Opinie o Tivix Europe Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Tivix Europe Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tivix Europe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tivix Europe Sp. z o.o. w Wrocław

Ooo Nowy wpis

Szkoda, że posada, na którą mógłbym aplikować, na UI/UX Designera jest już nieaktualna. Przynajmniej wiem, że płacili 10 - 12 tyś zł netto, bo to kontrakt B2B. W takiej sytuacji, może będę w stanie się dowiedzieć, na poczet przyszłych rekrutacji, na ile partnerskie relacje tu panują? I czy istnieje choćby możliwość płatnego, letniego urlopu, mimo B2B?

dmytro Nowy wpis

Pani rekruter nie odpowiadala na meile przez kilka dni po wyslaniu do niej tasku technicznego. Byl "typo error" w tasku, ktory poprawilem i napisalem o tym. Po kilku dni dostalem odpowiedz ze task jest nie na dobrym poziomie i jedna z przyczyn - to wlasnie to "typo" :) Wsrod innych "cons" bledy lub male, lub te ktore nie sa bledami bo task nie okreslal jak to mialo byc. Wiec, nie polecam w ogole. Odczucie ze zbieraja doswiadczenie roznych developerow zeby zrobic sobie swoje "best practices". Jesli by nie tak, to chociaz by trzeba bylo porozmawiac z kandydatem - czemu zrobil tak, a nie w inny sposob

Rafał Nowy wpis

Proces rekrutacyjny oceniam pozytywnie choć był to najdłuższy proces spośród 10 innych w których brałem udział szukając w zeszłym roku nowego stanowiska w roli frontend (React) developera. Pierwsza rozmowa była bardzo miła i luźna. Byłem pytany o doświadczenie oraz o swoje wymagania i oczekiwania finansowe. Ogłoszenia nie znalazłem na job boardzie więc nie znałem widełek, nie zostały mi one również ujawnione podczas rozmowy. Kolejna rozmowa odbyła się parę dni później z dwójką programistów w celu weryfikacji umiejętności. Atmosfera była miła, programiści zadawali głównie pytania ustne. Na koniec chętnie odpowiedzieli na moje pytania dotyczące pracy w Tivix. Kolejnego dnia dostałem maila od HR z zadaniem domowym do wykonania w ciągu 3 dni. Zadanie było ciekawe, obszernie testowało umiejętność tworzenia (prostego) layoutu interfejsu aplikacji webowej, jego stylowania, a także pracy z API i state management. Parę dni po przesłaniu zadania dostałem wiadomość od HR, że rozwiązanie im się spodobało, lecz praktycznie nic więcej o nim. Zostałem zaproszony na spotkanie z managerem działu frontend oraz programistą anglojęzycznym. Były to oddzielnie spotkania z racji różnych stref czasowych. Na spotkaniu z managerem byłem pytany o architekturę aplikacji, wzorce projektowe, deployment. Na spotkaniu z programistą anglojęzycznym głównie live coding. Dzień później dostałem telefon od HR z ofertą współpracy - przyjąłem ją. Podsumowując proces rekrutacyjny - łącznie można wyróżnić 5 etapów, całość trwała prawie miesiąc. Po przejściu każdego etapu feedback jest bardzo skromny - nie wiem który aspekt rozmowy/zadania został oceniony pozytywnie, a który nie. Mogłem sobie pozwolić na tak długi proces i podskórnie przeczuwałem że to dobre miejsce pracy co motywowało mnie na każdym etapie. Zacząłem pracę około 3 tygodnie później. Pierwszego dnia onboarding: rozmowa z osobą z HR, druga z przypisanym mentorem i dodatkowo do przeczytania parę dokumentów na platformie pracownika oraz parę formularzy do wypełnienia. Podsumowując, onboarding był prosty i szybki. Kolejnego dnia wejście do projektu. W tym momencie pracuję prawie 2 miesiące i jestem zadowolony ze współpracy. Cieszy mnie swoboda pracy zdalnej, spotkania z mentorem raz na 2 tygodnie oraz benefity - takiego wachlarza naprawdę przydatnych benefitów jeszcze nie widziałem. Projekt nad którym pracuję jest ciekawy, większość zespołu jest jednak spoza Tivix.

Kobieta Nowy wpis
@Rafał

Szeroki wachlarz benefitów o których piszesz, naprawdę brzmi ciekawie. Wymienisz co wchodzi w skład twojego zatrudnienia? Po 2 MSC napewno masz już orientację co do zarobków, podasz widełki?

