Opinie o Tanie Taxi Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tanie Taxi Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tanie Taxi Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tanie Taxi Sp. z o.o. w Warszawa

Mona

(usunięte przez administratora)! Wiem ponieważ mój facet pracyje w tej korporacji już spory czas!

Czajka reporterzy ds.wykroczeń

Przeglądając w necie to teraz najtańsze jest: Click taxi - 99 groszy km Mini drivers - 1,19zł km Seven taxi - 1,20zl km Bajer taxi - 1,50zl km Eko taxi - 1,60zl km Euro taxi - 1,80zł km Grosik,glob, volfra, też po 1,80zl km Dopiero potem Tanie taxi- 2zł km !!!!!!!!!! Więc jakie to tanie jak najdroższe ???

Grzegorz
@Czajka reporterzy ds.wykroczeń

Glob ma 2zł a tanie taxi 1,50 a nie 2 zł

Taxi
@Grzegorz

Glob nigdy nie mial i nie bedzie mial 2 zl. A Tanie-taxi ma 1,50 jK zamawiasz z apki.

@Czajka reporterzy ds.wykroczeń

Chodzi o to że kierowca tanio wozi. Zostaje po miesiącu 2300 na czysto

Aktualność
TAXI WARSZAWA zaprasza do współpracy.Kierowców na swoich autach jak na firmowych.
Poszukujemy kierowców do pracy na Taxi.
Do wyboru mamy tylko auta nowe z 2018.Do wyboru Mercedes E-klasa W-213,Jaguar XE,BMW 5.Wszystkie samochody są fabrycznie nowe przygotowane już pod Taxi.Auta są bogato wyposażone,każde jest w automacie i na alufelgach.Szukamy odpowiednich kierowców którzy lubią jeździć i będą dbali o samochody.

prosiaczek

ale fajny jaguar na fotce

@prosiaczek

Alufelgi hmmm interesująca oferta

Pablo

Dzień dobry, mam takie pytanie czy ktoś na tym forum zna kogoś kto ma na wynajem samochody w automacie w normalnej cenie?? Wszyscy posiadaja tylko i wyłacznke manuale a nie oszukujmy sie zeby zarobic trzeba jezdzic a zeby sobie zycie ulatwiać to musi być automat nie ma inne opcji. Pozdrawiam

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Witam Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda jazda w Tanie Taxi. Czy macie dużo zleceń na swojej dzielnicy? Czy jeździcie po całej Warszawie? Czy jest dowolność godzin jazdy? Pozdrawiam

Hanna
@Zainteresowany

Mnie też interesowałyby te kwestie. Dlatego też trzymam kciuki, żeby ktoś dobrze zorientowany, najlepiej pracownik Taniego Taxi, szybko odpowiedział. A masz już jakieś doświadczenie, jeśli chodzi o pracę jako Kierowca?

Darek kierowca

Dlaczego już nie ma reklamy ? Mniej kursów sie zrobiło strasznie .

Patryk

Duzo zlecen zwlaszcza w dzien kursy dlugie zwlaszcza w niedziele warto wyjechac.

piekarz
@Patryk

Co z tego że w seven długie kursy jak po 1,20zł nie da się jeździć ? Marna stawka.

@piekarz

Czy są perspektywy że stawka będzie niedługo większa? Jako pracownik firmy co możesz jeszcze powiedzieć o Tanie Taxi Sp. z o.o., warto myśleć nad składaniem CV do tej firmy? Liczę, że uzyskam odpowiedź na moje pytania, byłbym wdzięczny.

podlipny
@Adam

STAWKA JUŻ JEST WIĘKSZA .2 zł za km

tomiiii

oklamuja kierowcow serwis musiałem robic po kojej strkbie jikt nie byk laskawie zwrocic za serwis. auto na bierzaco rozliczone a hlowny szef powiedzial ze (usunięte przez administratora) go obchodzi bo ti nie ich auto. nie polecam pracy tam chyba ze chcesz dorabiac szefa.

