Opinie o Abado Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Abado Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Abado Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abado Sp. z o.o. w Warszawa

Czy Abado Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Abado Sp. z o.o.?

Ex pracownik Nowy wpis

Jeżeli wpływa - Państwo są mistrzami niepłacenia należnych pieniędzy.

Patryk

Boziu, jak ja Państwa 'uwielbiam' :) z niecierpliwością będę czekał na ten pozew. Btw. Pytanko mam (retoryczne) - Czy to będzie dotyczyło mojego komentarza, który opisuje całą prawdę, lecz co jakiś czas znika z tej strony? Będę go ponawiał, jeśli zostanie usunięty po raz kolejny. Pozdrawiam

ExPracownik Nowy wpis
@Patryk

Świetnie Patryk! Tak trzymać! Trzeba uchronić inne osoby przed tą straszną firmą. Każde Twoje słowo to PRAWDA!

Wiele osób jest zainteresowanych przedsiębiorstwem Abado Sp. z o.o. w mieście Warszawa i podjęciem pracy tam. Pomóż im podjąć decyzję, podziel się swoją wiedzą o tym pracodawcy.

pracodawca

Firma nie musi się niczego bać. Jest jedną z najlepszych i najuczciwszych w Polsce. Szanuje pracowników i zawsze wypłaca wynagrodzenie na czas. (usunięte przez administratora)

Ex Pracownik
@pracodawca

Jedyne co się zgadza w tym zdaniu to to, że wypłacają wynagrodzenie na czas, ale tylko i wyłącznie dlatego, że obsługuje ich zewnętrzna firma księgowa. G(usunięte przez administratora)Nie szanują ludzi. Nie szanują umów. Nie szanują ich czasu pracy. Nie mają zielonego pojęcia o nowoczesnym biznesie i tym jak zarządzać ludźmi.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Abado Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Rzeczywiście w Internecie nic nie ginie dlatego podpiszę Cię nazwiskiem. (usunięte przez administratora) Chciałbym Ci jasno powiedzieć że nie podpisaliśmy z Tobą umowy ,po miesięcznym okresie próbnym ,choć bardzo chciałeś, gdyż bardzo brzydko pachniałeś i pracownicy nie chcieli z Tobą pracować.Po prostu nie mieliśmy wyjścia.Gdybyś się częściej mył może do dziś byś pracował.Myśleliśmy,że dali Ci to zrozumienia,że rozumiałeś i po cichu odszedłeś . Ten "smród "się jednak za Tobą ciągnie nawet gdy Cię nie ma.Taki masz charakter i takie śmierdzące życie. Po co Ci to ? Przecież wiesz ,że " w internecie nic do końca nie ginie, tego łańcucha nie zatrzymasz"

Obserwator
@Pracodawca

Co Wy ludzie tutaj piszecie? To jest odpowiedź pracodawcy? XD nie wierze.. pracodawca na poziomie szkoły podstawowej. (usunięte przez administratora)

Ex Pracownik

Całkowicie zgadzam się z KAŻDYM komentarzem zamieszczonym poniżej. Nie wiem czy można jeszcze cokolwiek tu dodać, ale spróbuję. Naprawdę nie polecam NIKOMU marnowania tam swojego czasu - nawet na rozmowę kwalifikacyjną, ponieważ są one nieprofesjonalne, niekonkretne, a do tego obiecuje się na nich zupełnie coś innego niż ma miejsce w rzeczywistości. (usunięte przez administratora) W firmie panuje ogromna rotacja. Pracowników zwalnia się z dnia na dzień bez uprzedzenia - to nie jest odosobniony przypadek. (usunięte przez administratora) są wynagrodzenia lub ich część. Narzuca się na nich obowiązki, które w ogóle nie są zawarte w umowie, a egzekwuje się ich wykonanie jak gdyby nigdy nic. Obecna kadra jest opieszała i zupełnie nieprofesjonalna - widocznie jedynie takie osoby potrafią tam przetrwać i nie zniszczyć sobie nerwów. To zespół wzajemnej adoracji, który udaje, że coś robi, a tak naprawdę, nie robi nic, tylko potakuje i podlizuje się właścicielom, bo to jedyny sposób, żeby tam trochę zabawić. (usunięte przez administratora) Jeżeli ktoś jest przyzwyczajony do pracy w profesjonalnym środowisku, gdzie działa się wedle ustalonego planu i szanuje się swój czas to może przeżyć szok życia, bo to jak funkcjonuje firma jest tego całkowitym zaprzeczeniem. Najprostsze rzeczy ustala się tygodniami, a potem ich realizacja albo trwa wieki, albo w ogóle nie dochodzi do skutku, bo osoby, które tam są najzwyczajniej nie znają się na rzeczy. Wszystkie osoby, które przewinęły się przez tę firmę, a były profesjonalistami, już tam dawno nie pracują, bo każdy, znający się chociaż trochę na biznesie/marketingu/programowaniu po prostu węszy pismo nosem i ucieka, no chyba, że nie zdąży i zostanie zwolniony, bo tak sobie wymyślił (usunięte przez administratora)i już. Reasumując zostały tam mistrzowie podlizu, którzy nie za bardzo znają się na rzeczy, ale potrafią grzecznie potakiwać, jednak ich czas również jest policzony - historia firmy wyraźnie pokazuje, że nie jest to stabilne miejsce pracy i wylatuje się np. "za brzydki zapach". Reasumując jeżeli chcecie pracować w profesjonalnym środowisku, rozwinąć się i nauczyć nowych rzeczy - zaoszczędźcie sobie czasu i zachodu i złóżcie CV w inne miejsce. Pozdrawiam! P.S. Ta sama firma występuje pod nazwą biżubazaar oraz dom aukcyjny jubiler24, więc jej również się wystrzegajcie.

Zostaw merytoryczną opinię o Abado Sp. z o.o. - Warszawa

Abado Sp. z o.o.