Opinie o GM Roads Polska Sp. z o.o. w Łażany

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GM Roads Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w GM Roads Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GM Roads Polska Sp. z o.o. w Łażany

były geodeta

Pracuje się dobrze, ale tylko, jak ma tylko i wyłącznie dużą wgraną obsługę inwestycji. Po zakończeniu tej inwestycji zwalnia pracownika. Na ogół nie polecam pracy w geodezji, gdzie kończą się budowy, to zwalniają, a jak jesteś to pracujesz za psie pieniądze. Większe szanse na zatrudnienie mają studenci niż geodeta 10-letnim stażem, gdyż żerują na nich, bo są tańsi. Ten pracodawca obiecał mi, że da znać jak będzie większa inwestycja, a tu nie. Zatrudnił kogoś innego i to zapewne studenta. Więc nie polecam pracy w geodezji. Nacierpisz się, ale na rozwój i podwyżkę nie nie ma co liczyć, bo zaraz i tak Cię zwolnią, nie ma się co nawet starać w swych poczynaniach w geodezji.

Gieodeta Nowy wpis
@były geodeta

Z tego co widzę szukają kogoś nowego. Mówisz że aż tak źle?

były geodeta Nowy wpis
@Gieodeta

Z tego co mi wiadomo, to wykonują roboty budowy TAT torowiska tramwajowego na Nowy Dwór we Wrocławiu i pewnie jeszcze jakiegoś potrzebują, bo się nie wyrabiają. Byle jak najtańszym kosztem, najniższą krajową. I potem jak ta budowa się skończy, to i tak Cię zwolnią, bo już nie ma robót, a na rozwój nawet nie ma co marzyć. Będą Cię wysyłać tylko w teren byś w zimie marzł, a w lecie się smażył. Tak to jest we wszystkich firmach geodezyjnych w obecnych czasach, którzy Cię wyzyskują. Zatem nie polecam pracy w geodezji i w branży budowlanej. W środku budowy z zewnątrz może się to wydawać fajnie, ale gorzej to wygląda w środku, kiedy się zbliża koniec kontraktu.;P Dobrze się zastanówcie, czy dobrze wybraliście zawód. Tutaj od paru lat, nie jest już tak kolorowo jak kiedyś. Powodzenia.;P

Zostaw merytoryczną opinię o GM Roads Polska Sp. z o.o. - Łażany

Firma GM Roads Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Operator walca do robót bitumicznych, Wrocław - Kwiecień 2024
  • Majster robót bitumicznych, Wrocław - Kwiecień 2024
  • Inżynier budowy (budownictwo drogowe - praca w biurze), Wrocław - Kwiecień 2024
  • Pracownik drogowy, Wrocław - Kwiecień 2024
  • Elektromonter/ Teletechnik, Wrocław - Kwiecień 2024
  • Operator koparki, Wrocław - Marzec 2024
  • Majster /Inżynier budowy/drogowy, Wrocław - Marzec 2024
  • Kierownik Sanitarny/ Kierownik Robót Instalacyjnych, Wrocław - Marzec 2024
  • Kosztorysant - Specjalista ds. ofertowania, Wrocław - Luty 2024
  • Księgowy / Księgowa, Wrocław - Luty 2024

Czy pracujesz w firmie GM Roads Polska Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

GM Roads Polska Sp. z o.o.
  • Wrocławska 41
    58-130 Łażany
  • NIP: 8842690788 REGON: 20975447 KRS: 0000328810

GM Roads Polska Sp. z o.o.