Opinie o RR Customs Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy RR Customs Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w RR Customs Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RR Customs Sp. z o.o. w Kielce

Izu

Kolejna rekrutacja na managera marketingu, żeby mieć kozła ofiarnego do masowych zwolnień na jesień :) Miło widzieć, że po raz kolejny schemat wiosna-remont-zatrudnianie-jesień-zwalnianie-niemal bankructwo się nie zmienia, to dowodzi wysokiej inteligencji i kompetencji zarządcy... A nie, czekaj...

kermit
@Izu

Poważnie? Jest ogłoszenie na pracuj ze dają do 10 tysięcy na rękę. chciałem aplikować

Ja myślałem, że rotacji po prostu tu już nie ma skoro ostatnia oferta od nich jaka mi się nawinęła pochodzi sprzed siedmiu miesięcy. sam miałem aplikować na tego managera, bo doświadczenie w marketingu i social mediach akurat mam. Może praca jest stabilna? Ciekawe kiedy podpisuje się umowę na nieokreślony tak w ogóle

Od 4 miesięcy nie ma już tej oferty dla Managera Marketingu o której tu pisali. Czy ten opisany schemat związany z jakimiś zwolnieniami tej sprawdzony czy tym razem nie bardzo? mnie tez te 10,000 zł z opisu zaciekawiło. Jakim sposobem można tyle w firmie zarobić?

Kasia Nowy wpis

Można, przez dwa miesiące, pracując 16 godzin dziennie i wyzbywając się godności, jeśli wiesz o czym mówię ;)

Izu

Emma
@Izu

To co się teraz dzieje na tym marketingu, że tak piszesz? Jaki jest docelowy zakres obowiązków już w trakcie pracy? Opiszesz wymagania oraz ewentualne wynagrodzenie za nie, żeby była jasność?

kermit
@Izu

RR Customs Sp. z o.o. poszukiwała kogoś na stanowisko Marketing Manager. Czy komuś udało się dostać tę pracę i mógłby powiedzieć więcej o tym, czego można się nauczyć? Zależy mi na informacjach o zakresie obowiązków.

Można się nauczyć wstawać o 2 w nocy, bo akurat szef ma ochotę wydrzeć się na Ciebie z powodu komentarza na który nie odpowiedziałaś tydzień temu. Można też nauczyć się jak znosić wyzwiska przy całej firmie ;)

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie RR Customs Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. Social Media powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Gosia

Znalazłam ofertę do firmy dla handlowca, była jednak już wygasła, więc przyszłam po szczegóły, ktoś kto teraz pracuje opowie o warunkach? I czy faktycznie na dziale handlowym są jakieś rotacje? W jednym wątku o nich pisano. Jakie są tegoroczne stawki dla handlowców? jaka jest prowizja od sprzedaży?

Mati

Królestwo siwego wali się w gruzy, udawane deale z arabami nie działają? A może by tak spróbować traktować dobrze pracowników i klientów zamiast ciągłych wyzwisk i (usunięte przez administratora)

@Mati

Nie wiem o co chodziło z tym odniesieniem się do obcokrajowców, możesz to wyjaśnić? Zastanawiam się także nad tą sugestią co do próby innego traktowania. Zrealizowała się i stąd już brak opinii? Czym obecnie do pracy tu mogą motywować skoro mimo wszystko ludzie się zatrudniają?

Kondzdz
@Sylwia

Pewnie o pokazówki z arabskimi klientami w tle, ale to już wiesz "Sylwiu" ;) To nie sugestia, Rafalala traktuje i traktował pracowników gorzej niż (usunięte przez administratora) nie szanuje klientów, (usunięte przez administratora) partnerów. A że wciąż są naiwni, którzy chcą tam pracować? Naiwniacy zawsze się znajdą, mało kto wytrzymuje tam długo.

Sylwia

wiadomo czemu przenieśli firmę do innego budynku? bo widzę, że była o tym jakaś wzmianka kiedyś. Do dziś zaszły tutaj jeszcze jakieś większe zmiany? Były rotacje czy do teraz utrzymuje się stabilny skład?

Dzichad
@Sylwia

Tam skład się wymienia bo nie szanują ludzi mieli młodą załogę i traktowali ich jak (usunięte przez administratora) . Non stop (usunięte przez administratora).tam pracownik jest mniej warty od (usunięte przez administratora). I kierowniczek karolek małomiasteczkowy (usunięte przez administratora) ze słomą w butach ... jako były pracownik oceniam na (usunięte przez administratora)

@Dzichad

aha czyli ten budynek nic kompletnie nie zmienił, nie polepszył warunków pracy czy coś? a tak z ciekawości to ile osób w kadrach tu pracuje teraz skoro takie duże rotacje przytaczasz?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w RR Customs Sp. z o.o.?

