Opinie o Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o. w Warszawa

Madziaaaa

Cześć Jan. Dzięki za odpowiedź. Trochę poczytałam opinie na forum i zdania są podzielone... Jeśli chodzi o Ciebie to czy spełniałeś warunki do terapii tzn chodzi i białka bdnf? Jak długo trwało leczenie u Ciebie i na czym polegało ? Nie czujesz żadnej różnicy?

Halo
@Madziaaaa

Byłem tydzień temu u Pabisia. Czekając była tam jedna osoba do której zagadałem. Miała terapię ARC i przyjechała na kontrolę. Piała z zachwytu nad efektami. Wymieniliśmy się adresami i telefonami. Ja robię bialka neurotroficzne. Jak wyjdą dobre na bank zaczynam terapię. Są ludzie zadowoleni. Pytałem się czy będzie polecać Pabisia. Ona na to że poleca, tylko może nie internetowo a znajomym na żywo. Mi Pabisia polecił znajomy z biura. Myślę, że marketing szeptany dalej działa w medycynie. Pozdro

Madziaaaa
@Halo

Liczę zatem na relacje i pomoc z Twojej strony ☺️

Edward

Zamszak czy możesz powiedzieć mi coś więcej o Twoim przypadku.? Chodzi mi o to od kiedy masz szumy i po jakim czasie zgłosiłeś się do Kinetic? Jaka terapię Ci wybrali ? Jak długa miałeś terapię? Po jakim czasie efekty i czy na stałe? Z góry dziękuję. Jeśli nie chcesz pisać tutaj co rozumiem, to podaje maila do siebie edward.edowski@wp.pl

Zamszak
@Edward

Hej, odpowiedziałem na Twojego maila. Pozdrawiam.

Pracowałam w kinetic trzy lata w dziale badań i rozwoju. Pan Adam to świetny specjalista. Bardzo poważany przez zagranicznych lekarzy. W tamtym roku byliśmy na konferencji w Niemczech gdzie Dr Bogacz prezentował badania kliniczne nad ARC. Ogrom lekarzy podchodzilo w szoku, temat technologii rewolucyjny. Polecam, pracę.

Czy jest możliwość pracy w Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o. na część etatu?

Czytnik

Z tego co wiem to szukają pracowników może na pół etatu też pisz na adres biuro@kinetic-cna.pl

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Kinetic Pozew

Jestem jedną osób oszukanych przez Doktora Pabisia. Historia dla wielu osób jest podobna. Po wykupieniu terapii wartej 4,500zł i otrzymaniu sprzętu medycznego następuje urwanie kontaktu i pozostawienie sobie. Bardzo proszę poszkodowane osoby, które rozważają drogę sądową w dochodzeniu swoich spraw o kontakt mailowy pod adresem: kinetic.pozew@gmail.com

Klientka
@Kinetic Pozew

Pabiś przed wykupieniem terapii jest uprzejmy i chętnie dzieli się swoją wiedzą, natomiast później ma wszystko głęboko gdzieś, ignoruje totalnie umówione wcześniej terminy badań kontrolnych, nawet nie raczy odpowiedzieć, że się nie stawi w wyznaczonym dniu, a wiadomo, każdy dostosowuje swoje plany pod wizytę. Mi leczenie nie dało kompletnie żadnego efektu, bo jak się okazało, problem wynika z innego źródła, czemu zaprzeczał stanowczo Pabiś. Nie spotkałam się wcześniej z takim olewactwem i brakiem szacunku dla klienta. Żałuję wydanych pieniędzy (ponad 3 tys.zł), które mogłabym przeznaczyć na normalne leczenie, a nie "czary-mary".

Pacjentka
@Klientka

A co u Pani okazało się problemem?

