Opinie o KOTTISCH TRANS w Frankfort

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KOTTISCH TRANS. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w KOTTISCH TRANS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOTTISCH TRANS w Frankfort

Stefan

Dobra firma dla dobrych pracowników. Swoich błędów nie przerzucajmy na firmę!!!

Czyż
@Stefan

Dobra dla dobrych? Zero premi, najniższa z możliwych stawka godzinowa, brak dodatków za pracę w niedzielę i święta, 6 dyniowy tydzień pracy i tylko 24 dni urlopu. Jeśli chcesz mieć wolną niedzielę musisz wypisać urlop. Co w tym dobrego? Piszę o warunkach przy komisionowaniu,nie wiem jak jest u kierowców.

Zuzanna

@halek mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak obecnie wygląda praca w firmie? Jakim jest ona pracodawcą? Warto wyjechać do pracy właśnie do KOTTISCH TRANS?

Maly
@Zuzanna

Warto tylko jak się ma okładki c+e to po co w polsce jest praca.. firma ok tylko kierownicy oddziałów niektórzy kręcą lody na boku bo mają długi handlują paliwem kołami akumulatorami a jak robi się smród to kogoś utopia a oni czyści. Mysle ze szef jest nieswiadomy moving jaki jest w terenie i dlaczego kierowcy odchodzą.

@Zuzanna

Nie warto ludzie stojacy przy stole nic nie robia wydaja tylko cetle niby sprawdzaja ale w godzinach pracy jerzda kupowac trawe to mozna sprawdzic ss kamery

Zuzanna

@Maly dziękuje za odpowiedź. A czy nie da się wyżej zgłosić sytuacji z kierownikami? Może gdyby szef się dowiedział to sytuacja by się zmieniła? Jak masz jakiś pomysł na poprawę to napisz tutaj, może ktoś z KOTTISCH TRANS zajrzy tutaj i przeczyta te uwagi.

@Zuzanna

Jak powiesz w niemczech Kotisch to sie wszyscy smieja ze jeszcze tam ktos pracuje placi sprawy sadowe odprawy z odsetkami straszy ludzi nawet tych co pracuja ponad200 godzin miesiecznie majac w umowie160 ze nie pracuja nadgodzin ale to jest do udowodnienia trafi na swojego

mały

byłem wydziałem niedostałem umowy pracowałem przez miesiąc na gębe niewypłacono mi nic

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie KOTTISCH TRANS? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Zuzanna

@Achse nie zgadzasz się z tym komentarzem? Czy zatem nie ma w firmie KOTTISCH TRANS ubezpieczenia, opieki medycznej? To zatem jaką Ty masz opinie o tej firmie? Każdy komentarz i opinia jest ważna, bo jesteśmy różni i duże kwestii możemy postrzegać w różny sposób.

Zuzanna

@marusjanin to przykre, a czy nie próbowaliście rozmawiać z pracodawcą KOTTISCH TRANS w sprawie ewentualnych podwyżek? @Przemek . mimo, że źle wspominasz pracę w KOTTISCH TRANS to nie obrażaj nikogo na forum. Możesz powiedzieć co nie było ok w pracy?

marusjanin

Praca ciezka fizycznie jako Komisjoner. Mało płatna co do wykonywanych czynności. Wymagaja od czlowieka 150% a placa bardzo malo. Jednak to prawda Polak Polaka okradnie zagranica. Ogólnie nie polecam tej pracy godziny pracy nie fajne 6 dni w tygodniu praca.

Maly

Teraz w Achern nie trzeba mieć nawet prawa jazdy żeby pracować jako kierowca wystarczy dobrze żyć z kierownikiem. Takie jaja.

Msly

Hehe

halek

faktycznie tyle można u nich zarobić, jednak trzeba wspomnieć, że jest to legalne zatrudnienie, z odprowadzanym ubezpieczeniem, zapewnioną opieką medyczną, a to również kosztuje firmę i odciąża pracownika

miron

Witam, podnoszę temat. Czy coś zmieniło w temacie? Dostałem ofertę pracy w piekarni we Frankfurcie. Praca od od 3 do 8-9, umowa niemiecka, pomoc w znalezneniu mieszkania. Jechać, czy to przewałka ? Proszę o pomoc

Przyszly kierowca
@miron

dostales jakas odpowiedz

Danwicz

Więc temat aktualny kolega który się przyjął ze mną jest połamany Kotisz to gorzej niż Chiny a może w Chinach lepiej, Spadł w czasie wyładowywania lergutu ale takie upadki to norma sposób to prymityw Ja sam kilka razy się pośliznąłem. Każdy donosi na każdego by przypodobać się Panu Mieczysławowi. ( dostać kursy z rana )Na parkingu kwitnie kradzież paliwa koledzy koledze. właściciele oszukują na godzinach nie dość że rozładowujesz lub ładujesz w tym czasie kręcisz pauzę to nie płaci za to obcina. Samochody stan techniczny KATASTROFA . Po złożeniu wypowiedzenia NIE DOSTAŁEM ŻADNEJ WYPŁATY !!!!!!

