Opinie o Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K. o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K. w Warszawa

Małgorzata

Ja też dałam się nabrać wpłacałem pieniądze a nic w mojej sprawie nie zrobili. Też mam (usunięte przez administratora) problemów przez to. Byłam na Policji i powiedzieli żeby zebrać się grupowo i złożyć do sądu Rejonowego do Wydziału cywilnego pozew na tą kancelarię wtedy są tańsze koszty w opłacie a indywidualnie kosztuje to 300 zł. Ta pani została aresztowana i będzie się toczył proces. Jest możliwość odzyskania tych pieniędzy vo wpłaciliśmy. Jestem z okolic Płock czy ktoś też jest z tych okolic lub z Płocka.

Witam mogę się dokończyć do powzwó sosnowego? Mogę prosić o jakiś kontakt

Pati Nowy wpis

dzień dobry. widziałam, że w ogłoszeniu dla Specjalisty ds. Kontaktu z Wierzycielami z kiedyś doświadczeniem zawodowe zostało oznaczone tylko jako mile widziane. Czy do dziś ta zasada obowiązuje? Zastanawiam się, ponieważ nie wiem czy miałabym szansę na pracę

Małgorzata

Eliza
@Małgorzata

Pieniędzy nie odzyskasz. To spółka komandytowa z sumą kom, 10,000 zł. Mogą tylko odpowiadać karnie, ale to kasta, zostana uniewinnieni.

Xxx
@Małgorzata

Witam.. serdecznie ja płacę już z półtora roku ... I teraz dostałem list z sądu na rozprawę... I próbuje się do nich dodzwonić to nagle infolinia nie czynna a na emaila nie odpowiadają...macie też ten sam problem ?

Marek Nowy wpis

Witam mogę się dokończyć do powzwó sosnowego? Mogę prosić o jakiś kontakt

Daga Nowy wpis

To prawda z tym postepowaniem? Przeglądam okoliczne Kancelarie i jasne, że jakaś styczność z Sądem jest naturalna ale napisano tu kiedyś o pewnej karze. Czy faktycznie została przyznana? Kiedyś wiem, że była dodawana oferta dla specjalisty ds. kontaktu z wierzycielami, przypuszczałam, że może opinia względem pracy się tu wtedy znajdzie?

Jak długo czekaliście na odzew z Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K.? Oddzwaniają zawsze?

oszukanaprzezcerto Nowy wpis

Nikt nie odbierze. W sprawie Certo toczy się postępowanie w sądzie. UOKiK nałożył na nich karę,

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Rafał

Gdzie mogę dostać pomoc certo (usunięte przez administratora) mnie wypłaciłem ponad 6tys i terasz mam komornika ponad 14 tys zł

Wrobiony

Mi certo przysłało dokumenty do podpisu. Nic nie podpisałem im, bo nie chce z nimi współpracować, to po pół roku przyjechała policja i wezwała mnie na przesłuchanie w ich sprawie.

Danuta

Czy ktoś wie czy sprawa ruszyła do przodu czy jest jakaś nadzieja odzyskania pieniędzy z firmy Certo (usunięte przez administratora) wyłudzili pieniądze i nic nie zrobili

Czy w Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Agnieszka

Wlasnie rozmawialam z Panią prokurator z Warszawy zeby odzyskac kase wplacona do certo trzeba napisac zawiadt o przestepstwie i.im wysłać wlasnie to.zrobilam moze uda sie odzyskać.pieniądze im wiecej takich zawiadomień do nich wplynie tym lepiej

Krzysztof

Jak skontaktować się z P.prokurator?

Dzień dobry. Jeżeli mieszkam od Warszawy ponad 400 km.,to gdzie mam zgłosić tą sprawę? W prokuraturze,w miejscu zamieszkania,czy należy zadzwonić do prokuratury w Warszawie? Pozdrawiam 0

NICK

Czy ktoś wie jak się z nimi skontaktować w sprawie wypowiedzeń umów i rozczeń do zwrotu kosztów? Chciałabym dzyskać wpłacone pieniądze, ale nie wiem jak wygląda ich aktualna sytuacja, czy zgłosili upadłość, czy komornik.

