Opinie o VVS PL Sp. z o.o. w Wiele

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy VVS PL Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w VVS PL Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VVS PL Sp. z o.o. w Wiele

Czy w VVS PL Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Lol

Hahaha, proszę poczytać komentarze na tej stronie to odpowiedź na pytanie sama się znajdzie :)

Dominika Nowy wpis
@Lol

A w ramach podsumowania to jakie tu są zauważane takie serio największe problemy?

Pracownik Nowy wpis
@Dominika

Hmm...ze tej firmy juz nie ma...są za to długi :)))

Dominika Nowy wpis

No tak. I co z nimi jak sądzisz? Kiedyś spłacą?

Poszkodowany Nowy wpis
@Dominika

Gadanie z botem :/ VVS praktycznie nie istnieje, kilkadziesiąt spraw sądowych, praktycznie zerowa szansa na odzyskanie czegokolwiek. W KRS widać, że niedługo przed tym wszystkie udziały przeszły na jedną.osobe, panią Beatę, a sprawozdania finansowe nie były już składane. Wiedzieli, że padną lada moment, a i tak dalej skupowali i nie płacili.

Poszkodowany od roku

Na olx prezesowa wystawiła magazyn w Kawkach za ponad 4 mln.....ciekawe czy z tych pieniędzy spłaci poszkodowanych....Ps...a podobno magazyn był zajęty przez komornika....

@Poszkodowany od roku

Serio?Xd Bo jeśli to prawda to może po prostu się dogadali jakoś i stąd to wystawienie?

@Dominika

Serio, można sprawdzis wpisując magazyn zbożpwy Kawki i odświetli się ogłoszenie

Mariusz
@Poszkodowany

Jak magazyn jest zajęty przez komornika to może jest wystawiony poprzez licytacje. Nie wyobrażam sobie żeby sama sprzedawała coś co jest zajęte na poczet długów. Może coś pokręciłeś?

Poszkodowany

Ja wam mogę przekazać nr tel do ludzi którzy już mi ściągają od nich hajs, 515825924

@Poszkodowany

A wiecie, że Beatka handluje teraz fotowoltaiką? Teraz tam (usunięte przez administratora)robi.

Dominika

Czyli firma się rozwija? W sumie to dobry kierunek przy tych cenach za energię. ;p Ale czytając komentarze widzę, że jakieś problemy z płatnościami tu były. Wszystko uregulowane już?

@Dominika

Poplacone? Pieniądze trzeba tu sobie wyrywać z pomocą sądu, inaczej można się nie doczekać.

Damian

A jak się nazywa nowa firma pani Beaty wie ktoś??

@Poszkodowany

Czyli aż tak źle? :/ Tobie rozumiem, że się udało skoro tak stwierdzasz? Jaka to była mniej więcej kwota?

@Dominika

I udało, i nie udało. Sąd zasądził, nakaz zapłaty wydano, ale jeszcze komornik musi należność skutecznie "ściągnąć". W wyszukiwarkach KRS można łatwo znaleźć informacje nt. firm p. Beaty.

Barbara
@Poszkodowany

Właśnie mąż oddał do nich sprawę, mam nadzieję że nam też pomogą ufff

@Poszkodowany

No to ciekawe czy do końca już to normalnie dojdzie. Daj znać jak już po sprawie będziesz mieć, bo ciekawa jestem ile w sumie czasu to zajęło

Ktos

Czy coś wam pani prezes zapłaciła? Przelała jakaś kasę za zboże?

Damianek
@Ktos

Niestety, firma w trakcie restrukturyzacji więc teraz nic nie zapłaci. Beata ma już założonych kilka spraw w prokuraturze....pewnie cały swój majątek przepisała na rodzinę i jest goła i wesoła....

Ktos
@Damianek

A skąd wiecie że jest kilka spraw w prokuraturze?? Wiarygodne info??

Ewelina
@Ktos

A czemu miała komuś nie zapłacić? Jest jakis problem z firma tutaj pod tym względem czy co takiego?

@Ktos

Tak, wiarygodne. Za dużo kasy ludziom wisi...

