Opinie o Amilian Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Amilian Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Amilian Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amilian Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Czy firma Amilian Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Wanda Nowy wpis

cześć czy ktoś ma jakąś aktualną opinię na temat pracy tutaj? widziałam w ostatnim wątku wzmiankę o jakiś problemach w zarządzaniu a przynajmniej była to obserwacja jednej z pracownic. Było też coś na temat braku rozwoju... Ciekawa jestem czy do dziś w tym zakresie coś się zmieniło? Jak obecnie się tu pracuje i na jakie wynagrodzenie się to przekłada?

Lusia Nowy wpis
@Wanda

Nic się nie zmieniło. Jest dalej tak jak piszą w komentarzach. Nie polecam.

Zaczarowana

Do: Zosia samosia uuu, żal ścisnął cztery litery… Z tego co było wiadome w firmie, szefostwo nie przedłużyło umowy z Panią „Zosia samosia” po pierwszym okresie próbnym, wnioski można wyciągnąć same. Ale po kłamliwym komentarzu widać dlaczego… Firma stałe się rozwija, pracuje na nowych maszynach oraz na nowoczesnych komputerach. Pracuje w tej firmie już kilka lat, jestem zadowolona, ale jak mówimy o braku profesjonalizmu to zawsze kończy się tak samo: zakończeniem współpracy. Polecam.

Alex
@Zaczarowana

Pozytywne komentarze pochodzą tyko i wyłącznie od właścicieli firmy i ich koleżanki.

bylaszwaczka
@Zaczarowana

@Zaczarowana od kiedy kordian dzieli się informacjami na temat współpracy z pracownikami? jestem byłą robotnicą i wierzę w powyższy komentarz. gdyby był kłamliwy to ta osoba byłaby straszona sądem. nowoczesne komputery? ciekawe! a to prawda, że telefonu trzeba zostawiać w szafkach?

Zosia samosia Nowy wpis
@Zaczarowana

Tak jak wspomniałam miałam dwa „okresy próbne”- jeden trwał miesiąc a kolejny 3, później miała być umowa na czas nieokreślony. Niestety nie mogę się zgodzić z opinia, ze „wnioski można wyciągnąć same” ponieważ posiadam kilkuletnio wieksze doświadczenie na tym stanowisku niz inny, ponadto przy zakończeniu współpracy usłyszałam, ze dużo wniosłam do tej firmy za bo bardzo dziękują i powtórzę to samo co szefowi - najwidoczniej nie na tyle dużo żeby przedłużyć umowę z czego sie ostatecznie bardzo cieszę O braku profesjonalizmu to można mówić o tej firmie: bałagan w papierach, brak kierownictwa i podziałów na konkretne działy, nieskomputeryzowane procesy pracy co ułatwiło by ogromnie prace - ogólnie brak rozwoju w sferze udoskonalania łatwości i szybkości pracy. Następnym razem prosze nie wypowiadać sie nie mając pojęcia o danym temacie, tak jak to maja w zwyczaju szefowie.

Pakowaczka

Pracowała w tej firmie, ale atmosfera była bardzo ciężka. Jeśli szukasz czegoś na dłużej to nie polecam.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Amilian Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Monika P.

Pracowałam w Amilianie kilkaa lat, odeszłam z pracy ponieważ się przeprowadzałam. Pracy jest dużo, szefowstwo jest wymagające, ale spoko kasa i godziny pracy! Polecam

@Monika P.

Godziny pracy powinny być zmniejszane, a nie utrzymywane z dziada pradziada w systemie ósemkowym (24=8+8+8). W teorii osiem godzin spisz, osiem godzin tyrasz, osiem godzin masz dla siebie i rodziny. W praktyce wygląda to jednak mało wesoło. Dla siebie i na odpoczynek jest stanowczo za mało. Drobny szczegół: na dojazd z/do pracy trzeba poświęcić własne pieniądze i własny czas. Komputeryzacja, automatyzacja i robotyzacja nie odciążyły ludzi od ponad 100-letniej tradycji tyrania przez 8 godzin dziennie. Tragikomiczna półgodzinna przerwa to skutek chorego traktowania pracownika. W tym miejscu warto wspomnieć, że szef robi sobie przerwy wg swojego upodobania, wyjść, pojechać autem w inne krajobrazy niż biurko, komputer, maszyna do szycia i hałas pracy. Jakiś czas temu pracowałem w Danii po 5-6 godzin dziennie i miałem do 40 minut przerwy niepłatnej. I tak powinno być! Każdy wraca do domu do rodziny i musi jeszcze dobrze funkcjonować i kontaktować z rodziną i otoczeniem.

Serio
@repoman

Odpowiedź jest prosta czas wracac do Danii :)

Paulina
@Serio

Ja niestety nie mam takiej mozliwosci bo angielski nie bardzo by wyejchac i musze szukac pracy na miejscu. Ja jestem przyzwyczajona do 8h trybu pracy wiec to dla mnie nie problem, bardzije interesuje mnie ta spoko kasa, ile to jest?

