Opinie o Baumatech Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Baumatech Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Baumatech Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baumatech Sp. z o.o. w Wrocław

Marek Nowy wpis

Z tego, co wyczytałem na stronie, firma szuka kierownika do spraw zaopatrzenia. Czy praca polega głównie na kontaktach z siedzibą firmy w Danii, czy może zakres kontrahentów zagranicznych jest większy? Wie ktoś może coś więcej na ten temat?

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam, współpraca z nowym prezesem jest bardzo trudna. Gość nie szanuje ludzi, jest bezczelny. Nie płaci podwykonawcom. Dziwię się że „stara” kadra została bo prezes jest nie poważny, nie potrafi zarządzać ludźmi a co dopiero firmą.

Widziałam ogłoszenie od nich, gdzie szukali inżyniera budowy. Interesuje mnie jedna sprawa, napisali o tym, że konieczna jest w tej pracy dyspozycyjność. Ale nie wiadomo jaka. Chodzi o to, że praca odbywa się w nieregularnych godzinach także np. wieczorami, czy raczej chodzi o dyspozycyjność do podróży lub pracy w weekendy?

Elektryk Nowy wpis

Z mojej strony mogę dodać że atmosfera w firmie jest bardzo nerwowa. A kierownik jest na tyle zestresowany że nie może rozliczyć mi zaległej faktury na podstawie protokołu. Jest ignorowany przez prezesa już cztery miesiące. Współczuję mu. Cóż potraktowano mnie jako wolontariusz. Jeśli jest ktoś zainteresowany podjęciem współpracy jak wolontariusz to tak to polecam. Życzę powodzenia i zadowolenia z dobrze wykonanych zadań. Pozdrawiam

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Baumatech Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik administracyjno-biurowy? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Asia

Zaciekawiła mnie ich starsza oferta pracy, gdzie szukali kogoś na posadę pracownik administracyjno-biurowego Konkretnie to widziałam, że wymagana jest dyspozycyjność i gotowości do wykonywania zadań dodatkowych wymaganych przez przełożonego. A jakie to są zadania takie dodatkowe? Czy one są do wykonania w czasie pracy, czy chodzi, że trzeba być dyspozycyjnym do wykonywania takich zadań poza godzinami pracy??

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Baumatech Sp. z o.o.? Czy oprócz pensji w wysokości około 9000 można liczyć na dodatkową premię?

pela

a na jakim stanowisku są takie zarobki ?

Szukam tutaj informacji i szczegółów o firmie, o pracy jako inżynier budowy. Ciekawi mnie, że wymagana jest umiejętność pracy zespołowej. A czy taka osoba to jest tylko częścią jakiegoś zespołu? Czy też kieruje jakąś grupą i raczej stoi na jej czele i wyznacza zadania innym podwładnym?

Wykonawca

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że „restrukturyzacja” nie wyszła na dobre. Niestety teraz bardzo ciężko cokolwiek ustalić i porozumieć się z nowym Zarządem. Kadra kierowników i inżynierów została, dlatego tylko to jakoś ratuje sytuacje.

Zoja

Czy praca tam jest w miarę pewna? Bo tak czytam tutaj komentarz niżej, że ludzie mogą stracić pracę niedługo, coś w tym stylu. To tak można tam być zwolnionym bez przyczyny czy coś? Nie ma normalnej umowy z okresem wypowiedzenia?

Agnieszka

Jeżeli chodzi o pracę to chyba nie ma znaczenia czy prezes jest nowy czy stary. Idzie się, pracuje, dla wynagrodzenia. Jak jest z płacą dla pracowników ogólnobudowlanych? Znacie widełki? Zastanawiam się czy z 5 netto na początek się wyciągnie...

LC
@Agnieszka

Niestety, ale jest to bardzo znaczące kto zarządza firmą. To sie wiąże z podejściem do ludzi, tego czy nowy prezese wogóle podoła pociagnąć firmę, bo ty jako pracownik możesz zaraz stracić robote albo nie dostaniesz pensji oraz kwestia uczciwości danego prezesa w stosunku do ludzi. Żadne tego typu zmiany nie są korzystne dla firmy.

Otton

Z tego co słyszałem to niestety na lepsze się nie zapowiada. Ludzie odchodza a nowy właściciel nie ma najlepszej opinii w branzy. Już chodzą sluchy że nie płaci ludziom. Skoro zalega z płatnościami to kto wie w jakim celu przejął spółke.

Gal anonim
@Otton

Skąd Wy macie takie informację? Kto odchodzi? Komu niby nie płaci? Jak na razie nikt nikogo nie przejął, nowy prezes jest z ramienia właścicielki.

LC
@Otton

Tam nie ma z kim już gadać. Lepiej trzymać się z daleka.

Inwestor

Uciekajcie gdzie się da, bo się pali i wali

Gal anonim
@Inwestor

Nie zauważyłem żeby się coś złego działo. Może akurat będzie lepiej.

Kk

Czy to prawda ze Baumatech ogłosił upadłość ? Dzisiaj ?

Jan
@Kk

Hej. Skąd taka informacja? Bo w internecie dalej widnieją jako aktywna firma. Patrzyłem, czy może szukają kogoś do pracy ale też ofert pracy dawno nie było. To info masz z dobrego źródła?

Brainstorm
@Kk

Nie jest to prawdziwa informacja, firma działa

podwykonawca

Wykonywałem dla nich zlecenia na kilku inwestycjach z różnymi kierownikami. Wszystko zgodnie z pierwotnymi ustaleniami, minimum biurokracji, odbiór robót i zapłata na wykonaną pracę na czas.

Mariusz+

Odradzam współpracy na jakiejkolwiek płaszczyźnie z firmą Baumatech. Pod koniec prac usilnie próbują zatrzymać jak największą ilość wynagrodzenia dla podwykonawcy, wymyślając idiotyczne powody.

Podwykonawca
@Mariusz+

Witam, działam z Baumatechem, jako podwykonawca od ponad 5 lat i nigdy nie zdarzyła mi się sytuacja, o której piszesz. Pracowałem u nich na kilku inwestycjach z różnymi kierownikami, zawsze wszystko płacone na czas, ale warunek jest jeden - robota musi być zrobiona porządnie i w terminie. Teraz pytanie, czy aby na pewno wyrabiasz się z zakresem i jakością ?

Zostaw merytoryczną opinię o Baumatech Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Baumatech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Baumatech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baumatech Sp. z o.o.?

Baumatech Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Jedności Narodowej 194
    50-302 Wrocław