Opinie o Baseny Miejskie Termy Jakuba Sp. z o.o. w Oława

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Baseny Miejskie Termy Jakuba Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Baseny Miejskie Termy Jakuba Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Obiekty sportowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baseny Miejskie Termy Jakuba Sp. z o.o. w Oława

Amy Nowy wpis

Szkoda, że do teraz nikt nie doprecyzował jak wygląda premia elektryka, bo tak to bym miała pewność czy polecać partnerowi pracę, bo do Maja akurat mamy blisko. Na cały etat by przyszedł a widzę, że na połówkę też biorą. a co jest powodem tych aktualnych naborów?

Anonim Nowy wpis

Strasznie zżerają pieniądze przedłużysz chwilę bo potrzebujesz się przebrać i wysuszyć a tu wyskakują z dopłacaniem 80zl pani przy wyjściu bardzo nie miła i nie wyrozumiała

Witajcie, jaka macie teraz atmosferę u siebie na miejscu? ktoś pisał o złym traktowaniu ale od roku nic się nie pojawiło a wiem, że technika utrzymania ruchu poszukują. Właśnie myślę czy by się nie zgłosić ale musiałbym zarobki jeszcze poznać, bo piszą ze prócz podstawy jest premia i dodatek zmianowy. Ile wyniosą?

Pracowałam na tym basenie dłuższy czas i poza tym, że pracują tam całkiem sympatyczni ludzie w dziale kasjerskim i technicznym, nic więcej dobrego powiedzieć o pracy nie mogę. Oczywiście minimalna krajowa i premia, która jest jak Bóg (każdy słyszał, nikt nie widział). Kierownictwo zdominowane przez okropnego charakteru, despotyczną kadrową, która nie ma pojęcia o współpracy z ludźmi, bo jak inaczej można nazwać osobę, która m.in. obraża pracownika, krzyczy na niego, na dodatek w obecności kolejki klientów? Kadrowa ma tam dobry kontakt tylko z kierowniczką działu sprzątającego, co ewidentnie było jednym z głównych powodów przejęcia przez kasjerki części obowiązków pań sprzątających. Grafik w tym zakładzie obowiązuje tylko teoretycznie, ponieważ zmienia się dosłownie codziennie, co wynika z faktu, że firma nie radzi sobie z utrzymaniem w niej stałego personelu. Totalnie nie polecam zakładu pracy. Brak stabilności, (usunięte przez administratora)kierownictwo, pieniądze marne, a nerwy spore.

Pracownicy są ogólnie sympatyczni, ale ciężko tu mówić o solidarności i zgraniu. Brakuje im woli walki o wspólne dobro i czuć obojetność na wciąż dowalane im nowe obowiązki wykraczające poza granice umowy. Narzekać potrafi tam każdy, ale nikt nie powie tego głośno, bo ściany mają uszy. Naprawdę, są znacznie lepsze miejsca pracy...

@Monika

Ale mimo wszystko nawet jeśli ten wspomniany przez Ciebie zespół faktycznie narzeka na warunki to stale się zatrudnia? jak bieżąca rotacja wygląda tak właściwie? U mnie właśnie te stanowiska kierownicze zaciekawiły, można na nie spokojne awansować czy raczej wybierają kogoś spoza zakładu pracy?

Była pracownica Nowy wpis
@Monika

Podpisuję się pod tym komentarzem obiema rękami! To co tam przeżyłam nadawalo się do sądu pracy bo to był zwykły mobbing, ale tak jak zostało powiedziane, każdy narzekał, ale bali się walczyć o swoje. Moje zdrowie psychiczne było ważniejsze, dlatego postanowiłam odejść i zapomnieć.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Baseny Miejskie Termy Jakuba Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Technik utrzymania ruchu powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia

Kto wie jak często jest zmieniana woda ?

@Andrzej

W basenie sportowym i rekreacyjnym podobno filtrowana jest w sposób ciągły. Inaczej jest w przypadku brodzika dla dzieci i jaccuzi, gdzie woda zmieniana jest tylko raz w nocy, po czym cały dzień jest ta sama w obiegu.

M

Ciekawe czy osoba zatrudniająca wiedziała że Pani A.N była posądzana w mięsnym o kradzieże na 10 tys dlatego tam przestała pracować.

A masz na to dowód?

P
@M

Nic na ten nie wiesz i nie odpowiadaj plotek bo ta osoba nic takiego nie zrobiła jeśli będziesz tak komentował itp to znajdziezz się na komendzie policji .

@P

A skąd takie plotki tak właściwie się tu biorą? Czemu akurat o tej Pani?