Leszek

Dr Adam Pabiś pobrał 1,5 tyś zł (oraz dodatkowe 3 tyś złotych od NFZ) za terapię szumów usznych, której nigdy nie zrealizował. Zgłosiłem się na początku roku do doktora z dolegliwościami uszu i po zapłaceniu około 2 tysięcy złotych za badanie oraz sprzęt do terapii dostałem od lekarza słuchawki do terapii w złym rozmiarze co uniemożliwiło mi rozpoczęcie leczenia. Pomimo wielokrotnych próśb o wymianę słuchawek (wielu telefonów, smsów i maili na przestrzeni miesiąca) oraz zapewnień lekarza o chęci realizacji wymiany - nigdy nie udało mi się otrzymać sprzętu umożliwiającego terapię. Przez ten czas moje dolegliwości się pogarszały. Gdy poprosiłem o zwrot kosztów leczenia i o wyjaśnienie dlaczego mimo wielokrotnych prób rozwiązania sytuacji lekarz nie jest skłonny umożliwić kontynuowania terapii - dr Pabiś odpowiedział, że obecne dofinansowanie z NFZ jest dla niego zbyt niskie i nie opłaca mu się “obsługa pacjentów” w tej kwocie. Doktor nie potrafił odpowiedzieć na pytanie o to dlaczego w takim razie oferuje usługi, których nie chce później realizować. Do dzisiaj nie udało mi się uzyskać zwrotu pieniędzy za nieodbytą terapię. Żałuję, że nie rozejrzałem się wcześniej w Internecie na temat opinii na temat doktora Pabisia ponieważ nie jestem pierwszą osobą z takim doświadczeniem. Złożyłem skargę na dr Pabisia do Mazowieckiego oddziału NFZ oraz Rzecznika Praw Pacjenta. Będę również starał się o wyrok sądu umożliwiający odzyskanie poniesionych na terapię kosztów. Jestem również gotowy udostępnić materiał dowodowy i bronić wystawionej opinii na drodze sądowej.

Juras

Kupiłem od tego pana aparaty słuchowe,przed zakupem było pięknie po zakupie nawet nie odbiera telefonów, dałem się nabrać i chcę przeztrzeć innych.

To nie jest opinia napisana przez pracownika, który tam pracował!!! Ta opinię napisał właściciel, podszywając się pod pracownika.(usunięte przez administratora) wieczny brak aparatów, wkładek, sprzętów (wkładki do aparatów niby niedostępnych w Polsce kupowane były w Geers i sprzedawane 2x drożej). (usunięte przez administratora)

@Karolina

Podpisuje się pod opnią. Nie da się dodzwonić, wieczne problemy, masakra

Jak się pracuje z ludźmi z Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o.?

Tet

Witam, jeżeli chcesz się rozwijać, to jest ok. Jak chcesz przeżyć trudny okres i tylko sprzedawać to nie pracujesz za długo.

Ble

Ble

Kinga

Witam wszystkich. Pracowałam w Kinetic w oddziale Gliwice. To było kawałek temu (2 lata). Adam Pabiś pracował jakieś Sześć lat temu jako kierownik placówki w CSIM w Opolu, ja wtedy pracowałam jako protetyk w Rzeszowie. Jako szef, super. Duża wiedza, jako specjalista bardzo ambitny. W CSIM Piotrek Skarżyński za te ambicje go nie lubił. Pracuje teraz w Medicusie w Wrocławiu. Nasi lekarze wysyłają pacjentów do Pabisia. Na dwudziestu wysłanych może dwóch wraca niezadowolona, reszta bardzo go sobie chwali wraz z jego metodą leczenia. Musiałam się przeprowadzić. W Gliwicach miałam kontrolę i nowych pacjentów. Szumy uszne, większość przechodziła po ARC na kontrolach raczej zadowoleni z efektów. Pracowałam tam rok, miło wspominam.

Życzliwy
@Kinga

Akurat w Opolu to Adam Pabiś nigdy szefem placówki nie był. Nigdy nie był szefem żadnej placówki CSiM. Chciałby ale nawet nie był blisko takiego stanowiska. Zbyt młody, wówczas zerowe doświadczenie w zarządzaniu placówkami służby zdrowia. Pracował jako protetyk słuchu i wykonywał badania (mało, zdecydowanie lwią robotę w tym zakresie robiła Agnieszka). Adam zawsze był megalomanem i to jak widzę wcale mu nie przeszło.

Maciek

Jak centrum działa podczas epidemii?

Wedle
@Maciek

Według rozporządzenia ministerstwa zdrowia, normalnie, jeżeli to nie szpital z jednostką zakaźną. To poradnia audiogiczna, zatem placówka nie może być zamknięta na okres epidemii. ą.

Toston

Hej pracowałem w kinetic w dziale r$d. Praca mi się podobała. Byłem kierownikiem badań klinicznych nad terapią ARC w procedurze BCL. Dużo osób miało bardzo dobre efekty leczenia. Oczywiście nikt z badanych nie płacił z badanie. Zapewne zawsze to wpływa na to że oceniamy efekty terapii lepiej niż kiedy za nią płacimy. Chciałbym pracować znów w kinetic, zostałem zwolniony z swojego laboratorium z powodu koronowirusem. Pieniędzy brak, może ktoś wie, czy kinetic szuka kogoś do działu R and D. Byłbym wdzięczny za info.

