Opinie o Wiester Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Wiester Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wiester Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - demontaż, rozbiórka i burzenie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiester Sp. z o.o. w Warszawa

Ja Nowy wpis

Masakra do (usunięte przez administratora) z firmą . Właśnie mam sprawę sądową z nimi domagają się pieniędzy za nieskończona instalacje. Trwa to już dwa lata. Nie polecam uciekajcie!!!!!!!

były pracownik Nowy wpis

Jedna wielka żenada, pracownikom nie płacą, szefowie to pojecia nie maja co sie tu dzieje kieruja na mateusza, który blokuje numer i tyle do zobaczenia w sadzie trzymac sie z dala!

Czy Wiester Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Wiester Sp. z o.o. na Hydraulik? 1 czerwca ogłoszenie na Pracuj.pl.

Koordynator Nowy wpis

Zatrudniamy instalatorów tylko na umowę o prace.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wiester Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Jadwiga Góralska

Kupując instalacje od Pana Karola nie czytałam wpisów z tego forum, teraz bardzo się z tego cieszę. Panowie tydzień po podpisaniu umowy byli już u mnie na dachu. Przywieźli ze sobą cały sprzęt dzięki temu nie martwiłam się że stanie mu się coś podczas transportu przez firmę kurierską. Pan Karol wszystko wytłumaczył a instalatorzy zrobili dokładnie tak jak on pokazał. Serdecznie polecam osobom które tak jak ja spędziły dużo czasu na spotkaniach z handlowcami. Pan Karol to prawdziwy doradca techniczny, bardzo dziękuje za montaż i pomoc we wszystkich formalnościach.

M

Bardzo nie polecam tej firmy. Założyli panele, okazało się że takiego falownika co powinniśmy miec nie maja, dali zastepczy (używany) i oczywiscie do dzis nie został wymieniony. Poblokowali numery telefonu, nie odbierają, nie odpisują. Pracownicy, którzy byli u nas już nie pracują. Mają gdzieś klienta. Same problemy które się ciagną od początku! BARDZO NIEPOLECAM, NIEODPOWIEDZIALNA FIRMA!

Czy Wiester Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Nie oferuje żadnych umów,wszystko jest ustalane na gębę ,na szczęście Wiester i ich kierownicy potem przegrywają w sądach Za to potrafią załatwić Ci laskę do towarzystwa ,nieopłacony samochód i nieterminowe ,nie skończone realizacje o ktore możesz się martwić,jednym słowem brud smród i ubóstwo :)

Katarzyna

zastanawia mnie ten komentarz od klienta, który został wrzucony minutę zaraz po tym tutaj... ale skoro już tak piszesz to kiedy tak właściwie pracowałeś, byłeś doradcą? pytam, bo ciekawa jestem czy serio tak jak pisali w ogłoszeniu dawało radę 20 tys wyciągnąć

@Katarzyna

Można było i wyciągnąć 50 tysięcy złotych których i tak by Ci nie wypłacili ,to firma pełna manipulacji (usunięte przez administratora) i przekrętów :) A komentarz klienta? Nie wiem ,mi przychodzą powiadomienia że są jakieś nowe wpisy ,może nie tylko mi przyszły...

@Katarzyna

Jeśli szukasz pracy w firmie która posiada realne biuro a nie wirtualne ,ma zabezpieczenie finansowe i ludzi którzy faktycznie pracują to zapraszam do kontaktu ,obecnie prowadzę kilka grup sprzedażowych i poszukuje kolejnych dobrych doradców do pracy na normalnej umowie B2B ,nie na jakimś (usunięte przez administratora) czy ustaleniach na gębe

Katarzyna

czyli każdy godził się tu na współpracę bez umowy? bardziej ten aspekt mnie zastanawia. nikt nie był zatrudniony zgodnie z prawem? w takiej sytuacji już nie byłoby żadnych nieścisłości co do wypłat? znasz bieżącą sytuację tak z ciekawości jaka teraz u nich jest?

Brak

4 numery nikt nie odbiera. Od początku same problemy, po dziś dzień żałuje ze się zdecydowałem.

Klient xxx
@Brak

Proszę o jakąś formę kontaktu ,mam podobny problem myślę że możemy sobie pomoc

TOMASZ B.

Montaż wykonany szybko, bezproblemowo, kontakt bardzo dobry, panowie w 2 dni zrobili 10 kw na mojej dachowce. Bardzo polecam.

@TOMASZ B.

A to ciekawe czyli, że po paru miesiącach się ogarnęli? Bo widzę po opiniach, że parę miesięcy temu jeszcze były z tym wszystkim dość duże problemy. Długo na termin czekałeś?