Kasjopeja
@M

Ciekawe czy osoba pisząca ten komentarz, zdaję sobie sprawę z odpowiedzialności karnej za bezpodstawne oczernianie publiczne, nie mając choćby nawet materiałów dowodowych. Na takie oczernianie jest paragraf,pisz,pisz dalej oczerniaj ???? Tylko napisz jakie papieroski wysłać ci na wczasy hehe ???????????? powodzenia inteligencie

@Kasjopeja

No faktycznie za A.N dużo mi zrobicie jak te inicjały mogą wskazywać każdego inteligencie.Niebawem zamkną ten wasz basen a ostatnie wczasy wyjdą wam głęboko bokiem????co już się pieniążki kończą trzeba coś dosłać ?

@Renata

No pewnie.Ta osoba się sama tym chwaliła.

@Kasjopeja

Poczytaj kodeks karny bo się nie doszkoliłeś Techniku za dychę ????????????

Agnieszka

Pracownice na L4 chodzą na grille do rodziny i do znajomych i dostają jeszcze urlop.Zapraszam do pracy ????

Janusz Biznesu

Przełożeni nie szanują podwładnych myślą że siedzą za biurkami i nic nie robią to poskradali wszystkie zmysły,sprzątaczki są traktowane jak te gówienka które wyławiają z pisuarów ale oświadczam wam że to się skończy bo siedzicie pod urzędem miasta a tam mam akurat spore znajomośći.

@Janusz Biznesu

To co oni takiego tym Paniom robią, że Ty aż do urzędu masz zamiar się fatygować?

Dawid

Z tego co widze to pseudo technicy od zmian żarówek mają tam nie najgorszą robote nic nie robią.Jeden Pseudo technik szpanuje furą niby za 80 tys w kredyt a tak naprawdę dał pewnie z 20.człowieku jakby$ zmienił prace na prawdziwego technika gdzieś w firmie tam gdzie trzeba robić skąplikowane naprawy to byś zginął po pierwszym dniu i przestań autem szpanować bo to żenujące jak o tym słucham.

@Dawid

A ty czym jeździsz? ;) A tak serio o nawet jeśli dałby za czadową furkę o wiele mniej to chyba dobrze? Po co przepłacać? Szkoda, że zazdrosny o autko jesteś, to niestety niezdrowe jest. Wierzę, że lepszego się dorobisz w życiu. ;)

Renata

Ktoś tu kiedyś narzekał na to, że panie kasjerki są bardzo nieprzyjemne i aroganckie. Ciekawe czy faktycznie tak było czy klient po prostu był przewrażliwiony? Ciekawa jestem jak pracownicy radzą sobie z tego typu klientami, którzy momentami są dość opryskliwi i rozczarowani? Często tacy tu się zdarzają?

Yoyo

Jak wygląda praca jako pracownik sprzątający? Czy można pracować tylko na dwie zmiany, zamiast trzech?

Halina

Cześć, zostawiam aktualne informacje o prowadzonych rekrutacjach http://termyjakuba.olawa.pl/informacje/praca/ Mimo, iż baseny są tymczasowo zamknięte, możecie napisać jak pracuje się w takim miejscu? Powiedzcie proszę, czy pracownicy poza pracą mogą korzystać z obiektów i na jakich zasadach?

Jerzy

Gdzie szukać aktualnych wakatów w Termach Jakuba? Będą teraz jakieś przyjęcia? Jak coś wiecie, dajcie znać.

Włodek
@Jerzy

Jak masz kasę zawsze ;)

Jerzy
@Włodek

Co wspólnego mają pieniądze z poszukiwaniem pracowników przez firmę? Będę wdzięczny za wyjaśnienie co masz na myśli i krótkie opisanie jakim pracodawcą jest ta firma. Dzięki.

Dorota

Mam ochotę iść i się kompać

Kaja

Nie polecam obsługi tego obiektu, zwłaszcza Pań kasjerek. Bardzo nieprzyjemne i aroganckie. Kasa jest wizytówką obiektu i powinna zachęcać do odwiedzenia basenu, a tu wręcz przeciwnie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Baseny Miejskie Termy Jakuba Sp. z o.o. - Oława

• Jak się pracuje w Baseny Miejskie Termy Jakuba Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Baseny Miejskie Termy Jakuba Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baseny Miejskie Termy Jakuba Sp. z o.o.?

Baseny Miejskie Termy Jakuba Sp. z o.o.
  • 1 Maja 33 A
    55-200 Oława

Baseny Miejskie Termy Jakuba Sp. z o.o.