Opinie o Sawy Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sawy Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Sawy Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści
Dentyści Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sawy Sp. z o.o. w Kraków

Były pracownik 1 Nowy wpis

Cieszę się, że pojawia się coraz więcej opinii poprzednich pracowników, którzy niestety mieli (nie)przyjemność pracowania dla Saway. Dodaje opinie jako pracownik, który w tej firmie spędził ponad 2 lata. Mój komentarz mam nadzieję, że będzie przestrogą dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracą w tym sklepie internetowym oraz klientów, którzy natrafili na produkty w Internecie. To co najbardziej rzuca się w oczy to nieudolność szefa w prowadzeniu firmy oraz brak jakichkolwiek umiejętności do zarządzanie pracy ludźmi w firmie. Za pracodawcę trzeba robić dosłownie wszystko, nieraz zdarzało się, że nie opłacił rachunków za prąd i to pracownicy musieli sprawdzić, czy szef w ogóle raczył spłacić zadłużenie. Oczywiście, jeżeli pojawia się problem szef magicznie "znika" a kontakt jest nie tyle utrudniony, co niemożliwy. Nie otrzymacie jakiegokolwiek sms lub odpowiedzi na wasz problem. Pracodawca nie liczy się ze swoimi pracownikami, nie szanuje ich, manipuluje nimi na wszelkie sposoby. Lubi kiedy ludzie (zwłaszcza nowi) czują presję możliwego zwolnienia. Jeżeli będzie ubiegać się o umowę o pracę lub przekroczycie wiek 26 lat możecie liczyć na zwolnienie, niezależnie od waszego doświadczenia i zaangażowania. Redukcja zespołu odbywa się co roku, bardzo często jest wynikiem jednego gorszego miesiąca. Nie ma znaczenia, czy aplikowaliście na pracę fotografa, czy osoby od social mediów, prawdopodobnie i tak będzie musieli robić wszystko, łącznie z pracą na magazynie. Niezależnie ile robicie, nie zostaniecie docenienie ani finansowo, ani słownie przez swojego szefa. Pracodawca jest niekompetentny, nie potrafi zarządzać firmą. Wielokrotnie możecie otrzymać wypłatę w późniejszym terminie, bo jak sam mówi "zapomniał" :) Więc nie zdziwcie się, jeśli otrzymacie pieniądze np po weekendzie. Toksyczną atmosferę wprowadza nie tylko szef, ale też jego siostra, która podobnie jak pracodawca czerpie przyjemność z upokarzania pracowników. Nie ma w firmie osoby, która nie miałaby z nią nieprzyjemnej sytuacji. Wiele osób zwolniło się właśnie z jej powodu. Osoba ta ma wyraźny kompleks nie bycia przełożoną w firmie swojego brata. W czasie swojej pracy potrafiła medytować, oglądać poduszki do swojego mieszkania. Nie przeszkadza jej to jednak w upominaniu osób, które rzeczywiście coś robią, a nie tylko udają, że pracują kiedy w firmie pojawia się szef :) Żeby poczuć się lepiej, często mobbinguje nowe osoby. Szef nie potrafi komunikować się z pracownikami, bardzo często nie daje im odpowiedzi na ważne pytania, które do niego kierują. Dla niego najważniejsze jest, że firma sie kręci, a w jaki sposób to już go nie interesuje. W firmie potrafi brakować papieru toaletowego, a jakiś czas temu nie było nawet ogrzewania :):) DO KLINETÓW: Zachęcam do zakupu w innych firmach, rzetelnych, które nie będą chciały (usunięte przez administratora) klientów ze względu na czas dostawy. Przy butach widnieje informacja "wysyłka w 24h" nie jest to prawda, buty dostaniecie najwcześniej za ok. 2 tygodnie. Na pewno nie zachęcam klientów, którzy wybierają buty na ważne okazje, typu śluby, wesela, (usunięte przez administratora) urodziny itd, bo prawdopodobnie buty nie dotrą na czas. Bardzo często buty z wyprzedaży posiadają wady, noszą ślady użytkowania, niektóre mogą przyjść nawet z wystającym na 2 cm gwoździem :) Jest tyle innych firm, które oferują realny czas dostawy i mają wspaniałej jakości obuwie. Możecie otrzymać też całkowicie inne obuwie niż zamawialiście lub np dwa prawe, czy lewe buty. Wbrew pozorom, takie przypadki zdarzają się nagminnie. Na zwrot środków za odesłane obuwie możecie czekać ponad 14 dni . Zachęcam również do zapoznania się z komentarzami na Google, liczę na to że komentarzy byłych pracowników na GoWork będzie coraz więcej (chyba, że szef znowu je usunie), gdyż pokrzywdzonych pracowników jest dużo więcej.

