Opinie o Property Value Investments Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Property Value Investments Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Property Value Investments Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Property Value Investments Sp. z o.o. w Warszawa

Zetor Nowy wpis

Moje inwestycje PVI: Konduktorska 6, Niegolewskich 14. Od ponad 2 lat PVI nie spłaca obligacji ani odsetek. Tez brak odpowiedzi na maile, telefony i listy polecone. Konduktorska jest w stanie upadłości bez możliwości odzyskania należności. Prezes Piotr Gęsik ma zarzuty prokuratorskie. Komornik stwierdza bezskuteczność egzekucji. Podobnie Niegolewskich - choć w typ przypadku nie wiadomo czy była restrukturyzacja czy upadłość. Czy ktoś ma nowe informacje o tych spółkach? Proszę o kontakt 794-599-220.

Monika Nowy wpis

hej, jest ktoś na bieżąco z firmą i opowie mi jak obecnie ich działalność wygląda? było coś o windykacjach na forum itp., a z tego co się orientowałam w rejestrze to działają, więc ciekawa jestem na ile to wszystko co było tu napisane jest uzasadnione... ktoś z pracujących by dał znać jak od środka sytuacja wygląda?

Beata Nowy wpis
@Monika

Na bieżąco cisza, nikt nic nie mówi. Nie chcą oddać pieniędzy. Trzeba będzie siłą odbierać. Ciekawe czy mogą na siebie patrzeć

Paulina Faltyna Nowy wpis

Osoby i firmy pokrzywdzone przez tę firmę zapraszamy do kontaktu - 881501751. Skutecznie działamy na polu odzyskiwania od nich wszelkich zobowiązań.

Beata

Kiedy Państwo zwrócą pieniądze z obligacji Szczyrk i Sikorskiego oraz Optima?

@Beata

Szczyrk-trwają przepychanki, bo inaczej tego nie nazwę. Coś pozytywnego może się wyklaruje wreszcie. Optima-są pewne zmiany, ale do końca daleko.

Drag.marcin@zabka.pl
@piotr151974

Proszę o kontakt w tej sprawie też mamy duże problemy przez tą firmę deweloperska tylko Że w Krakowie

Justyna
@piotr151974

można wiedzieć co się stało? o czym panowie dyskutują? chciałam wysyłać do nich CV, ale nie wiem jak rozumieć takie wpisy jak wasze...

@Justyna

pieniądze.... holding oferował swe obligacje. Pieniądze miał przeznaczać na inwestycje. Płacił odsetki regularnie, potem przestał. Teraz proponuje , że odda 40% w gotówce w ratach w ciągu 5 lat, a około 30% zadłużenia wymieni na swoje akcje. Oczywiście beż żadnego uwzględnienia inflacji. Czy uważa to Pani za uczciwe? Czy to uczciwa firma?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Property Value Investments Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Kaśka

proszę o kontakt do firmy

piotr151974

PVI prowadziło sprzedaż Projekt Szczyrk. Wszystko miało być już zaraz rozliczone, wypłacone. I nic. Szukam kontaktu do PVI, Telefon komórkowy podany na ich stronie milczy. Szukam również kontaktu do innych posiadaczy tych obligacji. piotr151974@wp.pl

poszkodowanipgerdabroker
@piotr151974

Trzeba zlozyc zawiadomienie do prokratury kontakt poszkodowanipgerdabroker@gmail.com

poszkodowanipgerdabroker
@piotr151974

a zglosil pan do prokuratury swoje szkody ???

@poszkodowanipgerdabroker

Czy Państwo zgłosili do Prokuratury przestępstwo? Ja czekam i wypłacają raz w roku 4 tys.?

poszkodowanypgerdabroker
@poszkodowanipgerdabroker

oczywiscie

Beata

Nic merytorycznego, poza tym, że nie chcą wypłacać obligacji

piotr
@Beata

za szczyrk powoli, ale płacą

piotr

rozpoczęcie próby windykacji nie jest rozwiązaniem.

B

Osoby poszkodowane zapraszam do kontaktu: 788. - 994. - 397.

poszkodowany

Podobno PVI zostalo ostatnio sprzedane na cypr - czy ktos zna szczegoly ?? proszew o kontakt poszkodowany 600 209 893

Zostaw merytoryczną opinię o Property Value Investments Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Property Value Investments Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Property Value Investments Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Property Value Investments Sp. z o.o.?

Property Value Investments Sp. z o.o.
  • Wincentego Rzymowskiego 31
    02-697 Warszawa

Property Value Investments Sp. z o.o.