Opinie o Ewesa Studio Promocji I Pr Ewelina Sasin w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ewesa Studio Promocji I Pr Ewelina Sasin. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Ewesa Studio Promocji I Pr Ewelina Sasin o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ewesa Studio Promocji I Pr Ewelina Sasin w Gdańsk

Administrator Nowy wpis

W Ewesa Studio Promocji I Pr Ewelina Sasin poszukiwana jest osoba na stanowisko Grafik. Zainteresowała Cię ta oferta i złożyłeś swoje dokumenty aplikacyjne? Podziel się wrażeniami z procesu rekrutacyjnego z innymi użytkownikami.

Nowy wpis

Nie polecam

BOLO Nowy wpis
@…

Piekna :)

Maciej Kosmowski Nowy wpis

To najlepsza agencja z jaką współpracowałem siedząc w temacie filmowym od 14 lat. Zawsze wszystko dopięte na ostatni guzik, kontakt praktycznie 24h podczas tworzenia projektu, pracownicy są tam bardzo mili i zawsze chętnie pomagali mi w przypadku spraw organizacyjnych itp., a przelew za wynagrodzenie zawsze docierał do mnie w trybie błyskawicznym. Bardzo dziękuje za współprace!

MagLub

Bardzo profesjonalne podejście do Klienta. Sprawna realizacja projektów. A do tego fantastyczna atmosfera podczas współpracy! Zdecydowanie polecam.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Junior Project Manager - branża eventowa/BTL w firmie Ewesa Studio Promocji I Pr Ewelina Sasin? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Adi1990

Świetna współpraca !! Polecam

qwerty

Za dużo pracy, średnia organizacja projektów, wymagana dostępność 24/h, mniej $$$ niż w podobnych firmach. Oprócz tego faktycznie można poczuć rodzinną atmosferę. Ciekawe połączenie.

Ile zarabia księgowa w firmie? Ktoś się orientuje ?

Kate

Dzień dobry. Jak teraz pracuje się w Ewesa? Interesuje dział księgowy.

Kotek

Dobra to muszę też dodać swoje trzy grosze. Ogólnie pracy jest, sporo (zwłaszcza w tej branży). Firma się rozwija i wciąż ma nowe zlecenia. Ludzi tam ciągle przybywa i mam nadzieję, że tak będzie. Na każdym stanowisku można się czegoś nowego nauczyć, a ludzie pracujący tam są kochani i mega pomocni. Pracowałam na stanowisku, w którym miałam styczność z prawie wszystkimi od zarządu, back office, teamy projektowe po team enjoya. Pracują tam ludzie, którzy wiedzą co chcą i doskonale się znają na tym. Można się od nich wiele nauczyć, jeżeli ktoś chce. Nigdy nie spotkałam się z odmową pomocy. Sama MomBee (założycielka) to mega pozytywna i ciepła osoba z wielkim sercem i marzeniami. Zawsze można na nią polegać i jeżeli ma się problem (nie tylko w pracy) można z nią porozmawiać. Wszystko można z nią ustalić więc nie rozumiem skąd takie dziwne komentarze. Jeżeli ktoś chce pracować i rozwijać się, a w dodatku szuka miejsca gdzie są mega pozytywni ludzie to Ewesa jest tym miejscem. Ja do końca życia będę ciepło wspominać ten czas spędzony z nimi.

Ogrom pracy nierealnie osadzony w czasie, nieadekwatne zarobki, wymagana dostępność 24h, sprytne manipulacje. Ciekawe projekty, ale to jedyny pozytyw. Nie polecam...

abcd

Projekty mają naprawdę ciekawe i z pewnością można się czegoś nauczyć. Praca nie dla kogoś, kto ma rodzinę i inne pasje, niestety wymagają 24h siedzenia przy kompie lub telefonie. Praca często po godzinach oraz w weekendy, oczywiście za darmo. Płacą mało w porównaniu do innych firm z tej branży, a premie przydzielane są rzadko i często niesprawiedliwie. Plusem jest panujący tam rodzinny klimat i fajny zespół, który niestety daje się wykorzystywać.

kika

ktos wie jak płacą?

Zostaw merytoryczną opinię o Ewesa Studio Promocji I Pr Ewelina Sasin - Gdańsk

• Jak się pracuje w Ewesa Studio Promocji I Pr Ewelina Sasin?

Zobacz opinie na temat firmy Ewesa Studio Promocji I Pr Ewelina Sasin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Ewesa Studio Promocji I Pr Ewelina Sasin
2.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Jarosza Henryka Derdowskiego 4
    80-310 Gdańsk