pan że nie otrzymał wynagrodzenia to albo doszło do pomyłki, albo jest pan zwykłym oszustem lub frustratem, który wstydzi się podpisać swoim imieniem oraz nazwiskiem. Serwis czynny jest w godzinach 8.00-17.00 serdecznie zapraszamy na spotkanie celem uzyskania wyjaśnień.

Długoletni pracownik

Drajwer, szukasz innej bo pewnie cię wylali a nie z własnej woli :) zaleganie z wypłata tak długo nie jest możliwe wiec albo ściemniasz albo coś zrobiłeś i ci ściagają za szkody, osobiście nie miałem takich problemów pewnie dlatego że pracuje dobrze i uczciwie, jakiś czas temu było opóźnienie z wypłatą za co (z tego co wiem) każdy pracownik został przeproszony... pozdro dla rzetelnych!

Pan Pomocny

Obecnie poszukują mechaników, lakierników, elektryków na warsztat oraz kogoś na myjnie ręczną, ale nie wiem czy kogoś do biura. Umowa o pracę, stała ale najlepiej zadzwoń i umów się na spotkanie można się dobrze dogadać w każdej kwestii.

Łukasz

Rozmawiałeś może z szefem firmy Automotive Opt Group, dlaczego dochodzi do opóźnień w wypłacie wynagrodzenia dla zatrudnionych pracowników? Czy mimo opóźnień wynagrodzenie zgadza się z tym, jakie powinno być w rzeczywistości? Uzupełnij proszę swój wpis i odpowiedz na te pytania.

alli

Wymieniać nawet oleju i filtrów nie potrafią po wymianie kontrolki się świeciły na liczniku bo mechanik nie wiedział że trzeba to wykasować po wymianie??? tragedia

Zostaw merytoryczną opinię o OPT Automotive Sp. z o. o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w OPT Automotive Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy OPT Automotive Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

OPT Automotive Sp. z o. o.
4.3/5 Na podstawie 12 ocen.

OPT Automotive Sp. z o. o.