Opinie o Tanie Taxi Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tanie Taxi Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tanie Taxi Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tanie Taxi Sp. z o.o. w Warszawa

Gutek

Jak teraz wygląda praca kierowcy w tanie taxi? Da się zarobić?

Kierowca bombowca
@Gutek

Wygląda tak: dostać się jest łatwo. Auta zalegają im na placu. Szef- kawał ....nie napiszę czego. Facet z problemami,wyładowuje je na kierowcach. System pracy: jeździsz jak i kiedy chcesz. Przydzielanie zleceń: żenada. Panie na centrali rządzą i dzielą,nie ma żadnej uczciwości w przydzielaniu zleceń. Jesteś kolegą,albo upowłazem,możesz liczyć na dobre zlecenia. Jak nie ,pozostaje Ci chałtura na której ledwo co zarobisz ponad to co oddasz na paliwo oraz samochód. Będziesz jeździł całymi dniami 12-14h i zarobisz mniej niż pracownik żabki ( na czysto). Właśnie z powodu tego "kolesiostwa centrali" nie polecam tu pracować. Zwyczajnie zlecenia są dawane "po układzie ",a nie uczciwie tak jak to powinno być.

Bianka Nowy wpis

hej, na stronie widziałam ze można przyjąć się jako pracownik centrali. Tutaj natomiast pojawiały się jakieś odradzające komentarze względem pracy ale chyba nie są wystawione bezpośrednio przez pracowników z biura. można więc prosić o opinie? na wakacje bym aplikowała

Czyli jak się przykoleguję tak jak poprzednik zasugerował to mam szanse na fajna kasę tutaj? Pojawiło się stwierdzenie, że na neutralnych warunkach zarabiasz podobnie jak sprzedawca w żabce, czy to się zgadza? a jak mam lepsze zlecenia to ile wyjeżdżę?

Kierowca bombowca Nowy wpis

Raczej marne szanse na dobry zarobek( no chyba że 3 tys dla kogoś to dobry zarobek,preferencje są różne i oczekiwania). Tak jak było napisane,naprawdę dobre kursy tylko po "układzie". Inaczej będzie wpychologia kursów po 25zł na siłę,jeszcze do tego z dojazdem 5-6km do samego klienta. Jak odejmiesz koszt paliwa,amortyzacji,czasu itp, okaże się że jeździsz za przysłowiowe parę groszy. Albo całymi dniami by cokolwiek zarobić. Tak działa ta korporacja. Tu nie automat rozdaje kursy przeliczając czas dojazdu,kto jest najbliżej itp. To robią panny z centrali wg upodobań i kolesiostwa. Nawet jak jesteś kilometr od klienta,a nie po znajomości lub podpadłeś u nich bo nie wziąłeś czegoś co Ci się absolutnie nie opłacało,dostanie ten co jest 5 kilometrów od niego. I tu nie ma się co okłamywać,podejdź ,popytaj ich kierowców jak to wyglada,większość Ci powie to samo( a reszta to ci po znajomości). Dlatego tyle aut u nich na placu,i taki przemiał kierowców. Jak masz jeździć tam tylko po to by zarobić na auto+paliwo+ bazę oraz bardzo słabe wynagrodzenie w przeliczeniu na godzinę pracy,to sam sobie odpowiedz czy ma to sens. Do tego są często duże przestoje w zleceniach.(usunięte przez administratora)

Gutek

Jak teraz wygląda praca kierowcy w tanie taxi? Da się zarobić?

@Gutek

Czy da się zarobić? Pytanie pewnie ile? Ogólnie to widzę w opisie na stronie, że jest to całe świadectwo o niekaralności w wymogach. Czy są w tym przypadku jakieś małe ustępstwa? Ktoś wie? ta odporność na stres tez mnie zastanawia. Występują jakieś szkolenia?

