Opinie o Intima Clinic Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Intima Clinic Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Intima Clinic Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie biotechnologii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intima Clinic Sp. z o.o. w Kraków

Zośka Nowy wpis

Dzień dobry. na stronie Kliniki widnieje informacja o poszukiwaniu konsultantki do obsługi klientek. Chciałam aplikować ale po przejrzeniu niektórych odradzających komentarzy wolałabym się upewnić co do aktualnej atmosfery. czy ktoś może mi ją opisać? jak konkretnie teraz taka praca będzie wyglądała?

Byly pracownik Nowy wpis

Basta to toksyczny człowiek, zastrasza pracowników, pomówienia i wyżywanie się to codzienność w tej klinice. Nikomu nie polecam tego miejsca. Trzymajcie się z daleka!! Nie dajcie się zwieźć atrakcyjnemu wynagrodzeniu oraz usprawiedliwianiu przez dziewczyny z recepcji które bronią Bastę mimo że na pierwszy rzut oka jest coś nie tak.

Były pracownik Nowy wpis

Toksyczna atmosfera w firmie. Firma już długo szuka pracowników do recepcji ale nikt tu nie chce zostać. Pracownik recepcji dostaje grosze, a jest od wszystkiego, od prac biurowych, od sprzątania też. Do tego źle są tu traktowani pacjenci więc w recepcji można nasłuchać się skarg. Firma to dno, oszczędzają na czym się da, nie mają podejścia do ludzi ani podstawowej kultury osobistej, stanowczo odradzam pracę w tym miejscu.

Administrator Nowy wpis

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej dotyczącej Recepcjonista w Intima Clinic Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Rozmowa w firmie. Pracodawca spóźniony 20 minut.

Rozmowa mocno żenująca, pytania z cyklu "powiedz coś o sobie". Bardzo amatorski poziom. Potem głównie opowiadanie jaka to ciężka praca i jak wiele trzeba się tam uczyć. Żadnych ze szkoleń z ogłoszenia tak na prawdę nie oferują. Rozmowa zaczęła się z 20 minutowym opóźnieniem bez żadnego wyjaśnienia. Nie zostałam nawet zapytana czy jestem zainteresowana przedstawionymi warunkami. Rekrutująca rzuciła, że się odezwą i wybiegła bo nie miała czasu.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Ostrzegam przed tą firmą osoby, które będą chciały tam aplikować na stanowisko recepcjonisty. W ogłoszeniu sprzeczne informacje. „Atrakcyjne wynagrodzenie”, to tak naprawdę minimalna krajowa. Zaprzeczono też wspomnianym w ogłoszeniu szkoleniom. Te wszystkie rzeczy : „szkolenie z obsługi oprogramowania medycznego, szkolenie z obsługi kasy fiskalnej, możliwość rozwoju - szkolenia z obsługi aparatów z zakresu medycyny estetycznej możliwość asystowania przy zabiegach„ uznano na rozmowie za „patrzenie przez dwa tygodnie jak pracują osoby na recepcji” oraz „uczenie się we własnym zakresie”. Nie wspomnę już o spóźnianiu się na rozmowę ponad 20 min bez żadnego przepraszam. Do tego opryskliwe i niedojrzałe zachowanie szefowej, która sobie wpada, stwierdza parę rzeczy i wylatuje w pośpiechu. Stracony czas. Piękne luksusowe miejsce, ale niestety pod tym kryje się jakieś bardzo dziwne i niecne zachowanie widoczne zaraz po przekroczeniu progu drzwi. Sądząc po opiniach w googlach pewnie kryje się tam jeszcze więcej problemów. Nie nabierzcie się na to ogłoszenie.

@Kandydat

A to patrzenie przez 2 tygodnie miało byc za darmo? Tez byłam na tej rozmowie i nie polecam. Pani tak mowiła, że brakowało jej słów. Jeszcze nigdy nie byłam na "takiej rozmowie", która trwała z 5 minut. Wielkie zaskoczenie, ze kandydat przyszedł na czas :D No, a najlepsze dostosywanie grafiku do jednej osoby, która tam pracuje. Więc pewnie chodzi się w kratkę, raz 1 zmiana, raz 2 zmiana i tak na zmianę.

@Kandydat

Nie wiem ale pierwsze trzy miesiące chcą zatrudniać na umowę zlecenie więc nawet nie oferują umowy o pracę na okres próbny więc już widzę jakie by było zaangażowanie w to "szkolenie". Szkoda czasu skoro już po rozmowie rekrutacyjnej widać, że firma ma obecnych i przyszłych pracowników (usunięte przez administratora). Poza tym biorąc pod uwagę jak traktują pacjentów to pewnie i tak ta firma upadnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Intima Clinic Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Intima Clinic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intima Clinic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intima Clinic Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Intima Clinic Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intima Clinic Sp. z o.o.
  • Grzegórzecka 67C lok. U11