Opinie o Medical Process Management Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Medical Process Management Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Medical Process Management Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medical Process Management Sp. z o.o. w Warszawa

Janek42 Nowy wpis

@Pracodawca prowadzi usługi dla @decathlon . Potwierdzam negatywne opinie na temat tego pracodawcy. Informacje posiadam od mojej córki i jej koleżanek studentek, które ze strachem ida do tej pracy. Koordynatorzy stosują (usunięte przez administratora) wobec pracowników poprzez zastraszanie stratą pracy i nękanie osób, które z jakiegoś powodu im nie odpowiadają. Koordynatorzy to osoby młode które nie maja doświadczenia w zarzadzaniu ludźmi lub nie przeszły żadnych szkoleń z tego zakresu. Ich kultura osobista i komunikacja z pracownikami jest na bardzo niskim poziomie. Najgorzej mają pracownicy nowozatrudnieni, każde pytanie do koordynatora kończy się atakiem i/lub złośliwymi uwagami, a to przecież ich obowiązek. Pracownicy którzy nie poddają się temu terrorowi od razu są zwalniani. Mam wątpliwości czy Decathlon Polska zdaje sobie sprawę, że współpracuje z taka firmą która, nie stosuje polityki (usunięte przez administratora)firmy.

Bbbb Nowy wpis

Skoro Panie nie potrafią wysłać wypłat na czas to może czas zmienić kadrę skoro sobie nie radzą ze swoimi obowiązkami. PIP powinien się zająć tą firmą. Nie polecam. Mam nadzieję że ktoś w końcu zgłosi (usunięte przez administratora).

Bbbb Nowy wpis

Panie zawsze mają czas na wysłanie wypłaty. Ktoś musi za tych (usunięte przez administratora) ponosić konsekwencje bo nie ma jak zapłacić opłat za mieszkanie bo wypłata nie doszła na czas. Powinni zapłacić najwyższą karę.

Gość Nowy wpis

A jak ma się zapis w umowie zlecenie dotyczący kar ? A także jakie są możliwości omowy o prace, czy dostaliście ofertę lepszą niż minimalna ?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
Zaskoczony

Przestrzegam przed podjęciem współpracy z tą firmą. Świadczą usługi infolinii dla Narodowrgo Funduszu Zdrowia. Zero zarządzania, tzw Szef projektu nieporozumienie, zero wiedzy o prowadzeniu tak poważnego przedsięwzięcia. Traktują ludzi jak nic, przyjętych na najniższych stawkach na umowie zleceniu. Reszta tzw koordynatorów to farsa dzieciaków, którzy dorwali się do władzy. Masakra, żenujące. To tylko mój wpis tutaj, następne powiadomienie przesyłam do NFZ, bo ta pod firma i ci prowadzący robią dużo złego w opinii NFZ, a zwłaszcza osób dla których jest powołana, czyli dla ludzi chorych, ich rodzin.

Zostaw merytoryczną opinię o Medical Process Management Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Medical Process Management Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medical Process Management Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medical Process Management Sp. z o.o.?

Medical Process Management Sp. z o.o.
  • Stawki 2A
    00-193 Warszawa

Medical Process Management Sp. z o.o.