Opinie o Euro Group Polska Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Euro Group Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Euro Group Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Group Polska Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Damian Nowy wpis

U mnie zawsze wszystko było okej w tej firmie pracowałem normalnie dostawałem wynagrodzenie nieraz jakieś pożyczki od szefowej mam dobre doświadczenia.

Euro

Do zainteresowanych. Nikt niczego z naszej strony nie kasuje, natomiast treści zawierające hejt usuwa administrator portalu. Oczywiście treści te zostają na serwerach wraz adresami IP osób które naruszają w ten sposób nasze dobre imię oraz przepisy prawa.Doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa jest już w prokuraturze. Bez względu na państwa pobudki czy są to działania nieuczciwej konkurencji,czy jakiekolwiek inne musicie mieć świadomość że nie jesteście bezkarni.

Euro

Dlaczego tutaj piszesz takie treści ? Przecież to ewidentny HEJT dla każdego kto myśli głową. Jeśli masz problem to faktycznie idź z tym na policje czy gdzie tam uważasz. Jaki cel tych wpisów? Naruszenie dóbr osobistych? Vendetta jakaś? Nie jesteś ani nie byłaś /łeś pracownikiem firmy a tak się przedstawiasz naruszając w ten sposób regulamin.

Euro Nowy wpis

Twoje jak to nazywasz "ostrzeganie "to naruszenie dóbr osobistych niebawem przekonasz się dlaczego nie powinieneś czy nie powinnaś tego robić. Hejt nie jest bezkarny w sieci tak samo zresztą jak działania nieuczciwej konkurencji.

Euro Nowy wpis

Do wszystkich zainteresowanych .Jeżeli zabralibyśmy Wam klientów zburzyliśmy stabilny rynek bardzo drogich usług to przykro mi ale takie jest prawo rynku! Wasze wpisy nie pozostają bez echa i to wami zajmuje się w tej chwili prokuratura.

Arek Nowy wpis

To jakaś chyba forma reklamy tej firmy poprzez negacje trochę sztuczne. Kiedyś pracowałem było w porządku i to taka dygresja mi się nasunęła teraz.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Euro Group Polska Sp. z o.o..
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Magda

Dzień dobry nic nie rozumiem z treści tych wpisów jak współpracowałam kiedyś z firmą to zawsze bezproblemowo.

Euro

Ktokolwiek jest autorem wpisu niech zapozna się z ustawą o VAT nie każdy musi być vat-owcem jeżeli to jest zarzut pracownika odnośnie pracodawcy lub klienta odnośnie firmy to naprawdę ktoś powinien to weryfikować bo piszą tutaj zdesperowani (usunięte przez administratora)i to w dodatku anonimowo.

No mnie ta firma akurat pomogła po pierwsze wyjść na prostą po drugie naprawdę inwestowali we mnie jako pracownika. Widzę że ktoś straszne głupoty wypisuje. Ja życzę samych sukcesów Paulinka, Marzena.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Group Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Euro Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Euro Group Polska Sp. z o.o.
  • 3 Maja 19 lok. 7
    43-300 Bielsko-Biała
  • NIP: 6751475675 REGON: 122556697 KRS: 0000419302

Euro Group Polska Sp. z o.o.