Wrażenia po procesie rekrutacyjnym bardzo pozytywne. Etapów było aż 5, ale terminy rozmów były elastyczne, a same rozmowy były przeprowadzone profesjonalnie i w miłej atmosferze. Na plus także szybkie odpowiedzi po każdym etapie oraz szybkie odpowiedzi na maile z pytaniami. Firma oferuje bardzo dobre benefity i warunki pracy.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tivix Europe Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Remote React Native Developer?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Nie polecam

Poziom technicznej rozmowy rekrutacyjnej poniżej przeciętnej. Cała rozmowa techniczna opierała się na live codingu - praktycznie zero pytań ze strony rekruterów technicznych, większość rozmowy w ciszy, a na zadane pytania odpowiedzi od niechcenia.

Łukasz
@Nie polecam

To była zdalna rekrutacja i ile z ich strony było osób? Napisz mi też proszę na jakie pytania dali Ci odpowiedź, czy dowiedziałeś się, ile płacą? Bo widzę, że pomijają sprawy zarobków w ogłoszeniach.

s.
@Łukasz

Poza rozmową techniczną, gdzie rozmowa jest z dwoma specjalistami, spotkania są 1:1. Widełki na dane stanowisko są podawane na 1. etapie rekrutacji, ale można też sprawdzić poszczególne stanowiska na stronach nofluff czy justjoin.

Aleksandra

Na stronie firmy jest oferta na stanowisko IT Project Manager którą się wstępnie zainteresowałam, ale mam jeszcze kilka pytań. Na jakie zarobki można liczyć, bo nie podano widełek żadnych? I jakie są dozwolone formy umowy?

a jednak nie polecam

Początek procesu rekrutacyjnego - rozmowa wstępna - był OK. Zrobiłem zadanie, nie zostało one zakwalifikowane - OK, zdarza się. Ponieważ nie dawały mi spokoju przyczyny odrzucenia zadania, wychyliłem się z pytaniem o poprawne rozwiązanie. I w tym momencie mleko się rozlało całkowicie. Owszem. Dostałem odpowiedzi o preferowanym podejściu... tylko, że były one błędne, co sprawdziłem - pierwsza wersja zakładała wykorzystanie nieaktualnej wersji API (owszem, dokumentacja od tej wersji jest dostępna; jednak obecne API ignoruje wyszukiwanie przez nazwę), druga zakładała szukanie przez kategorię - owszem, to działa, ale dostaje się wtedy również Hermiony, Dumbledoory itp. Podzieliłem się tymi spostrzeżeniami, odpowiedź była właściwie taka, że 'nas to nie obchodzi i nie będziemy sobie tym zawracać głowy'. Ponadto - choć nie jestem przesadnie delikatny - ton tej odpowiedzi zdecydowanie przekroczył granice arogancji

Będę bardzo dobrze wspominał ten proces rekrutacyjny. Pomimo tego, że cała rekrutacja trwała dość długo rekruter utrzymywał ze mna stały kontakt i byłem na bieżąco informowany o kolejnych etapach, i ich statusie - co nie jest standardem, a znacznie poprawia odczucia kandydata. Na każdym etapie podczas rozmowy czułem zainteresowanie z drugiej strony zainteresowanie i chęć poznania mnie. Finalnie udało mi się przejść pozytywnie rekrutację i dostałem propozycję współpracy. Proces onboardingowy również stoi na najwyższym poziomie i pozwala swobodnie wejść w projekt nowemu pracownikowi. Poza miła atmosferą, firma oferuje szereg benefitów, które naprawdę wyróżniają się na rynku pracy oraz wsparcie w rozwoju swoich umiejętność. Polecam Tivix, jeżeli rozważacie aplikację!

Nowy pracownik

Rekrutacja przebiegła jak najbardziej pozytywnie. Etapów było sporo, ale każdy był jasny i konkretny. Cały proces przebiegł sprawnie, a odpowiedzi po każdym etapie przybywały szybko. Rozmowy były przyjemne i rzeczowe. W firmie panuje super atmosfera, warunki pracy są bardzo korzystne. Możliwość pracy 100% zdalnej, a dla chętnych - co tydzień spotkanie w biurze. Polecam :)

Bardzo pozytywnie będę wspominał rekrutację. Pomimo tego, że finalnie nie udało się dołączyć do Tivixa, to w trakcie rekrutacji otrzymałem odpowiedzi na wszystkie pytania, a także dokładny feedback techniczny. Generalnie bardzo pozytywne odczucia!