Ala

Nieistniejąca firma? nie wiem na ile to sprawdzone informacje są ale jeśli jest tak jak Pani pisze to czemu ludzie robota teraz się interesowali? Ktoś inny ogłoszenia wystawia? Gdzie one w ogóle są dodawane, bo mnie to żadne nie rzuciło się teraz w oczy?

Fiszman

Firma oficjalnjenie istnieje i nic się nie zarabia. Tylko weksle trzeba podpisywać żeby potem mogli cię ganiać. Karany możesz być jak najbardziej,nawet teraz właściciel siedzi w więzieniu za napady i narkotyki

@Ala

Jak nie isniejącej firma Zadzwoń pod numer centralne !!!!

150 aut składa się na firmę? Liczbę ludzi z centrali tez może znasz? Dla nich również ogłoszenia widnieją na stronie (o ile piszemy o tej samej firmie, bo widzę ze do jakichś rozbieżności może dochodzić). Z tą karalnością, o której tu napisał jak w końcu może być? ktoś testował?

Kierowca bombowca Nowy wpis
@Gutek

Nikt jeszcze odnośnie świat nie odpowiedział? Sam bym chciał wiedzieć jaki nastrój teraz występuje wśród pracowników. Mnie i tak prezent by ominął, bo pewnie nie zdążyłbym się dostać do tego czasu. Tak w ogóle ile to trwa? Mam na myśli proces rekrutacyjny teraz, gdy jeszcze dziś bym się zgłosił to kiedy podpisze umowę?

Jakie problemy może na siebie sprowadzić zatrudniając się tutaj? Zaciekawił mnie ten temat. Możesz rozwinąć? Jakieś problemy z wypłatą, umową czy o co chodzi?

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Filip

Czy pracownicy dostali premię/prezenty na święta ? Czy zmieni się wynagrodzenie dla pracowników po podwyżce najniższej krajowe adekwatne do wzrostu wynagrodzeń ? Czy już są przygotowane aneksy do umów ? Inspekcja pracy chętnie odwiedzi to miejsce

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Tanie Taxi Sp. z o.o.?

Czy w Tanie Taxi Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Jacek45

(usunięte przez administratora) trzymać się z daleka .Zamówiłem Tanie taxi ze strony internetowej a przyjechało Opto taxi z dwukrotnie wyższa taryfą za kilometr jak była podana na stronie internetowej. I jeszcze mało tego żeby było śmieszniej kierowca przyjechał 40 min wcześniej za co zostałem policzony . .Gdyby nie to ze spieszyłem się na samolot zamówił bym inną . (usunięte przez administratora) omijać szerokim łukiem i odpowiednio zareklamować wśród znajomych

Jaki jest okres rozliczeniowy w Tanie Taxi Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Michał Taxi

Znając tych ludzi to nigdy;-) przenieśli siez Ursusa na targowek chyba Odrowąża. Nie widać ich na Warszawie firma niedługo będzie do zamknięcia za przekręty szefow i pracowników, Z daleka od tej firmy, nadal biją i straszą kierowców. Zmieniłem korpo i mam święty spokój i nikomu niepolecam tanie Taxi!!!

@Michał Taxi

Fırmy pracuje o Ponad sto ludzie ı ty tylko tak myslisx kolega ????

@Koki

Ostatecznie te dawne przewidywania były jakkolwiek słuszne? jak to do dziś sie poukładało? będzie praca czy nie bardzo?

Izabela

Ocena jako były pracownik... A z którego stanowiska i czym umotywowana? kierowca czy współpracownik? z atmosferą na dziale różnie bywa to pytam, bo ciekawa właśnie jestem jak na dys się pracuje. między sobą się dogadują jakoś czy i tak każdy za dużo roboty ma?

Izabela

Piszesz, że "mogę"... pytanie dlaczego? Masz co do tego jakieś szersze uzasadnienie? Z czego miałyby wynikać te opóźnienia?

Halina

To jak to wreszcie jest? Piszecie, że przy 8h idzie spoko zarobić, a potem, że nie ma wgl zleceń. Mąż chce aplikować jako kierowca, i średnio wiemy, co teraz robić. Były może już jakieś podwyżki skoro zwiększa się pensja minimalna?

