Opinie o Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg szynowych i kolei

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o. w Gdańsk

pracownik biura gdańsk

Nikomu nie polecam rozpoczynać pracę w tej firmie, zwłaszcza w gdańskim biurze, firma płaci poniżej rynku, orgazniacja pracy w biurze bardzo słaba, bardzo duża rotacja pracowników, ludzie przychodzą widzą co się dzieje i uciekają, czasem brakuje miejść do pracy oraz odpowiedzniego sprzętu do pracy. Zarząd nie posiada odpowiednich umiejętności manadżerskich, nie ma czasu do wsparcia swoich pracowników, nie rozwiązuje bieżących powstałych problemów tylko te problemy ignoruje, obiecane tematy nie są realizowane, Prezesi potrafią pięknie tylko mówić, nie ma się to jak do rzeczywistości, nie warto w to wierzyć, potrafią się chamsko odzywać do swoich pracowników, nie są słowni w kwesti obiecanych podwyżek.

@Marta

to zależy na jakie aplikujesz stanowisko, z tą(usunięte przez administratora) nie chodzi w żadnym znaczeniu o jakieś kwestie personalne, a raczej o to, że zamiast tworzyć profesjonalne środowisko pracy, jest (usunięte przez administratora) patrzenie na pracownika, który ma zatkać jadaczkę i rypać, "a jak się nie podoba to won", zero menedżerskiego podejścia, oczywiście nie wszystkich naczelników, ale przykład idzie tutaj z samego zarządu.

Nowname

Dzień dobry. Nie zgodzę się z komentarzem od Nick. Na 99 procent jest to pracownik bazy maksymilianowo, który jest nie zadowolony ze swojego stanowiska pracy. Z tego co mi wiadomo zawsze tam panowała dobra atmosfera a szefostwo całkiem ugodowe i do dogadania. Ale jak to mówi przysłowie baletnicy przeszkadza nawet rąbek u spódnicy. Polecam isc i się przekonać jak jest naprawdę i nie wierzyć w to co piszą.

@Nowname

A ta baza jest jakaś gorsza czy o co chodzi? Bo kiedyś było okej to teraz coś się tam zmieniło? Pracownicy nie mogą sobie czasem ponarzekać, jest to tutaj zabronione?

Jeden z wielu Nowy wpis

Jako pracę w tej firmie mogę polecić. Ale jak to się mówi że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ostatnie podwyżki to kompromitacja związków zawodowych . Ale co się dziwić, każdy wie o co chodzi. Resztę pozostawię bez komentarza bo ludzie myślący wiedzą jak do tego podejść.

@Jeden z wielu

A opowiesz coś więcej o tych podwyżkach? Brzmi jakbyś nie był zadowolony, delikatnie mówiąc. Chciałem startować do firmy jako pracownik ds. obsługi dyspozytury, a tam pisali o możliwości rozwoju zawodowego. Dla mnie to oznacza też podwyżki właśnie, ale jak często one się trafiają i czy zawsze są tak niskie jak piszesz?

Kordian Nowy wpis

Co masz do związków bo jak się zatrudnię chciałbym się zapisać więc przydałby mi się info. Chce wysłać CV na maszynistę ciężkich maszyn torowych. Rozumiem że trzeba być gotowym do ciągłej pracy w delegacji na terenie całego kraju. Ale chyba grafik można ułożyć elastycznie żeby też mieć czas na rodzinę. Ty wiesz jak to wygląda godzinowo i zmianowo?

Jest świeże ogłoszenie dla inżyniera taboru kolejowego. Rozumiem że wykształcenie techniczne ale czy trzeba mieć doświadczenie bo nic o nim nie piszą w ogłoszeniu. A przeglądy okresowe lokomotyw jednak wymagają kwalifikacji. Jest na początku wdrożenie i przeszkolenie?

Miko22

Witam wszystkich, praca w siedzibie Bydgoszcz to porażka, dopóki firma nie zacznie przyglądać się starym pracownikom jak traktują nowych co przychodzą i się wysługują młodymi, choć wiekowo wcale nie są młodsi to nowi będą przychodzić i odchodzić, bo 4 ściemnia maszyny stoją a prace trzeba ręcznie wykonywać w 21 wieku, ciekawe dlaczego, a zurzycie paliwa jest, dobrze jakby jakby ktoś z góry przyjrzał się pracy, o nauczeniu i pokazaniu pracy przez starszych pracowników nie mam mowy. Niestety dopóki ktoś nie zacznie patrzeć na ręce to nowych pracowników nie będzie, bo jeśli ktoś spróbuje i zobaczy jak wszystko trzeba ręcznie robić a maszyny stoją i nie można ich wykorzystał to kręgosłup od noszenia podkładów można zostawić, a starzy pracownicy tylko ściemę walą. Szkoda tam czasy (usunięte przez administratora) zostały i nie trzeba być jakim bardzo spostrzegawczym bo przekręty to robią na żywca.

