Opinie o Elemont S.A. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Elemont S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Elemont S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elemont S.A. w Opole

Bartek

Pani z HR jest niekompetentna i chyba niestabilna emocjonalnie. Mówi, że nie może na dany temat rozmawiać, a po 5 minutach wraca do niego i mówi bardzo dużo. Najlepsze nie mogę rozmawiać o stawce bo nie wiem jakie widełki są , a później za dużo Pan chce- kurtyna.

Mietek
@Kandydat

Chciałem się właśnie dowiedzieć, czy ktoś tu wie, ile płacą na stanowisku Technologa Energetyka? Bo w tym nowym ogłoszeniu nic na ten temat konkretnego nie ma. Czy rekruterka przedstawia istotne szczegóły pracy? Podkreślam - szczegóły, nie ogólniki? Ile tam w ogóle jest etapów i ile czasu trwa taka rozmowa lub rozmowy?

Ciekawy

Proszę o informacje jak wyglada podejście firmy do waloryzacji płac w związku z utrzymująca się inflacja? Czy szybko reagują w tej sprawie?

@Sylwia

Atmosfera w firmie jest świetna. Wiadomo, czasem zdarzają się zgrzyty, ale gdzie ich nie ma? Podejście pracowników do siebie nawzajem jest bardzo pozytywne (żeby nie powiedzieć rodzinne, bo jednak to praca a nie prywata). Firma się rozwija, kierownictwo najwyższego szczebla dba o to. Jeśli chodzi o podwyżki to co ugrasz, to masz. Branża budowlana jest specyficzna i zakładam, że wszystkie negatywne komentarze pochodzą od osób, które sobie z tego nie zdają sprawy.

Honorka Nowy wpis

Specjalista ds. dokumentacji ma wpisaną w opisie oferty rekrutację zdalną. Czy miał ktoś teraz niedawno rozmowę i by mi o niej opowiedział? Jakie pytania mogą się pojawić? Planuje niedługo aplikować

Sonia Nowy wpis

Hej specjalista ds. dokumentacji w opisie swojej oferty ma w mile widzianych na przykład znajomość metodyki BIM oraz platform CDE. Zastanawiam się czy te dwa atuty, które posiadam wpłyną głównie na wybór spośród innych kandydatów czy też jednak może zawyżyć mi początkowa podstawę? Nie mam pojęcia po opisie ile by wyniosła

Natala Nowy wpis

W ofercie dla specjalisty ds. marketingu jest napisane, że planuje się i organizuje eventy firmowej „od A do Z”. ciekawi mnie opis z ostatniego wydarzenia oraz tego jak praca przy nim wyglądała. Posiadam już wymagane 2letnie doświadczenie i wstępnie myślę o (usunięte przez administratora)

Mariusz Nowy wpis
@Natala

Czy udało się odbyć już rozmowę ? Też widziałem tą ofertę i byłem nią zainteresowany, jednak mam tylko 3 miesiące doświadczenia i zastanawia mnie czy jest w ogóle sens ?

Hejka. ;) jakiś czas temu dodano ofertę dla specjalisty ds. ofertowania. Chciałabym poznać wasza opinie odnośnie warunków pracy. teraz niedawno ktoś odniósł się pozytywnie do atmosfery, na każdym dziale taka jest? zarobki jeszcze by mnie ciekawiły, są rynkowe, że nie podają widełek?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Elemont S.A. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Młodszy specjalista ds. controllingu?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Alicja
@Ciekawy

Dobre pytanie, czy są w firmie jakieś podwyżki inflacyjne? W necie widziałam ogłoszenie sprzed miesięcy na stanowisko Magazynier – logistyk. Wie ktoś na jaka pensję można liczyć? I czy są do tego premie regularne np. za wyniki?

Waloryzacja
@Ciekawy

Będzie jakaś waloryzacja czy są zbyt zajęci myśleniem o pracowniku?

Sylwia
@Waloryzacja

Skoro brakuje odpowiedzi to chyba nic z tego... Mnie zastanawia jak atmosfera w firmie. Nie ma tu zbyt wielu komentarzy, pracownicy raczej się nie udzielają więc ciężko wyczuć. Dacie znać?

@Sylwia

Jest tu może ktoś komu rozmowa poszła inaczej i udało się po prostu zatrudnić? po jakim czasie od zakończenia rozmowy udaje się podpisać umowę? I czy aplikowaliście może na administratora budowy? Zastanawia mnie to, że ta oferta już od końcówki grudnia jest do teraz widoczna, trudno jest kogoś znaleźć czy po prostu proces dłużej trwa?

Pracownicy działu HR a przynajmniej pani, która się ze mną kontaktowała zdaje się nie być uświadomiona na temat tego, że brak jej ELEMONTarnej kultury przejawiający się nieoddzwanianiem w wyznaczonym przez siebie terminie rzuca złe światło przede wszystkim na firmę, w której ta Pani pracuje.

Szukam pracy w mieście Zielona Góra na stanowisku kierownik robót elektrycznych. Najlepiej na kierownik robót elektrycznych. Słyszeliście o jakiejś ciekawej ofercie?

