Opinie o Kancelaria Prawna Maria Szewczyk-Janicka i Wspólnicy Sp.K. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna Maria Szewczyk-Janicka i Wspólnicy Sp.K.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Prawna Maria Szewczyk-Janicka i Wspólnicy Sp.K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna Maria Szewczyk-Janicka i Wspólnicy Sp.K. w Warszawa

Były pracownik Nowy wpis

Pracując w tej firmie wpadłam w depresję, na którą niestety cierpię do dnia dzisiejszego. Obgadywanie, naśmiewanie się z nowych pracowników w tej firmie - to norma. Żałuję, że nie wniosłam pozwu o odszkodowanie... Jeżeli chcesz stracić zdrowie oraz wiarę w swoje możliwości no to jest miejsce dla Ciebie.

Jak wygląda kwestia awansu w Kancelaria Prawna Maria Szewczyk-Janicka i Wspólnicy Sp.K.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Archiwista?

Zadowolona

Szczerze nie wiem skąd poniższe opinie. Jeśli ktoś pracuje w kancelarii prawnej na stanowisku prawnika po ukończeniu studiów i oczekuje szkolenia z terminu do złożenia wniosku o uzasadnienie czy z pisania wniosku o nadanie klauzuli to nie wymaga komentarza. Przypuszczam, że wiem kto zostawia poniższe opinie. Ja pracowałam ponad dwa lata i jestem bardzo zadowolona. Świetna praca na start, można zdobyć solidne doświadczenie. Kasa może nienajlepsza, ale też nie ma co narzekać.

K
@Zadowolona

Skąd możesz wiedzieć kto zostawia poniższe opinie jak już w firmie nie pracujesz. Każdy nowozatrudniony pracownik przechodzi szkolenie wprowadzające w zadania i obowiązki w nowym miejscu pracy - wszędzie tak jest.

Zadowolona
@K

Każdy wie kim jesteś. Poprzedniego pracodawcę też wszędzie obsmarowywałaś. Tam też po kilku miesiącach potrzebowałaś "wdrożenia"? Dziewczyno, przekieruj tę energię w coś dobrego w swoim życiu i nie siej już tych bezpodstawnych plotek.

@Zadowolona

Nikogo nie "obsmarowywałam". A te komentarze to nie są plotki.

@Zadowolona

Zadowolona forum jest anonimowe, więc zanim kogoś publicznie oskarżysz i przypiszesz twórczość poniższych komentarzy radzę się najpierw upewnić w 100 procentach do kogo faktycznie one należą. Jak na osobę, która nie pracuje już w kancelarii jesteś "bardzo dobrze" zorientowana ... Domyślam się, że problem szkoleń, o którym pisze powyższa osoba, dotyczy nowozatrudnionych pracowników. W okresie, w którym ja pracowałam szkolenia odbywały się i można było zawsze kogoś dopytać, gdy się czegoś nie wiedziało. Osobiście zamknęłam etap związany z tą pracą jak wielu innych byłych pracowników i nie mam takiej potrzeby, żeby udzielać się na forach. Natomiast negatywne opinie nie świadczą zbyt dobrze i powinny skłonić do wyciągnięcia odpowiednich wniosków.

Ewelina

A co sądzisz o tych negatywnych opiniach? Też miałas jakieś nieprzyjemne sytuacje? Swoją drogą, może to jakaś właścicielka napisała ten pozytywny komentarz? :D

@Ewelina

Kiedy ja pracowałam, nie mogłam złego słowa powiedzieć. Ludzie fajni, przełożeni też. Nie wiem jak jest teraz, ale dla mnie to jedne z lepszych doświadczeń praca tam. A sporo czasu w niej spędziłam. Dziwne te obecne opinie. Ale rzeczywiście najczęściej opinie wystawiane są przez niezadowolone osoby, więc wcale bym się nie zdziwiła, żeby pisała to jedna złośliwa osoba. I wątpię, żeby wspólniczki pisały tu opinie, mają grubo ponad 70 lat, no nie sądzę aby się w to angażowały.

Lidia

A co tu wiek ma do tego? W dzisiejszych czasach takie osoby są już dość "scyfryzowane", jakby którejś nuda zapukała do drzwi to w sumie czemu by nie?Xd Jedna złośliwa osoba? Czyli w sumie wiesz konkretnie kto tak firmę oczernia?

@Lidia

Tak, rozmawiałam z kierowniczkami, bo których jest tu jechane, Sprawa będzie zgłoszona do portalu sprawdzą IP i ciekawy proces się szykuje ;) Koleżance się wydawało chyba, że może tak bezkarnie bzdury pisać w internecie, zobaczymy czy jej Izba będzie tego samego zdania ;)

Lidia

No to ciekawie się zapowiada.xd Chociaż może jak już zobaczyła ten komentarz to jakaś skrucha się włączyła? Oficjalne przeprosiny mogłyby załatwić sprawę? Bo ogólnie to pierwszy raz, gdy dochodzi do takiej sytuacji tutaj?

expracownik Nowy wpis
@Lidia

Śmiesznie się czyta komentarze które bronią "twarzy" kancelarii, pisanych przez kierowników,bo średnio się chce wierzyć że osoba która kiedyś miała doczynienia z kancelarią wystawia taką pozytywną opinię, nie mając pojęcia jak aktualnie praca wygląda. Myślę że osoby odpowiedzialne za ten bałagan powinny wziąć słowa do siebie i zmienić swój stosunek do pracowników. A co do przeprosin ? to za co ? za prawdę ? Niewypłacanie na czas wynagrodzeń kwalifikuje się pod kontrolę Państowej Inspekcji Pracy.