@Ewelina

Bo (usunięte przez administratora) i rolników i pracowników....chociaż we Wielu podobno jeszcze działa....wystarczy poczytać komentarze

Gruby
@Ewelina

Prezes Beata wisi taka kasę rolnikom na około że tobie się w głowie nie mieści zborze wziela sprzedała dostała kasę i nie przelała rolnikom wszystko jasne

Od kwietnia 2021 nie zapłaciła za 25T

@Poszkodowany

Uhuhu, to kupę czasu już! Co w tej sprawie robisz? Czekasz dalej? Bo jak rok minął i nic nie drgnęło, to może trzeba zrobić coś inaczej w końcu?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w VVS PL Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Brak słów. Brak pieniędzy za przepracowany okres. Co dalej robić? Pracowałem uczciwie do końca a teraz zostałem bez pieniędzy. Kontak zerowy tak jakby nic się nie stało. Jedno kłamstwo i tyle

A zgłosiłeś sprawę do sądu pracy? Bo inspekcja pracy raczej nic nie da jeśli na koncie jest komornik...Beata się nikim nie przejmuje. ...przecież jeszcze w lipcu mówiła że nikogo nie zwolni a po 2 miesiącach większość dostala wypowiedzenie....

Wrobel

Czy pani prezes Beata odzywa się do was?? Co dalej z płatnościami? Spłaca was? Czy cisza i ściemy ciągle?

Timer

Ma ktoś jakiś aktualny kontakt do tych złodzieji proponuje wszystkim się zebrać i jechać osobiście Oddajta Pieniądze

@Timer

To jakieś większe kwoty? Wynagrodzenie z kilku miesięcy? Czy co :)

Wróbel
@Timer

Dokładnie pani prezes od siedmiu boleści, zero kontaktu trzeba jej koło pióra porobić bo jaja sobie z ludzi robi

Damian

Byłem wczoraj w prokuraturze okręgowej w Toruniu ul.Grudziądzka która prowadzi sprawę firmy Ziarno na pewno słyszeliście . Po rozmowie z prokuratorem będę składał zawiadomienie to jest (usunięte przez administratora) . Jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji (usunięte przez administratora) przez panią Beatę kontaktujcie się z prokuraturą w toruniu

@Damian

Beacie została założona już sprawa przez poszkodowanych pracowników? Mi nie zostało nic innego jak pójście do sądu pracy....sprawdźcie www.rejestr.io/krs/275451/vvs-pl

MICHAŁ
@Damian

NIESTETY JESTEM W PODOBNEJ SYTUACJI... Z KIM W TEJ SPRAWIE PAN ROZMAWIAŁ?

@MICHAŁ

Z prokuratorem powiedział żeby opisac sytuację, dołaczyć ksero faktur i . Składasz zawiadomienie w prokuraturze

Boczuś

W tym roku oddałem rzepak do vvs brzeźno nie raczyli powiedzieć że mają problemy finansowe a teraz się proszę o własne pieniądze skandal żeby rolnik błagał o to co mu się należy i takich (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) powinno się zamykać za (usunięte przez administratora)

@Boczuś

Jestem w identycznej sytuacji także współczuję. Moje pytanie czy udało się coś Panu dowiedzieć?

michał
@Rolnik

mi tez nie zapłacili sprawa w sądzie o nakaz zapłaty.

Witam osoby poszkodowane przez firmę vvs.pl proszę o kontakt z redakcją programu polsat państwo w państwie redaktor prowadząca sprawę Agnieszka Zalewska, chcą nakręcić reportaż . Pozdrawiam

Stefan

Ciekawi mnie ile tak naprawdę jest rolników którym firma vvs nie zapłaciła. Masz rację Damian niema co czekać to nic lepiej nie będzie idę też do tej prokuratury w Toruniu.

Wrobel

Czy ktoś ma może kontakt z Beata panią prezes? Odbiera telefony od was?

@Wrobel

nie odbiera...absolutna cisza...

