Opinie o Carter Logistic Sp. z o.o. w Nowy Tomyśl

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Carter Logistic Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Carter Logistic Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carter Logistic Sp. z o.o. w Nowy Tomyśl

Justa

Faktycznie, czytam ogłoszenie na stanowisko spedytora międzynarodowego i benefitów nie ma żadnych, nie tylko multisportu. To w takim razie ile wynoszą zarobki i ile premie? Benefity zapewnie sobie sama, jak będę miała z czego :) Ps. Znam wszystkie wymagane języki.

@Oki

@Oki, zespół jest młody, a jeżeli chodzi o wielkość - to pojęcie względne - każdy może mieć inne definicje. Firma się rozwija - zespół coraz większy. Pozdrawiam

Marta Nowy wpis

Dzień dobry, proszę mi powiedzieć czy w tym roku będą opcjonalne przyjęcia dla spedytorów? Niestety nie widzę ofert z tego okresu a w zeszłym roku ktoś pytał o tę pracę. Z góry też dopytam, czy roczny staż pracy będzie na dany moment wystarczający?

Czy aktualnie jeżdżą sami Polscy kierowcy? kiedyś pokazała mi się archiwalna oferta pisana cyrylicą. Nie znalazłem równoległego po Polsku i po prostu zastanowiło mnie to, że nie było takiej opcji. Narodowość na nic nie wpływa pod względem warunków?

@MB Nowy wpis

Dzień dobry, narodowość nie ma wpływu. Kierowcy są różnej narodowości. Pozdrawiam

Do teraz nikt nie zdefiniował tamtych mocnych stron Pracodawcy? mnie by interesował głównie opis floty jak ją oceniacie? na stronie widzę, że można w Scanię i MANa wsiąść. a jak się nimi jeździ? przeważają starsi kierowcy?

MB

Dzień dobry, na obecną chwilę praktycznie wyszliśmy ze Scanii, mamy MAN TGM. Najstarsze auta mają max 5 lat (jest ich zaledwie kilka). Pozostałe to do czterech lat. Jak się jeździ MAN ????. W automacie to raczej każdym się dobrze jeździ. Nie rozumiem pytania: przeważają starsi kierowcy? Przepraszam, a to ma jakąś różnicę ? Pozdrawiam

@MB

Co jest powodem wyjścia ze Scanii? Też zastawiałem się nad tamtym zapytaniem. Możliwe, że chodziło o to komu przydzielane są te najnowsze auta, nowe osoby wsiadają w te starsze?

MB Nowy wpis

@RB już odpowiadam. Wyszliśmy ze Scanii, ponieważ dla nas ważna jest min oszczędność czasu. Już tłumaczę: mamy na miejscu (w naszym mieście) serwis MAN, a dodatkowo nasz mechanik rownież jest mocniejszy w tej marce. A co, do przydziału aut, to ogólnie nie ma reguły. Nowy kierowca dostaje auto, które aktualnie jest do dyspozycji.

Cześć, jak wygląda sytuacja po paru miesiącach? Wcześniej wprost wskazano, że nie można potwierdzić tego, czy będzie ktoś jeszcze potrzebny czy nie. a na dzień dzisiejszy jak z tym jest? coś za kółkiem by mnie interesowało, już kiedyś widziałem oferty pracy dla kierowców. teraz też byliby potrzebni? na jakiej stawce się jeździ?

@MB

Wszystkie bieżące oferty pracy znajdują się na OLX. Zapraszamy do zapoznania się. Pozdrawiam

@@MB

Witam, nie mam pojęcia czy tylko u mnie ten problem występuje ale we wskazanym portalu nie mogę odszukać ofert pod nazwa spółki. czy są one publikowane pod całkiem inną czy może to błąd po mojej stronie? ile ofert teraz może być dostępnych?

@MB

Dzień dobry. Ogłoszenie jest aktywne pod nazwą firmy. Sprawdziłam przed chwilą. Być może to faktycznie jakiś błąd po Pańskiej stronie Pozdrawiam

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Carter Logistic Sp. z o.o. na stanowisko Spedytor międzynarodowy? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Jakie są mocne strony pracodawcy Carter Logistic Sp. z o.o.?

Czy do dziś zespól jest powiększany tak jak był oto wspomniane w opiniach sprzed miesiąca? Będę szukać pracy na spedycji jakoś przełom grudzień/ styczeń, w porywach luty, proszę o informację dotycząca pracy. czy nabory będą jeszcze reflektowane do tego czasu? Nie wiem czy się interesować. i czy w związku z nowym rokiem będą może występowały jakieś zmiany w warunkach pracy?