Świadek Nowy wpis

Gdybyście w końcu sprawdzili IP, to dotarłoby do Was, że opinie zamieściło wiele osób. Osoba, o której piszesz powinna zgłosić nękanie.

x

Z informacji uzyskanych od byłych pracowników wynika, że (usunięte przez administratora) poniżanie to norma. Dobrzy pracownicy przechodzą do innych firm, kancelarii, a nowi odchodzą po tygodniu.

@x

Tak, to prawda - wynagrodzenie nie na czas i (usunięte przez administratora) w pracy.

Niestety to prawda.

P.
@x

To prawda. Większość zespołu odeszło przez (usunięte przez administratora) i brak terminowych wynagrodzeń. (usunięte przez administratora) ponieważ tworzy złą atmosferę w pracy wspólnie z pracownikami z kilkuletnim stażem. (usunięte przez administratora) Dobrzy pracownicy masowo zwalniają się z pracy i przejmuje ich konkurencja. Nikt normalny długo tam nie wytrzyma. Nie polecam

@P.

Osoba szkolącą ciągle wytyka błędy nowemu pracownikowi - często w złośliwy sposób. Sprawdzanie, "patrzenie na ręce", wywieranie presji to norma. Złośliwe uwagi przez osobę szkolącą, typu: "Ja nie musiałam się szkolić jak przyszłam nowa do pracy, musisz pracować szybciej". Obgadywanie nowych pracowników - również przez Panie kierownik wspólnie z pracownikami o dłuższym stażu pracy to standard. Do pracy przychodziłam jak "na ścięcie". Zgadzam się z przedmówcą - normalna osoba długo w tej firmie z takimi ludźmi nie wytrzyma...Oczywiscie należę do grona osób, które w ostatnim czasie złóżyłý firmie wypowiedzenie umowy. Nie polecam pracy w tej firmie.

@P.

Wychodzę z założenia, że honoru , godności , prawdy , dobra należy bronić nawet za cenę ,,utraty pracy,,.Dlatego moje odejście z tej firmy to bardzo dobra decyzja.

@G

Jeżeli faktycznie jest tak jak napisałaś, to się szczerze nie dziwię, że wolałaś ochronić swoją godność. Polecę stereotypem, ale jestem wręcz zdziwiona, że wynagrodzenia były nie na czas u was., bo jakoś kancelaria kojarzy mi się z kasiastym miejscem, więc skąd takie dzikie opóźnienia bywały? I jeszcze ta praca "za darmo" w kancelarii?XD Tam serio finansowo było coś nie tak czy faktycznie to kierownictwo aż tak bardzo było złe?

Osoba
@x

Potwierdzam to, co napisał/a x.

Firma Kancelaria Prawna Maria Szewczyk-Janicka i Wspólnicy Sp.K. szukała nowego pracownika na stanowisko Asystent / Asystentka zespołu prawnego. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Pietruszka

Z czystym sumieniem mogę polecić pracę w tej Kancelarii. Nasza współpraca przez 2 lata przebiegała bezkonfliktowo i w atmosferze wzajemnego szacunku i zrozumienia. Zdobyte doświadczenie nie tylko zapełnia linijki w CV, ale jest przede wszystkim użyteczne w mojej nowej pracy co jest sporym atutem. Atmosfera w Kancelarii na 5+, o ile jesteś osobą empatyczna, skłonną do kompromisów i emanujesz zdecydowanie pozytywnym aniżeli negatywnym nastawieniem do ludzi. Co do wynagrodzenia- na początku pozostawiało wiele do życzenia bo okres próbny nigdy nie rozpieszcza, ale po 3-5 miesiącach adektwanie do zaangażowania dało się zauważyć tendencję wzrostową.

Mm mmm.

Na wsparcie Pań kierownik nie ma co liczyć. Marne wynagrodzenie i poniżanie w pracy. Szkoda zdrowia i nerwów.

xxxx

Kancelaria i osoba składająca wnioski niech się nauczy czytać kto jest nabywcą a kto sprzedawcą a póżniej niech kieruje sprawy do sądu , Jeden sąd umarza spawę oni liczą na drapane może ktoś nie złoży jakiegoś papierka i skłądają do drugiego sądu

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Maria Szewczyk-Janicka i Wspólnicy Sp.K. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna Maria Szewczyk-Janicka i Wspólnicy Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna Maria Szewczyk-Janicka i Wspólnicy Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Kancelaria Prawna Maria Szewczyk-Janicka i Wspólnicy Sp.K.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Tytoniowa 20
    04-228 Warszawa

Kancelaria Prawna Maria Szewczyk-Janicka i Wspólnicy Sp.K.