Opinie o Zarządzanie Nieruchomościami Wspólny Dom Sp. z o.o. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zarządzanie Nieruchomościami Wspólny Dom Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zarządzanie Nieruchomościami Wspólny Dom Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zarządzanie Nieruchomościami Wspólny Dom Sp. z o.o. w Piła

Widzę, że dobrze trafiłam. Chodzi mi o pracę w biurze, czy firma ma już zatrudnionego pracownika na to stanowisko? Zamierzam wysłać swoje CV w sprawie (usunięte przez administratora) Może brak odpowiedzi na telefony albo maile był spowodowany właśnie brakiem pracownika na to stanowisko. Ktoś podpowie jeżeli firma faktycznie takie osoby aktualnie zatrudnia jakich warunków współpracy mogłabym oczekiwać? Umowa i stawka miesięcznego wynagrodzenia byłaby już sporą podpowiedzią.

imoT Nowy wpis

Patrząc na opinie również na Google przyłączam się do negatywnych opinii na temat pracy spółki Zarządzanie Nieruchomościami Wspólny Dom w Pile. Nie polecam współpracy z nimi typowe podejście jak to określił jeden z niezadowolonych klientów " typowy PRL".

Chciałam zapytać czy Wspólny dom zatrudnia kogoś kto odbiera telefonu ponieważ w ciągu ostatnich 3 dni dzwoniłam 17 razy i nikt nie odbierał albo jest niedostępny. Mam pilną sprawę a jestem 240 km od Piły.

Magdalena Nowy wpis
@Karolina

ponieważ dodzwonienie się graniczy z cudem

Halina Nowy wpis
@Magdalena

Wiesz może dlaczego tak jest? Czym to jest spowodowane że tak ciężko jest się skontaktować z tą firmą? Zawsze tak było?

marekczarkowski8@gmail.com

Z firmą Wspólny Dom wszystko jest w porządku.To członkowie wspólnot mieszkaniowych mają problem ze zrozumieniem przepisów prawa ,a jeszcze większy z podporządkowaniem się do nich.

@marekczarkowski8@gmail.com

Co Pan bredzi. Wysłałem mail,a 2 tygodnie temu do Administratora i wie Pan jaką dostałem odpowiedź. Na anonimy nie odpowiadamy. Mail był podpisany imieniem i nazwiskiem,. I kto tu ma problem?

Blondiii
@marekczarkowski8@gmail.com

Tak, super załoga, telefonów nie odbierają, e-maila nie obsługują a jak wyrwiesz się z pracy żeby osobiście załatwić, to nie ma księgowej, nie Pana od czegoś, po prostu nikt nic nie wie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zarządzanie Nieruchomościami Wspólny Dom Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
petrowiczk@gmall.com

Zgadzam się z wpisem Marka. Nigdy nie miałem problemów z administracją Wspólny Dom. Jeśli komuś na czymś bardzo zależy zawsze może udać się do siedziby firmy i z pewnością wszystko załatwisz. Po co psuć opinię firmie. Jak znam życie szanowny panie Edwardzie ,to co Pan pisze nie do końca jest prawda. Administrator pewnie by całkiem w innym świetle to przedstawił

@petrowiczk@gmall.com

Oczywiście Panie Petrowicz. Administrator zawsze ma rację. Ale to wg. Pana. Z udaniem sie do siedziby Firmy czasami są trudności. Tym bardziej gdy ktoś ma dojechać 50 km. W XXI wieku przesyłanie wiadomości drogą elektroniczną nie powinno dla Firmy stanowić problemu, a niestety stanowi. Udostępnienie dokumentów tłumaczą przepisami RODO. Jakby wielkim problemem było zamazanie danych osobowych. Aby zapoznać się z dokumentami , Firma rząda przyjzadu ,to wówczas udostępnią do przeczytania. Bzdura!

Edward

Od dnia 10.11.2020r. czekam na odpowiedź dotyczącą zapytania. Czekam dalej!

Jess
@Edward

Oni nie piszą odpowiedzi bo uważają ze nie musza . Bałagan bałagan i niekompetencja

@Jess

Masz rację Jess. Swiadczy o tym choćby taka odpowiedź Administratora. Na pytanie dlaczego postępują niezgodnie z prawem i przepisami? Odpowiedź brzmiała.: Bo tak nam powiedział Zarząd Wspólnoty. Całkowity brak kompetencji.