@NICK

Nie dodzwoni się nikt już Certo nie ma Prokuratura w Warszawie zajęła się proszę zgłaszać się kto jest pokrzywdzony Pani Prokurator się zajmuje właściciel tych (usunięte przez administratora) siedzi już areszt tymczasowy na 3 mięsiace

Joanna77

Witam czy ktoś wie jak napisać wypowiedzenie umowy z kancelarią certo?? Zostałam (usunięte przez administratora) na dużą kwotę nic nie zrobiono w mojej sprawie wręcz przeciwnie mam więcej długu

Elena
@Joanna77

Witam.Proszę też mi napisać jak napisać te wypowiedzenie umowy, dziękuję z góry.. W płaciliśmy ponad 40 000. Nic oni nie załatwili, (usunięte przez administratora) źe spłacili, a później przyszedłi listy z tych banków do spłaty. Kontaktu niema. Pozdrawiam.

Karolis21

Wlascicielka kanecali została zamknie w areszcie na 3 miesiące firma jest zamknięta w sprawie (usunięte przez administratora)

LUDZIE PRZESTRZEGAM WAS PRZED NIMI (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) JA IM PŁACIŁEM NORMALNIE A ONI NIE SPŁACALI MOICH ZOBOWIĄZAŃ NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ JAK JA .TERAZ MAM DUŻO WIĘKSZE PROBLEMY NIZ PRZED WSPÓŁPRACĄ Z NIMI

Gabriela

Czytając komentarze, mam wrażenie, że zaden z klientów nie czytał umowy, którą z kancelarią podpisał... Przez pierwsze 3/4 msc nic nie bedzie sie dzialo w mojej sprawie i to bylo jasne i czytelne poniewaz z moich wplat bylo pobierane honorarium poczatkowe dla kancelarii... bylam tego swiadoma... w momencie gdy moglam wplacic wieksza gotowke szybciej wplacilam oplate poczatkowa co zapoczatkowalo szybsza obsluge moich zadluzen.. jezeli ktos wplacil 5tys i nic sie nie zadzialo to pewnie dlatego ze sam mial dlugu na 80-100tys i kancelaria czekala na pokrycie oplaty piczatkowej. Zapraszam do dyskusji jezeli macie inne spostrzezenia :) Pozdrawiam. G.

@Gabriela

Witam serdecznie. A dlaczego nie odbierają tel?,a dlaczego nie odpisują? Dzwonię od półtora tygodnia po kilka razy,bo chcę się odwołać do sądu,pisałam kilka razy o tym i cisza,a termin ucieka,właśnie przez to będę miała komornika! Wpłacam pieniądze od 7 miesięcy,i tylko jedno umorzenie,na kilka spraw. Już odchodzę od zmysłów. Miałam już dawno wysłać firmie windykacyjnej pełnomocnictwo i nawet nie wysłali ,abym podpisała. I co Pani o tym sądzi?,przecież to niedorzeczne! Pozdrawiam

Violetta
@Gabriela

Płacę już 2 lata od kwietnia 2021 r. W grudniu 2022 podpisali pierwsza ugodę. Zapłacili 3 raty i przestali płacić, nie odbierają telefonu, nie reagują na maila a wierzyciel upomina się o kasę ???? wniosek jeden ! Kancelaria nabiła sobie kieszeń , zakpiła sobie z klienta czyli mnie. Nie dość że czuję się (usunięte przez administratora) to nadal z długami ???? gdyby nie zgłosiła się do nich o pomoc to być może te pieniądze co im wpłacałam zapewne zmniejszyłyby moje zadłużenie gdybym sama wpłacała do banku???? Bardzo nieuczciwi ludzie, oby kara ich za to spotkała ????

Magdalena
@Gabriela

O czym tu dyskutować? Jaka poważna firma przestaje odbierać telefony od klientów i odpisywać na maile z dnia na dzień? O zawieszeniu działalności po trzech tygodniach ciszy informuje na profilu FB?

Jula
@Gabriela

Ja wpłaciłam i udało się spłacać raty przez kancelarie. W lutym rat nie zapłacili sama zapłaciłam wpłatę dostali na te raty i zero kontaktu.

@Anna

Witam mam ten sam problem muszę odwołać się do sądu do 11.04 niestety dzwonię i mają uszkodzona infolinię piszę maila kilka razy dziennie dzwonię i cisza mam wrażenie że tych wiadomości nikt nie czyta

@Joanna77

Witam. Kancelaria CERTO niestety zawiesiła swoje działania,zostawiając swoich klientów bez pomocy!. Więcej informacji uzyska Pani na ich stronie na Facebooku.