@Toston

Hej pisałem do nich tydzien temu. Będą mieli kilka projektów unijnych na rozwój swojej technologii. Zatem może warto spróbować w czerwcu, lipcu. Wiadomo teraz z powodu tej dziwnej pandemii nikt nie pracuje.

@Re

Nie liczcie teraz zwłaszcza na zatrudnienie. Rynek się zmienia. Kinetic idzie w rozwój robotyki i automatyki. (usunięte przez administratora)

@Re

Ok. Ale ktoś ta maszynę musi zbudować czyli dział r and d będzie. Kwestia tego że nie będą potrzebować sprzedawców.

Cv
@Re

Instytut Fizjologii I Patologii słuchu już zwalnia ludzi. Kinetic to jedyne miejsce do pracy. Pracowałem w CSIM i nawet nie mają sprzętu. Kinetic na technologię leczenia szumów. Miałem nieraz pacjentów w instytucie z bardzo dobrymi efektami od nich, zadowolonych z leczenia. Złożę w tym miesiącu wypowiedzenia w IFIPS i złożę CV do kinetic. Instytut to (usunięte przez administratora) niczego tu nie ma. Mówię do ludzi nie na rozwiązania i następny proszę. Masakra, linia produkcyjną beznadzieja.

Ministrant 2

– Katalog osób bliskich mogących przejąć ziemię jest nadal zbyt krótki. Brakuje w nim teściów i nie jestem pewne, czy znajduje się w nim synowa czy zięć. Poglądy, że znowelizowana ustawa w pewnych przypadkach obejmuje synową i zięcia, wywodzi się z przesunięcia zdania drugiego art. 2a ust. 1 do ust. 3a ukur. Byłbym jednak ostrożny z taką wykładnią z uwagi na restrykcyjne interpretowanie przepisów ukur. W praktyce więc wcześniej czy później trzeba będzie zmienić przepisy – mówi mec. Obrębski. Nowela przewiduje, że ukur nie będzie się stosowało przy podziale ziemi. Skutecznie ułatwia również podział majątku po rozwodzie. Teraz, aby dostać ziemię, byli małżonkowie muszą albo być rolnikami indywidualnymi, albo uzyskać zgodę dyrektora generalnego KOWR. Ale i tu będzie utrudnienie. – Po podziale majątku wspólnego małżonek, który otrzyma nieruchomość rolną, musi prowadzić gospodarstwo przez pięć lat. Jeżeli więc była żona wyprowadzi się do miasta, nie będzie miała szans na otrzymanie kawałka pola – dodaje mec. Maciej Obrębski.

Ministrant

– Ułatwienia w obrocie ziemią będą połowiczne. Nowelizacja ukur zezwala każdemu na zakup gruntu do 1 ha na wsi i w mieście bez zgody Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa (KOWR), ale na wsi nabywca nie będzie mógł go zbywać ani oddawać w posiadanie innym osobom przez pięć lat – tłumaczy Mirosław Kupis. – W mieście warunku pięciu lat nie będzie. Sprzedać działkę do 1 ha będzie można każdemu – dodaje rejent Kupis. Dla miast nowe przepisy przewidują jednak prawo pierwokupu i nabycia takich działek dla dyrektora generalnego KOWR. Ma to być wentyl bezpieczeństwa w razie spekulacji gruntem, gdy inwestor zaczął masowo skupywać działki do jednego hektara. Nowe przepisy mogą też wpędzić mieszczuchów w nie lada kłopoty. – Jeżeli dana osoba posiada już na wsi np. 50 arów i dokupi do tego niecały hektar, to pojawi się obowiązek prowadzenia gospodarstwa rolnego. Jak to ma wyglądać, kiedy np. pracuje się w biurze w mieście? Nikt nie wie – mówi Maciej Obrębski, adwokat. REKLAMA Zmianę dotyczącą gruntów w miastach chwalą deweloperzy. Wychodzą bowiem z założenia, że lepsza taka niż żadna. – Liberalizacja w tym zakresie jest jak najbardziej korzystna – uważa Piotr Tarkowski, pełnomocnik zarządu Allcon Osiedla. – Warszawa rozszerza się w kierunku Białołęki czy dalszego Bemowa, a tamte tereny ewidentnie były użytkowane rolniczo. Zapisy ułatwiające zakup gruntów rolnych umożliwią rozwój rynku deweloperskiego – podkreśla Piotr Tarkowski. Łatwiej też będzie spółkom właścicielom gruntu rolnego. – Dziś, jeżeli chcą sprzedać swoje akcje lub udziały, muszą liczyć się z prawem pierwokupu KOWR. Od 26 czerwca będzie ono przysługiwało KOWR, dopiero gdy łączna powierzchnia nieruchomości przekroczy 5 ha – tłumaczy mec. Obrębski. Zgody KOWR nie będzie już wymagać nabycie nieruchomości rolnej w przypadku podziału, przekształcenia lub łączenia spółek prawa handlowego.

