Opinie o Norge Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Norge Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Norge Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Norge Sp. z o.o. w Poznań

Swój

Pracuje w firmie od ponad roku . Kontakt z moim koordynatorem jest idealny . Pieniądze na czas . Czytam wasze komentarze i myślę że . Jesteście banda nieudaczników żyjących na socjalu , zasiłkach oraz dofinansowaniach od państwa. Przychodzicie do pracy żeby pójść na L cztery .

Wałbrzyszek
@Swój

Nie wiem kim jesteś ale nie mierz wszystkich swoją miarą ludzie za wykonaną pracę powinni dostać wynagrodzenie a jakby chcieli robić charytatywnie to poszliby np. do schroniska. Może Tobie kanty się podobają ale nie każdemu. Halo gdzie się podziało 140 tys. kture firma wzięła za pracowników niepełnosprawnych pewno wyparowały. Sprawdzone w Pferonie. A na wypłaty wciąż brak.

Były pracownik.

Nie mogę się nadziwić jak oczerniające opinie są na tym forum. Pracowałem na umowie o pracę, zeolnilem się bo dostałem lepszą ofertę, oczywiście najpierw złożyłem wypowiedzenia 2 tygodniowe,wykorzystalem urlop.Nikt mnie nie (usunięte przez administratora) za wszystkie dodatkowe pracę otrzymałem wynagrodzenie. Myślę że ci którzy twierdzą że nie dostali wynagrodzenia to po prostu pijaki z bramy Poznania którzy nie pracowali a chcą pieniądze. Podziwiam kierownictwo że w ogóle jakieś pieniądze płacą tym ludziom którzy tak olewają pracę. Jeśli się szanuje pracę i jest się normalnym człowiekiem to polecam tę firmę. A do tych którzy tak mocno tutaj oczerniają Norge to radziłbym uważać bo w dzisiejszych czasach to się już anonimowym nie jest nawet w internecie. Weźcie się ludzie do roboty lepiej.

@Przypakowany

Coś źle nadają Pana oczy a czy ja podejmę pracę to moja i tylko wyłącznie moja sprawa. Może się Pan zajmie wypłaceniem wypłaty urlopu czy za umyte okna. Bo mija już tyle czasu i brak czegokolwiek. A zanim podejmę pracę to 200 razy sprawdzę czy nie kanciarze i nie będą dawać papierów i blanko do podpisu. Ciekawe czy na sprawie będzie Pan taki madry

Szczecin

No w końcu kolejny urząd skarbowy bez pracowników. Brawo dziewczyny, tak trzymać trzeba walczyć o swoje. Im szybciej ludzie rozwiążą umowę o pracę na podstawie art 55 z firmą krzak, tym szybciej będzie nowa firma która przejmie pracowników. Ludzie zrozumcie to w końcu. Psełdo firma już się kończy. Pieniądze dostaje tylko te osoby które są przy korycie i posłuszne firmie.

@
@Szczecin

Bo nie stety to jest prawda sama pracuje w tej firmie i od ponad 2 miesiący nie mam wypłaty utrzymuje mnie mój mąż zawsze mówią jaka firma taka płacą tylko ze nie ma tych pieniędzy. Mało tego kochane szefostwo nawet nie raczy odebrać telefonów.

Pracownica

Ja wypłatę dostałam 19 lipca co prawda minimalnie okrojoną ale jednak. Koordynator zawsze odbiera wyjaśnia co dalej. Z tego co wiem to wiele kontraktów potracili bo ludzie stwierdzili ze nie będą przychodzić do pracy. Powiem tak w poprzedniej firmie w której pracowałam również była taka sytuacja ale się wyjaśniła pracowałam dalej wypłaty były z opóźnieniem ale były potem z nawiązkami za zwłoki. Tutaj również tych wypłat się doczekuję i bardzo lubię tą pracę więc nie mam zamiaru się zwalniać. Jeśli firma upadnie weźmie mnie inna, mam oszczędności poradzę sobie również mam mieszkanie na utrzymaniu jak większość z was. Jednak to co słyszę od mojego koordynatora ze niektórzy pracownicy go zastraszają wyzywają poniżają jest przegięciem poniżej pasa. Rozumiem zdenerwowanie bo każdemu należy się pensja, ale skoro niektórzy zawalili pracę to dlaczego się odgrażacie? To przyniesie tylko wam kolejne problemy jeśli firma stwierdzi ze zacznie wysyłać za to pozwy co jest tez możliwe. Oczywiście jestem po waszej stronie i liczę że wam wszystkim te pensje wpłyną niezależnie od tego czy porzuciliscie prace czy poszliście na L4, ale naprawdę nie dawajcie się ponieść nerwom bo one tutaj są złym doradcą. Zgłaszanie do pipu i innych instytucji tak naprawdę przedłuży proces wypłacania tych pieniędzy bo znowu zaczną się blokady kont i kontrole. Z tego co wiem kontrola u nich ze Skarbówki zaczęła się juz 7 maja i ma potrwać najdłużej do 7 sierpnia czyli 3 miesiące. Przypomnijcie sobie ze z tą firma naprawdę przez dłuższy czas problemów nie było i pensja zawsze na czas albo nawet przed czasem. Każdemu noga może się powinąć postawcie się na ich miejscu ze to im pali się grunt pod nogami czy ich firma którą budowali w ogóle przetrwa. Ta sytuacja również im nie jest na rękę. Nie chcę sobie wyobrażać co bym zrobiła na miejscu właścicieli stojąc pod ścianą nie mogąc wypłacić wynagrodzeń należną pracownikom. Wszyscy pracujemy równo sumiennie jednak proszę nie dajcie się ponosić nerwom. Poczekajmy do 7 sierpnia i zachowajmy zdrowy rozsądek.

Pracownica

Zdrowy rozsądek radziłam ludziom którzy pisali naprawdę okropieństwa na tym forum życząc drugiemu człowiekowi czegoś, czego sam nie chciałby nigdy przeżyć. Nie miałam złych zamiarów pisząc swoją wypowiedz i naprawdę liczyłam ze sytuacja się wyprostuje. Czekałam razem z wami do siódmego jednak i moja cierpliwość dobiegła końca. Dziś pracuję na obiekcie ostatni dzień. Koordynatorowi długo udawało się mnie zwodzić ale nie tym razem. Mam nadzieje ze wszyscy pracownicy wyjdą po tej dramatycznej sytuacji na prostą. Pozdrawiam.