Karol

Atmosfera w firmie jest nerwowa przez covida ?

Jeleń

Szanowni Państwo Zgadzam się z Waszymi opiniami o Zarządzanie Nieruchomościami Wspólny Dom Sp. z o.o. - Piła przy ul. Drygasa Myślę , że czas najwyższy załatwić audyt Wspólny Dom, który określi jak są gospodarowanie pieniądze członków wspólnot. Mam duże wątpliwości czy są one poprawne. Lekceważenie członków wspólnoty jest podstawą Zarządcy. Nie odbierają telefonów. Brak e-maila do kontaktów itd. Zebrania wspólnoty są karykaturą zebrań. W tej sytuacji należy zastanowić się czy zarządy wspólnot działają dla członków wspólnoty czy dla Administracji. Członkowie zastanówcie się czy nie należy zmienić administratora.

paranik

To jest totalne nieporozumienie ta firma. Oni nie powinni istnieć na rynku zarządzania nieruchomości.

Edward

Co dają te wpisy skoro adresaci ich nie czytają i nie reagują?

Edward

Dlaczego do dnia dzisiejszego własciciele lokali mieszkalnych wspólnoty mieszkaniowej ,,Juliusz'' w Bornem Sulinowie nie zostali powiadomieni na piśmie w sprawie Uchwał Nr.1 i Nr.2 , które były głosowane na kartach nad uchwałami tj. w drodze indywidualnego zbierania głosów . Czy Uchwały te zostały podjęte , czy nie? Administrator nie dopełnił obowiązku wynikającego z Art.23 p.3 Uowl.

Dawid

@edward możesz dokładnie powiedzieć co się stało?

Dawid
@Dawid

głosowanie uchwał poprzez podniesienie ręki - nie ma żadnego dowodu na piśmie , kto jak głosował. Zgłoszony problem skwitowany stwierdzeniem - ,,zebrani nie wyrazili zgody na odrzucenie'' .Brak jakichkolwiek dowodow w sprawie. Tak ważna rzecz jak uchwalenie Regulaminu Wspólnoty Mieszkaniowej , bez zapoznania włascicieli lokali i ewentualnej dyskusji. ,,Gotowca'' przedstawionego przez Administratora poddano pod głosowanie w drodze inywidualnego zbierania głosów. O wynikach głosowania do dnia dzisiejszego własciciele nie zostali powiadomieni na pośmie w myśl art.23 p.3 Uowl. To tylko niektóre działania Adminoistratora.

edward

Po odbytym zebraniu wspólnoty mieszkaniowej odniosłem wrażenie, źe to my jesteśmy dla admonistratora a nie oni dla nas. Narzucano własne opinie i rozwiazania problemów.

Xxx

Czy mieszkanicy Pily albo nieruchomosci ktore są podpiete pod Zarzadzanie Nieruchomosciami Wspolny Dom moga wyrazic swoja opine na ich temat ?Z gory dziekuje .

Paula

Czy firma będzie poszukiwać po epidemii pracowników?

Emi

Czemu nie ma adresue-mailowego dla ułatwienia kontaktu z firma .Zwłaszcza teraz w czasie epidemii?

Grzegorz

Proszę o aktualny nr telefonu do was lub adres mailowy.

eeetam@wp.pl

Szanowni Państwo i dyrekcja "Wspólny Dom". Totalny "tumiwisizm" w kontaktach z klientami. Brak możliwości dodzwonienia się. Automatyczne rozłączanie połączenia telefonicznego.

Maja z nad rzeki

Dzwonię od wczoraj Do Zarządu Nieruchomości - #Wspólny Dom Sp. z o.o. - Piła Nikt nie odbiera telefonu , albo ciągle zajęty............ Porażka

Gosia
@Maja z nad rzeki

Mam ten sam problem od kilku miesięcy!

Zostaw merytoryczną opinię o Zarządzanie Nieruchomościami Wspólny Dom Sp. z o.o. - Piła

• Jak się pracuje w Zarządzanie Nieruchomościami Wspólny Dom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zarządzanie Nieruchomościami Wspólny Dom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zarządzanie Nieruchomościami Wspólny Dom Sp. z o.o.?

Zarządzanie Nieruchomościami Wspólny Dom Sp. z o.o.
  • Drygasa 29
    64-920 Piła

Zarządzanie Nieruchomościami Wspólny Dom Sp. z o.o.