Opinie o Target Budownictwo Projekty i Realizacja Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Target Budownictwo Projekty i Realizacja Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Target Budownictwo Projekty i Realizacja Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Target Budownictwo Projekty i Realizacja Sp. z o.o. w Poznań

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Target Budownictwo Projekty i Realizacja Sp. z o.o.? 7 sierpnia na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Brygadzista. Ktoś z Was aplikował?

miki Nowy wpis

Witam ktoś się wypowie o tej firmie jak obecnie się tam pracuje jaka jest atmosfera i jak z kierownictwem ? jak wygląda sprawa z płatnościami itp.

Fikuś Nowy wpis
@miki

Tak się pracuje że nie wiem czy zdążysz się zatrudnić, raczej totalna lipa się robi, a kierownicy tylko się znają na pilnowaniu własnego biznesu i nie słuchają rad starych pracowników, płatności to temat rzeka

miki Nowy wpis
@Fikuś

Ile tam pracujesz by stwierdzić ze lepiej się tam nie zatrudniać ?

Tadek

Proszę o opinię od aktualnych pracowników Projekty i Realizacja, jak w firmie z terminowością wynagrodzeń i czy całość na umowie?, bo na budowie są różne opinie a rozważam złożenie cv bo mają fajny nowy sprzęt, pracuję obecnie na starym sprzęcie i rozważam zmianę pracy a nie chciałbym wpaść z deszczu pod rynnę

PDW

Uwaga płatności, o ile są to mocno opóźnione, czyżby znowu upadali ?

Michałek
@PDW

Panowie może któryś podpowie jak jest w firmie jak z gotówką cz jest na czas

Karol
@PDW

Czego nie zrozumiałeś, ja miałem wątpliwą przyjemność przy Targecie który położył pan M. i swoje dołożyłem do sukcesu Projekty i Realizacja s. z o.o. i tak się teraz z boczku przyglądam, chciwość podwykonawcy was zgubiła liczyliście na cud to tera będziecie bez pieniędzy i dobrze wam tak bo wszyscy psujecie rynek a przez sąd to pieniążków raczej nie zobaczycie

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Target Budownictwo Projekty i Realizacja Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Inżynier budowy - branża drogowa?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
R8

Moje zdanie jest takie , z racji charakteru firmy i osobistego podejścia brygadzistów do pracowników wnioskować mogę że Polak Polakowi wrogiem jest i nikt Ci nie pomoże nie podpowie co można byłoby zrobić lepiej bo nikomu nie zależy na tym . Wygodniej jest się wykazać przed prezesem że: gośc się nie nadaje a Ja Kierownik to pracuje i widzę i Uprzejmie Donoszę Prezesowi! Ciekaw jestem czy Ci kierownicy pamiętają swoje początki i czy od początku byli Orłami ?! Kończąc napiszę krótko wieżę że i oni kiedyś będą w takiej sytuacji i powiedzą ; dlaczego mi nikt nie powiedział przecież początki są ciężkie ; może piszę głupoty ale jedno jest pewne- umiesz liczyć licz na siebie i boso ale w ostrogach!

Renata

Mam pytanie, czy ktoś może zna tę firmę, jeśli tak, to proszę o opinie. Pracuje ktoś z Was tutaj jako architekt i wiecie może jak wygląda rodzaj umowy, jaki oferują? Dodatkowo ciekawi mnie, ile płacą i przede wszystkim jak myślicie, co powiedzą, gdy zgłoszę się do nich teraz z CV? Chodzi mi o to, jak tam teraz z zatrudnieniem nowych osób, dzięki wszystkim za odp.

Abc
@Renata

Firma zajmuje się robotami ziemnymi i nie zatrudnia architektów.

research
@Abc

@Abc jak ogólnie funkcjonuje firma? Warto aplikować na Kierownika? Jaki system pracy, struktura, atmsfera?

Krzysztof
@research

Zapraszamy serdecznie:) Atmosfera ok!!!

Kazimierz

Witam. Nie widzę żadnych nowych wpisów związanych z firmą i ciekawi mnie, dlaczego nikt nic nie pisze? Smutne to dla mnie i szczerze mówiąc jestem bardzo zaskoczony tym, że nikt się nie wypowiada. Może jest to po prostu związane z tym, że w firmie tej tak dobrze się pracuje? Chętnie to ustalę, dlatego pozwolę sobie zadać pytanie w tym właśnie wątku. Ktoś chętny do tego, aby mi pomóc? Z góry serdecznie dziękuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Target Budownictwo Projekty i Realizacja Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Target Budownictwo Projekty i Realizacja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Target Budownictwo Projekty i Realizacja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Target Budownictwo Projekty i Realizacja Sp. z o.o.?

Target Budownictwo Projekty i Realizacja Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Wojskowa 20 lok. 2
    60-802 Poznań

Target Budownictwo Projekty i Realizacja Sp. z o.o.