Opinie o Leasys (Fca Leasing Polska Sp. Z O.O.) w Warszawa Aleja Wyścigowa 6

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fca Leasing Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Fca Leasing Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fca Leasing Polska Sp. z o.o. w Warszawa Aleja Wyścigowa 6

Krzysztof

FCA Leasing Polska to dramat i tragifarsa w jednym. Najgorsze towarzystwo leasingowe z jakim do tej pory miałem do czynienia. Do tej pory wszystkie auta leasingowałem w EFL (EFL to poezja z własnym doradcą na telefon). Ale do rzeczy dodzwonić się do FCA graniczy z cudem jak juz się dodzwonisz to dana osoba przekierowuje Cie do kogoś innego podając z reguły numer telefonu którego nikt nie odbiera. Nie odpisują na pisma, nie odpowiadają na maile. A jeżeli będziesz miał stłuczkę to zapomnij, że cokolwiek z nimi załatwisz. Omijajcię tę Firmę Krzak Szerokim Łukiem. Dałem się nabrać omamiony wizją leasingu 100%, który faktycznie i tak z gapem wyszedł 103 % (1% różnicy w stosunku do EFL) Zdecydowanie odradzam

klientka

NIE POLECAM ! Ubezpieczamy samochody od wielu lat i takiej akcji nie było. Po wykupie auta , firma przedłuzyła nam umowe na kwote 2200 !!!!! gdzie za większe auta płacimy po 1200zł. Pani przez telefon była bardzo niemiła i zarozumiała. Wysłali nam deklarację wykupu o kilka dni pózniej niz była data zakonczenia umowy. Pierwszy raz mamy przez 20 lat taką sytuację. (usunięte przez administratora) Nie wiem czy to auto tyle warte co wynosi rata ubezpieczenia. Dobrze się zastanówcie nad wyborem !!!

Tomek120

Witam, najgorszy LEASING nie polecam !!!! zła komunikacja, ludzie na obsłudze wredni i nie pomocni , nastawieni na wyciąganie kasy, faktury przychodzą po terminie zapłaty, wystawiają faktury za mandaty których nie ma !, przez kobietę z obsługi klienta musiałem zapłacić podwójne ubezpieczenie 14 000 !!! bo wprowadziła mnie w błąd - sprawa trafi do sądu ! szkoda tylko że JEEP się pod nimi podpisuje. ! - ale to już ich sprawa

Alicja

Pod kazdym wzgledem jak najdalej od tej firmy. Ale z punktu widzenia klienta. Koszmar i duzo jest rzeczy do opisania tej dzialalnosci.najlepiej zapomniec ze istnieje.

Jan
@Alicja

Nie wypowiadasz się zbyt pochlebnie o firmie. Prowadzi ona usługi leasingu dla nowych i używanych samochodów, więc wnioskuje, że byłaś jej klientem. Napisz co spowodowało, że napisałaś taki komentarz, żeby można było zrozumieć Twój punkt widzenia.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Fca Leasing Polska Sp. z o.o..
Miłosz

@Myśliwiec Jeśli ktoś ma kompetencje na wyższe funkcje w firmie to trzeba aplikować

Radek

W dniu dzisiejszym otrzymałem wezwanie do zapłaty 84 zł za to , że zapłaciłem ratę 2 a nie 5 lipca Pan na infolinii powiedział mi ,że nie powinienem dostać takiego wezwania ale dostał Pan bo księgowość ma problemy .

Myśliwiec

Socjalnie może dobra, chociaż nie ma jakiś rewelacji. Zarządzanie bardzo niekompetentne, nie ważne umiejętności bardzie liczą się układy. Brak szacunku dla pracownika.

Magda

Osobiście nienawidzę tej firmy. Wystarczy kilka dni opóźnienia i wysyłają wezwanie, za które trzeba płacić dodatkowo 84 zł. Nikomu nie polecam.

Darek
@Magda

Mówisz jako klient? Co to za kary naliczają?

Patrycja
@Magda

Koleżanko każda firma za zwłokę kilku dni naliczy Ci opóźnienie. Tak jest wszędzie.

pit-r

Nie polecam tego leasingu. Obsługa "pod psem". Faktury wysyłane tylko pocztą, często zdarzało się, że nie otrzymaliśmy faktury w ogóle. Po telefonie do leasingu otrzymaliśmy odpowiedź: fakturę doślą ale zapłacić trzeba według harmonogramu, nawet jeśli nie dostałem faktury - firma jakby nie zna pojęcia faktury elektronicznej. Warunkiem leasingu było wykupienie ubezpieczenia od niespłacenia rat - nie wiadomo do czego ma to służyć - rata leasingowa 840 zł. w tym ubezpieczenie 36 zł - niemało. Na zakończenie leasingu kazali wpłacić ratę wykupową do końca września (wpłaciłem 15 września) a fakturę, po monitach otrzymałem 15 października - to chyba podchodzi pod optymalizację podatkową. Maile wysyłane do leasingu nie są czytane - w każdym razie nie odnoszą skutku. Po kontakcie przez infolinię następuje dopiero odszukiwanie maila i odpowiedź, że zostanie teraz rozpatrzony. Spóźnienie w płatności powyżej 14 dni skutkuje monitem w cenie 69 zł. netto. Wszelkie operacje przy pomocy infolinii trwają przeciętnie 2 tygodnie (czas do otrzymania jakiegoś dokumentu - bo oczywiście przysyłają tylko pocztą). Generalnie - tragedia - XIX wiek jeśli chodzi o sposób funkcjonowania., a przy tym wysoka pazerność. Nie muszę dodawać, jak wynika z powyższego, że FCA leasing nie posiada żadnego portalu do obsługi umów leasingowych, gdzie można by sprawdzić przebieg umowy, czy też ściągnąć fakturę.

Renata
@pit-r

To, o czym piszesz, nie dotyczy zamysłu, w jakim powstało forum na GoWork. Tutaj dzielimy się informacjami odnośnie tego, jakim pracodawcą jest firma Fca Leasing Polska. Najbardziej istotne informacje na forum to, to jakie warunki zatrudnienia przysługują osobom tu zatrudnionym. Wobec tego, czy znajdzie się tu ktoś, kto napisze jak się mu pracuje w tej firmie i czy warto jest się w niej zatrudnić?

Zostaw merytoryczną opinię o Fca Leasing Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fca Leasing Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fca Leasing Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Fca Leasing Polska Sp. z o.o.

Fca Leasing Polska Sp. z o.o.