Opinie o Geriamedica w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Geriamedica. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Geriamedica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geriamedica w Warszawa

Czy pracodawca Geriamedica motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Pomc Nowy wpis

Poszukuję osób pokrzywdzonych.Zapraszam do kontaktu 516 579 309

Justyna Nowy wpis
@Pomc

Jestem jedną z oszukanych przez (usunięte przez administratora) z Geriamedica.Zapłacilam 7100zł za 4 lata.Korzystałam przez króki okres z usług lekarskici i nagle przestali odbierać telefony , siedziba w Warszawie zamknieta .Zwracałam sie do policji, prkuratury i rzecznika konsumentów - żadna z tych instytucji nie podjęła działań , bo jest znikoma szkodliwość czynu.Sprawy umorzono! Miała to byc przychodnia pomocna seniorom Żadna z tych instytucji państwowych nawet nie wykazała najmniejszego zainteresowania pokrzywdzonymi seniorami To skandal! A tak dużo się tylko mówi o pomocy seniorom!

Sofia Nowy wpis

Czy firma Geriamedica jeszcze nadal (usunięte przez administratora)pracowników i klientów ? Prokuratura umarza postępowania ,policja nic nie chce z tym mieć do czynienia, Rzecznik Konsumenta nic nie zdziałłał, mimo wysyłanych pism do tych ,,opiekunów medycznych starych ludzi". Firma tylko dobrze prezentowała siebie na spotkaniach z ,, naiwnymi i ufnymi ludźmi ", potem ich okradła !. Czy nasze państwo jeszcze istnieje? Czy to prawda , że istnieje troska o obywateli tych najsłabszych? Gdzie są instytucje , na których pomoc można liczyć w przypadkach oszustwa tych najsłabszych? Tak dużo o tym się mówi ! Ale to tylko słowa .Obywatel nie ma oparcia w instytucjach do tego powołanych! Nie ma do kogo udać się po pomoc.

Justyna

Proszę Państwa! A może poszkodowani przez GeriaMedica wspólnie - zbiorowo wystąpią z pozwem do sądu przeciwko oszustom? Oszukanych jest więcej, lecz nie ma z nimi kontaktu. Co Państwo o tym sądzą?

@Justyna

Poszkodowany dołączę do pozwu zbiorowego 604470363

@Justyna

Jestem poszkodowanym dołączę do pozwu zbiorowego ale ich kapitał zakładowy to 200 000pln nr 604470363

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Geriamedica? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Beta

Jestem w podobnej sytuacji: pakiet na cztery lata (od września 2019), 7100 zł, 2 badania, 3 wizyty lekarskie. Teraz nie ma z nimi kontaktu - polecony wrócił "Adresat nieznany"

@Beta

Poszkodowany dołącze do pozwu zbiorowego 604470363

Daria

@justyna w jakim sensie poszkodowani?

Gustaw

Zawarłem umowę z Geria Medica w listopadzie 2019. Wykupiłem roczny abonament za 3,5 tys zł. Otrzymałem jedynie jednorazowe laboratoryjne badanie krwi i jedną wizytę u lekarza geriatry. Od stycznia 2020 r. urwał się kontakt telefoniczny. Pozostało jedynie wysłuchiwanie automatycznej formułki o konieczności kontaktowania się mejlowo. Na żaden z moich melji nie otrzymałem już odpowiedzi a listy wysłane pocztą przesyłką poleconą ) wróciły. Zrozumiałem, ze padłem, podobnie jak inni starzy ludzie ofiarą (usunięte przez administratora) a cała prowadzona przez grupę młodych ludzi akcja "promocyjna" miała za zadanie wyłudzenie pieniędzy.

@Gustaw

Panie Gustawie ! Ja również zostałam w ten sam sposób oszukana przez młodych łotrów.Wyłudzili ode mnie 7100 zł za okres 4 lat . Należy zawiadomić o tym Rzecznika Praw Konsumentów,Prokuraturę i Policję.Oszukali nas moralni bandyci.

ewa

prosze o podanie informacji, czy Geria Medika z siedziba w Warszawie ul. Przasnyska 6a zmienila swoja siedzibe, od kilku miesiecy brak kontaktu z ta firma / kontakt tylko telefoniczny 22 390 90 82, pod tym numerem zglasza sie tylko automatyczna informacja/. Brak kontaktu uniemozliwia realizacje wykupionego pakietu medycznego.

Annnah
@ewa

Juz w zeszłym roku zmieniła swoje miejsce, ostatnio widziałam ich w Gdańsku. Tez mi podpadli, nie reagują na pisma. Aktualnie sprawa jest w sądzie.

Justyna

Zapłaciłam 7100zł . firmie Geria Medica za 4-letni pakiet usług medycznych w dniu 25.kwietnia 2019 r. Od kwietnia do października 2019 r. korzystałam z ich usług a od stcznia 2020r. nikt nie odpowiada na e-maile ani na telefony,brak kontaktu, brak usług medycznych.Firma ,, przepadła bez śladu". Zgłosiłam do prokuratury i do polcji ten problem , ale bez skutku. Jest to firma (usunięte przez administratora) .Oszukali seniorów, bo do nich była skierowana ta oferta. To moralny bandytyzm i draństwo wobec starych ludzi, którym obiecano pomoc medyczną za ich ciężkie pieniądze! To hańba dla tych młodych ludzi (usunięte przez administratora) którzy utworzyli GERIA MEDICE

Zostaw merytoryczną opinię o Geriamedica - Warszawa

Geriamedica