Opinie o Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o. w Warszawa

Jesica

Świetna firma, polecam.!!!!!!!!!!!

jacek
@Jesica

Chyba sobie sami piszecie taka opinię.,,obszerna"

Pan jacek
@jacek

Panie Jacku pan chyba nie ma życia swojego . Mieć takie życie pełne zawiści i nienawiści trzeba szukać psychiatry.

pan Jacek
@Pan jacek

I kto tu ma pełno nienawiści. No cóż, kłamczuszku. Może inni nie dadzą się nabrać. Tutaj nie ma nic z nienawiści natomiast Pańska nieuczciwość to FAKT. Inni, którzy odważyli napisać prawdę też potrzebują pomocy specjalisty? Natomiast Pańskie praktyki, traktowanie i oszukiwanie ludzi powinny być ścigane z urzędu. Moje zycie jest uczciwe w przeciwieństwie do pańskiego.

zainteresowany

Gości napisał kilka słów o Uzdrowicielu ;-) i taki hejt. Nieładnie

Ciekawy
@Jesica

A jakie Pani ma doświadczenia z tą,, firma? ''

Przyjaciel Jacka
@pan Jacek

Panie Jacku, mam wrażenie że Pana wpis jest tylko po to żeby zaszkodzić firmie. Z Pana informacji nie wynika żeby skorzystał Pan z usługi bo nic Pan o tym nie pisze. O wysyłce czegoś Pan pisze że nie wysłał. Rozumiem że był Pan w firmie i w niej coś kupił za 5000 zł? co to było i czego dotyczy Pana wpis. Aparatów, terapii ? Myślę że nie jest Pan klientem tej firmy. Bo za mało Pan pisze o samym problemie, jeżeli Pisze Pan w imeniu kogoś to też jest Pan niewiarygodny.

Kinetic CNA
@Pan jacek

Pan Jacek nie jest naszym klientem, podszywa się pod niego. Piszę w imieniu swojego teścia Pana Misiewicza który zakupił u nas aparaty słuchowe. Jest bardzo zły że jego teść nie dostał na czas baterii i nasadek i próbuje w ten sposób wyżyć swoje frustrację. Wysłaliśmy je i mamy na to dowody w postaci numeru przewozowego. Nasze punkty są otwarte, byliśmy nawet u Pana Misiewicza na mazurach pod korszami aby ustawić mu osobiście aparat i zażegnać problemom serwisowym. Przyjechaliśmy sami swoim środkiem transportu na swój koszt. Jesteśmy w stanie przyjechać dla pacjenta nawet 300-400 km to nie problem. Za problemy z przesyłkami przepraszamy, nie jesteśmy firmą kurierską posługujemy się takimi i one oczywiście też tak jak i my nie są idealne. Proszę zatem Panie jacku nie pisać o tym że jest Pan uczciwy skoro podszywa się Pan pod naszego klienta którym Pan nie jest. Pozdrawiamy

Julia
@pan Jacek

Zgadzam się. Człowiek szuka pomocy i trafia do niego… Zostawiam potężne pieniądze i wychodzi z niczym. Byłam u jednego specjalisty w Kajetanach i pokazałam badania od pana Adama. lekarz audiolog z trzydziestoletnim doświadczeniem zaczął się śmiać czytając opinie i stwierdził że ten pan nie jest nawet lekarzem. No i tutaj akurat się nie mylił. Będę żądała zwrotu kosztów które nawet nie były zarejestrowane bo nie dostałam paragonu. Nie godzę się na to aby człowiek który usilnie potrzebuje i szuka pomocy został (usunięte przez administratora) Potępiam takie postawy i takie zachowania. Pan Adam często Koresponduje osobiście ale pusze w 3 osobie. Podobnie z rozmowami telefonicznymi. Dajcie spokój… Przecież to są jakieś żarty. zaznaczam raz jeszcze. Bardzo proszę aby kolejny pacjent sprawdził ,pod jaka nazwa jest zarejestrowana ,,klinika,, oraz sprawdził czy ten pan widnieje w rejestrze lekarzy – jako pacjenci mamy pełne prawo do takiej informacji.

Julia

Dałam się nabrać i zapłaciłam niecałe 400 zł za wizytę, w której absolutnie nikt nie zajrzał do ucha. Pisząc nikt mam na myśli pana Adama bo tylko on jest w tej klinice. Po absurdalnej i diagnoziez aczęłam szukać opinii I zadzwoniłam do izby lekarskiej. Niestety ten pan nie widnieje w rejestrze lekarzy i każdy pacjent ma prawo do tej informacji. Następnie sprawdziłam zarejestrowaną działalność. I co się okazało?działalność zarejestrowana jako paramedyczna. Nie mam pojęcia jak można być audiologiem nie będąc wpisanym do rejestru lekarzy. Mam drugą nauczkę i teraz zawsze sprawdzam lekarza czy jest w rejestrze i czy prowadzi działalność medyczną a nie paramedyczną. Już abstrahuję od tego że nie dostałam żadnego paragonu za wizytę, Ale według mojej wiedzy jest obowiązek przechowywania dokumentacji księgowej przez okres pięciu lat więc zawsze mogę poprosić o kopię paragonu z danego dnia co zamierzam zrobić.