Sabrina Nowy wpis

Sporo ludzi tu pisze o niewypłacaniu pensji i trochę się przestraszyła, bo miałam zamiar tu złożyć cv jako sprzątaczka. Ktoś mi powie czy w ogóle przyjmują nowych ludzi? Małe doświadczenie w branży mam, ale nie bardzo wiem co mogliby jeszcze wymagać.... Może teraz już lepiej wygląda ta kwestia płacenia na czas?

AAA

Czy ta firma jeszcze normalnie funkcjonuje, pomimo tych wszystkich wydarzeń z wypłatami? Ludzie tam jeszcze pracują, czy odeszli i czekają na wynagrodzenia?

Skwareczki
@AAA

Dużo ludzi nie dostało wynagrodzenia- Norge itp. Jedni zgłosili się do inspekcji pracy inni do Sądu! Jest dużo osób pokrzywdzonych. Słyszałem że Norge ogłosiło upadłość!

@Skwareczki

No ja w internecie znalazłam informację, że firma została wykreślona z rejestru, ale oddział z Warszawy, a z Poznają jest aktywny. Ktoś wie, czy to jest jedna i ta sama firma, czy tylko właśnie oddział warszawski został zamknięty i zlikwidowany? Co wtedy z pracownikami z Wawy, są przenoszeni do Poznania?

@Skwareczki Nowy wpis
@Skwareczki

Firmy czeka restrukturyzacja zaczyna się Nove .....Tylko trzeba chcieć????????????????Powodzenia

Roma Nowy wpis
@@Skwareczki

O, no to ciekawe z tą upadłością. Ja właśnie szukałam jakiejś pracy ale nie znalazłam ofert pracy, choć na stronie napisali, że zatrudniają 550 pracowników, więc myślałam, że zawsze jest jakaś rekrutacja. Ale czy wiecie, czy faktycznie jest w upadłości, bo w rejestrze nie ma info o tym, tylko mają status czynny? Ciekawe czy nadal zatrudniają, czy tylko zwalniają.

Jaka umowa obowiązuje w Norge Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

spec

O pracę. Ponieważ przetargowo umowy z rzędami podpisywane są najczęściej roczne to w świetle nowych przepisów kodeks pracy są to mowy na okres od miesiąca do dwóch.

@spec

A po jakim czasie można spodziewać się umowy na stałe? Idzie się dogadać na inny typ umowy niż uop?

Pracownica

Firmy sprzątające nigdy nie zatrudniają na stałe Kombinują z umowami Robią firmy w firmach i przenoszą z firmy do firmy aby tylko na stałe nie zatrudnić Kombinują z urlopami

Krecik
@Pracownica

Pracownica@vx niestety zawierane są również umowy próbne na miesiąc ,czy też dwa jak i na czas kontraktu na obiekcie danym lub bez wpisu obiektu.Pozatym trudno zatrudnić pracownika na stałe gdzie kontrakt trwa np.2lata i nie zawsze jest tak że firma która była na obiekcie wygrywa przetarg .Usługi sprzątające to niestety trudny temat ,co nie znaczy że nie dochodowy .

@Pracownica

W tym rok weszły regulacje dotyczące długości umów na okres próbny. Są uzależnione od okresu na jaki firma planuje zatrudnić pracownika. Kontrakty podpisywane są najczęściej na jeden rok. To ogranicza zarówno długość umowy na okres próbny jak i możliwość podpisania mowy z pracownikiem na dłużej niż ten rok.

@Pracownica

Witam również zostlismy (usunięte przez administratora) przez firmę która w tym momencie nazywa się HR SYSTEM szukamy kontaktu do osób które również zostały oszukane żeby nagłośnić sprawę nie zostawiajmy tak tego !

@Pracownica

A można wiedzieć jaki jest tego powód? Trzeba się zgadzać na przeniesienie do innej firmy czy robione jest to z automatu? Na jaki najdłuższy czas można w takim razie dostać umowę?

@Pracownica

Ale to jest na przykładzie tej firmy twoja wypowiedź? Jak firma kombinuje z urlopami w tym przypadku? Noe można z nich skorzystać? To masz na myśli?

Kombinują z wszystkim. Nie wypłacili wynagrodzeń za czerwiec lipiec i sierpień. (usunięte przez administratora) ponad 500 osób. Wiele spraw w sądzie pracy.ludzie wygrywają z nimi . Nie płacili ZUS . TRZYMAJCIE SIĘ OD TEJ FIRMY Z DALEKA

Pikuś

Tak są sprawy w sądach, ale ztego co wiem pracownicy mają do zwrotu część wypłat, bo kierownicy jako świadkowie zeznaja ile czasu pracowali .zeznają też że pracownicy nie pracowali to oni mogli naliczać kary, jednym słowem (usunięte przez administratora). A skarbowy dalej trzyma zabezpieczenie.

Angelka
@Pikuś

Jak to, pracownicy zwracają wypłaty? Serio? Tyczy się to obecnych pracowników, czy był którzy odeszli i już od dawna tu nie pracują? No i jak ktoś ma zwracać, to zwraca całość i jakieś odsetki, czy część tego co dostał? I tylko na podstawie zeznań tych kierowników zasądzany jest zwrot wypłat?

Baśka

Czyli pracownicy nic nie zwracają, tak? Przeraziła mnie informacja, że firma nie wypłaciła kasy ponad 500 osobom. Oni aktualnie nadal zatrudniają?

kaktus
@Angelka

Pracownicy pracowali krócej niż mieli zapiane w umowach. Jest to im udowadniane i wynagrodzenie za czas, w którym nie byli w pracy będa musieli zwrócić. Spore kwoty się szykują. Poza tym za narażenie formy na tratę kontrakt też będą konsekwencje finansowe. Nie tylko pracownicy mogą zakładać sprawy pracodawcy. Prawo działa w dwie strony

Bujaj dalej
@kaktus

Dobre sobie opowiadania, firma wymyśla że pracowało się 6h w miesiącu, gdzie na kamerach jest wszystko, że cały czas był prawidłowo przepracowany, dodatkowo mieszają się w zeznaniach, nagle mowia ze wypłacali wypłaty z wyprzedzeniem. Bajki dla niemowlaków.

Ola

Panie kaktus to dlaczego jest pan anonimowy ? A zwraca uwagę komuś że jest anonimowy. Składek nie opłaca liście do ZUS . A pity to się chyba z (usunięte przez administratora) wzięły jak pensji nie było . Ja w sądzie udowodniłam swoje godziny pracy i karty pracy . Także jakiś pozwów się nie boje . Wyrok jest komornik jest . Więc choćbym miała czekać latami to nie odpuszczę pracy za darmo bo nie jestem instytucja charytatywną.