Kamil
@Katarzyna

Jak jedna jaskółka wiosny nie czyni tak jeden montaż "firmy" Wiester który pewnie zrobili podwykonawcy bo tylko Ci by mogli być w pełni przygotowani do pracy nie sprawia że warto brać udział w takiej loterii ,zbyt duże pieniądze i przede wszystkim bezpieczeństwo aby tak ryzykować. Podziwiam że to jeszcze wszystko jakoś funkcjonuje i ktokolwiek się daje nabierać na ich śmieszne zapewnienia i kilkunastostronicowe umowy beż pokrycia .Polecam firmy z dłuższym stażem na rynku ,z wpisami w odpowiednich instytucjach jeśli chodzi o działanie spółki i wyższym kapitałem zakładowym niż 5.000 ,kwota ta też daje do myślenia jeśli chodzi o zabezpieczenia i OC firmy .Zresztą przy tyłu awariach o których już się słyszy po ich wykonaniu długo ich gwarancję nie będą obowiązywać. "Pseudo " właściciel a właściwie prokurent firmy zawinie się z pieniędzmi klientów jak już zresztą miało to miejsce w kilku przypadkach. #tematdlauwagi

~Napoleon Bonaparte

N’interrompez jamais un ennemi qui est en train de faire une erreur.

Jacek Nowakowski

Witam. Serdecznie polecam firmę i Dyrektora Sprzedaży. Pan Mateusz pozyskał dla nas dofinansowanie oraz poprowadził cały proces instalacji od podpisania umowy do przyłączenia. Kontakt był bardzo dobry. Instalacja wykonana bardzo estetycznie i sprawnie. Nie wyobrażam sobie żeby kolejne instalacje w mojej rodzinie robił ktoś inny. Dziękuje bardzo za współpracę.

Klient #89070301493
@Jacek Nowakowski

Super ,gratuluję Panu szczęścia bo chyba miał lepszy dzień ,u mojej mamy nic nie załatwione ,montaż nieskończony, pieniądze zapłacone ,wspomniany dyrektor numery poblokował ,na maile nie odpisuje .Zachowanie prawie jak w EWE.

Klient #89070301493

U mojej mamy od kilku miesięcy montaż nieskończony ,numery wszyscy poblokowali ,handlowiec już nie pracuje tam i pomimo rozmów nie jest w stanie nic zrobić ,firma nie przyjechała w terminach i teraz nie wiemy co będzie dalej ,rachunki za prąd przychodzą a i raty trzeba płacić a instalacja nie działa ,z tego co wiem takich przypadków jest w naszym rejonie więcej

Myślący

Nie dość ze firmą marna to jeszcze mają ludzi za (usunięte przez administratora) ,2 komentarze minute po sobie w wigilię dodają hahaha ,oprócz tego same negatywy ,co świadczy tylko o tym jak niski poziom reprezentują

@Myślący

Ps.ta firma nigdy nie zrobila montażu montażu szybciej niż 30 dni ,zbyt slaba organizacja żeby to było możliwe

@Myślący

Widzę ze konkurencja nie śpi ;) i nawet w święta kontroluje sytuacje ???????? leć sebastianku świętować przed zbiorowa modlitwa zboru, bo świat wiemy ze nie obchodzisz ;)

Myślący

Dla Ciebie mogę być i Sebastiankiem bo fakt to z Panem Sebastianem podpisałem umowę na zamówienie z waszej firmy i liczę na to że moja instalacją zostanie zakończona jak najszybciej razem z obiecanym wnioskiem do PGE!!! Minęło ponad 60 dni !!!

Sandomierz

Witajcie. Ja zaś mam zupełnie inna opinie, umowa podpisana 12 grudnia montaz odbył się 21 grudnia. Wszystko pięknie. Instalacja zrobiona w jeden dzień. Instalatorzy przemili. Kontakt od pierwszego dnia świetny. Bardzo ich polecam, są doskonali.

Mk

U mnie wszystko ok. Instalacja gruntowa 9,96 fajna współpraca. Szybki Montaz. Polecam

Loki

Wlasciciel firmy to uzalezniony od narkotyków socjopata. Nie wypłacił mi 1000zł wypłaty. Ukrywa się, nie odbiera telefonu, kłamie. Niestety (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Odradzam zarówno pracowania tam jak i korzystania z ich usług. Pozdrawiam

Poszkodowang
@Loki

Witam ,mam dokładnie ta sama sytuację tylko ze chodzi o 10000 zł,do tego znam sytuację i zapędy narkomanskie właściciela,proszę o kontakt twkt

Najgorsza firma jaka do tej pory mialem. nitk nie odbiera telefonow a terminy ustalamy sami na a tak nikt sie nie pojawia. serio NAJGORSZA FIRMA NIE POLECAM!!!!

swen

firmy nie ma na googlu pod wskazanym adresem ponieważ to biuro wirtualne! pajace !!

Wkurwiony klient

Nie polecam tej Firmy.!!!!! Na montaż instalacji fotowoltaicznej czekałem ponad dwa miesiące !!!!!!! Plus pogięty i podziurawiony dach zero odpowiedzialności !!!!! kolejna sprawa złożenie wniosku do PGE kolejna porażka źle złożone dokumenty !!!!!!! więc od podpisania umowy do działania instalacji mineło około 4 miesiące !!!!! zdecydowanie nie polecam ustrzegajcie sie przed tymi oszustami !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Wiester Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wiester Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wiester Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wiester Sp. z o.o.?

Wiester Sp. z o.o.
  • Świeradowska 47