Przedszkole nr 380 Promyk Gocławia

Opinie o Przedszkole nr 380 Promyk Gocławia

nicol 2014-08-01 01:38:52
Nauczycielki super ale władze przedszkola nie do przyjecia
mama 2015-02-20 16:32:04
Przedszkole jest bardzo dobre. Fajna kadra nauczycielska, miłe panie z obsługi i świetna, chętna do współpracy dyrekcja:))) W przedszkolu najważniejsze są Prawa Dziecka!!! Wiem co piszę ponieważ mam w tym przedszkolu mój skarb, mojego synka.
uczeszczacz 2015-07-12 10:14:03
Przedszkole małe, przytulne, ale nowa dyrekcja zdaje się nie ogarniać tego co się w nim dzieje, wielka szkoda.
rodzic 2016-02-26 14:08:54
Przedszkole małe, przytulne, ale nowa dyrekcja zdaje się nie ogarniać tego co się w nim dzieje. Za wszystko obwinia rodziców. Brak informacji o tym co dzieje z dzieckiem. to rodzic ma codziennie dzwonić do przedszkola dowiadywać się co z dzieckiem(jeżeli ktoś inny odbiera dziecko) Ale jak chcą pieniędzy to jakoś znajdzie się czas dla rodzica i z nim pogadać to mogą...Nie polecam dziecko wraca do domu i mówi ze Pani na nich ciągle krzyczy! Dyrekcja bagatelizuje sprawe
M 2016-05-06 07:14:55
Moja córka chodzi do oddziału na Salamandry i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Minus to małe rozmiary filii, a co za tym idzie - jedzenie z plastiku i brak mycia ząbków, świetna kadra pedagogiczna rekompensuje jednak te niedogodności.
Zostaw swoją opinię o Przedszkole nr 380 Promyk Gocławia - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedszkole nr 380 Promyk Gocławia