Lila

Tak masakra z tą firmą!! Nie polecam (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) od czerwca kasy nie wypłacają!! Ani świadectwo pracy ani nipu do rozliczenia US. Nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora)!!! Do telewizji z tą firmą!!!

Bujaj dalej Nowy wpis
@kaktus

Dwie sprawy sądowe wygrane, nawet nie wstawiają się na rozprawy wysyłają tylko pisma straszące i mówiące nieprawdę na temat ilości godzin przepracowanych itp. Komornik już w drodze.

Alex

Czy obecnie są jakieś przyjęcia do firmy? Na stronie piszą, że zatrudniają ponad 550 osób, a ktoś niżej pisał, że ponad 500 ludziom nie wypłacano pensji za kilka miesięcy. Dlatego pytam czy nie potrzeba kogoś więcej, skoro osoby rezygnują. Pisano też, że nie ma szansy na umowę o pracę, może coś się zmieniło od tamtego czasu?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Norge Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Norge Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na Lento.pl.

Prawnik

Dodatkowo, jeżeli naruszenie prawa przez pracodawcę, np. niewypłacanie pracownikom wynagrodzenia za pracę, miałoby charakter ciągły i powtarzający się, to mogłoby być poddane ocenie, czy nie spełnia znamion przestępstwa przeciwko prawom pracownika, określonych w art. 218 § 1 Kodeksu karnego. Z przepisów tych wynika, że kto wykonując czynności w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, złośliwie lub uporczywie narusza prawa pracownika wynikające ze stosunku pracy lub ubezpieczenia społecznego, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Postępowanie w tych sprawach prowadzą organy prokuratury na skutek zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa, składanego m.in. przez pracownika lub inspektora pracy. Niezależnie od powyższego pracownicy mogą dochodzić swoich roszczeń ze stosunku pracy (w tym wypłaty wynagrodzenia za pracę) przed sądem.

Hmmm, do sprzątania nie biorą już czasem? Jak w ofertę wszedłem tutaj to mi tylko wyskoczyło "Ogłoszenie wygasło i jest już niedostępne." a potem patrze, ze to z poprzedniego roku. Coś nowszego? Chyba że ludzi już nie zatrudniają, bo tu były jakieś dyskusje o problemach z kasą widzę, tego typu rzeczy.

Załamana

Brak wypłat od czerwca, mimo wykonywania rzetelnie swojej pracy przez cały czas. Ciągle zwodzenie, że jutro będzie przelew, Nie odbieranie korespondencji listownej. Kompletny brak szacunku do pracownika. Tacy ludzie jak ten "pracodawca" powinni siedzieć w kryminale. Nie pozdrawiam.

xy
@Załamana

NORGE, HR SYSTEM , HETMAN, powiązane kapitałowo. Zgłaszam sprawę do gazety. Niech się wszyscy dowiedzą jak są traktowani pracownicy w tych firmach.

pikuś

myślę że wyborcza nawet palcem nie kiwnie, Pomogliście w upadku hetmana ,posłuchaliście kierowników obiektów przestaliście pracować a oni bardzo chętnie was wykorzystali naliczając kary i kary za rozwiązanie umowy. Obiekty które działają i ludzie tam pracujący będą solidnie wypłaceni z podziękowaniem ,pozostali - niech nowi pracodawcy na tych samych obiektach gdzie zostaliście wam teraz obniżone wynagrodzenia solidnie wypłacają , a wy czekajcie na pozwy cywilne .

xy

Ludzie , którzy otrzymali świadectwo pracy z Art. 52 kp tj . porzucenie pracy oddawajcie sprawę do sądu o sprostowanie świadectwa pracy bo inaczej nie otrzymacie od nich zaległego wynagrodzenia, ponieważ potraktują to jako karę za narażenie firmy na straty. Straszna firma i zarząd

@pikuś

A pan Pikuś jak zdarta płyta znowu to samo. Zapomina że na obiektach jest monitoring i ludzie którzy tam pracują widzą i wiedza czy pracownicy byli czy porzucili stanowiska pracy . Ja się osobiście nie boje pozwou cywilnego bo nie mam nic sobie do zarzucenia prócz tego że dwa miesiące pracy bez płacy . Za dużo mam świadków i dowodów na to że obiektu nikt nie zostawił z dnia na dzień . A od stycznia jeżeli pracodawca nie wystawi pitu nie ominie go kara za to z urzędu skarbowego . Także powodzenia panie Pikuś .

@pikuś

Nie wszystkie obiekty przestały pracować! Są panie które pracowały do końca i zostały zwolnione z dnia na dzień! Nie kombinowały z l4 i nie przyłożyły się do upadku HETMANA I co w podziękowaniu mają? Brak wyplat!

Eva

Czytając komentarze wychodzi, że to pracownicy są winni,że nie dostaliśmy wypłat. Sama żałuję, że pracowałam dwa miesiące dłużej bez wynagrodzenia. Uważałam, że zdarzają się różne problemy i trzeba odczekać i firma z opóźnieniem wypłaci nam nasze wynagrodzenie. Nic z tego. Na szczęście pracowałam 1 godzinę ( jestem emerytką) a i tak jestem kilkaset zł w plecy. Współczuję osobom, które nie mają innych dochodów. Firma zamiast poinformować nas o swoich problemach nic nie zrobiła. Teraz wszystko zwalają na nas. Za moją prace dostali przelewy i tak samo ja chcę otrzymać to samo. Pisałam do 3 osób nawet nie raczyły mi odpisać, więc już to pokazuje jak nas traktują. Do roboty i pracować bez wynagrodzenia. Takie jest moje zdanie.

@Eva

Wychodzi na to, że świat nie jest tylko czarny albo biały a prawda ja zawsze leży gdzieś pomiędzy. Są pracownicy rzetelni (mniejszość) i (usunięte przez administratora), którzy mając 8 godzin na umowie a pracowali po 4. Przy okazji byli kryci przez pracowników instytucji dla których świadczyli usługi, pracując dla NORGE. O czym zapominali. Przypominali sobie dopiero przy wypłacie. Prośby o pracę bez umowy "bo mam komornika", "bo biorę zasiek opiekuńczy na syna, córkę, tatę, mamę, dziadka ,,, ". "nie dostanę urlopu? - idę na l4". "Zastępstwo? Zrobiłam przecież! Dajcie mi stawkę za drugi etat!". Zapominając, że to zastępstwo razem ze swoim rejonem zrobili w ramach owych 4 godzin. Choć na oba obszary mieli po 8. Taka jest rzeczywistość.