Brak feedbacku po rozmowie? w każdej lokalizacji tak się zdarza czy to jakieś jednostkowe przypadki są? są teraz oferty dla specjalistów ds. zakupów, w sumie to na trzy miasta, ja akurat o Opolu myślę, wiecie jakie maja tam teraz warunki? chyba ze są niezależne od miejsca? Atmosfera podoba? A zarobki? nie podają ich nawet w widełkach…

Rekrutacja

Dla mnie ogromny minus. Uczestniczyłam w rekrutacji, zostałam zaproszona na rozmowę do biura przy Wyścigowej. Rozmowa trwała ok. Godziny, gdzie pani z HR kilkukrotnie zapewniała, że zawsze ale to zawsze jest feedback z ich strony. Minęło kilka miesięcy i zero kontaktu. Zero kultury, ktoś poświęcił swój czas, przyszedł na rozmowę a pani nie chce się napisać jednego zdania. Żenujące

Bartek

@Bartek

Bardzo podobne , chce rozmawiać o doświadczeniu a nie ma pojęcia o branży , chce rozmawiać o pieniądzach a nie ma na to wpływu , HR miękki , interpersonalne buhahhaaa, nie ma o czym rozmawiać.

Mietek
@Kandydat

Lilka

A mnie zainteresowało stanowisko jako Młodszy specjalista ds. kadrowo-księgowych. Wiecie jaka jest tu pensja starotwa? Będzie 4500 zł netto? W sieci widziałam ogłoszenie od nich, ale nie ma info o tym.

Super firma

Dobra atmosfera, możliwość rozmowy i ciekawa ścieżka kariery. Myślą o pracowniku

@Super firma

A możesz powiedzieć jak wygląda ta ciekawa ścieżka kariery? Ludzie pisali tutaj, że nie ma co liczyć na rozwój, dlatego dopytuje. Co wpływa na tą dobrą atmosferę? W jaki sposób firma wykazuje zainteresowanie pracownikiem?

Elek
@Super firma

Bardzo słaba atmosfera, porozmawiać możesz sobie z żoną, ścieżka kariery nastawiona na oranie przy ograniczaniu kosztu. O czym "myślą" nie wiem.

Jolanta

Czy warto tutaj pracowac jako młodszy kosztorysant? Bo widziałam taką ofertę na stronie firmy i o ile jest aktualna, to może się zgłoszę. Tyle czy jest rozwojowo i czy są szanse na awans? I na jakie zarobki można liczyć na start, bo w ofercie nie ma żadnych kwot?

Alicja

Widziałam ich ogłoszenie na Młodszego specjalistę ds. kadrowo-księgowych. Wiecie czy to dobre miejsce na zdobycie doświadczenia dla świeżaka? Można nauczyć się pracy i faktycznie wejść w branżę i nauczyć się cennych rzeczy?

On
@Alicja

Nie bardzo

@On

Czemu tak właściwie nie? To jak praca młodszego speca tutaj jest zorganizowana i co robi, że podobno mało się nauczy?

pytanie

czemu w firmie tak często szukają HRu? stanowisko HR Business Partner powtarza się co chwilę, czy ktoś może powiedzieć: co się dzieje z poprzedniczkami?

Były
@pytanie

Tak do roku ,jak się zorientują w co wdepnęły to albo same się zawijają albo następuje zakończenie projektu HR 4.0

Nie ma co
@pytanie

Nie ma co się czepiać , dyrektorzy finansowi zmieniają się częściej ????

@Nie ma co

Jeśli to prawda to wiadomo tak właściwie czemu? O kasę chodzi?

GRANDHOTEL

Dajcie z tą firma sobie spokój. Rekrutacja z nimi to porażka. Nie potrafią nawet odpowiedzieć w wyznaczonym przez siebie terminie jaki jest wynik. Zawracają tylko głowę. Nie mówią jakie zarobki. Rekruterka to jeszcze gadatliwa, a reszta to cichociemni.

Co jaki czas w Elemont S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

Jak chcesz to możesz co miesiąc wnioskować o podwyżkę, każdy indywidualnie negocjuje swoje zarobki. Tak na serio, jak chcesz wnioskować o podwyżkę to porozmawiaj ze swoim przełożonym, złóż odpowiedni wniosek i pozostaje czekać na odpowiedź Zarządu.

@pracownik

Statystycznie częściej odrzucają? ;) A roczne podwyżki też tu są?

Znajomy
@pracownik

Na podniżki natomiast wniosku pisać nie będziesz musiał ????

@Znajomy

Podniżki? ;) A korzystają tutaj z czegoś takiego? :/

E=-mc2

Specyficzna firma. Ludzie raczej w porządku. Niestety praca na małych marżach powoduje, że wszędzie trzeba szukać oszczędności. Wszystko wyliczone co do złotówki. Na premie kablową nie ma co liczyć. Niestabilny rynek materiałów, wyrzynanie się firm na przetargach powoduje, że oszczędności szuka się na każdym etapie, elemencie itd.

Zostaw merytoryczną opinię o Elemont S.A. - Opole

• Jak się pracuje w Elemont S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Elemont S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elemont S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elemont S.A.
2.7/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Dobrzeńska 72B
    45-920 Opole