@Miko22

Dlaczego więc nie korzysta się tam z maszyn, żeby tych podkładów nie nosić ręcznie? Ja nie mogę sobie pozwolić na regularne dźwiganie, a widzę, że firma szuka operatorów transporterów materiałów sypkich w delegacji na terenie całego kraju.

Czy urlop w Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Nowname

Czyli co, wystarczy swoje obowiązki wypełniać i będzie okej? Firma sama docenia takich zaangażowanych pracowników i daje jakieś ekstra dodatki albo prowadzi ludzi do awansu?

@Nowname

Tak

Witam Chciałbym się zapytać o pracę w Maksymilionowie na stanowisku maszynisty. Jak wygląda pracy oraz czy praca ciągle w delegacji czy codzienne powroty do domu. Widziałem ogłoszenie i jestem ciekawy jak wygląda taka praca. Nie mam żadnego znajomego w tej branży więc nie mam się kogo zapytać. Jeśli nie chcę tu pisać to napisz mi na maila (usunięte przez administratora) Możesz wysłać mi swój grafik pracy. Bardzo mnie to ciekawi. Pozdrawiam Kandydat

Wiecie, czy na Specjalistę ds. ofertowania przyjmowali również ze średnim wykształceniem, zamiast wyższego? I czy można mieć mniej, niż 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, bezpośrednio związanym z obszarem ofertowania, jak to zaznaczają w ogłoszeniu? Coś więcej o kasie na tej posadzie przydałoby się także wiedzieć.

Dominik

Witam właśnie aplikowałem na stanowisko magazynier w tejże firmie. Ile płacą bo to jest rzecz która najbardziej mnie interesuje interesuje

Czy te rozbieżności w komentarzach odnośnie atmosfery oznaczają ze wszystko zależy od perspektywy i ewentualnie działu? Na tokarkę chciałbym po prostu przyjść, rożnie oferty obecnie widnieją w internecie i ta najbardziej mi pasuje. Nie wiem tylko jak ze stawka i pozostałymi kolegami z działu? Może tu by ktoś wiedział i mi napisał? widzę, że 4 osoby są potrzebne, czemu tyle? Pozostali odeszli…?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Cześć, na tym dziale co robi mechanik też taka stresująca atmosfera i szefostwo, jak tu w komentarzu niżej ktoś podaje? Mam nadzieję, że nie. W ogłoszeniu wymagają umiejętności pracy w zespole to liczę, że się dogadują ludzie między sobą. Duży ten zespół w ogóle? Przyznam, że ja to wolę bardziej kameralne miejsca, że tak to ujmę.

Baza Maksymilianowo - Praca byłaby ok gdyby nie szefostwo. Ciągła stresująca atmosfera, irracjonalne decyzje, brak poczucia odpowiedzialności i przerzucanie winy na pracowników. Dopóki są te osoby na stanowiskach władczych to będzie tam wiecznie nerwowa atmosfera i tym samym kolejne odejścia pracowników...

Czaro

Poszukiwani są też Operatorzy. Konkretnie jest 6 wolnych wakatów, tak, jak i 6 dla Maszynistów i 4 dla Inżynierów budowy. Skąd takie wzmożenie rekrutacji? Czy firma sporo ostatnio zwalniała pracowników, albo oni sami poodchodzili, czy to zupełnie nowe stanowiska? Co w praktyce oznacza zapis z ogłoszenia o stabilnym zatrudnieniu? Umowę o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia? I czy zarobki pozwalają wiązać z pracą tutaj nadzieje na przyszłość?

Szalony

Szukają specjalisty ds. Kontroli Jakości. Jakie zarobki oferują?