@Alf

Wszędzie są (usunięte przez administratora), którzy patrzą żeby zarobić a się nie narobić. Moim zdaniem nie można wszystkich mierzyć jedną miarą bo to jest krzywdzące. Z tego wychodzi, że uczciwi pracownicy cierpią teraz przez (usunięte przez administratora). Nie jest to uczciwe, że tak firma nas traktuje i wrzuca wszystkich do jednego worka. Trochę trudno mi uwierzyć żeby pracować 4 godz zamiast 8 godzin i trudno mi uwierzyć, że nikt z firmy o tym nie wiedział. Chociaż w dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe.

@Alf

O czym ty w ogóle piszesz , żaden urząd nie wchodzi do firmy bez przyczyny. i nie zrzucajcie wszystko na pracowników. Pracowałam uczciwie nawet w soboty i niedziele, bo tego wymagała sytuacja i nie otrzymywałam wynagrodzenia. nie mam komornika itd.. A jak zostałam potraktowana , jak człowiek sprząta to wywodzi się z marginesu . Nic bardziej mylnego. Więc mi takich bzdur nie pisz. nie mieliście odwagi , żeby pracownikom wytłumaczyć sytuacji a macie odwagę winić ich za to do czego sami doprowadziliście.

@banał

No właśnie że najpierw blokują konta.tak było w tym przypadku zablokowali całe zgromadzone środki na wypłaty bo tam były ..dla 800 osób.Byli głusi na że to dlaludzi wypłaty, zeby sprawdzili historię ,to bezduszni nieczuli ludzie..i nie ma nich bata

Suuuper

Nie wiem czy wiecie ale w sierpniu 2023r.Urząd Wojewódzki w Szczecinie rozwiązał umowę z firmą krzak Norge - Hetman itd. Jednym słowem wywalili ich na zbity pysk!!!!!! Między innymi ten sam powód - brak wynagrodzenia dla osób zatrudnionych. BRAWO URZĄD WOJEWÓDZKI ????

Oluś
@Suuuper

To ktoś tam jeszcze pracuje w takim razie, bez wynagrodzenia? Czy chodzi o to, że część pracowników zarabia, część nie?

@Oluś

Tak obiekty na których kierownicy zamawiającego nie mieszali pracują,.Ludzie zaczęli dostawać zaległe wynagrodzenia . Wszyscy ci którzy myśleli że komuś zrobią na złość ,to nie wyszło . Zostaliście zatrudnieni na swoich obiektach na nowycĥ gorszych warunkach. Po niektórych pracownikach nowi pracodawcy się poznałi i po prostu szukacie nowej pracy ,a tu wylewacie swoje żale .Ba w perspektywie macie jeszcze szarpanie przez sądy za naruszenie dóbr osobistych i działania na szkodę NORGE . Firma ta nie ma z wami nic wspólnego .

Mistrz
@Pikuś

Co ty człowieku za głupoty pleciesz. Nie ma ich na żadnym obiekcie w Szczecinie, Wszędzie zostały wypowiedziane umowy,każdemu wiszą pieniądze a po kierowniku ani widu ani słychu.

@Mistrz

A co z przełożonymi kierownika, jaki jest z nimi kontakt? I czy ktokolwiek z firmy sprawia wrażenie zainteresowanego zwrotem pieniędzy, które się za pracę należą?

@Mistrz

No widzisz mistrzu ,pracują i niektóre obiekty mają uregulowane wypłaty i teraz przed swietem też dostali.Wszyscy Ci co się dołożyli do sytuacji kryzysowej i jej chcieli plujcie sobie w brodę.ale w życiu nie mówi się nigdy może kierownik po was zadzwoni bo obiekty wracają .Sytuacja Norge stabilizuje się i tyle ..podwykonawcy również będą rozliczeni..

Małgosia

Wracają. Na obiekty na, których nie chcemy pracować wchodzą nowi ludzie. Nawet jeśli są kary to nie wyklucza, że firma nie wróci. Niedługo przełom roku. Wtedy wróci sporo.

Prawnik

Słuchaj paniczku Ja nie twój kolega że mi tu z takim tekstem wyjeżdżasz Niech wasza firma wypłaci ludziom zaległe wynagrodzenia z odsetkami Zapłaci ekwiwalent za niewykorzystany urlop Zapłaci zaległe składki ZUS co nie płaciliście kilka miesięcy I fajnie brało się kasę z PFRON No i jeszcze wydajcie ludziom świadectwa pracy prawidłowo wystawione a nie sfałszowane Nikt wam nie jest nic winnu bo sami sobie jesteście winni że was popędzili Jeszcze jedno zatrudniać pracownika beż wstępnych szkoleń bhp i bez umową o pracę??? No gruboo

@Prawnik

Nie wiem jak tam z kwitami było,ale słyszałem że co niektóre biorą zasiłki, mają komorników ,i nie chciały umowy ,ale jak w moim przypadku nie chcieli żebym robił na czarno i musiałem podpisać. Jak doczyszczałem nad morzem to jedna sprzątaczka robiła na ochronie i sprzątała w tym samym czasie .to może CBA tam zagląda że niby kierownik obiektu coś kombinowal.

@Pikuś

Oj biorą biorą zasiłki to na chore dziecko to na chorą mamę .. I do tego pracuję 4 a piszą w listach obecności po 8 godzin a jak się chce sprawdzić elektroniczną ewidencję czasu pracy to kierownik obiekt zasłania się ochroną danych. Żeby nie wydać sprzątaczek. Tu CBA mogłoby poszperać. Za darmo ich nie kryją.

Pracownica oczywiście była
@Alf

Co Ty człowieku wypisujesz w Wałbrzychu się pracowało od dechy do dechy i wpisywało w dziennik obecności codziennie. Super ze juz przyszło wezwanie na zeznania o P G (usunięte przez administratora). Idę z wielką ochota powiedzieć jak było i jak nadal czekam na wypłatę za maj

Alf

Cytując klasyka "nie strasz nie strasz .." Nie przypominam sobie, żeby pracownicy czuli się źle z tym, że pracowali 4 godziny a w wypłacie brali za 8. I nie piszcie, że to sobie wymyśliłem ...