rewanż

Spośród członków LSO ksiądz opiekun wybiera Prezesa na okres dwóch lat. Prezesa może odwołać ksiądz opiekun lub sam zrezygnować. Prezes do współpracy powołuje Zarząd, składający się z dwóch lub trzech osób, którym powierza odpowiednie funkcje m.in.: skarbnika i sekretarza Prezesem LSO może zostać każdy lektor, który ukończył szkołę gimnazjalną. Zadania Prezesa LSO: Prezes to primus inter pares - pierwszy wśród równych. Reprezentuje grupę ministrancką we wszystkich koniecznych okazjach. Współpracuje ściśle z Ks. Opiekunem. Prezes jest odpowiedzialny za posługę ministrantów. Zadania Skarbnika: Odpowiada za sprawy finansowe LSO Zadania Sekretarza: Prowadzi dokumentację LSO. Podlicza punkty Członkowie zarządu współpracują ze sobą na zasadach, które zostaną ustalone przez nich samych i potwierdzonych przez Księdza opiekuna. Paniusiu..nie dziw się że ludzie handlu są zmęczeni..gdy Ty na kwarantannie robisz remont bo firma dała 2 tyg urlopu to Pani na kasie ryzykuje swoje zdrowie dla paru złotych I godnej umowie bo nie może sobie pozwolić na l4..więc do wszystkich którzy mają problem że swoją obecnością w sektorze handlowym ..w tym trudnym czasie dajcie handlowcom spokój I zostance w domach przed tv..wszystkiego dobrego zdrowia

Lech K

Mam bardzo negatywne doświadczenie z firmą Kinetic. Ciągle problemy ze sprzętem, reklamacje, czas oczekiwania na nowy czy naprawiony sprzęt to dwa miesiące. Dwa razy wysyłałem sprzęt do przestrojenia żeby nie jeździć za każdym razem. Mój neuromodulator trafiał do innego klienta a ja znowu czekałem dwa miesiące a nawet trzy. Brak odpowiedzi na maile i telefony albo kłamstwa ze neuromodulator został wysłany. Brak możliwości prowadzenia terapii, ciągłe przerwy w terapii. Nie oceniam skuteczności ani kwalifikacji p. Pabisia. W moim przypadku brak możliwości prowadzenia terapii. Sprawa w sądzie

Grażyna

Sporo piszecie, ale chyba z perspektywy pacjentów Kinetic, a w sumie też nie do końca o to chodzi na tym forum... Może jednak znajdzie się ktoś, kto pracował lub pracuje aktualnie w tym miejscu? Ciekawi mnie, jak wygląda kwestia staży/praktyk. Wiecie coś na ten temat?

@Grażyna

Hej Ja miałam praktykę. Problem w tym że jest tam mało miejsca na kogoś extra w gabinecie. Przeprowadzają konsultacje i badania o których nie uczą na protetyce słuchu. Dużo wiedzy o mózgu i procesach. Czułam się tam przytłoczona. Dopasowanie aparatow jest monitorowane EEG do różnych procesów odbudowy nerwu, wypełniania Pamięci. Jeżeli interesują cie takie sprawy to polecam. Ja szukałam czegoś bardziej jako sprzedawca prostej protetyki słuchu bez tej całej super wiedzy. Wysyłają na kursy zagraniczne do Anglii na UCL i BSL więc perspektywy rozwoju są. Mają dział R&D i tam pracuja nad aparatami nexneuron www.nexneuron.com. Pan Adam jest mało dostępny , pacjentów dużo więc na miesiąc praktyk dowiedziałam się dużo ale trochę za mało czasu mi tam poświęcono.