Kuba

Ciekawe co będzie jak wróci Rudy. Czas szybko zleci a problem zostanie. 60tki wiedza o co chodzi

Blady

O co tu chodzi wogle?

Pawel
@Kuba

Czekam na to i odliczam każdą minutę.

FokusLPG
@Pawel

To jeszcze długo będziesz liczył chyba

@FokusLPG

Zaczekam cierpliwie

@Kuba

Cala moja rıdzına na niego czeka!!!

Bentlej
@Osman

Jego rodzina też pewnie czeka, albo już nie czeka

@Bentlej

Ja tu jestem swoje ımıem a jakis nicky psydonim jak ktos chce d mnie pısac proszie ze swoje ımie pısac!!!!!!

Rossmann
@Osman

Gdzie te jaguary tanie Taxi ?

Bentlej
@Rossmann

Jaguary stoją w garażu obok tego bentleja

Rossmann
@Bentlej

@Bentlej No kręcąc kebaba można się dorobić

@Rossmann

Jak sie na fabryka kebaba Mozna dorobic !!!

Henryk N
@Osman

Jakieś nowe sensacje ktoś wie?

@Henryk N

O jaki sanscaje ches wiedzic?

Henryk N
@Osman

Sensacyjne wiadomości kryminalne, jak tam ?

Borowik
@Henryk N

Macie pozdro od Filipa powiedział, że niebawem zdejmie zielone naklejki Halo i firmę poprowadzi Biluś i Paula a on będzie zajmował kierowcami :)

Filip

No nie wiem czy haha, zniszczyliście tą firmę i zostało 20 samochodów na mieście nie wspominając o centrali teraz to banda(usunięte przez administratora) pracuje, nie to co na początku a (usunięte przez administratora) Ania odstrasza na kilometr

Taxi
@Filip

Racja z ta Anka, śmierdzi od niej z daleka. Ale wiadomo z jakiego powodu ja trzymają tam. Pracować tez średnio potrafi

Filip czy Paulina
@Filip

Co czy do tego? Firma jest nasza I pracuje normalny ludzie Ps: Co do Auto nie 20 tylko wiecie

Os
@Taxi

Nıby z jakiego powodu anıa pracuje?

Nie będzie niczego
@Borowik

Podczas pandemii chcesz reaktywować korporacje to gratuluję przedsiębiorco za 5 groszy, już lepiej idz rudzielcu na 1 listopada znicze sprzedawać a zima choinki, latem truskawki

Taxi
@Os

Zapytaj się jednego z właścicieli lepiej

Pałyna to w hustlerze tanczy
@Taxi

I raczej o firmie już nie myśli, a rudemu to jeszcze do wyjścia dalej niż bliżej, 2030 to najszybciej jak gdziekolwiek wyjdzie

kierowca
@Kuba

rudy nie ma do czego wrcacac

ex pracownik
@Filip

banda to pracowala jak filip z paulisia byl (usunięte przez administratora) sama tam byla nic wiecej

Jan
@Henryk N

Podobno młody Pajka siedzi gdzieś słyszałem na kursie nareszcie no go kwestia czasu była

Co ma byc

Bazdomny bedzie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Tanie Taxi Sp. z o.o.?

+48 507 026 271 Numer Kontakty Pan pawel

Kompromitacja

Drogie samochody w złym stanie i do tego brak zleceń albo zlecenia za grosze. Nic się tunie zarobi

@Kompromitacja

2021-2022 Toyota corolla Stary Auto ????

