Opinie o GT Group Sp. z o.o. Mieszkaniowa Sp.K. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GT Group Sp. z o.o. Mieszkaniowa Sp.K.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie GT Group Sp. z o.o. Mieszkaniowa Sp.K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GT Group Sp. z o.o. Mieszkaniowa Sp.K. w Lublin

Jaki jest okres rozliczeniowy w GT Group Sp. z o.o. Mieszkaniowa Sp.K.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

GT GROUP Nowy wpis

Wypłata wynagrodzenia za pracę następuje do 10 dnia następnego miesiąca kalendarzowego.

Aga

Miałam przyjemność być pracownikiem firmy przez 18 miesięcy. Tylko dlatego, że postanowiłam rozwijać się zawodowo w branży niezwiązanej z zarządzaniem nieruchomościami złożyłam wypowiedzenie. Jak jest w GT-Group? Pracownik otrzymuje telefon oraz samochód służbowy. Ma zapewnione wszelkie narzędzia do pracy włącznie z pyszną kawą z ekspresu. W samym biurze panuje rewelacyjna, sympatyczna i koleżeńska atmosfera, relacja pracownik - pracodawca również na najwyższym poziomie. Jedynym minusem tej pracy jest bezpośredni kontakt z klientem, który często gęsto nie ma pojęcia o funkcjonowaniu Wspólnoty Mieszkaniowej, zarządzaniu nieruchomościami, zakupie mieszkania od dewelopera, obowiązkach administratora czy najzwyklejszym życiu sąsiedzkim i poszanowaniu drugiego człowieka. Roszczeniowość oraz arogancja Naszego społeczeństwa sięgnęła zenitu. Podsumowując jednak pracodawcę polecam GT-Group

@Aga

W myśl słów sławnej mądrej osoby : " Naród wspaniały, tylko ludzie (usunięte przez administratora) to tak samo praca w GT: atmosfera w biurze , szefostwo, kawusia i autko - wszystko cacyś - gdyby nie Ci mieszkańcy ...Ehhh.... Szkoda tylko, że nie bierze Pani pod uwagę tego, że to właśnie dzięki mieszkańcom miała Pani kawę, auto i pensję w GT .

@Mieszkaniec

Kurcze w sumie to racja.xd No ale jakby nie patrzeć chyba prawdę pisze, że są dwa fronty i wzajemnie raczej za sobą nie przepadacie? :/ Może można byłoby to jakoś zmienić?

Aga
@Mieszkaniec

Oczywiście, że zdaję sobie sprawę, że ostatecznym pracodawcą są właściciele lokali obsługiwanych wspólnot. To nie znaczy jednak. że maja oni prawo do zachowań , które przechodzą ludzkie pojęcie. Kultura obowiązuje wszystkich.

Kacper Nowy wpis
@Aga

Jestem mieszkancem naleczowskiej 18a , budynku którym zarzadza gt group nie wiem jaka jest atmosfera w samym biurze i srednio mnie to interesuje wiem natomiast ze rotacja jest a zgloszenia mieszkańców o usterkach sa ignorowane ale czego sie spodziewac po administracji która zostala wybrana przez wykonawce budynku jednym slowem administracja dziala w interesie dewelopera a nie w interesie mieszkancow

Mieszkaniec

Dobry zarządca, fachowy i kompetentny. Nie mam żadnych problemów z uzyskaniem informacji czy pomocą. Podziwiam spokój i zaangażowanie pracowników w niejednej trudniej sytuacji jakie zdarzyć się mogą w codziennym funkcjonowaniu wspólnoty. Niestety niektórzy posiadacze mieszkań , powinni mieszkać w lesie, a nie we wspólnocie mieszkaniowej.

@Mieszkaniec

Czy Pan na pewno pisze Pan o tym samym zarządcy? W kilkuletniej " współpracy " z firmą GT Group nie zauważyłem żadnej z cech o których Pan pisze..

@Paweł

To trochę niepokojące jeśli faktycznie nie zauważyłeś. Ale w takim razie skąd ta rozbieżność w waszych zdaniach?

@Mieszkaniec

Hahaha ta opinia to całkowite przeciwieństwo rzeczywistości. Brak kompetencji i fachowości. Zarządca nie dba o nieruchomość, która zarządza interesy mieszkańców. Opinie tą pisał chyba prezes...

@Wanda

Może stąd że napisał ją któryś z pracowników firmy a nie mieszkaniec zarządzanej przez nich nieruchomości...

Mieszkaniec prosto z lasu.
@Mieszkaniec

Prezes nie ładnie wystawiać sobie samemu laurkę.

@Paweł

No dobra taka możliwość też istnieje, a myślisz, że da radę to jakoś ewentualnie udowodnić, żeby wątpliwości nie mieć?