Pikuś

A jednak coś jest na rzeczy,że praca nie była wykonywana. Kierownicy obiektóŵ już w sądach po przysiedze zwalają na pracownikóŵ że pracowali za krótko, że pisali negatywne protokołÿ na złą jakość,że braķ obsługi .Najpierŵ mówili żebyśmy nie pracowali a potem szybko protokół.Mówią że listy obecności przy nicĥ podpisywaliśmy za cały miesiąc i oni z dobroci serca wysyłali emailami.. robi się niezły bigos

Pikuś

Właśnie po to są wołani świadkowie do sądów pracy i cywilnych ,. Wynagrodzenia tak jak najbardziej, ale za rzeczywistą pracę i od rzeczywistego pracodawcy .Po udowodnieniu (usunięte przez administratora) na czasie pracy , toraczej zwrot nadpłaty i odszkodowanie za szkody do spółki która miała kontrakt z zamawiającym...życie.

OLKA
@Pikuś

Tak sobie czytam co tu piszesz a powiedz dlaczego ja nie otrzymałam świadectwa pracy prace wykonywałam sumiennie są kamery listy obecności i co za trzy miesiące nie otrzymałam wynagrodzenia to czym zawiniłam .Druga sprawa co innego na odcinku co innego w ZUS ? To ja naraziłam pracodawcę na szkody.

@Pikuś

Dla byłego pracownika to nie problem uzyskać dowód na to,że obowiązki się wykonywało tak jak należy. Nie którzy nawet aż ponadto. Dalej nie rozumiem tych osób,które nie zgłosiły się do Inspekcji Pracy a już nie pracują i nie idą do Sądu. Ta sprawa jest do wygrania wystarczy tylko chcieć za dużo jest osób (usunięte przez administratora) żeby przeszło im to bokiem.

WAŻNE

UWAGA UWAGA UWAGA Koordynator Damian Sz. I brygadzista Wacław M. Z Firmy HETMAN Szczecin zajmuje się między innymi pośrednictwem ludzi do pracy. Z najnowszych wiadomości: Zaczęli współpracę z Firmą POLITA Sp.z.o.o Szczecin. Numer tef.do P.Wacława jest podany w ogłoszeniu, które znajduje się na stronie OLX. W ogłoszeniu szukajcie pod numerem ogłoszenia 861582989 Pamietajcie: KAŻDY z poszkodowanych może poinformować Firmę POLITA z kim podjęła współpracę. Jestem jedyną z Was z poszkodowanych i już działam. Numer Firmy POLITA jest dostępny na internecie.

Maria
@WAŻNE

Pracuje w Polita od półtorej miesiaca nie zarabiam może jak w hetmanie ale pracować trzeba ale inie to chciałam napisać nie miałam okazji spotkać obydwu panów Terz słyszałam że tu pracują jak i w Roka . Ostatnio dzwoniłam i rozmawiałam z byłym kierownikiem to dlaej pracuje w starej firmie . Terz czekkam na zaległe piniadze

YVED

Ciekawe to proszę zapytać tego co wrzucił wpis do sieci dlaczego został (usunięte przez administratora) i przez kogo . Tu piszemy prawdę a to że wpisy są dodane przez poszkodowanych którzy szukają (usunięte przez administratora) to nie nasza wina. Firma nas (usunięte przez administratora)co z naszymi danymi osobowymi skoro wgląd do nich miały osoby nieupoważnione i fałszowały dokumenty?

banał

Człowieku tu nie potrzeba zgody sąd , wystarczy wejść na stronę firm NORGE, HR SYSTEM , HETMAN i uzyskać informacje , kto jest prezesem , wspólnikiem. Jakby nie było to chyba oni zarządzają firmą. Czy to pracownicy są winni, że nie dostali wypłat, świadectw pracy, umów . Dlaczego nie odpowiedzą gdzie są nasze pieniądze. My chodzimy do pracy , aby utrzymać rodziny i to nam zabrano. Mało tego na świadectwach pracy wypisywana jest nieprawda. Więc o czym my tu mówimy.

Firma nie płaci zaległych i bieżących wypłat,nie odbiera korespondencji listownych,nie odbiera telefonu,nie odpisuję na email, kasuję negatywne komentarze to już nie można nazwać firmą tylko (usunięte przez administratora). Teraz to już tylko sąd

Xxx

Nie dostaje odpowiedzi od Pana Kariny a pisałam do niej maila i prosiłam o kontakt telefoniczny lub spotkanie

Gg

Kto ma numer do szefa z Hetman

Koordynator Michał to istny (usunięte przez administratora) będzie was zwodził obiecywał a i tak będziecie pracować za darmo. Ludzie może w końcu się zbierzemy i dobierzemy się Michałowi do (usunięte przez administratora) ? On musi siedzieć!!!!

Poznań

Zgadzam się z tym że Pan Michał to (usunięte przez administratora)!Nadal przyjmuje następne osoby które się zwalniają po dwóch dniach :)Tym razem Ukraińców

Wioleta
@Poznań

Czemu zwolnienia po dwóch dniach? Chodzi o te informacje z forum, że nie ma kasy za pracę? A umowy jakie tu obiecują?

Zla mi
@Wioleta

Umowy krzakowe. Nie płacą za pracę i nie odprowadzają ZUS .

banał

To niech ten koordynator podwinie rękawy i zabierze się za sprzątanie obiektów za darmo , to może uda mu się utrzymać kontrakt. Karalne jest też nie wypłacanie wypłat pracownikom. Więc NORGE, HR SYSTEM, HETMAN oddajcie nam nasze pieniądze. Niedługo będziecie podpisywać kontrakty sami ze sobą.

@banał

Koordynator nie jest od sprzątania ale od zatrudniania i motywowania pracowników. Jeśli udaje mu się to mimo, że są opóźnienia z wypłatami to jest dobrym koordynatorem. Jak widać na tym forum, każdy pracownik może odejść. Byle zgodnie z kodeksem pracy. Wtedy koordynator może wprowadzić kogoś innego. Co za różnica jakiej narodowości? Rozumiem, że wylewacie swoje żale ale nie róbcie tu nagonki.

@spec

A czym on chce motywować pracowników,brakiem wypłat no to mu gratuluję. To może zaczniecie wy stosować przestrzegać kodeks pracy, bo na razie to jest brak wypłat, świadectw pracy , składek ZUS. Nie jesteście ponad prawem. Za pracę otrzymuje się wynagrodzenie, które wypłaca się co miesiąc, a nie jak komu pasuje. Szkoda słów na to co robicie. To wy powinniście przepraszać pracowników a nie jeszcze ich obrażać.

@banal

Odnoszę się do pierwszego wpisu. Przeczytaj to zrozumiesz co ja piszę. Nikogo na siłę nie trzyma. Skoro ktoś pracuje to jakoś go zmotywował.