KIEROWCA
@Kompromitacja

JA PRACUJE I NIE NARZEKAM PRACA JEST O KTOREJ BY SI ENIE WYJECHALO NIE MA CO NARZEKAC , Z CENTRALA SIE BARDZO DOBRZE WSPOLPRACUJE POLECAM

Zgadzam:)

bilus
@KIEROWCA

Widze wlascicieli nie opuszcza poczucie humoru i sami wypisuja tu te brednie oby was rudy rozliczyl za te farmazony

Czytać się nie da tych kłamstw xd Weźcie się cierpy do roboty a nie piszecie jakieś bzdury pracy jest od groma pracuje od początku pandemi. Nie ma żadnych kursów pod stołem ani pupilów dyspozytorni wystarczy 8h pojeździć nie wybrzydzać w kursach i cztery paczki spokojnie w kieszeni gorąco pozdrawiam. Polecam ta korporacje, miła dyspozytornia, często długie kursy. Od kiedy jeździmy po 2zl jest rewelacja!!!

Mickiey

Masz rację. Tylko pamiętajcie o końcówce tel 658

@Mickiey

@Mickiey lec trollować gdzieś indziej mówimy tu o prawdziwym tanim Taxi 666666651 a nie o jakiejś Fałszywej korporacji Tanie Taxi Polska które zeruje na naszych klientach i opini

Lina
@216

BArdzo dobrze powiedziane :) Tylko i wyłącznie korporacja Tanie TAXI )

Henry
@216

Hahaha zapomniałeś napisać że większość tych pieniędzy oddajesz co tydzień do biura nieudaczniku

kierowca
@Henry

na auto mozna teraz w jeden gora dwa dni zarobic

@Henry

Te cztery paczki miałem na myśli na czysto już po odliczeniu auta, paliwa, ciastka i kawy

Niestety dochodów nie wykazuje wiec nikt mi auta nie da - jedyny minus. Ale właśnie zmieniam auto na nowa corolle 2020 dramatu nie ma.

Henry

Oczekuj na co?

@Henry

Propaganda 400zł to przez 3 dni obrotu nie ma zalogowanych tylko kilka aut,nie opłaca się jazdą tą taksówce żadnej ludzie biorą samochód w poniedziałek i chcą oddawać w środę.Nie ma pracy w Ele a co dopiero w tym kurniku

A rozłam firmy i numer 658 to nie jacyś podrabiańcy tylko osoba która w pierwszej firmie bardzo pomagała i tyle .

byly kierowca
@Anna

w czym pomagala ? w upadku firmy chyba policja na miescie samochody zabierala jezdzilem tam kiedys wiem jak bylo

@216

Witam zgadzam się z opinią kolegi jeżdżę od 1 lutego w pierwszym miesiącu chciałem sprawdzić siebie i firmę zrobiłem 360 kursów Luty .Więc kto mówi że nie ma pracy to chyba siedzi w krzakach albo czeka pół dnia na super kurs bo ten za 15 to bee. Rozliczenia na czas bez problemu.czesc aut zostaje wycofywanychi zastępują je nowe .Kierowcy którzy przyszli że mną w lutym pracują do tej pory jakoś nikt nie odszedł.Panowie tylko trzeba pracować a nie narzekać że gdzie indziej jest super tylko tu nie pozdrawiam.

Hahahah
@5

Hahahaha proszę Cię śmieszny jesteś w lutym nie było zleceń w ogóle od marca do maja była tragedia A Ty mówisz że zrobiłeś 360zlecen hahaha to byś musiał przez 50dni jeździć po 14 godzin hahahah

@Hahahah

Nie znajdę statystyk z lutego ale spodziewam się ze spokojnie 300 tez miałem :) Widać nie każdy się nadaje, widzę ze dużo kierowców sobie nie radzi. Zakupy ( czteropak i paczka fajek) za 50 zł to była bajka pozdrawiam

Z kimś mnie pomyliłeś ten numerek jest ze mną od początku

Ona

AUDI TEŻ OD POCZĄTKU ?

@Ona

Audi ? O co pytasz ?

bartek
@216

4 paczki haha. Napisał pawełek, bo takie głupoty opowiada w tej norze na rozmowie. A tak naprawde cieżko 40 zł zarobić dziennie

@Anna

Jak pomogła ??