Justyna
@Joanna77

Nie odbiorą i nie odpiszą.Na facebooku napisali, że zawiesili działalność.. i że przepraszają.

@Anna

Ja też jestem przerażona tym , że nie odbierają telefonów , 2 dni temu przelałam im kolejną ratę , dlaczego nie wysłali pism o zawieszeniu działalności tylko dowiadujemy się o tym z fb !!! Nie wiem co teraz robić , załamana jestem

Gosia
@Nika

Na FB jest grupa Poszkodowani przez kancelarię CERTO. Można dołączyć. Jest sporo osób poszkodowanych .Część z nivh o tym nawet nie wie - bo nie ma fb.

Emeryt
@Gabriela

Aby nie usunięto postaram się nie używać słów, które cisną się na usta! To rozumiem co piszesz ale ja wpłaciłem przez 18 miesięcy i wpłaciłem ponad 13 tysięcy i dopiero teraz komornik zablokował mi konto zadłużeniem DWA RAZY WYŻSZYM niż miałem w momencie podjęcia współpracy!!!! Nic nie zrobili!!!! Gdybym normalnie płacił miałbym część już spłaconą i brak komornika!!!!

@Emeryt

U mnie niby sprawy w sądzie były umorzone przez pomoc Certo ale teraz nagle przychodzą pisma o terminach rozpraw więc nie wiem co mam o tym myśleć . Lada dzień komornik mi też konto zablokuje .... myślicie , że odzyskamy chociaż część pieniędzy od Certo ? Ja wpłaciłam tydzień temu ratę nadać nieświadoma , że zawiesili działalność ! Jak można o tym się dowiedzieć z fb !!

@Nika

witam ma 13.04 pierwszą sprawę w sądzie nie wiem co mnie czeka , jedną firmą się już dogadałam ale gdzie reszta ..... nie mam pojęcia myślę że nie oddadza pieniedzy

Beti
@Violetta

Ja podpisałam umowę w lutym 2021 , płaciłam regularnie po 1200zl , zatem.. Wpłaciłam ponad 30-tysiecy w zamian miałam może kilka razy chyba 5-6 prawnika na sprawach sądowych i w zasadzie nie uzyskałam niczego po za kilkoma sprzętowymi, w tej chwili mam 2-och komorników i zero rozwiązanych spraw.. , a miało być tak super..

Od 01.2021 wpłacam pieniądze do kancelarii certo pomocy jak rozwiązać tę umowę.Z bankami dogadalam się bez certo no cóż bo późno, wpłaciłam do nich 8,400 a oni podpisali przez ten czas jedną ugodę z bankiem na kwotę 3,600 został jeszcze jeden bank z którym wcale się nie kontaktowali a teraz zawiesili działanie . Proszę o pomoc jak napisać rezygnację czy wypowiedzenie

Nika

Ja dziś zadzwoniłam do wszystkich wierzycieli i dogadałam się z każdym , kwoty rat są różne ale na prawdę da się dogadać , ja innej kancelarii już boję się zaufać :( myślicie , że odzyskamy jakieś pieniądze, które przelewaliśmy do CERTO na poczet ugód z wierzycielami ? Wierzycie w to ?

Jonorata

To jest firma ,która okradła swoich klientów, a rachunki bankowe mają w innych krajach ,nie w Polsce ,w,bogacili się kosztem innych ludzi ,wszyscy powinni założyć im sprawę sądową

robert

Ja korzystałem z usług Pani adwokat z Wrocławia, wyjaśniła mi wszystko co i jak ale nie wszystko da się odkręcić. Bardzo merytoryczna adwokat. Ma kancelarię we Wrocławiu , Sądowa 12/4, 50-046 Wrocław. Pani Patrycja

Buniek

Dzień dobry. Dodzwonić się do Państwa, to graniczy z cudem. Dostałem wiadomość aby z Państwem skontaktować, już dzwonie na 3 numer i nic. Także proszę poinformować odpowiednie komórki które zajmują się odluzeniami. Pozdrawiam Henryk Zarobny

@Buniek

Witam czy pomogli przy tym oddluzeniu proszę o odpowiedź

Zofia
@Piotr

Pan również miał z tym problem, że pyta? Mnie zastanawia kwestia tego całego kontaktu, bo widziałam ogłoszenie na speca od utrzymania klienta, szukali kogoś jeszcze w tamtym roku i ciekawa byłam ile na tym stanowisku się zarabia. Wiecie czy są tu jakieś premie od liczby obsłużonych osób?

