Opinie o Ironteam Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ironteam Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ironteam Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ironteam Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście na Specjalista w Ironteam Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami dotyczącymi bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firmy. Wasza opinia może okazać się cenną wskazówką dla innych użytkowników.

Cześć, jest teraz wystawione ogłoszenie dla specjalisty PHP. O ile zaproszą mnie na rozmowę to interesowałaby mnie sama rozmowa rekrutacyjna. Czy możecie mi ją opisać? część techniczna w jakiej formie jest wprowadzona, ile czasu ma się na potencjalne zadanie?

Wykopek Nowy wpis

Uważam ,że HR nie sprawdza CV kandydata dodatkowo nie ma rozmowy wstępnej tak naprawdę nie wiadomo nic od tego ile osob jest w teamie jakie byloby moje przyszłe stanowisko jaką miałbym odpowiedzialność na tym stanowisku jak wygląda atmosfera w firmie etc.I dostaje się zadanie które trzeba wykonać w ciagu 24h. Kontakt z rekruterem tylko po stronie mailowej.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Michał

20.03.2024 12:03

Na jakie stanowisko aplikowałeś/aś i dlaczego?

Michałikona wywiad

Aplikowałem na stanowisko Specjalisty PHP — Symfony. Mam doświadczenie w tym zawodzie, dlatego zgłosiłem się do tej firmy.

Jak przebiega/przebiegała rekrutacja – kto Cię rekrutował (HR czy bezpośredni przełożony)?

Michałikona wywiad

Programista (taka informacja widniała w stopce maila).

Ile etapów obejmowała rekrutacja?

Michałikona wywiad

Rekrutację zakończyłem na pierwszym etapie, który polegał wykonaniu zadania rekrutacyjnego. Bez problemu bym je ukończył, gdyby nie to, że wymagano ode mnie wysyłania sms'ów na nieznaną bramkę sms'ową. Nie zgodziłem się na to z obawy o bezpieczeństwo, co jak myślę wpłynęło na zakończenie rekrutacji.

Czy rekrutowano Cię zdalnie czy stacjonarnie?

Zdalnie.

Czy proces obejmował jakieś zadania rekrutacyjne – jakie? W jaki sposób przekazano Ci ocenę zadania?

Michałikona wywiad

Zadanie rekrutacyjne polegało na stworzeniu aplikacji, która cyklicznie i na żądanie będzie pobierać wiadomości SMS ze skrzynki mailowej.

Jak oceniasz atmosferę podczas rekrutacji? Jak myślisz, z czego to wynika?

Michałikona wywiad

Atmosfera była negatywna. Myślę, że wynikała z przydzielenia do obsługi tej rekrutacji niewłaściwej i nieprzygotowanej osoby.

Czy komunikacja z rekruterem była/jest sprawna? Co jest/ było dobre a co złe w tej komunikacji?

Michałikona wywiad

Komunikacja była nieprecyzyjna. Z jednej strony czas odpowiedzi, szybkość komunikacji były poprawne. Z drugiej strony odczułem brak profesjonalizmu od osoby rekrutującej. Pan sprawiał wrażenie, jakbym zajmował mu czas, mimo mojego zapewnienia, że mogę utrzymywać komunikację. Odpowiedzi na moje pytania były nieprecyzyjne.

Czy podczas rekrutacji uzyskałeś/-aś wszystkie niezbędne informacje dotyczące warunków zatrudnienia?

Michałikona wywiad

Nie otrzymałem informacji o widełkach płacowych na tym stanowisku.

W jaki sposób przekazano Ci informację zwrotną odnośnie rekrutacji?

Mailowo.

Jakie informacje zwrotne otrzymałeś/-aś po zakończeniu rekrutacji?

Michałikona wywiad

Otrzymałem informacje, że rekrutacja zostaje zatrzymana z przyczyny niemożliwości utrzymania komunikacji.

Czy wyjaśniono Ci, co wpłynęło na wynik rekrutacji?

Michałikona wywiad

Tak. Powiedziano mi, że wynika to ze słabej komunikacji.

Czy polecił(a)byś rekrutację w tej firmie znajomym i dlaczego?

Michałikona wywiad

Nie poleciłbym, ze względu na brak profesjonalizmu ze strony firmy.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Ironteam Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista PHP - Symfony
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Unknown

Ostrzegam osoby aplikujące do tej firmy przed wykonywaniem testowych zadań. Zadania są bardzo złożone i czasochłonne. Zajmują spokojnie cały dzień pracy, a po wykonaniu zadania (i to z dobrym rezultatem), prezes firmy odrzuca kandydatów za to co przeczytał w CV (np. dotychczasową pracę w dużych korporacjach) i krótką pogawędkę o zaangażowaniu. Prezes oczekuje nowego członka rodziny w 100% zaangażowanego w rezultat, a nie doświadczonego pracownika. Na pytanie dlaczego w takim razie angażuje się aplikanta do zadań bez wcześniejszej ogólnej rozmowy, otrzymałem wiadomość, że "przecież mógł zapytać, sam się skontaktować".

@Unknown

Ja również ostrzegam, takiego chamstwa i butności dawno na rekrutacji nie doświadczyłem. Naprawdę szkoda czasu na tą firmę.

Dobrze rozumiem, że Frontend C# Developer ma narzucone godziny (usunięte przez administratora) Bo tam w ogłoszeniu coś pisali, że wymagają umiejętności (usunięte przez administratora) zdalnej podali konkretne godziny, a ja się tak zastanawiałem, jakie to ma znaczenie, bo jestem przyzwyczajony do takiej (usunięte przez administratora) że po prostu mam projekt i muszę go skończyć. To jak liczą stawki?

To jakie te zadania są dawane na rekrutacji, że mogą nawet cały dzień komuś zająć? Teraz jak jest wystawiona oferta dla koordynatora ds. sprzedaży to co konkretnie będzie sprawdzane na rozmowie? i czy faktycznie tak trudno jest się dostać?

Ala

Doradca ds. sprzedaży B2B, jakie opinie? Jestem już wdrożona w rynek medycyny wiec sprawdzam warunki a widziałam, że jakiś czas temu doradców do siebie szukali. w opisie wspomniane było cos o fajnym i zgranym zespole. Opiszecie atmosferę? jakieś integracje lub cokolwiek? i rzecz jasna zarobki? ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Ironteam Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ironteam Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ironteam Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ironteam Sp. z o.o.
  • Bagatela 10 lok. 18A