Serio
@Paulina

Odp jest prosta mierze siły na zamiary a to samo tyczy się kasy :)

Natalia

Warto Waszym zdaniem iść do pracy w Amilian? Powiedzcie, co konkretnie się tam robi. To ciężka praca fizyczna?

MAKA MAKA
@Natalia

Pracuje w tej Firmie i jest spoko Polecam Wszystko co do tej pory ktos tu napisal nie do konca jest prawda. Takie teksty pisza tylko ludzie ktorym szef podziekowal za prace- poprostu z zemsty. Mamy takie czasy jakie mamy - za siedzenie nigdzie nie placa. Zawsze warto najpierw sprobowac zeby sie przekonac.. czy taka praca nam akurat odpowiada.

KAMA
@MAKA MAKA

Komentarz wyzej to klamstwo. Wlasciciel nikomu nie dziekuje tylko ludzie sami odchodza. Bardzo duza rotacja pracownikow o czyms swiadczy. Jeszcze miesiac i sama odchodze. Nie polecam.

annako
@MAKA MAKA

Co za brednie, tutaj nikt nie zwalnia ludzie sami odchodzą,zero szacunku dla człowieka ze strony właściciela a to ludzie tworzą tą firmę.Moze jak się obudzą z ręką w nocniku to przejrzą na oczy, że nie ważne to że mają kasę ale szacunek dla drugiego człowieka się liczy.

Lena
@Natalia

Praca nie jest ciężka, szyjemy głównie z bawełny. Plusy to praca na umowę o pracę, nie na akord, praca od 6 do 14 więc można ogarnąć dom popołudniu, polecam.

Maciek
@annako

Potwierdzam, totalny brak szacunku dla pracowników. Najgorsze miejsce w jakim pracowałem. Omijać szerokim łukiem!!

@Lena

- Praca nie jest ciężka? Pffff... Jakby szanowni Szefowie pojechali do Tybetu na rok medytacji i oczyszczania z negatywów, to praca dla nich byłaby nie ciężka. - Ogarnąć dom po południu? Wolne żarty! Po południu trzeba odsypiać wstawanie o 5:00. A dom ogarnia dziecko. Zatem, szanowni Szefowie, macie również dzieci na sumieniu.

Zosia samosia

Przepracowałam w tej firmie 4 miesiące na stanowisku grafik komputerowy / fotograf. Zacznijmy od początku. Po szczęśliwie przebytej rekrutacji zostałam zatrudniona na miesiąc próbny, zostałam wtedy poinformowana, ze jeszcze nie zostały zakupione komputery firmowe i żebym przyniosła swój laptop i taka sytuacja powinna potrwać tydzień. Niestety taka sytuacja trwała jeszcze z 3 miesiące. Na miejscu okazało się, ze nie tylko brakuje firmowych komputerów ale także całego stanowiska pracy. Zaczynajac od biurek i krzeseł aż po monitory i myszki. O te wszystkie podstawowe rzeczy trzeba było się wyprosić, mimo tego, ze na rozmowie kwalifikacyjnej szef ładnie powiedział: „nie jesteśmy firma która szczędzi na pracownika” - niestety okazało się to jednym wielkim kłamstwem. Z każdym tygodniem pracy wychodziły coraz większe absurdy. Praca która miała odbywać się od 7 do 15 okazała się praca na wpół zdalna, ponieważ cała produkcja pracuje od 6-14, wiec musieliśmy wracać do domu i kończyć prace w domu. Po wyproszeniu kluczy od drzwi, i sprzętu komputerowego dostaliśmy używane laptopy po szefie i pojawił się kolejny problem - programy graficzne. Niestety nie doczekałam się ich zakupu, ponieważ szef wolał przemilczeć sprawę i udawać, ze w ogóle nie istnieje taka potrzeba - w ten sposób mimo „nowego” komputera, do końca umowy przepracowałam na swoim laptopie. Reasumując całe przepracowane 4 miesiące, ta firma to jedna wielka pomyłka: - szef burak, który potrafi powiedzieć do pracownika (cytuje) „pana praca w (usunięte przez administratora) się obraca” lub (usunięte przez administratora) - Oprócz swojej pracy trzeba wykonywać 1/8 etatu sprzątaczki i sprzątać toalety - Brak premii choć inne działy ja maja - Pracownik uważany jest ze jest do wszystkie i do niczego. Jeżeli trzeba coś zrobić to dział pakowania staje się działem napraw i montują nawet gniazdka elektryczne a jeżeli coś się „zepsuje” wtedy jest się gównem a nie pracownikiem Nie polecam tego pracodawcy, potrafić oczarować na rozmowie kwalifikacyjnej po czym bardzo do siebie zrazić swoim zachowaniem i podejściem. Cieszę się, ze nasza współpraca się zakończyła. P.s Ogłoszenia do tej firmy są pod dwoma nazwami Amilian i Global Point K.D

Była
@Zosia samosia

To że jeszcze ludzie łapią się na te ich „intratne” oferty pracy, to się dziwię. Omijać szerokim łukiem!