Rekrutowałem się do Tivix, na wstępie zaznaczałem osobie z HR że interesuje mnie praca w europejskiej strefie czasowej do godziny 16. Po 4 etapach rekrutacji które trwały ponad miesiąc tj. rozmowie HR, zadaniu technicznym, rozmowie z developerami z firmy, rozmowie z managerem całego działu dostałem informację że zapraszają mnie na kolejny ostatni etap jakim jest rozmowa po angielsku z osobą z biur z UK lub USA. Nie byłem w stanie pojawić się na spotkaniu w zaproponowanym terminie więc wysłałem wiadomość z prośbą o inny termin. Dostałem tylko i wyłącznie zwrotkę że jednak nie są zainteresowani współpracą gdyż szukają kogoś kto będzie też dostępny po 17. Rozumiem że jest to kluczowy czynnik decydujący o złożeniu oferty, natomiast HR powinien przedstawiać tę informacje na samym początku aby nie marnować czasu kandydatów. Poza zmarnowaniem ponad miesiąca na proces rekrutacyjny, moje doświadczenie z rozmów jak i zadania technicznego są raczej pozytywne.

Krzysztof

Polecam pracę w firmie Tivix. Przyjazna atmosfera, praca rozwojowa, ciekawe projekty, zarząd popiera i wspiera finansowo rozwój zawodowy. Ilość benefitów zaskakująca w porównaniu z (i tak bogatym) rynkiem IT. Wszystko co zostało przedstawione podczas rozmowy rekrutacyjnej jest rzeczywistością. Sam proces rekrutacji składał się z kliku etapów, ale każda rozmowa została przeprowadzona w sposób kompetentny i kulturalny, nie pozostawiając kandydata bez odpowiedzi na zadane pytania. Ogólna ocena procesu rekrutacji i ponad półrocznej (na razie) pracy jest bardzo pozytywna. Pracuję w IT od około 10 lat i kilka firm "przepracowałem" ale, mimo że każda z poprzednich trzymała dobry poziom, takiej ilości benefitów, inwestycji w rozwój pracownika (przewidziana niemała kwota na szkolenia w ciągu roku), zainteresowania samym pracownikiem, jego zdrowiem i samopoczuciem nie spotkałem nigdzie wcześniej. Polecam!

Alicja

Fajna, przyjazna atmosfera pracy; pracodawca otwarty na pomysły pracowników, super benefity (m.in. MultiSport, LuxMed, lekcje angielskiego, darmowe lunche w biurze, karta pyszne.pl, eventy firmowe). Możliwość pracy zdalnej w 100% bez żadnego problemu.

Jan Zild

Cały proces rekrutacyjny oceniam na 10/10. Każdy etap odbył się w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze, rozmowy były ciekawe i dalekie schematycznym procesom, a całość zamknęła się w czasie 2 tyg. Warunki pracy są na najwyższym poziomie i jest to odczuwalne od 1. dnia pracy.

Aneta
@Jan Zild

Dwa tygodnie rzeczywiście brzmi jak niewiele czasu. A tych etapów rekrutacji to ile było?

Jan Zild
@Aneta

Trzy etapy: jako pierwsze było niedługie, zapoznawcze spotkanie online. Jestem z tego samego miasta, więc drugi etap odbył się stacjonarnie, gdzie miałem możliwość porozmawiania z przedstawicielami poszczególnych działów - całość trwała ok 1,5 h. Trzecie spotkanie, to było już tak naprawdę dopięcie szczegółów współpracy i ustalenie daty startu.

nie polecam

Wyjazdy integracyjne razem z rodziną, możliwość pracy zdalnej z Hiszpanii, dopłata do pracy zdalnej i inne gwiazdki z nieba. Druga rozmowa? protekcjonalny ton, bezczelne pytania, brak kontaktu wzrokowego i przede wszystkim nawet udawania zainteresowania odpowiedzią na zadane pytanie. Ciąg dalszy? brak. Brak odpowiedzi na maile, brak informacji o wyniku rekrutacji. Stracony czas i kompletny brak kultury osobistej. Absolutnie nie polecam. W czasach, kiedy w branży IT tak samo pracownik wybiera pracodawcę, jak pracodawca wybiera pracownika na prawdę nie polecam firmy, która nie może się potrudzić nawet odpisaniem na maila. Unikajcie.

Też kandydat
@nie polecam

Potwierdzam że kontakt w czasie rekrutacji był poniżej poziomu wielu januszexów.

Zostaw merytoryczną opinię o Tivix Europe Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Tivix Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tivix Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tivix Europe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tivix Europe Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Wyścigowa 56G lok. 2A
    53-012 Wrocław