Opinie o KOTTISCH TRANS w Frankfort

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KOTTISCH TRANS. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w KOTTISCH TRANS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOTTISCH TRANS w Frankfort

Były Nowy wpis

Praca nie jest zła, ale wszystko do około niej to już inna sprawa. Naciąganie czasu pracy nagminnie auta w opłakanym stanie i wszechobecny (usunięte przez administratora) Są też plusy jak się przyzwyczaisz do 6 nocy w tygodniu to na koniec i tak ci obetną 40h bo mniej więcej tyle się nie zgadza z miesiąca na miesiąc. W tej firmie kierowca jest tylko numerkiem jaki ma przyporządkowany na umowie i nic więcej wycisną jak cytrynę i jeszcze będą mieć pretensje

jacek Nowy wpis

zle nie jest i nie gadajcie głupot

Nie wypłacalni. Ściągają kasę z ciebie za nic i robisz cały miesiąc za 700€

Borsuk Nowy wpis
@Paweł

Dzięki za info, miałem u nich zaczynać od poniedziałku.Kij im w oko, (usunięte przez administratora)

Wkur... Nowy wpis

Uwaga (usunięte przez administratora) się na olx ogłaszają bez podania nazwy firmy. Robota jako kierowca w piekarni. Do komina (usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie KOTTISCH TRANS? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Remik

Skąd macie takie informacje? Czyżby konkurencja ?

@Remik

A ty jestes tam jednym z kapusi?

@Remik

Nie to pracownicy którym nie wypłacamy pensji.

Ri
@Remik

Niestety pracowałem u tych zlodzieji

Adrian
@Ri

Czemu ich tak nazywasz? Są problemy z wypłatami?

Torro
@Adrian

A jak sądzisz

Iwo

Powiedzcie czy trzeba znać niemiecki i to dobrze żeby można było wyjechać do pracy?

@Iwo

Nic Ci nie jest potrzebne prócz heci do pracy. Im mniejsza znajomość języka tym lepi

@Iwo

Musisz znać dobrze prawo i mieć dobrego adwokata żeby nie dać się okrasc tym pajaca

Aleksander
@Florian

Jak to? To biorą wszystkich bez doświadczenia i bez języka? Bo myślałem, że komunikatywny jest niezbędny. Robota jest dobrze płatna? Bo zależy mi na dobrym zarobku.

Aleksander
@Fajny

Co ty mówisz? Przecież zwykle jest umowa na której jest ustalona stawka do wypłaty. Nawet wtedy mogą coś zabrać? Masz jakieś złe doświadczenia?

stefan
@Aleksander

Nie musisz znać języka. Praca dobrze płatna

Adrian
@stefan

Co znaczy dobrze płatna? Podasz jakieś szczegóły? Będę wdzięczny.

mały

uwaga firma naciąga czas pracy jest niewypłacalna

Fo
@mały

jesteśmy firmą wyspecjalizowana w okradaniu ludzi

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w KOTTISCH TRANS?

Greenpeace

Minimalna w kraju - naliczenia za nie zmyślone straty

Florian

U nas podstawą je wyrobanie rodaków na pieniądze

Twoja stara

Wcale

Fajny

Podstawa to ty zobaczysz tylko na umowie

Igor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Warto starać się o pracę?

mały
@Igor

nie warto u nich pracować słaba kasa dużo godzin pracy , czas pracy często naginany częste mandaty za przekroczenie prędkości .

omijać szerokim łukiem

Sam sprawdz bedziesz tyral

Czyż
@Igor

Szukaj kolego czegoś innego. Nie warto.

@Igor

Banda (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Pani kotishowa okropna baba nie liczy się wogule z ludźmi. Wielka pani która dorobiła sie na oszukiwaniu i okradaniu pracowników. Zresztą synalek nie lepszy (usunięte przez administratora)

Marionetki sld

Ja pracowalem na przygotowywaniu matetialu do wysylki po 1 dniu wiedzielm że będzie lipton 2 tyg wtedy na l4 i sami mnie zwolnili A hajs na.konto za pracę i l4 1800€ :))))))

Tak jestem zainteresowany pracą, możesz mi udzielić informacji o obecnej sytuacji w firmie?

carlos
@Marcin

Olej tą pracę. Chyba że chcesz być wykorzystywany i poniżany to możesz iść tam do pracy. I co smieszniejsze poniżać Cię będą Polacy, a zwłaszcza przez mietka - podnietka ( celowo z małej ) nieudacznika i człowieka z niejasną przeszłością. Właściwie z jasną ale po szczegóły musiałbys sie zgłosić na priv.