@Zosia samosia

Idealne resume niewyczerpujące o wiele szerszego tematu. Nasuwa mi się pytanie, dlaczego Ludzie sięgający finansowych niebios zaliczają z automatu upadek moralności i szeregu innych pozytywnych ludzkich wartości? Dlaczego na chama Tacy Ludzie przesuwają granice pojęcia "czynić dobrze" w prawdziwą przestrzeń zła? To się dzieje z szefami nie tylko tej firmy. Problem jest globalny. Na szczęście Internet otwiera wielu ludziom oczy, również dzięki ...opiniom!

repoman

Atmosfera między pracownikami jest/była parę lat temu na dobrym poziomie. Z szefami często nie da się dogadać, ale bywają dni perełki, których w ciągu roku można policzyć na palcach jednej ręki. Szanowni szefowie Amilian i G-Point, zróbcie co w Waszej mocy, aby w ciągu roku na palcach jednej ręki można było policzyć tylko dni Waszej Ciemnej Strony Mocy.

Nikita

Jestem bardzo zadowolona, polecam!

Oli

Mam wrazenie ze pozytywne opinie pisane sa przez wlascieili. Kasa jak wszedzie, wymagania wielkie, czasem premie 100 zl ale dla wybranych. Kadra uzupelniona po ostatnich zwolnieniach? ciekawe za co polecieli.

Nikt
@Oli

Za byle co ????????????????????????

Brawo

Pracuje tu dużo pozytywnych osób, fajna praca. A co do atmosfery pracy, o jej jakość niech świadczy fakt na jak długo wiążą się z firmą pracownicy. W firmie pracuje wiele osób od samego początku jej powstania. Polecam.

Koleżanka przekonanej

Zgadzam się z opinią mojej koleżanki. Dzięki jednej zmianie mam czas odebrać dziecko z przedszkola.

przekonana

Pracuje od 2 miesięcy, dla mnie ogromny plus to praca jednozmianowa 6-14, wolne weekendy. Jestem zadowolona.

Jaka jest kultura pracy w Amilian Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Odpowiedź

Nie obowiązuje

Zadowolona Całkowicie

Całkiem ciekawie i miło. W pracy jest ciepło nawet z mroźne dni, to ważne , ze się nie marznie. Zapłata jest na czas co jest tez istotne. Nie mogę narzekać na nic, dlatego pozytywna ocena.

Zakonnica Zosia

Szczęść Boże. Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy. Też tak uważa była kierowniczka?

Czy firma Amilian Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

annako

Jakie szkolenia

Basia

tutaj sie przychodzi tyrac a nie szkolic.

Nicki byly pracownik

O brawo Pani kierownik widzę ze Pani się broni.????????????brak samooceny Ha ha ha......

Kobieta pracująca

Z plusów : jedne z lepszych zarobków w regionie i wypłata na czas, brak pracy na akord co w szwalniach nie jest spotykane , praca dość łatwa ( produkcja z bawełny , lekkie szycie ). Negatywy : zmienność w szyciu produktów ( duża gama produktów szytych w firmie ), czasem panuje chaos przy większej ilość pracy . Trochę nie rozumiem nagonki na kierowniczkę. Czasem niektórzy nie rozumieją o co się ich prosi , dlatego kierownik ma być stanowczy . A nazywanie tego poniżaniem czy krzykiem , to chyba złe określania . Może dlatego , ze niektórzy nie rozumieją co się do nich mówi ? Pracuje w firmie już wiele lat , ja osobiście polecam !

Nicki byly pracownik

Praca w tej firmie nie byla by zla gdyby nie śmieszna "Pani kierownik"ktora nic nie potrafi tylko się wydzierac i poniżac innych .To kobieta która sie osmiesza wobec pracowników każdy śmieje sie z niej za jej plecami nie ma powazania u pracownika.Jej smieszne wymyślanie systemu pracy ktorej nie ogarnia.Brak organizacji chaos w pracy i zabranianie wychodzenia do toalet to juz szczyt wszystkiego.Zarobki sa niczego sobie jedne z leszych w Jeleniej stanowiska pracy tez sa dobre .Jedynie co w tej firmie powinno byc zmienione to kierownik .Osoba na takim stanowisku powinna umieć pokazac chociażby jak uszyc produkty ktore sa szyte w tej firmie .Obecna Kierownik nie potrafi nawet uszyc prostej pieluchy.......PANOWIE CZAS POMYSLEC O ZMIANIE TEJ OSOBY bo ludzie przez nia uciekaja od Was.Pozdrawiam????

Zostaw merytoryczną opinię o Amilian Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Amilian Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amilian Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amilian Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Amilian Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Słowackiego 16
    58-500 Jelenia Góra