Opinie o Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K. o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K. w Warszawa

Alicja

Wreszcie zaczynam panować nad swoim zadłużeniem. Dobrze że trafiłam pod skrzydła Kancelarii Certo bo źle bym skończyła...

Erni

Dług umorzony w 30%! Nie mogłem sobie wymarzyć lepszego prezentu pod choinkę.

Gabrysia

Praca w tej kancelarii to przyjemność :) Każdego dnia pomagamy ludziom i cieszę się, że mogę brać w tym udział.

Daria

Dzięki ich działaniom przestałam bym stalkowana przez firmy pożyczkowe. Pod ich pieczą mogą sobie spokojnie spłacać dług i wreszcie nikt mnie nie nęka.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Kamil

wysoka jakość usług, wysoka jakość obsługi klienta oraz wysoka skutecznośc w działaniach

Nikogo nie oceniają, starają się pomóc... Ja daję 5 gwiazdek.

Damian

Kancelaria działa sprawnie i ma bardzo dobrych specjalistów. Mają nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale też takie ludzkie podejście do klientów.

Zgłosiłem się do nich ze swoimi długami. Potrzebowałem pomocy w rozplanowaniu tego oraz w negocjacjach z firmami pożyczkowymi. Oni się na tym znają jak mało kto!

rafał

Ja tutaj pisze jako zadowolony klient kancelarii. Dzięki nim wreszcie odetchnąłem, przestałem zmagać sie z wierzycielami i moge na spokojnie i bez stresu spłacac swoje zadłużenie.

Polecam, jedna z najlepszych kancelarii w stolicy

Agata

Miałam okazję pracować tutaj ponad rok i bardzo dobrze wspominam ten czas :) Fajni współpracownicy, do tego codziennie miałam do czynienia z ciekawymi sprawami. można sie tutaj dużo nauczyć.

nick

ich program oddłużeniowy jest godny polecenia

Maciek

Ta kancelaria to najlepsze wyjście dla osób z długami, które nie radzą sobie ze spłatą. Warto się do nich zgłosić.

Dorota Z

ulga od długu - ten program jest bardzo skuteczny!

KAMIL

Bardzo mi pomagają. Jestem w programie Ulga od długu i już po pierwszym miesiącu było mniej telefonów od wierzycieli i mniej straszenia. Teraz po kilku miesiącach już nikt mnie nie nęka a ja spłacam wszystko jedną rozsądną ratą.

Masakra, zupełny brak szkoleń, wszystkiego dowiadujesz się od współpracowników, a jeśli ktoś Ci coś źle przekaże i Ty przekażesz to klientowi dostajesz opierdziel. Nieprawdopodobne!

pawel86tlen

przestal dzwonic do mnie pan z pozyczek i jedna mam juz zaplacona jest ok

Jarosław
@pawel86tlen

To kancelaria pomogła ci wyjść z tych długów? Też brałeś udział w tym programie Ulga od długu? Dużo kosztuje taka pomoc prawna? Stać na nią zadłużone osoby???

ambrozy

Witam! ja w 100% polecam kancelarię certo oraz program ULGA OD DŁUGU! nie czytajcie opinie w internecie, oni naprawdę pomagają!!

Zostaw merytoryczną opinię o Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K. - Warszawa

• Jak się pracuje w Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 15 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.

Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K.