digi

Witam potrzebni kierowcy wiecej info na alexhf@vp.pl

portos

nawet nie znający firmy ślepo mógłby Ci powiedzieć , że skoro firma ma długi to pracownik nie jest pierwszą osobą o której myślą , gdy mają jakiekolwiek pieniądze którymi są w stanie komuś zapłacić. Dlatego między innymi nie polecałbym w tej chwili się tutaj zatrudniać chociaż oczywiście mam też swoje inne powody...

adam

Już nie przesadzajmy, że w naszym kraju co druga osoba ma długi... Napiszcie lepiej jak finansowo radzi sobie obecnie kottisch trans, bo z tego co widzę dość dawno była tu opinia na temat warunków pracy. Ile obecnie można tutaj zarobic i czy pensja jest na czas, skoro rzekomo firma ma długi? Pozdrawiam.

koko

pewnie przyjmą, robiłem kiedyś tam, wiadome że jedynym dylematem była kasa;], robię pod niemcem teraz, o jakim socjalu mówicie wogóle, firma w niczym nie pomaga, bo w czym miała by pomagać, co do ilości godzin przepracowanych to zależy od ciebie jakie będziesz miał ruchy jednemu zajmie to 12 h drugiemu 7-8h, są tam tacy że przyjechali z kredytami w polsce a wyjeżdżają z większymi długami niż mieli heheh

1500 euro to ok 6200zl za mniejsze pieniadze ludzie jezdza w miedzynarodowkach i sraja po krzakach jesli ktos woli takie rozwiazanie to jego sprawa, a kindergeld to mozna sobie samemu zalatwic firmie nic do tego czy chcesz czy nie. praca jak wszedzie trzepa robic i nikt ci kasy za darmo nie da ale w tym jeszcze nigdy nikomu sie nie dogodzilo. robie juz dwa lata i nie mam z ta firma zadnych problemow , wyplata zawsze na konto wplywa taka jak powinna. przyjada tacy wielcy kierowcy z polski i co to nie oni, ze kielbasa w paczkach i tania bobonierka tylko ze komuna sie skonczyla!!! ciekawe w jakiej innej firmie co dostawal chyba tylko w kopalni:) ludzie to co wam mowia przez telefon to tyle zarobicie moze rewelacji nie ma ale zawsze to codziennie spisz w normalnym lozku, a problemy maja ci co sami je sobie stwarzaja!!!

goska

haha, socjal, żadnego nie ma, nawet kindergeld nie pomogą ci załatwić,wiesz jaki jest socjal, paczki na boze narodzenie , 20 dg kiełbasy i tania bombonierka,przysiegam,rok temu dali tanie okropne wino jeszcze, w tym roku juz nie.na rekę dostajesz 1500 euro, praca po 12 godziny, za zakwaterowanie czytaj łóżko w pokoju płacisz 250 euro.pracownicy kradną ropę Kotischowi oraz żarcie z lodówek w sklepach.....taka jest smutna prawda.oraz prowadza auta po alkoholu.

Były
@goska

A Ty nie z Ostringen

NIE POLECAM ODDZIAŁU STTUTGART DO DZIS NIE ODZYSKAŁAM PIENIEDZY ZA PRACE A RZĄDZI TAM TUREK. MYSLAŁAM ZE TYLKO W POLSCE JEST TO MOŻLIWE A TA FIRMA TO NAJGORSZE BAGNO

kierowca

Nie polecam tej firmy.Pracuje w oddziale w Bergheim.Prostak kierownik (usunięte przez administratora) jak piesek na każdy telefon (usunięte przez administratora) rzeźbią kierowców na kasie i czasie kierowców ile się da.Temat rzeka.Zarobki 1800 euro.(po odliczeniu wszystkiego ciesz się jak odłożysz może 1000 euro,Zjazdy bardzo rzadkie nawet co 5 mc.Kończysz prace przychodzą dodatkowe opłaty(podatek kierowców itd)odradzam chyba że ktoś manóz na gardle i kawaler.

Zostaw merytoryczną opinię o KOTTISCH TRANS - Frankfort

• Jak się pracuje w KOTTISCH TRANS?

Zobacz opinie na temat firmy KOTTISCH TRANS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOTTISCH TRANS?

KOTTISCH TRANS