Ustawa nr trm 6

e osoby oraz publikacji propagujących ustroje totalitarne, ©Kancelaria Sejmu s. 9/313 02.01.2020 c) wydawnictw, które zawierają głównie kompletne powieść, opowiadanie lub inne dzieło w formie tekstu ilustrowanego lub nie, albo w formie rysunków opatrzonych opisem lub nie, d) publikacji, w których więcej niż 20% powierzchni jest przeznaczone na krzyżówki, kryptogramy, zagadki oraz inne gry słowne lub rysunkowe, e) publikacji zawierających informacje popularne, w szczególności porady oraz informacje o znanych i sławnych postaciach z życia publicznego, f) czasopism w wersji drukowanej, na których nie zostanie uwidoczniona wysokość nakładu; 28) Ordynacji podatkowej – rozumie się przez to ustawę z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Ordynacja podatkowa (Dz. U. z 2018 r. poz. 800, z późn. zm.3) ); 29) (uchylony) 30) ex – rozumie się przez to zakres towarów i usług węższy niż określony odpowiednio w danym dziale, pozycji, podpozycji lub kodzie Nomenklatury scalonej (CN) lub danym grupowaniu klasyfikacji wydanych na podstawie przepisów o statystyce publicznej; 31) fakturze – rozumie się przez to dokument w formie papierowej lub w formie elektronicznej zawierający dane wymagane ustawą i przepisami wydanymi na jej podstawie; 32) fakturze elektronicznej – rozumie się przez to fakturę w formie elektronicznej wystawioną i otrzymaną w dowolnym formacie elektronicznym; 33) terenach budowlanych – rozumie się przez to grunty przeznaczone pod zabudowę zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, a w przypadku braku takiego planu – zgodnie z decyzją o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu, o których mowa w przepisach o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym; 34) pojazdach samochodowych – rozumie się przez to pojazdy samochodowe w rozumieniu przepisów o ruchu drogowym o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 tony; 35) podmiocie prowadzącym skład podatkowy – rozumie się przez to podmiot, o którym mowa w art. 2 ust. 1 pkt 11 ustawy z dnia 6 grudnia 2008 r. o podatku akcyzowym (Dz. U. z 2018 r. poz. 1114, 1039, 1356, 1629 i 1697); 3) Zmiany tekstu jednolitego wymienionej ustawy zostały ogłoszone w Dz. U. z 2018 r. poz. 650, 723, 771, 1000, 1039, 1075, 1499, 1540, 1544, 1629 i 1693. ©Kancelaria Sejmu s. 10/313 02.01.2020 36) zarejestrowanym odbiorcy – rozumie się przez to podmiot, o którym mowa w art. 2 ust. 1 pkt 13 ustawy z dnia 6 grudnia 2008 r. o podatku akcyzowym; 37) rachunku VAT – rozumie się przez to rachunek VAT, o którym mowa w: a) art. 62a ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Prawo bankowe (Dz. U. z 2017 r. poz. 1876, z późn. zm.4) ), b) art. 3b ust. 1 ustawy z dnia 5 listopada 2009 r. o spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych (Dz. U. z 2017 r. poz. 2065, z późn. zm.5) ); 38) ustawie o zarządzie sukcesyjnym – rozumie się przez to ustawę z dnia 5 lipca 2018 r. o zarządzie sukcesyjnym przedsiębiorstwem osoby fizycznej i innych ułatwieniach związanych z sukcesją przedsiębiorstw (Dz. U. poz. 1629); 39) przedsiębiorstwie w spadku – rozumie się przez to przedsiębiorstwo w spadku w rozumieniu ustawy o zarządzie sukcesyjnym; 40) zarządzie sukcesyjnym – rozumie się przez to zarząd sukcesyjny, o którym mowa w ustawie o zarządzie sukcesyjnym; 41) bonie – rozumie się przez to instrument, z którym wiąże się obowiązek jego przyjęcia jako wynagrodzenia lub części wynagrodzenia za dostawę towarów lub świadczenie usług, w przypadku którego towary, które mają zostać dostarczone, lub usługi, które mają zostać wykonane, lub tożsamość potencjalnych dostawców lub usługodawców są wskazane w samym instrumencie lub określone w powiązanej dokumentacji, w tym w warunkach wykorzystania tego i

WMG

Witam, niestety ja również padłem ofiarą tego nie słownego, zaklamanego Pana który uważa się za lekarza, oczywiście moja wina ze dałem się nabrać i uwierzylem w te wszystkie piękne słowa przed zakupem aparatu, po zakupie podejście do pacjenta diametralnie się zmieniło, jedyny żal mam do siebie że rok temu dałem się nabrać, więc ludzie nie dajcie się zrobić w jajko przez tego Pana!!!! W 3 mieście specjaliści w tej dziedzinie doskonale znają tego pana i mają jedną opinie.....

Zostaw merytoryczną opinię o Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 149 ocen.
  • Żurawia 43
    00-680 Warszawa

Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o.