Ma

Mogę wypowiedzieć się pozytywnie, jako była kandydatka na stanowisko ogólnie mówiąc biurowe sprzed kilku ładnych miesięcy. /Niestety musiałam nagle przerwać proces po 1 etapie, nagle, z własnej winy - przykre zdarzenie rodzinne i fatalna sytuacja ad hoc (wstyd mi, że tak wyszło, ale stało się)/. Wracając do meritum - szefowa działu, jednocześnie rekruter - bardzo profesjonalna, doświadczona, merytoryczna, konkretna, szczera - na każdym etapie rozmowy. Naprawdę poziom komunikacji i profesjonalizmu na najwyższym poziomie. Jestem przekonana, że firma i pracownicy bardzo zyskują dzięki takim kierownikom a kultura organizacyjna mocno się rozwija / ewoluuje. Z poziomu kandydata mogę zapewnić, że proces rekrutacji to wielki plus.

Dominika
@Ma

Niewiele o samej rekrutacji napisałaś i chciałabym podpytać o to ile jest tych etapów? Tylko ta pani kierownik przeprowadza rozmowy do biur czy są jakieś inne osoby jeszcze do tego? Ogólnie to długo trwa cały proces rekrutacyjny?

Takitam

@Pracodawca przestał wypłacać należne premie za wypracowane nadgodziny za zeszły miesiąc, ktoś tu chyba chce mieć medialny problem że budżetówka nie wypłaca ludziom pieniędzy, tak dalej rób @Pracodawca

Honorata
@Takitam

Mają jakies argumenty na to że są jakieś opóźnienia? No i czy to pewne że tych pieniędzy nie będzie w ogóle? Poza tym to za co u was premie można dostać?

pracownik biura gdańsk

Emila
@pracownik biura gdańsk

Od kilku tygodni w internecie jest ogłoszenie dotyczące rekrutacji na stanowisko specjalista ds administracyjnych. Czy Pani opinia dotyczy tego stanowiska? Pozdrawiam Emila

@pracownik biura gdańsk

Jak nikomu nie polecasz to cza było to powiedzieć prosto w oczy do prezesa a nie szkalować dobre imię firmy nie pasuje to wypad przyjdą inni którzy chcą robić i zdobywać doświadczenie

Piszesz o jakiejś oborze, jakbyś coś miał do pochodzenia czyjegoś. To chyba nie powinno grać roli? Właściwie to miałam tu przyjść i podpytać, czego oczekują od pracowników i na co patrzą. Wyższą szkołę trzeba mieć?

@Marta

Ktoś pracował jako Inżynier w Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o.? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

Tak to rzetelna i sprawdzona firma polecam pracę w PPMT

G-b-u-r

Jeśli nie chcesz się rozwijać i chcesz mało zarabiać to tak, no chyba że podoba Ci się rypanie po 15h i działanie w (usunięte przez administratora) warunkach to droga stoi otworem... absolutnie nie polecam.

zyga

jako DOM firma gucio PPMT to badziewie przepracowalem 27 lat odeszlem sam

@zyga

27 lat to dużo, co cię trzymało tyle czasu? Tym bardziej chciałabym wiedzieć, co cię skłoniło do odejścia po tak długim czasie. Coś się zmieniło w stawkach na gorsze czy coś? Ile płacą?

Kuban

Jaja jakieś, zapraszają na rozmowę, zamiast powiedzieć, że proponują ci rozmowę na inne stanowisko (diametralnie inne) niż to na które aplikujesz, to jeszczę na drugi dzień od rozmowy twój obecny pracodawca jest poinformowany, że byłeś u nich na rozmowie... bez komentarza.

Julia
@Kuban

A to ciekawie widzę miałeś. Myślisz, że to z premedytacją tak czy po prostu coś się im po prostu pomieszało? A o tym szefie to jak się dowiedziałeś, że dopiero później otrzymał o Tobie info?

@Kuban

Dziwne jak pracowałem normalnie mnie przyjęli na stanowisko które aplikowałem ale badania robią na trzy stanowiska w razie jak gdzie jest większe zapotrzebowanie robią np maszynista,mechanik,pracownik robot torowych ja ogółem sobie chwalilem pracę w ppmt,ale cóż każdy ma.inne odczucia ja uważam że.firma.calkiem spoko

@Kuban

Normalne badania robisz na 3 stanowiska gdzie ogółem jest największe zapotrzebowanie tam cię dają ,ja uważam ppmt za.w porządku ale masz prawo komentować jak najbardziej pozdrawiam Kuban.

Zostaw merytoryczną opinię o Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o.
  • Sandomierska 19
    80-051 Gdańsk
  • NIP: 5832754002 REGON: 192547620 KRS: 0000039372

Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o.