@spec

To może się odniesiesz do wypłaty naszych wypłat, bo na razie to tylko wychodzi wam najlepiej obrażanie nas.

Ulala
@spec

Jakie opóżnienia wypłat firma nie płaci od trzech miesięcy wynagrodzeń za pracę i nie odprowadza składek do ZUS . Nie polecam tej firmy nikomu.

@Ulala

Jak ktoś odszedł z pracy pół roku temu to od pół roku nie ma płacone. Są osoby, które rzuciły robotę trzy miesiące temu to rzeczywiście mogą nie mieć, Bo firma skupia się na płaceniu tym, którzy pracują. Na obecną chwilę tylko tyle może. Pozostali muszą poczekać, Za lipiec już nie starczyło oszczędności. I nie piszcie że to niezgodne z kodeksem pracy itd... Bo jak konto jest zblokowane to skąd wziąc?

@spec

Pracodawca otrzymywał pieniądze za wykonaną przez nas pracę. To tej pory nie otrzymałam wynagrodzenia za 2 miesiące: czerwiec i lipiec. Jakoś dla mnie też nie starczyło na wypłatę za czerwiec. Więc proszę nie pisać, że mamy poczekać na swoje wypłaty. Myślałam, że czasy, gdzie się nie płaci pracownikom dawno minęły. Niestety bardzo się myliłam.

@spec

Przestań wreszcie ludziom wciskać nieprawdę od czerwca nie wyplaciliscie wypłaty a dopiero w Sierpniu firmy zerwały z wami i HR System, Hetman kontrakty. Mało tego na wypłaty konta mieliście odblokowane, to gdzie są te nasze pieniądze. Tylko umiecie kłamać. Szkoda na was słów.

Ulka
@spec

Co za bzdury, pracuję cały czas i nie mam zapłacone, gdzie są te pieniądze?ja na swoje wynagrodzenie zapracowałam ,same kłamczuchy począwszy od tych z biur włącznie z koordynatorem.

Najgorszy pracodawca jaki może być. Za żaden z przepracowanych miesięcy nie otrzymałam pełnego bądź wogóle wynagrodzenia. Podzielam negatywne opinie wyrażone na tej stronie odnośnie firmy Norge Sp. z o.o.

Pikuś

A pracowałaś czy po kilku dniach poszłas na L 4.i pracowałaś w Norge jesteś pewna .oszczerstwo które rzucasz nie jest anonimowe..

Nina
@Pikuś

Panie Pikuś oszczerstwa to wy rzucacie wobec pracowników . Cytuję " porzucenie stanowiska pracy i działanie na szkodę firmy". Kto porzucił tą pracę ? Ja osobiście byłam na obiekcie i pracowałam do końca w niepełnym składzie pracowników. Proszę pamiętać o tym że w budynkach jest monitoring ,są wpisy pracowników do ksiąg . Jest masa ludzi pracujących w biurach którzy w dzień w dzień widzieli ekipę sprzątająca . I proszę też pamiętać że zatrudniacie osoby z grupami ,więc nie są to ludzie w 100% zdrowi i mają prawo do L4 . Kodeks pracy tego nie zabrania . I proszę też zagłębić się w lekturę kodeksu żeby mięs świadomość że pracownik to nie jest nie jest (usunięte przez administratora) . Ma swoje prawa. Bo jak narazie wy jako firma złamaliście wszystkie prawa. Począwszy od braku pensji ,składek ZUS i kłamania w sprawach wykorzystanego urlopu.

banał

Przestańcie kasować wpisy. Co prawda w oczy kole. A co do świadectwa pracy to masz 7 dni na dostarczenie pracownikowi. Najdziwniejsze jest to , że we wszystkich trzech firmach jest taka sama sytuacja. W NORGE, HR SYSTEM, HETMAN ludzie nie mają opłacanych składek ZUS, brak wynagrodzenia i co to wina pracowników, tylko nie oni kierują firmą , tylko wy, więc miejcie odwagę się przyznać do złego prowadzenia firm, Co ciekawe w każdej jest ten sam zarząd. Podsumowując oddajcie ludziom pieniądze.

@ja

Radzę się zapoznać z art 55,§1 k.p i . od tego art. my możemy rządać od firmy odszkodowania . Wypłaciliście zaległe pensje ludziom ? NIE! Opłaciliście zaległe składki ZUS ? NIE! A wymagania od pracowników by pracowali za darmo to według was normalne ? Wszyscy wiedzą że jest lawina wniosków do sądów prokuratury i PiP . Wpisujecie ludzią że mają wykorzystany urlop gdzie na nim nie byli , to kto podpisuje wnioski urlopowe ? . Kary na was spływają bo sami sobie jesteście winni doprowadzenia firmy do takiego stanu . Wystarczy was sprawdzić przede wszystkim Norge na podatki.gov .pl To forum jest stworzone po to by dodawać opinie na temat firmy. Nie chcecie czytać prawdy to zlikwidujcie stronę. I proszę pamiętać że ponad wami stoi prawo , wcześniej czy później będziecie musieli ludzią wypłacić ich zaległe pensje .

@@ja

To jak to jest kali może ukraśc krowę ,ale kalemu to już jest przestępstwo.Kto pracował kiedykolwiek w Norge. Kto pracował sumiennie całe swoje godziny-monitingi są-kto kradł środki i papier,komu ochroniarze i kierownicy obiektów potwierdzali na listach obecności nieprawdę , nawet długopisów nie zmieniał gdy listę podpisywał za cały miesiąck to zostawiał poswojej pracy (usunięte przez administratora) ,.Są jednak rzetelni pracownicy ale oni tu nie robią kłamliwych i nierzetelnych informacji,kto słuchał kierowników na obiektach żeby przestać pracować, a potem skwapliwie robili protokoły karne .tTo są fakty potwierdzone. Zwierzchnicy w centralach zapowiadają wietrzenie pokoi.A dla wiadomości proszę sprawdzić listę podatników vat podobno Norge tam jest. Prawda broni się i winni odpowiedzą.Jl

presesina

To Twoja opinia. Pracodawca ma swoją. Jeśli są różne i nie można dojść do porozumienia to sprawa trafia do sądu. Tam wezmą wszystko pod uwagę. Jak wcześniej pracodawca wywiązywał się z terminowego wypłacania? Pensje były zawsze przed terminem. Dlaczego pracodawca nie wypłacił w terminie. Nie jest to celowe działanie. Czy pracownik ma uzasadnienie swojej decyzji? Pensje były wypłacane przynajmniej częściowo pracownikom, którzy aktywnie pracowali. Czy pracownik miał prawo odejść z dnia na dzień przyczyniając się do pogorszenia sytuacji pracodawcy? I tu możecie się zdziwić. Nawet prawnicy doradzający pracownikom twierdzą, że nie ma takiego prawa. Umowa obowiązuje w dwie strony. Obie muszą przestrzegać okresu wypowiedzenia. Pozdrawiam wszystkich speców od prawa pracy, którzy wolą pracować sprzątając w NORGE. Mimo wszystko to nobilitujące dla firmy, że ludzie o takiej wiedzy i kompetencjach zatrudniają się w tej firmie i pracują z mopem a nie prowadzą własnych kancelarii prawniczych.