Lejek i dzbanek

Antoni

Czy to prawda , że Souczek jest zainteresowany kupnem wizytówki firmy " okrąglakiem " ???

Ciekawy
@Antoni

Hmmm… tego nie wiem Ale budynek będzie lada chwila na sprzedaż chodzą słuchy po mieście ????

Sztudyt
@Ciekawy

Przejeżdżałem dzisiaj (16.03.2022) koło 12 i firma zamknięta a na ogrodzeniu duży napis NA SPRZEDAŻ.

Xyz
@Sztudyt

Firma nadal działa tylko została przeniesiona do budynku znajdującego się z tyłu

Dresik

W odniesieniu do aktualnej oferty pracy to: 1. Poszukujemy pracownika produkcji nie „na produkcję” 2. Uprawnienia na wózki jezdniowe nie „wózek widłowy” 3. Stabilna jest tam jedynie rotacja oraz chora atmosfera Generalnie nie polecam Jeśli ktoś się zastanawia czy pozostałe opinie są prawdziwe, bo trudno w to uwierzyć to generalnie wszystko się zgadza co w nich zawarte. Pozdrawiam

Klient

Jako fan rr byłem na zakupach w Kielcach. Czekalem na swoj towar. Akurat trafilem na "rozmowe" goscia ktory beształ chyba panią sprzątającą. Nie poznalem stojąc z boku ale pozniej okazalo się ze to wlasciciel. Uszy zwiędły. Ciezko byloby to w ogole powtorzyc. Miny zniesmaczonych pracowników mówily wszystko. A cała pzyjemność z zakupów została przykryta całunem niewybrednego słownictwa. Słabe to było ale jak widać jest to norma w tej firmie.

Mati
@Klient

Standard, teraz hajs jest słaby to wielki Boss już nie chodzi taki pewny siebie. Kiedyś besztanie o wyzwiska były na porządku dziennym. Klimat (usunięte przez administratora)

@Mati

To bardzo słaby ten klimat. Jak słaba jest ta wypłata, że szefowi zrzedła mina? Napiszesz ile płacą?

Młody
@Paweł

"prezes" nadal myśli że jest rynek pracowadcy i wystarczy zapłacić jałmużnę pracownikowi a ten będzie mu wdzięczny przez cały miesiącu...

Stary
@Młody

Słoma mu z butów wystaje… Z domu nie wychodzi znajomych nie posiada nawet rodzina go nie trawi… przykry jego żywot… musi łechtać swoją megalomanię więc gnębi pracowników…

@Paweł

Niewiele więcej niż muszą czyli najniższa krajowa i coś na okrasę.

Klient
@Stary

Chyba by się zgadzało… Odbierałem kiedyś zamówienie, chwile po tym jak uruchomili nowy magazyn. Stałem czekałem aż magazynier wystawi mi paletę z towarem, kilku chłopaków biegało ustawiali regały itp… stał tam boss i beształ młodego chłopaka (w sposób taki ze nie przystoi cytować) pytam pracownika „co Świeżaka macie?” Odpowiedz nie to syn prezesa… Kurtyna… Pomijając czy zasłużył na opierdziel czy nie to nie przy klientach a sposób w jaki to robił… szczerze współczuje młodemu… Zajrzałem tu bo bratanek szuka pracy a słyszałem ze rr Customs szuka ludzi, ale po tym co widziałem a później tu przeczytałem biorę młodego na myjnię…

Na jakie wsparcie w RR Customs Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Była

Trzymaj się z dala od tego miejsca dziewczyno…

@Była

Czemu? Nie są przestrezgane przepisy, czy są inne sprawy, o których nie piszesz? Bo samo ostrzeżenie niewiele mówi. Przydało by się szersze info.

@Paweł

Jeśli w tej firmie pójdziesz na urlop lub co gorsza chorobowe to w mniemaniu guru „okradasz” firmę ! Dodatkowo guru chodzi po firmie i opowiada innym pracownikom ze musimy pracować na kogoś bo jest na zwolnieniu itp

Bronisław
@Była

To niezły januszex... Jest tam ktoś z dłuższym stażem? Skoro tak traktują ludzi to trochę wątpię...

emu
@Paweł

Choroba albo urlop nie są mile widziane w firmie.

Przemek

- Puk pik Kto tam? - Komornik Ustaw się w kolejce....

Hahaha
@Przemek

Trzeba będzie wydawać numerki ????

