Opinie o International Paper Cellulose Fibers Poland Sp. z o.o. w Gdańsk Maszynowa 20

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie International Paper Cellulose Fibers Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie International Paper Cellulose Fibers Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby drewniane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o International Paper Cellulose Fibers Poland Sp. z o.o. w Gdańsk Maszynowa 20

Jakie narzędzia pracy zapewnia International Paper Cellulose Fibers Poland Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Czy International Paper Cellulose Fibers Poland Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Nick Nowy wpis

Tak. System cztero brygadowy. 6-18 i 18-6 .Dodatkowo na pierwszy dzień swojej zmiany przychodzi się pół godziny wcześniej na operatywne. Płacą za to jako za nadgodziny.

Marta Nowy wpis

Jestem zdziwiona ze za przyjscie wczesniej tez płacą, znaczy ze dobra firma, prawda?

Aaa Nowy wpis
@Marta

Znaczy, że stosują się do Kodeksu Pracy XD

Witam, firma obecnie szuka ludzi na Operatorów Produkcji. Ktoś może się wypowiedzieć na temat płac i warunków pracy w zakładzie ?

Krystyna
@Zainteresowany

@Zainteresowany Witaj. Niestety nie jestem w stanie wypowiedzieć się na temat warunków zatrudnienia w International Paper Cellulose Fibers Poland Sp. z o.o..Ale odwiedziłam ich stronę internetową i dowiedziałam się, że ta firma jest światowym liderem w produkcji papieru, celulozy i opakowań opartych na włóknach. Posiada lokalizacje w ponad 24 krajach http://www.internationalpaper.com/pl. Myślę, że warto abyś złożył aplikację na wolne stanowisko i dowiedział się co Ci zaproponują. Myślę, że się z nami podzielisz krokami, które poczynisz.

@Zainteresowany

2500 na reke dla nowozatrudnionych, marne szanse na znaczaca podwyzke, kadra menedzerska bez pomyslu na rozwoj i nie docenia pracownikow. Duzo wiedzy do przyswojenia. Nie polecam.

Tak
@Zainteresowany

Operator produkcji jako Osoba nowozatrudniona dostaje wynagrodzenie 4200 zł brutto plus dodatek zmianowy oraz ewentualne nadgodziny. Osoba ta musi obowiązkowo zdać 3 egzaminy "stanowiskowe" w ciągu roku, warunek konieczny.

mariuszb
@Tak

A ile wynosi dodatek zmianowy?

xx
@Tak

hej, czy wiecie jakie teraz są warunki finansowe na operatora produkcji, warto?

Witam, zastanawiam się na złożenie swojej aplikacji do International Paper. Wiem, że obecnie nie ma naboru, ale czasami warto po prostu wysłać CV. Chciałbym się dowiedzieć jakie są warunki pracy i atmosfera? No i oczywiście czy istnieją możliwości rozwoju? Będę wdzięczny za szczerą odpowiedź.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie International Paper Cellulose Fibers Poland Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Leszno
Łukasz

Czy w firmie występują premie np.świąteczną czy wczasowe jak tak to w jakiej kwocie?

On

@Pracownik a czy szefowie przyjmują jakieś propozycje innowacji od pracowników?

Hej, czy w firmie International Paper Cellulose Fibers Poland Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Słaba próba reklamy. Pewnie tak, są również toalety i mydło w dozownikach

Nadgodziny ostatnio to niestety rzadkość. Nadgodziny są bardzo dobrze wynagradzane.

Filip

@pracownik Mam wrażenie, że komuś zupełnie nie po drodze z pracą a już z pewnością nie z tak dobrą firmą która wymaga!

Wiecie coś nowego odnośnie przedsiębiorstwa International Paper Cellulose Fibers Poland Sp. z o.o. w miejscowości Gdańsk, bo nie piszecie nic o nich, a nie wiemy jak u nich z zatrudnieniem jest.

Krystyna

Poruszasz w swojej opinii bardzo niepokojącą informację o zastraszaniu pracowników. Czy takie rzeczy są w firmie International Paper Cellulose Fibers Poland Sp. z o.o. na porządku dziennym i są długotrwałe? Pamiętaj jednak, że GoWork to forum publiczne i informacje, o których piszesz muszą być całkowicie zgodne z prawdą. Długo pracowałeś u tego pracodawcy?

Zostaw merytoryczną opinię o International Paper Cellulose Fibers Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w International Paper Cellulose Fibers Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy International Paper Cellulose Fibers Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

International Paper Cellulose Fibers Poland Sp. z o.o.

International Paper Cellulose Fibers Poland Sp. z o.o.