Olka
@presesina

Za pracę która wykonuje nie otrzymuje od miesięcy wynagrodzenia jak nie wina pracodawcy to czyja a składki do ZUS gdzie są pracodawca ma na wypłaty to dlaczego nie wypłaca?

@presesina

A brak umów, składek ZUS, wypłaty zamiast 3490,00 to odn3010,00 ,to samo się zrobiło. Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Większych bzdur nie słyszałam.

Szczecin

@Szczecin

I to jest prawda ja nie mam za maj wypłaty. I nie opuściłam żadnego miejsca pracy poszłam na l4 z powodu choroby kręgosłupa. I ponoszę jakąś chora kare

@Dorota

Czemu piszesz, że to kara? Za chorobowe by ci zabrali pieniądze? Daj znać, czy rejestrują w ogóle pracowników i czy należy im się ubezpieczenie, chciałabym zrozumieć, co się dzieje, bo teraz to już sama nie wiem, czy warto tam wchodzić w jakikolwiek kontakt z nimi i się interesować pracą. A na rozmowie jest w ogóle mowa o jakichkolwiek karach?

@Ewa

Ja nie otrzymałam wypłaty za maj ubezpieczenie wyrównali w lipcu za maj. Tylko jedna osoba w Wałbrzychu otrzymała. wypłatę. To jakaś kara za nie lojalność wobec firmy podobno. Robią z ludźmi co chcą

gagarin
@Dorota

kara to będzie jak pozwą, tych co zeszli z obiektów z chwili na chwilę bez zachowania okresu wypowiedzenia, o pogorszenie sytuacji firmy. Ile tam mogą z Was wycisnąć? Trzy miesięczne wynagrodzenia?

@gagarin

No ja nie zeszłam 3 dni przed końcem umowy poszłam na chorobowe i też ponosze jakąś karę i brak za maj

MONA
@gagarin

Niestety pracownicy nie zdają sobie sprawy, że mają prawo napisać wniosek o natychmiastowe rozwiązanie umowy, z powodu nie wypłacania terminowych wynagrodzeń. Nie obowiązuje wtedy okres wypowiedzenia.

@MONA

Ten pracodawca w miarę możliwości płaci i to co piszesz nie ma zastosowania. Co innego gdyby celowo nie wypłacał.

paragraf

Na tyle, że nie możesz mu zarzucić, że nie chce. To wystarczy aby ci co wypisali wypowiedzenie w trybie natychmiastowym byli traktowani jak porzucający pracę. No ale w NORGE sprzątali sami znawcy prawa pracy. To tez świadczy dobrze o firmie.

MONA
@paragraf

Mojego zdania nie zmienisz. Ja nie porzuciłam pracy, nigdy nie byłam na l4, moja umowa po prostu wygasła. Tyle co oni artykułów Kodeksu Pracy naruszyli to się nie zliczy.

@paragraf

Nie ma w kodeksie pracy wypłata wynagrodzenia w miarę możliwości, to jest jego obowiązek. W NORGE, HR SYSTEM, HERMES są te same osoby zarządzające i w każdej z tych firm ludzie nie otrzymują wypłat, to o czym to świadczy. Wypłatę płaci się wszystkim pracownikom. Zobaczymy dzisiaj kto będzie tym szczęśliwcem i otrzyma wypłatę zaległą i tą bieżącą. A na wydanie świadectw pracy też jest termin, który też jest nie dotrzymany, więc o czym ty w ogóle mówisz.

@paragraf

TO, że ktoś wypowiedział umowę w trybie natychmiastowym to nie znaczy, że ma być traktowany jak porzucający pracę. Może znalazł pracę lepszą i nikt mu nie zabroni wypowiedzieć umowę. to on sam decyduje , gdzie chce pracować. To co ty wypisujesz to już się robi śmieszne. Za darmo to można pracować u siebie w ogródku i to się tyczy wszystkich trzech firm.

@kas

A jak firma znajdzie lepszego pracownika i z tego powodu wypowie Ci umowę w trybie natychmiastowym, to też powiesz że ma prawo? W temacie wypłacania, tak każdy ma prawo do otrzymania wynagrodzenia ale każdemu mogą się zdarzyć problemy. Jeśli firma stara się wypłacać wynagrodzenia ale z jaki powodów nie może tego zrobić. To nie jest to celowe działanie. Ten Wasz słynny artykuł 55 k.p. nie ma tu zastosowania. Za to firma może skorzystać z artykułu 52 kodeksu pracy. Zapominasz, że prawo nie działa tylko w jednym kierunku.

@paragraf

To się mylisz, nikt nie będzie czekał w nieskończoność na swoją wypłatę. Firma nie może wypłacić miesięcznego wynagrodzenia ,ale za to wypłaci podwójnie i to w miarę swoich możliwości śmieszne. Par.52 ma swoją moc, gdy pracownik naruszy swoje obowiązki. To pracodawca naruszył swoje obowiazki. Niech się nie dziwi, ze pracownicy dają wypowiedzenia z jego ewidentnej winy. Mało tego to jeszcze dochodzi brak ubezpieczenia w ZUS i o czym my tu mówimy.

@kas

Ok. Widzę, że jesteś kolejnym specjalistą od prawa pracy, który sprząta/sprzątał dla NORGE. Skoro wiesz lepiej to nie dyskutuję, p.s. Zastanawia mnie czy jako znawca prawa mniej zarobisz niż w sługach sprzątania? Czy po prostu bardziej lubisz tę robotę?

kas

Trzeba zacząć z jakich obowiązków się wywiązuje wobec pracownika żadnych. Brak wypłat, ubezpieczenia, co niektórzy nie mają umów, odzież ochronna. Mają kontrole za kontrolą, zrywane są umowy i dalej będą mówić, że to przejściowe. Aoni swoje pieniądze będą brali.