@Wanda

A wystarczy że nawet nie odpowiadają na maila od kilku miesięcy mimo wielokrotnych przypomnień? To mogę łatwo udowodnić.

@Paweł

No tak, to udowodnić nie będzie trudno. Nie rozumiem tylko czemu oni mogą sobie na takie coś pozwalać?

ANNA Nowy wpis
@Mieszkaniec

W pelni zgadzam się z ostatnim stwierdzeniem, niestety!!

Czy w GT Group Sp. z o.o. Mieszkaniowa Sp.K. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Mieszkaniec

Nie wiem jak na problemy zgłaszane przez pracowników ale na problemy zgłaszane przez mieszkańców zarządzanych nieruchomości nie ma żadnej reakcji

@Mieszkaniec

A na jakie przykładowe problemy podobno nie reagują?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w GT Group Sp. z o.o. Mieszkaniowa Sp.K.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Paweł88

Nie polecam GT jako zarządcy. Prezes na zebraniach zapewnia poprawę sytuacji, po czym kolejny rok przynosi niewyjaśnione, wysokie koszty dodatkowe. W firmie panuje ciągła rotacja pracowników. Osoby obsługujące biuro są niedoinformowane, nie odpowiadają na maile oraz przerzucają odpowiedzialność na współpracowników. Naprawa prostych usterek trwa miesiącami i wymaga notorycznego upominania się. Najważniejsze dla nich jest podnoszenie kosztów utrzymania zarządu i składanie kolejnych obietnic bez pokrycia. (usunięte przez administratora)

Krzysiek
@Paweł88

Nic w tej firmie się nie zmienia widzę... w dalszym ciągu rotacja pracowników. Obietnice bez pokrycia są na każdym zebraniu. Na maile nikt nie odpowiada, a usterki są nienaprawiane miesiącami, a nawet latami! Teren wokół bloku całkowicie zaniedbany. Firma nieuczciwa, ponieważ nic nie robi, ale nie chce się wycofać z Administrowania blokiem...

Wanda

Fikus mokus?xd Skoro tu pracujesz aktualnie to może wyjaśnisz to całe podejście, które on opisuje? Ze strony firmy pewnie to inaczej wygląda?

Tomasz

Czy w GT Group Sp. z o.o. Mieszkaniowa Sp.K. jest duża rotacja pracowników? Słyszałem od znajomego, że mają bardzo dużo problemów z blokiem i Administratorzy nie dają sobie rady i bardzo szybko odchodzą...

Zarządca dba wyłącznie o swój własny interes a nie o interes wspólnoty czy mieszkańców. Nawet nie podejmują się realizacji ustaleń z zebrania wspólnoty. Z każdą sprawa czy usterka trzeba się kilkukrotnie przypominać i prosić o załatwienie.

Wiecie, czy GT Group Sp. z o.o. Mieszkaniowa Sp.K. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

GT GROUP

Tak, udostępniamy laptopa i telefon do pracy zdalnej.

Wojciech
@GT GROUP

Na jakie benefity można jeszcze liczyć w tej firmie? :)

Marik
@Wojciech

A czego jeszcze oczekujesz?

Czy w GT Group Sp. z o.o. Mieszkaniowa Sp.K. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

GT GROUP

GT GROUP oferuje: • pracę na pełny etat, wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy

@XXX nie jest powalające, to pewnie najniższa krajowa ?

Magdalena

ile zarabia tutaj osoba pracująca w administracji biurowej osiedla?

XXX
@Magdalena

Z tego co mi wiadomo wynagrodzenie nie jest powalające.

@Magdalena

Najniższa krajowa, bezpłatne nadgodziny.

A przecież wystarczy być dobrym pracownikiem a opinia o firmie byłaby dobra bo taka właśnie jest firma.

Kontrabas

(usunięte przez administratora)zatrudniają głównie obywateli zza wschodniej granicy, dwóch (usunięte przez administratora) z czego jeden na stałe pracuje w stokrotce... sposób rozmowy i podejścia do ludzi na zebraniach wspólnoty tragiczny, chamski, opryskliwy... jakby nie to że tbv narzuca tą firmę jako zarządcę nigdy nie korzystalibyśmy z ich usług...

poletkop@gmail.com

Wspaniały Pan Prezes skrupulatny, dbający o dobro mieszkańców.

Junior

Ich prawnik w najbliższym czasie nie będzie się nudził

Zostaw merytoryczną opinię o GT Group Sp. z o.o. Mieszkaniowa Sp.K. - Lublin

• Jak się pracuje w GT Group Sp. z o.o. Mieszkaniowa Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy GT Group Sp. z o.o. Mieszkaniowa Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

GT Group Sp. z o.o. Mieszkaniowa Sp.K.
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Pana Balcera 6A
    20-631 Lublin

GT Group Sp. z o.o. Mieszkaniowa Sp.K.