Administrator Nowy wpis

Szukam aktualnych pracowników których można zapytać na temat zatrudnienia. Czy rozmowa rekrutacyjna jest kilkuetapowa? Czy dobrą decyzją jest podjąć się zatrudnienia w tej firmie? Serdecznie dziękuje za podpowiedź.

Nie warto Nowy wpis

Nie, odradzam wszystkich osobom, które zastanawiały się nad podjęciem pracy w tej firmie. Musicie robić wszystko, nie tylko to co zazwyczaj oferuje ogłoszenie o pracę. Szef nie szanuje pracowników, ich czasu, nakładu pracy. Organizacja pracy leży i kwiczy. Jeśli macie mniej niż 26 lat szef was przyjmie. Zwykle przyjmuje osoby, bez doświadczenia ze statusem studenta, takie osoby najłatwiej mu wyszkolić tylko pod swoją firmę.

Wasz ukochany byly pracownik Nowy wpis

Witam serdecznie, Dodaje ta opinie już chyba 4 raz ponieważ Pan Sawczuk usuwa je nagminnie. Czy znalazłeś/znalazłaś ogłoszenie iz Saway szuka kogoś do pracy ? Oferują umowę o prace po okresie próbnym (który nigdy nie nadejdzie) czy może gwarantują liczne szkolenia i mila atmosferę? Lepiej nie mogłeś/las trafić nie dostaniesz tutaj pracy jeżeli nie masz statusu studenta, ponieważ jak to zazwyczaj skape osoby maja nie będą płacić za ciebie ani grosza. Jeśli chodzi zaś o umowę o prace tak jak wcześniej zostało wspomniane, nie dostaniesz jej chyba ze jakimś cudownym sposobem uprosisz szefostwo to jasne ! Ale nie licz na długa współpracę. :) Możliwości rozwinięcia ? Jasne, ale we własnym zakresie oraz na własny koszt. Wszelkie pomoce, sprzęty leżeć będą po twojej stronie. Mila atmosfera a i owszem, panie które tam pracują/pracowały to był jedyny powód dla którego chciało się iść do tej pracy. Dawały chociaż minimum nadziei ze dzień tam nie będzie dniem straconym na psychiczne znęcanie się ze strony Pani Szefowej od social mediów i ogólnie wszystkiego :) Dlatego jeśli te argumenty przekonały cię aby jednak iść tam powodzenia, skrzywienie po zawodowe gwarantiowane :)

Bananowy

Frajerskie zachowanie właściciela, nie kompetentny, nie rzetelny, Ma umówioną wizytę z osobą którą chce niby zatrudnić. Przychodzisz a gość, pan do kogo ? No na dzień próbny. Aaa zapomiałem napisać ze już kogoś znalazłem :) essa Brak poszanowania do drugiej osoby. Ps. Mam jedną pare butów (usunięte przez administratora)taki ze nawet pies przestał je gryz Pozdrawiam ????????????

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Sawy Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Sawy Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Sawy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sawy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Sawy Sp. z o.o.
  • Wadowicka 3 lok. 231