@Ewa

Nie dostaliśmy wypłat za maj bo jak to stwierdził koordynator kara za nie lojalność wobec firmy. ZUS opłacony z dużym opuznieniem

@Dorota

Ten koordynator to niech się trochę douczy, a jaka powinna być kara dla firmy za brak wypłat, ZUS-u. Potrącenie lub brak wypłaty przez pracodawcę powinno być udokumentowane na piśmie lub nałożona przez Sąd. On też dostał karę za brak motywacji pracownika do pracy. Brawo dla koordynatora.

@

Ulka

Czy ktoś w Gorzowie wielkopolskim dostał wypłatę?

Krejna

Nie miałam odprowadzanych składek do ZUS przez okres 2 lat!!!! I w tym wypadku również skorzystałam z art 55. Oczywiście mam pismo potwierdzające z ZUS, że składki nie były odprowadzane.

@Pracownica

To tobie się coś pomyliło, każdy pracownik jest w innej sytuacji. niektórzy nie mają umów i są nie zgłoszeni do ZUS-u. Fajnie się pracuje bez urlopu, w razie choroby nie należy się zwolnienie, dodatkowo nie ma wypłaty, nawiasem mówiąc nic nie ma tylko pracuj i się nie odzywaj. Myśmy do tej sytuacji nie doprowadzili. Krótko mówiąc szef, kadrowa. koordynator też swojej pensji nie dostali. Więc nie komentuj. Nie ten poziom, aby komuś grozić czy obrażać. Ciesz się , że dostałaś wypłatę.

Pracownica

Dobrze ja rozumiem ze nie każdy jest w takiej sytuacji jak ja. Rozumiem, że są o wiele gorsze przypadki. Jednak mówię też ze można to załatwić z kulturą i klasą a inni używają do tego gróźb i życzeń wszystkiego co najgorsze i to jest według mnie poniżej pasa. Nie mówię że to pani grozi czy ktoś konkretny mówię tylko to co usłyszałam od swojego koordynatora który z takimi ludźmi musiał się niestety mierzyć. Mój koordynator również jest pomocny choć słyszałam ze inni naprawdę potrafią pracownikowi dać w kość i dlatego waszą złość tez rozumiem, ale wszystko ma swoje granice dobrego smaku. Nie mniej naprawdę liczę ze wszyscy dostaną należne pieniądze i nastąpi spokój. Pozdrawiam miłego dnia :)

@Pracownica

Kultura i Klasa działa w dwie strony , bo jak się nie odbiera telefonów i nie umie się sytuacji wytłumaczyć co się dzieje pracownikom tonie ma się co dziwić że niektórzy tak reagują. W końcu pracownicy są też częścią tej firmy i razem z szefostwem się martwią. Już dawno przestałam nawet sporadycznie dzwonić jak i pytać się koordynatora o wypłatę, bo co on ma mi powiedzieć. Pozdrawiam

@kas

Tak oczywiście tez ma tutaj pani rację. Razem tworzyliśmy tą firmę bo bez nas by jej po prostu nie było. Zobaczymy jak to sie wszystko zakończy.

Xyz
@Pracownica

Wypłaty nie są blokowane przez to że pracownicy składają pozwy tylko dlatego że firma robi przekręty.Z winy pracodawcy nie ma wypłat w terminie i to nie pierwszy raz dzieje się to od paru miesięcy.Jesli ktoś nie potrafi poprawnie uczciwie zarządzać firmą powinien mieć zakaz wykonywania prowadzenia działalności.Pranie blokowanie a kiedy wypłacanie czy tak będzie aż do września i to jest wina uczciwie pracujących ludzi.

@Xyz

Nigdzie nie powiedziałam ze to wina pracowników bo sama do nich należę i musiałabym winić za tą sytuacje samą siebie i nas wszystkich. Oczywiście firma zle zrobiła bawiąc się w dziwne gierki i teraz za to płacą chyba najgorszą karę przynajmniej na ten moment. Co prawda zdarzają się firmy o wiele gorsze niż ta. Jednak osobiście ja zostałam tylko i wyłącznie dla obiektu bo jest naprawdę fantastyczny ludzie wspaniali wspierający nie szufladkujący na stanowiska itp i przez to tez powiedziałam jeśli firma upadnie weźmie mnie inna. Obecnie na tym obiekcie norge jest juz moja 3 firmą. Tak czy siak bardzo bym chciała abyśmy my wszyscy dostali należne pieniądze na czas i ta chora sytuacja wreszcie się skończy i wszyscy pracownicy wreszcie będą spokojni.

@Xyz

Jesteś po prostu g(usunięte przez administratora)) ,anonimowo latwo jest ferować wyroki ,bezduszność skarbówki jest porażająca.człowiek dla nich jest nikim .widzą tylko to co im do głów nawkładali nawet łamiąc prawo pozyskać od przedsiębiorstw i firm jak najwięceĵ kasy nie licząc się z konsekwencjami.są bezkarni w swoich działaniach.

Kas
@Pikuś

Wice versa, na własnej skórze odczuwam ten cały bałagan. Brak składek do ZUS -u,składki zdrowotnej,podatku do US,pomniejszona wypłata o 340 zł od Stycznia 2023,teraz brak wypłaty brak umowy,to co to jest jawny według ciebie. Jawny przekręt,wyzyskiwanie pracownika. I nie pisz mi tu o uczciwości pracodawcy.

jadzia
@Xyz

NIe bardzo Cię rozumiem. Skoro jeszcze pracujesz w tej firmie to znaczy, że nie masz lepszej pracy. Co bardzo dziwi w kontekście tego co piszesz o obecnym Twoim pracodawcy. No ale skoro pracujesz to nie podcinaj gałęzi na ktorej siedzisz.

Kas

Nie tobie się muszę tłumaczyć , że firma (usunięte przez administratora) pracowników to widać gołym okiem. Nawet nie mają odwagi się przyznać do tego bałaganu. Sam brak jakiegokolwiek kontaktu z nimi świadczy , że pracownika mają gdzieś. A czy będę dalej pracować zobaczymy po wyroku Sądu. I to nie ja muszę rezygnować z pracy tylko.....

Krejna
@Pracownica

Proszę dalej bujać w obłokach. Powodzenia.

#@
@Pracownica

A ja w czerwcu dostałam pół wypłaty a za lipiec i początek sierpnia ani grosza Firmacstacil obiekt a koordynator nie odbiers

Zostaw merytoryczną opinię o Norge Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Norge Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Norge Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Norge Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 11 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Norge Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Promienista 121
    60-141 Poznań