Opinie o Dd1 Studio Sp. z o.o. w Kochlice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Dd1 Studio Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dd1 Studio Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dd1 Studio Sp. z o.o. w Kochlice

Polska Press

Firma współpracuje z Nami od kilku lat i z czystym sumieniem polecamy ! Programują wszystko co możliwe....

Klient - ELQ

Zrobiliśmy z DD1 trzy poważne projekty. Jeśli będzie kolejny projekt też wybiorę DD1.

Paweł S.

Zespół DD1 zawsze analizuje kilka wariantów projektu, zanim wybierze optymalny, który jest później rozwijany. Zawsze są bardzo dobrze przygotowani do spotkań i wykazują wysoki poziom zrozumienia naszych wymagań i ograniczeń rynkowych.

Daniel B.

Pracuję z nimi od jakiegoś czasu i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Praca jest, dobry i miły kontakt, wynagrodzenie na czas. Z czystym sumieniem mogę polecić !

Rekrutacja odbyła się online w towarzystwie kilku programistów.

Otrzymałem test do rozwiązania i omawialiśmy pod koniec zagadnienia.

logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
Siemens Polska - Władysław G.

Wysoki poziom programowania. Rzetelność i terminowość Polecam.

Krzysztof P.

Zrobiłem kilka projektów w DD1STUDIO. Fajna atmosfera w firmie. Ogólnie nie mam zastrzeżeń do warunków pracy. Polecam.

Firma świetnie podchodzi do klienta. Przede wszystkim bardzo dobry kontakt i wyrozumiałość na sugestie klienta. Polecam Firma wykonała program indywidualny na potrzeby zarządzania produkcją.

Edward W.

Firma rzeczywiście jest dobrą grupa programistów za jaką się podaje. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. Jestem osobiście zadowolony ze współpracy.

Nadia B.

Firma godna zaufania. Aplikację wykonano mi szybko i sprawnie. Polecam !

Andrzej W.

Jedna z lepszych firm w jakich pracowałem. Można dużo się nauczyć w tematyce programowania. Jedyna wada to brak zatrudnienia tylko B2B.

Ryszard H.

Współpracuje z DD1STUDIO od 2010 roku nie widziałem nigdy żadnych niepokojących sytuacji. Co do płatności to owszem czasami trzeba poczekać ale pojawia się zawsze. To co mi się bardzo podoba to godziny pracy, każdy ustala sobie pod siebie, ważny jest termin realizacji.

Adam Kida

Pracowałem dla tej firmy kilka lat i nie było żadnego problemu. Praca tylko zdalna.

Zostaw merytoryczną opinię o Dd1 Studio Sp. z o.o. - Kochlice

• Jak się pracuje w Dd1 Studio Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dd1 Studio Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dd1 Studio Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dd1 Studio Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dd1 Studio Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dd1 Studio Sp. z o.o.
  • Lubińska 28A