MX

Odezwij się na Kazik.kawalec12@gmail.com to Ci napisze co i jak

Carlos dziękuję bardzo za informację pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry, jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Są przyjęcia na kierowców kat C lub C+E?

Hanna
@Marcin

Z ciekawości poszukałam ofert pracy od KOTTISCH TRANS w sieci. Wygląda jednak na to, że firma ta na razie nie potrzebuje kierowców. Zawsze jednak można tam zadzwonić i dopytać - numer telefonu bez problemu sam znajdziesz. Powiadomisz mnie, jak już coś postanowisz?

MX
@Marcin

Jak byś był zainteresowany pracą kierowcy w owej firmie to daj znać w komentarzu????

Hanna nie ma sprawy dam znać, chociaż tak jak zauważyłaś w ostatnim czasie nie ma żadnych ofert pracy. Pozdrawiam Marcin

Gandi0985

(usunięte przez administratora) nie firma robilem jakieś pół roku wszystko w porządku gdy nadszedł czas dania wypowiedzi czyli w grudniu to do dziś wyplaty nie dostałem co zadzwonie to Pan M mówi ze pieniążki bedą za tydzien a nie ma ich do dziś.(usunięte przez administratora) NIEEE POLECAAAM!!!!

Anita

@cilek1234 czy pieniądze zostały już wypłacone, czy nadal jest z tym problem?

Cilek1234
@Anita

Dalej jest problem

Cilek1234

Ludzie!! Nie polecam tej firmy to jakieś nie porozumienie (usunięte przez administratora) i nic więcej.. po złożeniu wypowiedzenia nie chcą zapłacić kasy cały czas mówią że za tydzień będą.. (usunięte przez administratora) Zero dyscypliny w pracy stosowany mobing. Nie polecam gorąco. A zwłaszcza fili Achern.. ???????? szkoda czasu na tą firmę małe zarobki A człowiek 6 dni w tygodniu musi zapieprzac jak wół świątek nie piątek. (usunięte przez administratora)

Stefan

@Carlos Nikt nie zmusza do pracy w firmie. Za leżenie z pewnością żadna firma nie będzie płaciła. KOTTISCH TRANS ma dobre opinie

Carlos
@Stefan

Jak ja w tym bagnie pracowałem to Ciebie kogut za siuraka po gnoju ciągał. (usunięte przez administratora) i tyle.

Czy pracodawca KOTTISCH TRANS organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Carlos

Jedyne co Ci "organizują" to wizytę u psychologa, jak jesteś mało odporny na stres. Jedyne co musisz, nawet nie możesz, to przychodzić do pracy i jechać w turę,nawet przy 39 st gorączki. Jesteś tam tylko numerem do robienia dla firmy pieniędzy. Jeżeli coś Ci sie stanie, to nikt Ci tam nie pomoże, no chyba że pomogą Ci wyjść za bramę żebyś się tam nie pałętał.

zagozdon

ludzie omijajcie firmę z daleka to oszuści i (usunięte przez administratora) nie zarobi się więcej niż 1500e a pracuje się 12 i ponad 12 godz auta w opłakanym stanie stare szroty pracownicy na stanowiskach brygadzistow i niby dyspozytorow to swinie i tylko patrzą żeby cię podkablować kto pracuje na początku to stosują mobing i bez przerwy straszą ze cie zwolnią lub umowy nie przedłużą i tylko szybciej i szybciej . socjalu niema żadnego trzeba się prosić o cokolwiek.w okresie swiatecznym zadnych wyjazdow do domu . niby firma płaci za godz ale jeden pracuje 6 godz. a drugi 12/13 i za te same pieniądze. nie polecam tej firmy typowa polska firma czyli dziadostwo wykorzystujące swoich rodakow tylko w Niemczech.

Slo
@zagozdon

Dokladnie tak jak mòwisz same paròwy i (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o KOTTISCH TRANS - Frankfort

• Jak się pracuje w KOTTISCH TRANS?

Zobacz opinie na temat firmy KOTTISCH TRANS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOTTISCH TRANS?

KOTTISCH TRANS