M seven

zamośc

Opinie o M seven

xyz 2011-06-22 23:10:23
Ja znalazłem ogłoszenie w internecie. Zadzwoniłem od razu umówiono się ze mną na rozmowę kwalifikacyjną. Poszedłem na umówioną wizytę. Było bardzo dużo osób. Każdy rozmawiał z szefuńciem (bardzo fajny( usunięte przez administratora ) Na wstępie zaproponował mi posadę asystenta przedstawiciela handlowego i wynagrodzenie( usunięte przez administratora )netto na miesiąc. Wiec no jakby nie patrzeć byłem ucieszony bo to spora kwota, jak dla mnie. O wynikach rekrutacji mieli informować jeszcze tego samego dnia od 17 do 19. No i kolo 18 zadzwonili, że szef pozytywnie rozpatrzył moja kandydaturę na to stanowisko (chociaż jestem świeżo po maturze a moje cv świeciło pustkami:) ) Umówili się na kolejny dzień. Strój elegancki i wygodny. Na miejscu przejęli nas trenerzy - ( usunięte przez administratora )Zabrali nas do miejsca swojej pracy. Od godziny 10 do godziny 18 chodziliśmy od domu do domu i proponowaliśmy ludziom satelitę. Oczywiście ja nie mogłem się nic odzywać, tylko obserwować, wszystko robił trener. Na koniec dnia "zapoznawczego" był mały teścik/ankieta. Trener opiniował moją osobę, potem na podstawie tej opinii i testu kolejna rozmowa z szefem. Do pracy zostałem przyjęty. 3 miesiące próbne a potem na stałe. Jeśli ktoś tylko na wakacje to 1 miesiąc próbny, potem normalnie. Atmosfera w firmie jest baaardzo fajna. Sympatyczni ludzie, razem z szefem z którym przechodzi się na TY:) Jednak trzeba baaardzo się nałazić;/ Strasznie bolą nogi i człowiek okropnie zmęczony;/ No i zarobki... Kase dostaje się dopiero wtedy jeśli ktoś się zgodzi na odpisanie umowy. W ciągu jednego dnia od 10 do 18 w 2 wsiach zgodziło się 2 osoby. Co daje ( usunięte przez administratora ) za cały dzień. A wiadomo, różnie bywa. Mogą być dni kiedy nie będzie żadnej pozytywnej osoby - wtedy dochód z dnia -( usunięte przez administratora )
Marcin 2011-06-29 18:32:15
To jeszcze napisz głosno i wyraźnie na czym polega twoja praca, potrafisz jeszcze spać( usunięte przez administratora )
Mseven 2011-07-15 16:36:18
Jesli informowanie o cyfryzacji kraju i rezerwowaniu ludzion kolejki do montowania odbiornikow uwazasz za oszustwo to puknij sie człowieku w głowe.
nie ważny 2011-07-29 21:10:54
a dlaczego ten cały szef Ci powiedział,że będziesz zarabiał 1700?
jaaa 2011-08-16 17:47:46
i jak się pracowało? nie zostałeś zostawiony na jakiejś wsi?
abc 2011-09-23 11:48:51
Nie wypłacają wynagrodzenia! Firma sobie po prostu zniknęła, a pieniędzy do tej pory nie widać.
anonim 2013-07-11 21:18:49
Czyli firma M seven to jakis przekręt? może jednak jest ktos, kto pracuje i jest zadowolony? Pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię o M seven - zamośc
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M seven