Opinie o Kolorowy Balonik Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kolorowy Balonik Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kolorowy Balonik Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego
Placówki wychowania przedszkolnego Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kolorowy Balonik Sp. z o.o. w Warszawa

Przyjazna atmosfera pracy zarówno ze strony dyrekcji jak i współpracowników. Ciekawe projekty edukacyjne, które rozwijają nie tylko dzieci ale również pracowników. Wszystkie ustalenia w momencie zatrudnienia są trwałe przez cały okres pracy. Zdecydowanie polecam

Mikołaj Nowy wpis

Super że jest tak stabilnie. A wysyłają na jakieś kursy doszkalające bo praca z dziećmi często wymaga żeby złapać nowiki edukacyjne.

Ja Nowy wpis
@Mikołaj

Wszystko jest kwestią dogadania z pracodawcą. Jeśli pracownik chce iść na kurs to pracodawca w tym wspiera ;)

Bardzo polecam to miejsce. Między pracownikami panuje przyjazna atmosfera i każdy jest chętny do pomocy, co uważam za największy atut. Dyrekcja otwarta na wszelkie propozycje pracowników, nie czuje się natłoku obowiązków i pracy według sztywnych wytycznych, dzięki czemu można wykazywać się własną inicjatywą. Po kilku miesiącach pracy mogę stwierdzić, że podjęcie pracy w tym miejscu to był bardzo dobry wybór.

Izabela

Hej, piszesz o braku natłoku obowiązków, a ktoś jeszcze 2 miesiące temu niestety się na nie skarżył. Nie zdarza się jednak, żeby czasami było nieco więcej do zrobienia i to po prostu zależy od człowieka czy podoła czy nie? Ciekawa jestem też jak wygląda tutaj kwestia zarobków, na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Na ten moment pozostaje mi tylko napisać, że mam nadzieję że faktycznie pani dyrektor zrozumiała i jest teraz tak jak piszesz :) Mnie już tam nie ma więc nie jestem w stanie stwierdzić czy opinia oddaje rzeczywista sytuację czy powstała na prośbę Pani dyrektor. Pozdrawiam.

Izabela Nowy wpis

Czyli to Twoja opinia wrzucona 2 miesiące temu, gdzie pisałeś coś o oczernianiu ludzi tutaj? Ale skoro jesteś skłonny uwierzyć, że się wszystko zmieniło to wtedy też nie mogło chyba być aż tak źle? Bo dość szybko dałeś się przekonać, nie fajnie byłoby pójść i sprawdzić jak to dokładnie się tu sprawy mają?

Były pracownik Nowy wpis
@Izabela

Wiara w to, że coś się zmieniło, a "zgodzenie się" z tym że jest teraz dobrze to dwie różne rzeczy. Sprawdzać niczego nie zamierzam, bo nawet nie miałabym jak. Myślę że od tego są odpowiednie instytucje. Skoro Wam się dobrze tu pracuje to w porządku. Moja opinia była wystawiona w oparciu o moje odczucia jako ówczesnego pracownika tego miejsca. Na tym kończę dyskusje, bo nikomu nie jest ona potrzebna. Pozdrawiam

Niestety nie mogę polecić tej placówki. Pierwsze wrażenia są pozytywne. Jednak im więcej czasu spędzonego w tym miejscu tym więcej widać negatywów. Nakładanie na pracowników wielu obowiązków bez konsultowania wcześniej czy jest możliwość realizacji pomysłów dyrekcji. Brak szacunku do pracownika. Traktowanie rodzica jak dochodowego klienta. Oczernianie byłych pracowników. Brak możliwości rozwoju. Sporo przekrętów. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kolorowy Balonik Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kolorowy Balonik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kolorowy Balonik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kolorowy Balonik Sp. z o.o.?

Kolorowy Balonik Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Świętego Wincentego 130 lok. 54
    03-291 Warszawa

Kolorowy Balonik Sp. z o.o.