Edyta

Przykro pisać, ale moja Mama również nabrała się na te nowoczesne leczenie. Wydane pieniądze, nie odbieranie telefonów przez Pana Uzdrowiciela, zmienianie miejsc wizyt itd. Odważyła się powiedzieć prosto w twarz, że jest to oszustwo i teraz już jest Tą klientką od której telefon nie jest odbierany. Uważam, że powinniście Państwo (usunięte przez administratora) zgłosić to dalej.

uczciwy
@Edyta

Ciekawe co Pani ,,obraźliwego" napisała skoro moderator usunął?

Edyta
@uczciwy

Pewnie napisałam prawdę ;)

Jacek

Szanowni Państwo. Nigdy nie byłem klientem firmy Kinetic. Co nie zmienia faktu, że bliskie mi osoby doswiadczyly nieuczciwosci jej pracownika. Prawda jest, że pan audiolog był aktywny ale tylko do czasu sprzedaży. Dopiero po moich wpisach paczka została przesłana. Niestety filtry nie są dedykowane do aparatu, który został zakupiony w/w firmie. Nie było i nie jest moim celem zaszkodzić firmie. Ona sama sobie szkodzi. Moim celem było pokazać nieuczciwe praktyki. Życzę Państwu rozsądnych zakupów u sprawdzonych i wiarygodnych specjalistów

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Przemek

Zgadzam się z opiniami poniżej, organizacja firmy jest faktycznie słaba. Bardzo mocną stroną jednak jest wiedza specjalistów, technologia. Jeżeli pacjent pojawia się w placówce, wszystko jest ok. Sam czekałem miesiąc na słuchawki do terapii, jednak jestem w stanie to wybaczyć, bo mam bardzo dobre efekty leczenia. Nie ma na rynku alternatywy dla szumów usznych, zatem w moim interesie jest aby ta firma działała jak najdłużej, bo kto mi pomoże? Nie ma innych rozwiązań. Mam nadzieje, że logistyczne problemy zostaną rozwiązane, przez nową platformę nad którą ta firma pracuje, czyli doktor ucho- www.eardoctor.online. Innowacja to jedyny klucz, do rozwiązania problemów, zatem ja wspieram i trzymam kciuki za firmę !!!!

Ciekawy

Jak to jest, że opinie nie są chronologicznie ułożone? Samochwalki ze starą datą jako pierwsze a aktualne ale negatywne....... z tyłu.

Skuteczny

Cóż za cenzura. Gdybyście byli uczciwi nikt by was nie negowal. Nie polecam. Uwaga. Firma nierzetelna

Rizczarowany

Nie polecam. Mili do czasu sprzedaży. Później brak pomocy. (usunięte przez administratora) Wysyła klamliwe SMS. Nie odbiera tel. (usunięte przez administratora) i tyle.

jacek

UNIKAJCIE tej firmy. Osoba p (usunięte przez administratora)to porażka.(usunięte przez administratora) Nie realizują zapisu umowy. Brak serwisu i pomocy. NIE POLECAM. Umawia się i nie przyjeżdża. (usunięte przez administratora)

Jarek

Ja dałem się nabrać na tą chucpę zapłaciłem 5000zł za słuchawki a szumu się nie pozbyłem odradzam tą firmę, to są zwykłe słuchawki dla uszów możesz je kupić wszędzie są nieskuteczne odradzam one nie leczą!

Opinia

Sprzęt słuchowy jest bardzo drogi i niestety nieskuteczny, mimo roztaczanych wizji nowatorskich amerykańskich technologii, natomiast odzyskanie reklamowanego sprzętu słuchowego w przypadku jego uszkodzenia jest praktycznie niemożliwe, mimo gwarancji i reklamacji. Niesłowność na każdym kroku oraz lekceważenie pacjentów i nie wywiązywanie się z umowy. Do czasu podpisania umowy pracownicy tej firmy są niezwykle uprzejmi, niestety po wpłaceniu pieniędzy ich stosunek do klienta ulega diametralnej zmianie na niekorzyść. Stanowczo odradzam korzystanie z usług tej firmy. Zastanówcie się, zanim podpiszecie umowę. Ktoś powinien się bliżej przyjrzeć działalności tej placówki.

Zostaw merytoryczną opinię o Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 149 ocen.
  • Żurawia 43
    00-680 Warszawa

Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o.