Grazyna
@Piotr

Wpłaciłam 5.000 i nic nie zroobili i kasy nie oddali (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Zofia
@Grazyna

Co to znaczy, że niczego nie zrobili? Jaki efekt był spodziewany i w jaki sposób oni sami odnosili się do niego? Jeśli o zwrotce tej kasy mowa, to jest coś takiego na jakiejś umowie opisane?

@Buniek

Nie warto zawierać z nimi umowy ja zawarłam i tego bardzo do dziś żałuję... ponieważ zerwałam współpracę napisałam o rowazaniu umowy .przez rok się nie odzywali później wysłałi mi wiadomość o ich spłacie gdzie dawno zerwałam z nimi umowę zdzwonilam i pisałam i jakoś się udało.myslam że tego koniec z nimi kontaktu ale znów po roku czasu się odzywają ze znów mam im coś zapłacić gdy po raz drugi zrywałam x nimi umowę nic o żadnym zadłużeniu nie byłam poinformowana ....później znów zaczęły się telefony że mam spłacić ją wybrałam inna drogę gdy zadzwoniła do mnie kobieta wypytywała się dla czego zerwałam z nimi umowę nic nie mówiłam później znów zaczęły się codziennie telefony spam powiedziałam im prawe więc kazała wysłać mi dokument więc go wysłam tym samym dniu gdy zrobiłam zdzwonilam zapytam się czy e-mail doszedł powiedziała mi kobita że tak później znów telefony czy wysłam wyslam e-mail i tak było codziennie później były gluche telefony..więc odradzam tylko same nerwy przez pracę z nimi

@Malutka

Kancelaria miała prawo się odezwać po spłatę zadłużenia w Kancelarii w czasie, gdy nie nastąpiło przedawnienie roszczeń. Jaki dokument Pani przesłała, który rzekomo miał wstrzymać telefony przypominające o spłacie zadłużenia w Kancelarii wynikającego z umowy? Pozdrawiam

Grazyna
@Zofia

Mowili żeby nic nie robić z nikim nje rozmawiać jak ktoś zadzwoni to zeby do nich kietować i tak załatwiali że sprawe miałam w sądzie i teraz płace raty do banku , sama sobie wszystko załatwiłam a 5.000 poszło sie (usunięte przez administratora)

@Buniek

Ja również dzwonię od półtora tygodnia na trzy numery i w ogóle nie odbierają. Zero kontaktu. Już odchodzę od zmysłów!

Witam serdecznie. A gdzie można znaleźć tę grupę,czy może mi Pani podać jaka to jest strona? Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

@Grazyna

Witam ja też mam sprawę w sądzie 13.04 nie wiem co mnie czeka mam też same problemy wypowiadam im umowę sama się dogadam z wierzycielami

@Anna

Czy mogę otrzymać jakaś informacje na temat certo gdzieś się tak zaszyli nie odbierają tel na wiadomość nie odpisują zostawili człowieka jeszcze z większymi długimi (usunięte przez administratora) więcej nić

@Gość

Ale o jakimś kolwiem zaduzeniu informacje się o razu a nie po telefonie dlaczego zerwałam z nimi umowę rok czasu się nie odzywają a tu znów o takich rzeczach informuje się od razu ale gdy pierwszy raz zrywałam z nimi umowę wszytko było spłacone po roku znów gdy zrywałam umowę bo niby dług miał 3 tys. Oprócz tego nie miałam nic trochę dziwna sytuacja gdy po peselu widać informacje systemie ..... ja wogole zaluje ze weszłam w to

Nika

Witam , czy ktoś z Was ma do polecenia jakąś inną firmę oddłużeniową czy radzicie dogadać się z wierzycielami na własną rękę ?

@Nika

Nie nie nie jeszcze raz nie

Zostaw merytoryczną opinię o Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K. - Warszawa

• Jak się pracuje w Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 15 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.

Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K.