MB

Witam, nie jesteśmy w stanie w tym momencie potwierdzić na 100% czy będziemy szukać więcej pracowników, ale nie jest to wykluczone. Prosimy o ewentualne CV na mail : biuro@carter-transport.eu

Czy jest możliwość pracy w Carter Logistic Sp. z o.o. na część etatu?

Justa

@Justa

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko jeżeli jest Pani zainteresowana. Na wszystkie pytania odpowiemy. Pozdrawiam

Oki
@@MB

Odnośnie takich warunków należy się konsultować, ponieważ może to wypadać rożnie w związku z profilem danego kandydata? Co natomiast z sama atmosfera oraz bieżącym stylem pracy? jaki jest zespól, czy ekipa jest duża? Rozwija się?

@Justa

na tą chwilę zakończyliśmy rekrutację. Dziękujemy za zainteresowanie. Pozdrawiam

@Oki

Jaka jest kultura pracy w Carter Logistic Sp. z o.o.?

@MB

Dzień dobry, proszę o doprecyzowanie, co ma Pani/Pan na myśli pytając o kulturę pracy? Pozdrawiam

Czy Carter Logistic Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Niestety nie zapewnia

Bartek

Śmiech na sali.Dzwonilem w sprawie pracy na kat.C oferują zjazdy co drugi tydzień i 50eu dniowki????????????

MB

Nasza firma nie posiadała i nie posiada takiego stanowiska jak sprzedawca.

Ewelina
@MB

Rozumiem, a jakie macie ogólnie stanowiska, na które teraz można się przyjąć? Jeśli są jakieś ogłoszenia, to bardzo bym chciała wiedzieć. Pozdrawiam serdecznie.

@Ewelina

poszukujemy osoby ze znajomością języka niemieckiego do spedycji oraz do administracji

Irena
@MB

na stanowisku spedytorskim zawsze w firmie dołączane są obowiązki administracyjne czy akurat w tym momencie jest takie zapotrzebowanie? jak to jest wynagradzane wtedy?

Jak długo trwa proces awansu w Carter Logistic Sp. z o.o.?

MB

O awans na jakimś konkretnym stanowisku chodzi?

MB

Zostały pomylone firmy - proszę o weryfikację

MB

nie znamy rynku pracy w stolicy (dzieli nas prawie 400 km)

Dawid
@MB

Macie jakieś wolne wakaty? Oprócz ogłoszenia z robotą dla kierowcy sprzed roku nic nie widać, a i tak nie podali stawki. Ile mógłbym tu zarobić jako kierowca?

Panas

Доброго дня Чи дотримується ваша компанія норми праці і відпочинку по Taxo. Дякую

Mariola

Jakie trzeba mieć wykształcenie aby uzyskać pracę w tej firmie?

Fredi

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma i jeśli komuś nie odpowiada to lepiej zmienić pracę niż tak marudzić

Booooom
@Fredi

Pracowałeś tam że się wypowiadasz??? Czy jakiś (usunięte przez administratora) Arka się podlizuje

Mister B

Tam zawsze potrzebują ale musisz być ogarnięty i umieć sobie organizować czas

Matka żona i kochanka :)

Widzę , ze afera się zrobiła z mojego wpisu !! Sama prawdę napisałam , nie polecam tej firmy , przede wszystkim szkoda nerwów, mimo wszystko powodzenia w znalezieniu odpowiednich i idealnych dla Was pracowników.

Anonymus

Jak czytam te opinie co piszecie to mi się nóż w kieszeni otwiera to są wasi pracodawcy a nie koledzy z ławki znam właścicieli i tez tam pracowałem. Czemu nie napiszecie ze pieniądze są zawsze na czas ze jesteście co weekend w domu ze jak potrzeba jakiejś pomocy to Arek zawsze wyciągnie pomocna dłoń. Jak była mowa o podwyżkach to zawsze dochodziło do kompromisu szło się dogadać nigdy nie było problemu gdy potrzebowałem pożyczyć pare groszy albo auto. Szanuje ich jaki ludzi jako szefostwo I będę szanował Co prawda robota jest czasami ciężka i nie raz było spięcie w spedycji ale taka praca i sami ją sobie wybraliście robotę trzeba robić wszędzie nie pozdrawiam osób które to napisały i jak najbardziej polecam te firmę

Zdrowy Silny Murzyn

Kolego Pięknie napisane ale zapomniałeś jeszcze dodać ze spedycja jest najważniejsza ja się pytam jaka spedycja i kto tam jest spedytorem???? Hahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Carter Logistic Sp. z o.o. - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Carter Logistic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carter Logistic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Carter Logistic Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Ignacego Baranowskiego 1 lok. 2
    64-300 Nowy Tomyśl
  • NIP: 7881998159 REGON: 361076673 KRS: 0000549407

Carter Logistic Sp. z o.o.