Zenon

Jeśli masz discopolo w sercu to miejsce jest dla ciebie…

@Zenon

Ha, ha, a to dlaczego? Jak ktoś słucha innej muzyki to już nie może się przyjąć? Czy po prostu kierownik puszcza w tle taką muzykę i wytrzymują tylko fani? Wyjaśnisz?

ziko
@Paweł

To taka mentalność. Nie rozumiesz?

Zenon

Jeśli masz discopolo w sercu to miejsce dla ciebie…

Była

(usunięte przez administratora) Nie wiedziałam co to (usunięte przez administratora) dopóki nie zaczelam tam pracować! Właściciel to taki typowy Janusz z reklam, wszystko wie i robi lepiej, każdy jest niekompetentny. Non stop rzuca zboczone komentarze w stylu napalonych wujków na weselu (usunięte przez administratora) Poniżanie jest codziennością, do tego ciągle groźby zwolnienia. Ostatnio zwolnili większość ludzi, oczywiście sami niekompetentni. (usunięte przez administratora). Dziewczyny, nie idźcie tam za żadną kasę, szkoda nerwów!!

@Była

Takie komentarze o których wspominasz są bardzo niestosowne szczególnie do pracownic. Nie zwróciłaś szefowi uwagi? Czasem wystarczy kilka słów i jest spokój. Ty odeszłaś sama, czy też cię zwolnili?

Wojtek

Tragedia. Najpierw pracowałem, potem mnie zwolnili. Potem znowu zatrudnili ale kazali spełniać dziwne fantazję i przebierać się w różne stroje :-( Nie polecam, strój ciasny i gorąco. Pozdrawiam, Wojtek

Rafał
@Wojtek

Wiem Wojtek, ale musisz wytrzymać. Za bardzo lubię dotyk tego pluszu. Jak wytniesz sobie otwór inspekcyjny pogadamy o podwyżce.

Łukasz????
@Rafał

Hahahahaha, ale sie usmialem... Trzeba by jeszcze gniazdo OBD vel Lucjan zainstalowac i bedzie git. Ludzie to jednak maja fantazje. Pozdro Wojtek i Rafał????

Alicja
@Wojtek

To żart, prawda? :D Ej weź lepiej coś na serio napisz o tym, jak się tam pracuje, a nie :D Jak jest? Pytam poważnie

Wojtek
@Alicja

Ciasno, gorąco (usunięte przez administratora) Do tego nieustanne wyzwiska i poniżanie. Dobrze, że kocham BDSM, bo czułbym się trochę zawiedziony

@Wojtek

A jak za zarobkami? Też źle, czy w porównaniu do atmosfery są całkiem dobre? Bo nikt nie dodał info o wysokości wypłaty. Możesz być pierwszy???

Może

Najgorsze miejsce w jakim przyszło mi pracować. Dużo nerwów zjedzonych, okropne warunki pracy, szefostwo bez jakich kolwiek manier, proszenie się o wypłatę co miesiąc to samo. Nie polecam. Złe wrażenie utrzymuje się na długo w głowie

Wiecie może czy w RR Customs Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Zdziwiony

Nie szukaja

A co z ludźmi, którzy czekają na telefon, aby wrócić do pracy do RR?

Imigrant

Trzeba być idiotą by tam wrócić. Zostając wyrzuconym od tak..;) Szanuj się człowieku.

Slucham

Serio chcesz tam wracać? Musisz być bardzo zdesperowany

Ten nie zwolniony

Pracuję w RR i choć różnie bywa to nie narzekam. Wypłata na czas, nadgodziny jak trzeba zostać to płacone albo do odbioru. To jeszcze młoda firma, ciągle w rozwoju, więc jest trochę niedociągnięć, zmian, ale da się przeżyć. Mam nadzieję, że pozostanę nie zwolniony;)

@Ten nie zwolniony

dziękujemy za Twoja opinie! również mamy nadzieję, że współpraca będzie układała się pomyślnie;)

Pracownik.
@Ten nie zwolniony

O tym, czy będziesz zwolniony dowiesz się w tym samym dniu, kiedy ci ktoś pod nos podsunie wypowiedzenie, heh. Także nie będziesz miał dużo czasu na myślenie hehe.

@Pracownik.

Szanowny Pracowniku, zazwyczaj tak to się odbywa, że kiedy pracownik jest zwalniany to jest mu wręczane wypowiedzenie. Jednocześnie każde wypowiedzenie jest z zachowaniem okresu wypowiedzenia wynikającego z Kodeksu pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o RR Customs Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w RR Customs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RR Customs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RR Customs Sp. z o.o.?

RR Customs Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 50 ocen.

RR Customs Sp. z o.o.