Konkretny
@216

Da sie wyciągnać tą czwórke na ręke , nie siedząc pół życia w swoim samochodzie, eksploatując go pod sufit?? praca dla frajerów, czy normalna firma z uczciwymi pieniędzmi?

@Mickiey

Czy numer to?

Osman

Dobrze, bili na potęgę. Szczególnie pewel

Kajdanowicz

Widziałem jak bili

Filipo
@Kajdanowicz

Czemu nie poszedłeś na pilicja

Kamil
@Filipo

Dlaczego wspominasz o policji w kontekście pracy tam? Napisz lepiej ile tam się zarabia, czy można liczyć na stałe, dobrze płatne kursy?

Biluś
@Kamil

Tak się tam zarabia dużo, że Paulina poszła tańczyć na rurze i śpiewa stalowa rura !

Wiecie, czy Tanie Taxi Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Osmn

Co cię to interusuje to?

Kamil
@Osmn

To może Twój przyszły szef pytać! Lepiej napisz jak się obecnie pracuje? Pisano, że dwa lata temu można było spokojnie wyrobić 4000 na rękę, a teraz pewnie i 5000 wpadnie? Dyspozytornie też chwalono. A Ciebie co tam trzyma najbardziej?

@Kamil

To jest bardzo prwatnie pytanie:)

@Kamil

Niby kto bedzie Novi szefiem?

Osm
@Kamil

My tu czyma pani Paulina :)

WIKI
@Kamil

POLECAM PRACY DUZO DYSPOZYTORNIA BARDZO WPORZADKU !

Guseppe
@Osmn

A dlaczego nowy szef, co się tam dzieje w Zarządzie ?

Nowy słup
@Guseppe

Nowy szef -nowy słup tylko problemy stare

@Nowy słup

Możesz pisać tak na prawda kto tam szefiem? I jaki problemy

Warszaw
@Koki

Najgorsza firma świata, totalne dno. Gorzej się nie da.

@Warszaw

Ja Jusz tanie Taxi pracuje i wszytko ok! I dobrze się zarabia praca dużo

KIEROWCA

POLECAM PRACE , MOZNA ZAROBIC OD 500 ZL DZIENNIE JEST PRACY NIE MA CHORYCH KAR , KIEROWCY SA DOBRZE TRAKTOWANI PRZEZ DYSPOZYTORNIE

Kajdanowicz
@KIEROWCA

Nie ma już kar fizycznych?od kiedy nie bijecie pracowników?

Gas

Witam, zastanawiam się nad pójściem do Tanie Taxi, jak oceniacie? Jakie stawki i jak ze zleceniami?

Tanie taxi
@Gas

Proszę do biuro zadzwonicz Wszytko pan się dowie 507026271 pan Paweł

Urszula
@Gas

I jak tam rozmawiałeś z nimi? Planujesz zacząć pracę? Jak wyglądała rozmowa? Mój znajomy też szuka pracy.

Bozkurt

Jak na tle innych korporacji, Hallo/Tanie Taxi Jest w stanie wygenerować zlecenia dla kierowców ? Czy pandemia wyeliminował prawdziwe taxi na rzecz Bolt, Uber itd...

Czy w Tanie Taxi Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Koki

O jaki nagrody się pytas?

Szymon
@Koki

Jakiekolwiek? :D Jakieś premie wpadają? Mieliście dodatki na święta?

@Szymon

Hahaha!

Nagana

Pan Filip dawał nagrody ale już nie daje, to taki przedsiębiorca był dobry ale ostatnio przestał się wogle usmiechac

Szymon
@Nagana

Z jakiego powodu tak jest? Firma wpadła w jakieś większe problemy finansowe?

@Szymon

Czy firma komuś winy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Tanie Taxi Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tanie Taxi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tanie Taxi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tanie Taxi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tanie Taxi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tanie Taxi Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tanie Taxi Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 668 ocen.
  • Grzybowska 87
    00-844 Warszawa