Damian

Trzeba z tym iść do telewizji oni lubią takie tematy (usunięte przez administratora) nic więcej. Słyszałem że pracownicy dostali wypowiedzenia do końca roku i zamyka pani Beata interes

@Damian

Potwierdzam, większość dostała wypowiedzenie...ponadto, wynagrodzenie,za czas w którym bylismy w stosunku pracy, nie zostało w całości zapłacone! A jeszcze w sierpniu na zebraniu pracowników uspokajała ze będzie dobrze i nikogo nie zwolni....okłamywała wszystkich...Jeden biznes zamknie drugi otworzy....wszystkie kontrolę należałoby na te kobietę naslac urząd skarbowy, pip, ZUS...

Rzepak

Czy to nie dziwne ze chwilę wcześniej podobna sytuacja wydarzyła się w spółce Ziarno koło Torunia której prezesem jest rodzina Kowalskich? Czy to przypadek że Pani prezes ma nazwisko również Kowalska? Jak dla mnie zrobili wielki wałek kto ich w końcu z tego rozliczy? Bo póki co śmierdziele czują się bezkarni. Kradną w biały dzień i uchodzi im to na sucho.

Rolnik

Podobno w kawkach będzie nowa firma nie VVS może będzie lepiej

@Rolnik

Zasasnicze pytanie czy ta nowa firma ma zamiar oddać nam nasze pieniądze?

UWAŻAJCIE

UWAŻAJCIE Nie zapłacili Już telefony wyłączyli (usunięte przez administratora) Kasę za cowida wzięli, czekają jaki minie 12 miesięcy i lada moment ogłosi upadłość, i można się iść bujać. Nikt , już nic swojego nie dostanie.

@UWAŻAJCIE

A skąd takie informacje? Jeszcze kilka dni temu telefony odbierali normalnie.

@UWAŻAJCIE

VVS padnie niedługo tylko magazyn i brama zostanie..

karol
@UWAŻAJCIE

czekam na zapłatę za pszenice w czerwcu miał być przelew, później pismo że termin został przesunięty bo jakieś tam problemy i do sierpnia miała być kasa niestety czas mija a tu brak pieniędzy.... Pewnie skończy się w sądzie. Nie rozumiem jak tak można , zboże zabrali, sprzedali dalej a rolnikowi pieniędzy nie przelali

Patryk
@karol

Mnie też nie zapłacili od Marca, nikt nie odbiera, też takie pismo o przesuniętym terminie dostałem. Wysyłaliście do nich wezwanie do zapłaty ? Ja wysyłalem trzy i nic nie odpowiedziała. Składam pozew do sądu, bo inaczej kasy nie otrzymam. Zapewne pod koniec roku ogłoszą bankructwo, bo koniec pomocy COVIDowej.

KAROL
@Patryk

Wezwanie wysłane ale bez odzewu także też składam pozew

Może łaskawie ktoś z tej firmy umieści informacje na temat wypłat rolnikom ich należności. Jesteście oszustami ludzie oddają wam plon w który włożyli mnóstwo czasu, siły i pieniędzy a wy mimo że nie płacicie od dłuższego czasu to nadal skupujecie zboże i dalej (usunięte przez administratora)ludzi.(usunięte przez administratora)

Rolnik

Firma kombinuje żeby oszukać rolnika. Pieniądze zawsze po terminie minimum tydzień. Nie polecam sprzedaży . Praca też kiepska trzeba kit wciskać w żywe oczy.

@Rolnik

Zgadzam się kit tylko wciskają obsługa też nie ma szału... (usunięte przez administratora)

Rolnik

Nie polecam tej firmy,(usunięte przez administratora)w żywe oczy,że zapłaci,kombinuje, nie ma z kim rozmawiać.

Firma nie jest godna polecenia a w szczególności Pani Beata która nie płaci za sprzedany jej towar. Brak kontaktu telefonicznego.

Zostaw merytoryczną opinię o VVS PL Sp. z o.o. - Wiele

• Jak się pracuje w VVS PL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VVS PL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VVS PL Sp. z o.o.?

VVS PL Sp. z o.o.