Opinie o Rajskie Smaki Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Rajskie Smaki Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rajskie Smaki Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi
Cateringi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rajskie Smaki Sp. z o.o. w Warszawa

Konrad Nowy wpis

(usunięte przez administratora) jakich mało, nie wypłacili pieniędzy pracownikom, którzy robili dla nich od dłuższego czasu. Przykra sprawa bo człowiek im zaufał. Podczas pandemii zero wsparcia, pieniądze nie wypłacone od ponad roku. Cały czas oczy były mydlone, że zapłacą już wkrótce.

Jagoda

Podpowiedzcie jak firma sobie radzi w tym bardzo trudnym czasie? Warto w ogóle starać się o pracę?

@Jagoda

nie idź tam, wykorzystają Cie i nie zapłacą.

Odradzam, gra nie warta świeczki. U konkurencji zarobisz prawie 2x więcej

Dariusz

Wypowiadasz się z poziomu byłego pracownika firmy Rajskie Smaki. Twierdzisz, że nie można zarobić tam dobrych pieniędzy, dlatego może będziesz tak uprzejmy i sprecyzujesz dokładnie jakiego rzędu wynagrodzenie oferuje ten pracodawca?

ex pracownik
@Dariusz

Ten pracodawca nie wypłaca wynagrodzenia. Obiecuje, że zapłaci ale nie wywiązuje sie z umowy.

Xyz Nowy wpis
@ex pracownik

Jak nie przychodzisz do pracy bo Ci się nie chce to jak mają Ci płacić?

Abc Nowy wpis
@Jagoda

Takimi pseudofiremkami powinna się zająć Państwowa Inspekcja Pracy. Z powodu awarii samochodu i spóźnienia się półtorej godziny na trasę (musiałem zorganizować sobie auto zastępcze) Zostały mi zabrane dwie dniówki. Bandyctwo w biały dzień.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Rajskie Smaki Sp. z o.o.?

Ex.Pracuś Nowy wpis

Jeśli w ogóle dostaniesz jakaś podstawę. Niestety pracodawca jest winny zaległe wypłaty z 2020.

mk98

W tej "firmie" pracowałem zaledwie tydzień , całe szczęście, że w miarę szybko zorientowałem się że coś jest nie tak. W internecie znalazłem ogłoszenie od tej firmy gdzie zapewniali umowę zlecenie, zwrot gotówki za przejeżdżone km (oczywiście auto własne) na co się oczywiście zgodziłem. Przez pierwsze 3 dni pracy, gdzie dopominałem się o chociażby aneks do umowy czy jakieś poświadczenie, że pracuję legalnie , zostałem olewany. Pracownik ( nie wiem czy to kierownik , jakaś osoba decyzyjna czy zwykła osoba z ulicy) ewidentnie uciekał od tematu, zmieniał temat dając mi darmowe danie, które się nie sprzedało z jakiegoś dnia . Czwartego dnia pod koniec pracy powiedziałem że jak do jutra nie dostanę umowy to rezygnuje i następnego dnia dostałem aneks do umowy. A jak zapytałem czy dostanę w końcu umowe to dostałem odpowiedz: " na razie nie" a jak dopytałem kiedy dostanę to usłyszałem "Nie wiem" .Na sam koniec pozostało mi tylko powiedzieć co myślę o nich i podziękować . Dodam także , że z tego co się dowiedziałem , pracując tam ten bardzo krótki okres , że każdy pracownik ma wyznaczoną trasę rozwożenia jedzenia. W moim przypadku jeden punkt znajdował się w ścisłym centrum Warszawy ( Musiałem byc na czas w tym punkcie w godzinach 11.50-12.10 ), gdzie w godzinach szczytu korki uniemożliwiają szybki transport . Powyżej wymieniony pracownik zaczął mieć do mnie pretensje że się spóźniam ,że następnym razem mam jechać bus-pasem na czerwonym świetle itd. Serdecznie nie polecam tej firmy i piszę tą opinię nie w formie zemsty tylko ku przestrodze tym ,którzy będą szukali zatrudnienia w tej firmie.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Rajskie Smaki Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Praca na umowę zlecenie, zarabia się tyle co wyciągnie się prowizji ze sprzedaży. Niestety okazali się być (usunięte przez administratora) nie wypłacają zaległych pieniędzy od marca (od kiedy jest korona, nie biorą pod uwagę że inni nie mają za co żyć). Mydlenie oczu i kłamstwa.

Totalne (usunięte przez administratora) . Który do tej pory jest mi winien pieniądze.

DriveR

Najmniej stresująca praca jaką miałem - 3-4 godziny dziennie a kasa jak za 8 gdzie indziej

laki

Nie polecam-smiesznie niskie zarobki. Auto trzeba mieć swoje. O umowę śmieciową trzeba się prosić miesiącami. Pomimo pró kontaktu, do dziś nie otrzymałem części wypłaty. Omijać szeorkim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Rajskie Smaki Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rajskie Smaki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rajskie Smaki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rajskie Smaki Sp. z o.o.?

Rajskie Smaki Sp. z o.o.
  • Kleszczowa 27 lok. 2