Kopacz

Chcesz być bogaty? Zarabiać dużą kasę??? Panowie widzę że narzekanie więc zapraszam do seven taxi tam zrobicie. Baza 350 zł chcesz wynająć auto dzwon 576-541-087 Praca na przewozie osób dużo zleceń. Seven taxi Warszawa Zapraszam wszystkich co chcą w końcu zarabiać. Brak dyżurów,miła atmosfera.

Nattka

Już nie rozumiem .Dzwonę do tanie taxi a tam Seven taxi . Czy te korporacje się połączyły czy maja wspólną centralkę telefoniczną ? i czy stawka jak pani w seven taxi powiedziała 1,20zł za km jest to stawka tanie taxi czy seven taxi? Czy cena 1,50zł za km jest aktualną ceną ?

art

zgłupieliście żeby klienta uczyć że za 2 zł pojedzie autem za 200000zł. przewalacie tylko kapitał a zysku netto tyle co najnizsza krajowa. za 2zł to mozna wozić autem za 20tyś lpg. jeszcze trochę i będziemy podawać kawę obiad i nagrody rzeczowe za skorzystanie z taksówki. Nauczyliście klientów żeby jechał tą taksówka co za półdarmo wozi bo promocja. będą jezdzić taką gdzie większa promocja

Mari

Witam, jest ruch w prestige? Ktos cos wie?

Sławomir
@Mari

Są zlecenia ale najlepiej wychodzą kursy z ulicy bo wtedy w dzień 3zł/km a w nocy 4,50zł hotele,dyskoteki,kluby. Głównie na to się nastawiaj z aplikacji 2-3 w tygodniu na PRESTIGE.

Franek
@Sławomir

Ale w seven nie ma prestiż. Mają zwykle auta .

Diana
@Franek

a co ten seven?

Basia
@Diana

Seven to Tani przewóz jak uber ale nie taxi

506-925-421

Dużo pracy zwłaszcza w dzień zobaczymy jak będzie pod nowymi Hotelami fajnie że jest dużo gotówki.

ktoś

ogarnijcie sobie normalnych kierowców a nie zje... którzy wyprzedzają na skrzyżowaniu, zajeżdżają drogę i ubliżają ludziom jadącym zgodnie z przepisami, ja nie polecam i po dzisiejszej przygodzie na bakalarskiej absolutnie nigdy nie skorzystam i nie polecę

KEZSUS

20 LAT NA TAXI SPORO WIDZIAŁEM NIEMA JAZDY NA SWOIM PONIŻEJ 2.40

Seven taxi 1,20
@KEZSUS

A Radek mówił ze się da w niskiej stawce jeździć

Kala najlepsza w fitness
@KEZSUS

ci co chcą to zarobią i po 1zł

Rax

Dobre warunki sporo zleceń tylko męczą mnie częste rozliczenia.

Kris.wola

E tam,dzwoniłem ,150 zł + tankowanie min.50zl =200 PLN za wynajem auta za dobę . 30 dni po200 to koszt 6000 miesięcznie koszty samej Ekploatacji !!! a dla kierowcy,he he he he Jak Ma być tam Super????? Zarob najpierw na auto 150+50 min taktowanie czyli 200. Potem na siebie.Z czego?????? Chyba trzeba tylko trasy codziennie mieç do Berlina. Ha ha ha ha,dobre to.

Małgorzata.

To przewóz osób ,nie Taxi. To nielegalny przewóz osób!!!!

Lancer evo X
@Małgorzata.

Skąd taka informacja że to przewozy? Jeżdżą nie oklejeni jak tanie przewozy seven taxi i inni ? Czy mają okleiny ?

Zostaw merytoryczną opinię o Tanie Taxi Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tanie Taxi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tanie Taxi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tanie Taxi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tanie Taxi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tanie Taxi Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tanie Taxi Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 668 ocen.
  • Grzybowska 87
    00-844 Warszawa